Znění úkolu

Celoroční cíl školy - 2022/2023

Milí přátelé Recyklohraní,

velmi si považujeme toho, že se vaše škola s Recyklohraním zapojila do plnění CELOROČNÍHO CÍLE školy. Aktuálně je vás 250 statečných – myšleno aktivních škol, jejichž zástupci vyplnili a zaslali nám přihlášku. V přihlášce jste si definovali cíl, čeho a jak chcete se svými žáky dosáhnout ve vzdělávacích aktivitách i konkrétních činnostech ve prospěch životního prostředí.

A protože jsme slíbili, že za řádné plnění celoročního cíle vám připíšeme 1 400 bodů na vaše školní konta do celoroční hry, což je opravdu velká porce bodů, potřebujeme zpětnou vazbu, že na plnění celoročního cíle pracujete průběžně, a že zařazujete také dílčí aktivity, pro které jste rozhodli pro naplnění svého cíle.

Proto vás nyní vyzýváme, abyste nám vyplnili PRŮBĚŽNOU ZPRÁVU o plnění CELOROČNÍHO CÍLE. Ke stažení je níže v zadáních pro jednotlivé věkové kategorie. Poté, co průběžnou zprávu vyplníte, vložíte nám ji standardním způsobem, jako vkládáte dokumentaci k osvětovým úkolům „Odeslat řešení“. Vkládejte ji, prosíme, do části řešení, která je nazvaná: Vyplněná Průběžná zpráva o plnění celoročního cíle + foto či jiná dokumentace. Termín pro vložení průběžné zprávy je do konce ledna 2023.

My pak průběžné zprávy zkontrolujeme, a pokud bude vše v pořádku, připíšeme vám 600 bodů. Pokud bychom na vás měli doplňující otázky, ozvali bychom se vám.

Ještě upozorňujeme, že do 30. dubna 2023 ještě budeme potřebovat, abyste nám do systému vložili závěrečnou zprávu o plnění celoročního cíle (odměnou vám bude 800 bodů). Ale to je ještě daleko před námi. Včas se vám ozveme.

Kdyby vám něco bylo nejasné, rádi vám vaše dotazy zodpovíme na našich kontaktech.

Přejeme vám hodně zdaru! Váš tým Recyklohraní

Upozornění pro školy, které se dosud nepřihlásily: Pokud se najdou školy, které na celoročním cíli pracují a z nějakého důvodu nám nestihly poslat přihlášku, prosíme, ozvěte se nám na na naše kontakty. Najdeme cestu, jak vás do projektu ještě zařadit. Opravdu nejzazší termín pro přihlášení je však konec ledna 2023, kdy je rovněž nezbytné odevzdat průběžnou zprávu.

 

Zadání pro jednotlivé stupně

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese info@recyklohrani.cz nebo na telefonní lince Recyklohraní 739 280 887.

Zpět do seznamu úkolů

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.