Novinky a aktuality

Až do 20. října 2021 můžete v rámci podzimní kampaně objednávat svozy elektra

Od 15. září do 20. října 2021 můžete ve školách v rámci podzimní sběrové kampaně objednávat svozy drobného elektra. Motivací pro vás může být, že za odevzdané spotřebiče, baterie, ale i použité tonery a mobily, získáte body, které vám budou započítány do celoroční hry. Stejně tak, jako aktivita v osvětě. 

Školy, které se k 15. 5. 2022 v žebříčku celoroční hře umístí na 1. až 400. místě, získají odměnu. Základní informace o celoroční hře najdete zde, podrobná pravidla zde

Jen uvítáme, pokud kampaň ve škole podpoříte prostřednictvím vylepeného plakátu, komunikace na webu anebo jakkoliv jinak. Můžete k tomu využít také plakáty na našem webu nebo si vytvořit vlastní. V době sběrové kampaně se uskuteční zároveň Mezinárodní den elektroodpadu. Myslete i na něj :-). 

Důležité upozornění, které už většina z vás zaregistrovala, je, že tak jako v minulém školním roce, svozy malého elektra je možné objednávat pouze v době kampaně, a to nyní a následně až pak během jarní sběrové kampaně, která se uskuteční v březnu. Důvodem je, že kolektivní systém Elektrowin soustředil své svozové kapacity právě na období sběrových kampaní, aby celý proces zefektivnil. 

Věříme, že se vám podaří školní sběr dobře naplánovat, včas objednat svozy a vše půjde hladce. Děkujeme za pochopení. Výjimkou jsou případy, kdy půjde o vyřazení většího množství elektrozařízení z majetku školy, jejichž svoz pro vás zajistíme i mimo termíny kampaní. Ty s námi, prosíme, řešte individuálně prostřednictvím našich kontaktů. Naopak baterie, tonery a mobilní telefony můžete objednávat po celý školní rok. 

Důležité informace potřebné pro sběr a svozy najdete zde. Jsou zde ke stažení praktické a bezpečnostní instrukce, pokyny pro objednávky a svozy, případně další doprovodné materiály. 

Aktuálně se také můžete zapojit do plnění osvětového úkolu s názvem Recyklovaná šipkovaná. Zadání je zde a můžeme vám slíbit, že se při něm žáci a studenti nudit nebudou. Jde o zábavnou hru venku a v přírodě s tematikou recyklace a předcházení vzniku odpadů. 

Více informací vám rádi poskytneme také na emailové adrese info@recyklohrani.cz nebo na telefonu 739 280 887, kde zodpovíme vaše dotazy. 

Sledujte dál náš Facebook a web, kde zveřejňujeme aktuální informace.

Aktuální kalendář aktivit Recyklohraní najdete zde. 

Přejeme vám pevné zdraví a hodně energie do začátku školního roku. 

Váš tým Recyklohraní

Zpět
COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.