Celoroční hra

Celoroční cíl - připomínka - už jen do konce dubna je čas na vložení závěrečné zprávy

Dobrý den, milí pedagogové, dovolujeme si vám připomenout, že se přiblížil termín, do kdy vás prosíme, abyste nám na náš web vložili závěrečnou zprávu o plnění CELOROČNÍHO CÍLE vaší školy s ekologickou tematikou.

Na našem webu najdete formulář závěrečné zprávy. Abychom vám za jeho vyplnění mohli připsat 800 bodů, je třeba, abyste ho do našeho systému vložili do neděle 30. dubna 2023Ke stažení je v sekci Úkoly a metodiky / Aktuální úkoly. Přímý link k formuláři je zde (závěrečná zpráva je ke stažení na konci stránky v zadáních pro jednotlivé věkové kategorie). Poté, co závěrečnou zprávu vyplníte, vložte nám ji standardním způsobem, jako vkládáte dokumentaci k osvětovým úkolům „Odeslat řešení“. Prosíme – jen pozor – závěrečnou zprávu vkládejte až do spodní části sekce pro odeslání řešení. Tedy ne do části s průběžnou zprávou, která je na webu ponechaná. 

V závěrečné zprávě o plnění celoročního cíle, nám popíšete, jak se vám podařilo naplnit celoroční cíl. Zároveň připojíte fotografie či jinou dokumentaci. Vyplňování je obdobné, jako v případě průběžné zprávy. Pro pořádek raději uvádíme, že závěrečnou zprávu mohou vložit i ty k celoročnímu cíli přihlášené školy, které nevložily průběžnou zprávu. Jen je nutné, aby ze zprávy bylo patrné, že jste na plnění cíle pracovali průběžně.

Kdyby něco bylo nejasné, rádi vám dotazy zodpovíme na našich kontaktech.

Přejeme vám hodně zdaru! Váš tým Recyklohraní

Zpět

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.