Novinky a aktuality

 • 12
  10

  Mapa - skupinový, detektivně zeměpisný úkol

  Zapojte se do druhého letošního úkolu! Zmapujte ve vaší obci,městě nebo městské části místa určená k odkládání odpadů a vytvořte pro nás mapku. Každá škola, která odevzdá v řádném termínu splněný úkol získá 200 bodů. Úplné znění úkolu naleznete ve složce "Aktuální úkoly", nebo si jej můžete stáhnout zde. Splněný úkol odesílejte přes naše www stránky, případně e-mailem na adresu info@recyklohrani.cz. Nejzazší termín pro odevzdání zpracovaného úkolu je 18.11.2009 do 24:00 hod. Úkol pak vyhodnotíme a body budou připsány nejpozději do 31.11.2009. Těšíme se na vaše mapky a přejeme mnoho úspěchů při skupinové,detektivně zeměpisné práci!

 • 09
  10

  POZOR - Doplňující informace k dovozu baterií

  Prosím věnujte pozornost doplňujícím pokynům k odvozu baterií zde. V případě nedodržení těchto pokynů nezaručujeme připsání bodů za odvezdané baterie. Děkujeme!

 • 05
  10

  Vyhodnocení Testu na zahřátí od Recyklohraní

  Do plnění prvního úkolu v letošním školním roce se zapojilo celkem 601 škol. Všech deset otázek zodpovědělo správně 228 škol. Celkem bylo za Test na zahřátí od Recyklohraní přiděleno 41 300 bodů. Test na zahřátí od Recyklohraní se správnými odpověďmi naleznete zde. Gratulujeme!

 • 01
  09

  Test na zahřátí od Recyklohraní

  Zodpovězte Test na zahřátí od Recyklohraní, který jsme pro vás připravili jako první soutěžní úkol na začátek nového školního roku. Každá škola, která zodpoví správně všechny otázky získá 120 bodů. Škola která zodpoví 9 z 10 zadaných otázek získá 60 bodů. Vyplněné testy můžete posílat nejpozději do 30. září 2009. Test ke stažení naleznete na zde.

 • 26
  06

  Vyhodnocení za školní rok 2008/2009

  Do vzdělávacího projektu Recyklohraní se v prvním školním roce zapojilo 1 603 škol z celé České republiky. Celkem bylo doposud vydáno 1 713 111 bodů! V průběhu uplynulého školního roku bylo v rámci projektu Recyklohraní odevzdáno k recyklaci téměř 50 tun baterií a 190 tun vysloužilého elektrozařízení. Nejaktivnější školy byly odměněny bonusovými body. Zajímá vás, které to byly? Podívejte se!

 • 22
  06

  Kvíz z oblasti třídění a recyklace odpadů II

  Do plnění posledního úkolu v letošním školním roce se zapojilo 631 škol. Všech deset otázek zodpovědělo správně 270 škol. Celkem bylo za Kvíz z oblasti třídění a recyklace odpadů II přiděleno 113 200 bodů. Kvíz z oblasti třídění a recyklace odpadů II se správnými odpověďmi naleznete zde. Gratulujeme!

 • 07
  06

  Vypátrejte doupě Šrotonátora - detektivní úkol

  Detektivního úkolu se zúčastnilo 374 škol. Všechny školám, které nám zaslaly fotografie místa, kde přespává Šrotonátor, obrázek Šrotonátora či jeho popis, získaly 150 bodů. Nejzajímavější zprávy budou vystaveny na mikrosite www.srotonator.cz.

 • 01
  06

  Kvíz z oblasti třdění a recyklace odpadů II

  Na závěr školního roku jsme pro vás připravili elektronický kvíz, který obsahuje 10 otázek z oblasti třídění a recyklace odpadů. Úplné zadání a elektronický kvíz naleznete po přihlášení v sekci Aktuální úkoly. Kvíz ke stažení naleznete zde. POZOR! Každá škola může vyplnit kvíz pouze 1x a po odeslání již není možné odpovědi změnit. Za každou správně zodpovězenou otázku získáte 20 bodů, tzn. za správné zodpovězení všech otázek získáte 200 bodů.

 • 13
  05

  Vypátrejte doupě šrotonátora - detektivní úkol

  Najděte místo, kde přespává Šrotonátor - černou skládku elektroodpadu či jiný nepořádek (ve sklepě, na půdě, atp.), kde jsou odložené nebo vyhozené elektrospotřebiče. Doupě Šrotonátora vyfotografujte a napište nám, kde jste snímek pořídili a co byste na tomto místě viděli raději. Žádné doupě jste nenašli? Nevadí! Nakreslete či napište, jak si šrotonátora představujete a kde si myslíte, že bydlí. Úplné zadání detektivního úkolu naleznete zde.

 • 07
  05

  Objednávky odměn před letními prázdninami

  Vzhledem k dodacímu (standardně 14 dnů, maximálně 30 dnů), budeme v tomto školním roce přijímat objednávky na odměny z katalogu pouze do 31. května . Odměny objednané po tomto termínu budou dodány v září 2009. Děkujeme za pochopení.

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.