Novinky a aktuality

 • 13
  06

  Věnujeme 50000,- Kč škole, školce, DDM nebo MC postiženému povodní

  Povodně minulých dní zasáhly velké množství obcí a kromě domů byly často zaplaveny i objekty veřejné správy či školy. Recyklohraní věnuje 50000,- na částečnou likvidaci škod jedné z postižených škol, školek, DDM nebo MC. Žádost o dar i postup, jak o dar zažádat, naleznete v tomto článku.

 • 20
  05

  Vyhodnocení úkolu Ekologická vlajka

  Předposlední úkol letošního školního roku byl velmi úspěšný, do výroby vlajek evokujících zpětný odběr elektrozařízení na školách se zapojilo celkem 509 škol (10 472 žáků a dětí). 

 • 26
  04

  Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu - výsledky

  Letošní kapaň podporující zpětný odběr mobilních telefonů zná své vítěze!

 • 29
  03

  Vyhlášení vítězů soutěže Příroda spí?

  Fotografická soutěž Příroda spí? zná své vítěze.

 • 05
  02

  Vyhodnocení úkolu Rok poté

  Jak dopadl úkol Rok poté, si můžete přečíst v tomto článku.

 • 29
  01

  Severní pol dobyt

  Vítězové soutěže o Cestu na severní pol si užívali sněhu a krásného počasí na "severním polu" v Beskydech a Krkonoších. Přečtěte si, co všechno museli pro dobyti polu udělat.

 • 20
  12

  Výsledky soutěže O cestu na severní pól

  Vážení účastníci Recyklohraní, aneb Ukliďme si svět, přinášíme vám výsledky velké podzimní soutěže ve sběru baterií O cestu na severní pól, v rámci které odevzdalo 865 škol z celé ČR k recyklaci téměř 60 tun baterií.

 • 27
  11

  III. ročník Věnuj mobil

  Zveme vás k účasti ve III. ročníku projektu „Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu“, který stejně jako v loňském roce pořádá Recyklohraní ve spolupráci se společností Asekol a parterem společností T-Mobile Czech Republic. Cílem projektu je i letos podpora sběru a opětovného využití mobilních telefonů.

 • 20
  11

  Soutěž O NEJKRÁSNĚJŠÍ PF 2013

  Máte výtvarný talent? Nebo snad ovládáte počítačovou grafiku, fotografii či video? Zkuste pro Recyklohraní, aneb Ukliďme si svět navrhnout PF 2013 :-)

 • 14
  11

  Nový úkol - Rok poté

  Jak jste si jistě všimli, Recyklohraní se spojilo s projektem Ukliďme si svět, který pořádala společnost Elektrowin. A právě tato společnost pro Vás vyhlašuje další úkol s názvem Rok poté.

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.