Kalendář

V Recyklohraní pro vás téměř nepřetržitě vymýšlíme a připravujeme kampaně, metodiky, úkoly, semináře a webináře.

  • Až do konce prosince můžete plnit nový úkol  Práce s metodikou Ekoabeceda aneb Malý průvodce světem plastových obalů Téma udržitelné spotřeby plastů je stále velmi aktuální. Zadání je zde.

  • Srdečně vás zveme na webinář s Janem Daňsou, ředitelem české pobočky společnosti Alpla, s názvem Novinky v plastových obalech a předpoklady efektivní recyklace obalových plastů. Webinář se uskuteční ve čtvrtek 30. listopadu 2023 od 15:30 do 17:00 hodin. Registrovat se můžete zde. Více info najdete na našem webu.

  • 7.12. se od 15:30 h se uskuteční letošní poslední webinář, a to s Ing. Petrem Balnerem Ph.D., nezávislým expertem a jednatelem firmy Idea Way Solution, s názvem Příběhy ze života plastů, když nám přestanou sloužit. Více informací a link pro přihlášení najdete zde.

  • Poznamenejte si také termín sběrové kampaně Starý mobil pro Remobil se soutěží o výlet do science centra – uskuteční se od 15 prosince 2023 a 31. ledna 2024.

  • Plánujeme také další tematické webináře. Včas vás budeme informovat o termínech a lektorech.

Rámcový přehled plánovaných aktivit pro I. i II. pololetí, včetně sběrových kampaní je níže. V pdf souboru je k dispozici zde

 

 

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.