Celoroční cíl

Začátkem školního roku jsme vyhlásili nový projekt CELOROČNÍ CÍL školy pro rok 2022/2023. Tato naše novinka je určena školám, pedagogům, žákům a studentům, kteří to myslí s ochranou životního prostředí opravdu vážně.

Základní myšlenkou je, že zapojené školy si začátkem školního roku určí svůj svůj celoroční cíl, ve kterém si stanoví, co konkrétního chtějí za školní rok zvládnout, co nového se se chtějí naučit a jak hodlají měnit své chování a přístupy nebo inspirovat ostatní, aby byli ohleduplnější k naší planetě a něco smysluplného pro ni udělali.

Na konci roku, pak mohou mít radost z dosažených výsledků a také z bodů na svém školním kontě, protože za plnění celoročního cíle a za celoroční práci od Recyklohraní obdrží opravdu zajímavou porci až 1 400 bodů.

K plnění celoročního cíle se přihlásilo 250 škol!

Aktuální infiormace a instrukce zasíláme přihlášeným školách prostřednictvím emailů. Najdete je také v aktualitách pod tímto příspěvkem ↓ ↓ ↓

Kdyby vám něco bylo nejasné, rádi vám vaše dotazy zodpovíme na našich kontaktech.

Věříme, že vás plnění celoročního cíle obohatí a budete mít radost z toho, co se vám společně s dětmi za školní rok pro ochranu našeho životního prostředí podařilo udělat.

Přejeme vám hodně zdaru! Váš tým Recyklohraní

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.