Novinky a aktuality

 • 11
  06

  Známe EKOUČITELE ROKU 2017/2018

  Soutěž EKOUČITEL ROKU skončila a vyhlášení výsledků přineslo malé překvapení – vítězky jsou totiž rovnou dvě!   Staly se jimi paní Tamara Hubková ze ZŠ a MŠ Lom v Ústeckém kraji a paní Mgr. Eva Veselá ze ZŠ a MČ Červená Voda z Pardubického kraje.    

 • 23
  05

  Recyklohraní na Ratolest Festu

  Ještě nevíte, co budete dělat v sobotu 27. května? Co takhle nás vidět konečně na živo? Přijeďte do Prahy na Ratolest Fest, kde budeme mít stánek i my z Recyklohraní.

 • 22
  05

  Třebíč, Varnsdorf, Nový Jíčín i zde: "Přelez, přeskoč, recykluj"

  Přelez, přeskoč, recykluj Tato parafráze slavného citátu zakladatele tělovýchovné jednoty Sokol „Přelez, přeskoč, ale nepodlez“  uvádí seriál zábavně naučných akcí, které ve spolupráci s jednotlivými kraji České republiky připravily společnosti ELEKTROWIN a Ecobat zabývající se zpětným odběrem a recyklací elektropřístrojů a použitých baterií. 

 • 10
  05

  Poslední úkol v letošním školním roce má název: Tajemství červeného kontejneru

  Před odchodem na prázdniny pro vás máme ještě poslední tematické zadání. Úkolem vás opět provede Katka s Honzou, kteří se tentokrát zamýšlejí nad červenými kontejnery. 

 • 04
  05

  Zábavný program v duchu sloganu „Třiďte také elektro!“

    ​ Zábavný program v duchu sloganu „Třiďte také elektro!“ se od května do září stane součástí různých krajských, městských a podobných slavností na řadě míst České republiky. Speciálně pro tento účel nechal ELEKTROWIN a ECOBAT vyrobit jedinečnou atrakci – unikátní překážkovou nafukovací závodní dráhu o rozměrech téměř 12x3 metry.

 • 02
  05

  Třetí úkol za námi

  Tak a máme za sebou třetí úkol. Katka s Honzou a společnost ELEKTROWIN jsou z vašich větrníků a mlýnků nadšeni.  A že jich bylo. Celkem odevzdalo úkol 386 škol, když si vezmete že téměř každá škola vyrobila alespoň 10 větrníků, máme tady celou větrnou hůrku. 

 • 26
  04

  Přelez, přeskoč, recykluj

     ​ Přelez, přeskoč, recykluj Tato parafráze slavného citátu zakladatele tělovýchovné jednoty Sokol „Přelez, přeskoč, ale nepodlez“  uvádí seriál zábavně naučných akcí, které ve spolupráci s jednotlivými kraji České republiky připravily společnosti ELEKTROWIN a Ecobat zabývající se zpětným odběrem a recyklací elektropřístrojů a použitých baterií. 

 • 30
  03

  Úkol v plném proudu - první vodní mlýnky

  A už jsou i první školy, které sestrojily vodní mlýnky. Děkujeme ZŠ a MŠ J.A. Komenského v Novém Strašecí a ZŠ a MŠ Deštná za jejich fotografie. A jak jste zabojovali s vodou nebo větrem vy?

 • 27
  03

  Věnuj mobil a pojeď do Zoo - VYHLÁŠENÍ!!!

  Do celorepublikové kampaně se zapojilo 121 škol a společně odevzdaly k recyklaci a dalšímu využití celkem 8 729 ks mobilních telefonů. Absolutně nejvyšší počet mobilních telefonů v počtu 711 ks nasbírala Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecím, která se stala také vítězem v kategorii škol s počtem žáků nad 400. 

 • 21
  03

  První odevzdané úkoly

  Ti nejrychlejší již stihli odevzdat aktuální úkol: Zatočte s vodou či větrem! 

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.