Kalendář

V Recyklohraní pro vás téměř nepřetržitě vymýšlíme a připravujeme kampaně, metodiky, úkoly, semináře a webináře. Aktuálně se můžete zapojit:

  • Aktuální osvětový úkol má název Bezpečný svět (s) baterií. Zadání pro jednotlivé věkové kategorie najdete zde. Plnit ho můžete do konce června 2023. 

  • Neděle 11. června 2023 je posledním dnem v letošním školním roce, kdy můžete objednávat svozy baterií, mobilních telefonů a tonerů do tiskáren, a kdy vám můžeme garantovat, že svozy proběhnou ještě před začátkem prázdnin. Další možnost objednat svozy budete mít v posledním srpnovém týdnu před začátkem nového školní roku. Ještě připomínáme, že tato informace se netýká elektra – jak od nás již víte, objednávky svozu elektra je možné do našeho systému zadávat jen v době sběrových kampaní (jarní a podzimní).

  • Zveme vás na výjezdní vzdělávací akci pro pedagogy EVVO, kterou Recyklohraní pořádá 5.-6. října 2023 v Hradci Králové. Tématem bude udržitelná móda, třídění a recyklace textilu. Přihlásit se můžete prostřednictvím tohoto odkazu

Rámcový přehled plánovaných aktivit pro I. i II. pololetí je níže. V pdf souboru je k dispozici zde.

 

 

 

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.