Novinky a aktuality

 • 22
  08

  Startuje Podzimní sběrová kampaň se soutěží

  Se začátkem školního roku opět startujeme Podzimní sběrovou kampaň spojenou se soutěží. Nezapomeňte, že 9. září slavíme Evropský den recyklace baterií. Oslavte jej sběrem, zapojte se do soutěže a získejte mimo jiné bonusové body na váš účet.

 • 11
  08

  Elektrowin zve na Ice Tour aneb Recyklujte po tučňákovsku

  Ve spolupráci se Zlínským krajem připravila společnost Elektrowin roadshow po koupalištích. Doneste vysloužilý elektrospotřebič a dostanete zmrzlinu a vstup ZDARMA.

 • 11
  08

  Plakáty ke stažení

  Blíží se nový školní rok a proto jsme připravili nové plakáty, které můžete využívat při svých aktivitách. Nové plakáty si můžete stáhnout v sekci Ke stažení případně kliknutím na miniatury.  

 • 01
  07

  Elektrolhota s Elektrowinem

  Přijměte pozvání společnosti Elektrowin na večerní prohlídky jihočeských historických památek. Jsou pro vás připravené kostýmované představení pro celou rodinu. Můžete si zahrát hry a soutěžit a vyhrát dárečky. Program začíná vždy v 18:00 hodin a trvá do 22:00 hodin.

 • 30
  06

  Prázdniny!

  Milí přátelé Recyklohraní, děkujeme vám za další školní rok, kdy jste se spolu s žáky a studenty věnovali tématu třídění a recyklace. Společně jsme hledali odpovědi na důležité otázky, hráli si, tvořili, objevovali. Za osvětové i sběrové aktivity jste získali na své účty přibližně 2,5 milionu bodů a více než dva miliony jste proměnili na odměny pro nejaktivnější studenty, sportovní či výtvarné pomůcky z našeho katalogu. ....

 • 08
  06

  Byli jsme na Ratolest Festu 2016

  28. května proběhl v Praze na náplavce Ratolest Fest, kde již tradičně mělo Recyklohraní svůj stánek. Jsme rádi, že jste nás navštívili v hojném počtu. Již nyní se těšíme na následující ročník.  

 • 20
  05

  Konec školního roku se blíží!

  Pomalu se blíží konec letošního školního roku a tak bychom vás rádi upozornili na praktické záležitosti spojené s objednávkami svozů, vybíráním odměn z katalogu, expirace bodů apod.

 • 18
  05

  Ratolest Fest 2016

  Recyklohraní se opět účastní Ratolest Festu, který se koná v sobotu 28. května od 9:00 do 19:00 v Praze na náplavce Rašínova a Hořejšího nábřeží. Čeká na vás více než 80 zážitků.

 • 13
  05

  Není vzduch jako vzduch-poslední úkol před prázdninami

  V letošním školním roce jsme pro vás připravili poslední úkol s názvem Není vzduch jako vzduch.  Úkoly vás opět provede Katka s Honzou, kteří se tentokrát zamýšlejí nad efektivností obalů a jejich následného využití.

 • 12
  02

  Nový úkol je tu: V rámci bádání zahájíme pátrání!

  Ve spolupráci se společností Elektrowin jsme pro vás připravili nový úkol. Jeho název zní: V rámci bádání zahájíme pátrání! Již z názvu je patrné, že cílem tohoto úkolu bude objevovat, zjišťovat, hledat...