Novinky a aktuality

 • 07
  05

  Objednávky odměn před letními prázdninami

  Vzhledem k dodacímu (standardně 14 dnů, maximálně 30 dnů), budeme v tomto školním roce přijímat objednávky na odměny z katalogu pouze do 31. května . Odměny objednané po tomto termínu budou dodány v září 2009. Děkujeme za pochopení.

 • 07
  05

  Objednávky odvozu baterií a elektrozařízení před letními prázdninami

  Dovolujeme si upozornit, že objednávky na odvoz baterií/ elektrozařízení budeme v tomto školním roce přijímat pouze do 31. května. Pokuste se v průběhu května naplnit sběrné nádoby na baterie/drobné elektrozařízení a poté si prostřednictvím webových stránek objednejte odvoz. Baterie Pokud se Vám nepodaří naplnit sběrný box na baterie (min. 15 kg) a budete chtít baterie před letními prázdninami odevzdat, obraťte se na společnost Ecobat, s.r.o. : Ing. Lenka Kvapilová e-mail: lenka.kvapilova@ecobat.cz Elektrozařízení Pokud se Vám nepodaří naplnit celou sběrnou nádobu (resp. jutový pytel) a budete chtít drobné elektrozařízení před letními prázdninami odevzdat, objednejte si odvoz prostřednictvím webových stránek.

 • 04
  05

  Koš snů – již známe vítěze!

  Skupinového úkolu Koš snů se zúčastnilo 385 škol. Všem školám, které nám zaslaly zprávu s fotografiemi a popisem vyrobeného koše snů, bylo připsáno 200 bodů. Devatenáct oceněných prací bylo odměněno zvláštní bonifikací ve výši 500 bodů, čtyři nejlepší získaly 1000 bodů. Vybrané koše budou vystaveny v rámci celostátní konference Odpady a obce 2009, pořádané v červnu v Hradci Králové.

 • 08
  04

  Slavíme Den Země - skupinový úkol

  Oslavte Den Země - navrhněte a uskutečněte aktivitu, která se tematicky váže k třídění odpadů a jejich recyklaci. Aktivitu zdokumentujte, zahrajte si na novináře a napište reportáž o tom, jak jste oslavili Den Země ve Vaší škole. Reportáž o rozsahu ½ - 1 strany A4 doplněnou o 3 až 5 snímků z uskutečněné akce nám zašlete do 7. května 2009. Každá škola, která nám zašle reportáž o Oslavě Dne Země, získá 150 bodů. Uveřejníte-li Vaši reportáž v místním zpravodaji (periodiku) či regionálních nebo celostátních novinách, zašlete nám do 31. května 2009 1 výtisk na adresu: Recyklohraní, Soborská 1302/8, 160 00 Praha 6. Za uveřejnění reportáže získáte dalších 90 bodů. Úplné zadání skupinového úkolu naleznete zde.

 • 01
  04

  Jak je to u nás ve škole? – již známe vítěze!

  Skupinového úkolu se zúčastnilo 550 škol. Všem školám, které nám zaslaly zprávu na téma Jak je to u nás ve škole? bylo připsáno 200 bodů. Dvacet nejlepších prací bylo odměněno zvláštní bonifikací ve výši 500 bodů. Vybrané práce budou vystaveny v rámci celostátní konference Odpady a obce 2009, pořádané v červnu v Hradci Králové.

 • 31
  03

  Konference Zpětný odběr 2009

  Dovolujeme si Vám nabídnout poslední volná místa za zvýhodněné vstupné na konferenci Zpětný odběr 2009, která se uskuteční 19. května 2009 v Praze. Registraci je možno provést on-line na www.asekol.cz. Zvýhodněné vstupné můžete využít do 3.dubna 2009.Podrobný program konference naleznete zde.

 • 30
  03

  Upozornění v souvislosti s nabídkou odvozu velkého elektrozařízení

  Nabídka kolektivního systému ASEKOL na odvoz velkého elektrozařízení je určena pouze pro interní potřebu školy (např. vyřazení spotřebičů používaných ve škole z provozu). Neradi, ale pokud to bude nutné, budeme muset přistoupit ke snížení počtu bodů udělovaných za sběr velkých elektrospotřebičů, nebo dokonce ke zrušení bonifikace za velké spotřebiče, či k úplnému zastavení jejich odvozu.

 • 24
  03

  Vyhlášení vítězů literární soutěže Kam s ním? aneb Jak to bylo u nás doma.

  V kavárně Domu Knihy Kanzelsberger byly v úterý 24. března vyhlášeny výsledky literární soutěže na téma Kam s ním? aneb Jak to bylo u nás doma. Ze 600 přihlášených porota v čele se spisovatelem Emilem Haklem ocenila devět žáků a studentů ve třech věkových kategoriích.

 • 17
  03

  Kam s ním? aneb Jak to bylo u nás doma. - již známe vítěze!

  Literární soutěže se zúčastnilo 594 škol. Všem školám, které nám zaslaly příspěvek do soutěže na téma Kam s ním? aneb Jak to bylo u nás doma. bylo připsáno 50 bodů. Vítězové jednotlivých kategorií získali zvláštní bonifikaci ve výši 500 bodů. Vítěze zveme na veřejné autorské čtení spojené s křestem brožurky s oceněnými pracemi, které se uskuteční 24. března od 14h v Domě knih Kanzelsberger na Václavském náměstí v Praze.

 • 09
  03

  Jak je to u nás ve škole? - skupinový úkol

  Skupinového úkolu se zúčastnilo 550 škol. Všem školám, které nám zaslaly zprávu na téma Jak je to u nás ve škole? bylo připsáno 200 bodů. Nejlepší práce, které budou odměněny zvláštní bonifikací ve výši 500 bodů, budou vyhlášeny prostřednictvím našich webových stránek na začátku dubna.

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.