Novinky a aktuality

 • 02
  05

  Třetí úkol za námi

  Tak a máme za sebou třetí úkol. Katka s Honzou a společnost ELEKTROWIN jsou z vašich větrníků a mlýnků nadšeni.  A že jich bylo. Celkem odevzdalo úkol 386 škol, když si vezmete že téměř každá škola vyrobila alespoň 10 větrníků, máme tady celou větrnou hůrku. 

 • 26
  04

  Přelez, přeskoč, recykluj

     ​ Přelez, přeskoč, recykluj Tato parafráze slavného citátu zakladatele tělovýchovné jednoty Sokol „Přelez, přeskoč, ale nepodlez“  uvádí seriál zábavně naučných akcí, které ve spolupráci s jednotlivými kraji České republiky připravily společnosti ELEKTROWIN a Ecobat zabývající se zpětným odběrem a recyklací elektropřístrojů a použitých baterií. 

 • 30
  03

  Úkol v plném proudu - první vodní mlýnky

  A už jsou i první školy, které sestrojily vodní mlýnky. Děkujeme ZŠ a MŠ J.A. Komenského v Novém Strašecí a ZŠ a MŠ Deštná za jejich fotografie. A jak jste zabojovali s vodou nebo větrem vy?

 • 27
  03

  Věnuj mobil a pojeď do Zoo - VYHLÁŠENÍ!!!

  Do celorepublikové kampaně se zapojilo 121 škol a společně odevzdaly k recyklaci a dalšímu využití celkem 8 729 ks mobilních telefonů. Absolutně nejvyšší počet mobilních telefonů v počtu 711 ks nasbírala Základní škola a mateřská škola J. A. Komenského v Novém Strašecím, která se stala také vítězem v kategorii škol s počtem žáků nad 400. 

 • 21
  03

  První odevzdané úkoly

  Ti nejrychlejší již stihli odevzdat aktuální úkol: Zatočte s vodou či větrem! 

 • 20
  03

  Připravujeme novou EKOABECEDU, chcete být u toho?

  Blíží se školní rok 2017/2018 a Recyklohraní bude slavit 10. narozeniny. Všichni máme rádi dárky a tak pro vás jeden také připravujeme. Díky finanční podpoře Státního fondu životního prostředí vzniká nový výukový materiál EKOABECEDA aneb Umíme žít bez odpadů?. 

 • 16
  03

  Kraj Vysočina, Ecobat a Recyklohraní aneb Ukliďme si svět, vyhlašují sběrovou soutěž

  na podporu třídění a recyklace baterií a akumulátorů: RECYKLOBRANÍ

 • 09
  03

  Třetí úkol s ELEKTROWINEM

  Máme tu nové pololetí a s ním i nový úkol. Patronem úkolu je nyní společnost ELEKTROWIN. A co budeme dělat? Hrát si na předky. Ti také využívali sílu vody a větru pro svůj prospěch. Název úkolu zní Zatoč s vodou a větrem.

 • 03
  02

  Konec prvního pololetí

  Skončilo první pololetí, ale nejen to. K poslednímu lednu se nejen rozdalo vysvědčení, ale také to byl termín uzávěrky na objednávky na svoz mobilů a odevzdání úkolu.

 • 09
  01

  Nový rok 2017

  Nejprve dovolte, abychom Vám popřáli vše dobré do nového roku. A jsme rádi, že do něho vstupujeme společně.

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.