Novinky a aktuality

 • 04
  02

  V rámci projektu Recyklohraní, aneb Ukliďme si svět lze nyní sbírat i prázdné tonery a cartridge

  Únorovou novinkou v projektu Recyklohraní, aneb Ukliďme si svět je možnost sbírat kromě použitých baterií a vysloužilých drobných elektrospotřebičů i prázdné laserové tonery a inkoustové cartridge. Reagujeme tak na vaši velkou poptávku v lednovém dotazníku.

 • 20
  01

  Věnuj mobil - objednávky svozů spuštěny

  Máte-li ve škole mobilní telefony, které chcete svézt v rámci kampaně Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu, je již možné objednat odvoz. Budeme rádi, pokud svoz mobilů spojíte s objednávkou ostatního elektra shromážděného na Vaší škole.

 • 15
  01

  Kampaň Věnuj PC a pojeď do ZOO zná své vítěze

  Do kampaně Věnuj PC a pojeď do ZOO se v roce 2013 zapojilo 231 škol a společně k recyklaci vrátily 3119 starých počítačů. Některé z nich budou repasovány a darovány do dětských domovů nebo charitativním organizacím, zbylé zrecyklujeme. K dalšímu užití tak bude vráceno opravdu velké množství plastů, hliníku, železa, mědi či vzácných kovů. A které školy skončily na prvních místech? Dozvíte se zde.

 • 13
  01

  Dotazník k projektu Recyklohraní, aneb Ukliďme si svět

  Máme tu nový rok a s ním i začátek plánování činností na školní rok 2014/15. Budeme velice rádi, pokud nám při plánování pomůžete vyplněním krátkého dotazníku. Tato činnost Vám zabere max. 5 min. Vašeho času. Dotazník naleznete zde. Děkujeme za spolupráci.

 • 06
  01

  Termín pro odevzdání úkolu Cesta kolem světa prodloužen

  Na Vaše četné žádosti jsme se rozhodli Vám jako novoroční dárek prodloužit termín pro odevzdání úkolu Cesta kolem světa do 20.1.2014. Přejeme spoustu zábavy při jeho plnění a do nového roku hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a chuti s námi i nadále recyklovat.

 • 19
  12

  Přání

  Přejeme krásné prožití svátků vánočních, šťastný nový rok a těšíme se na Vaši spolupráci i v roce 2014 :)  

 • 18
  12

  Cesta kolem světa - úkol prodloužen až do 20. ledna

  Poslední 2 měsíce v roce bychom se spolu s Vám rádi zamysleli nad potřebou stále nových a nových věcí. Je opravdu nuté kupovat stále nové počítače, mobily, tiskárny nebo jinou elektroniku?

 • 22
  11

  IV. ročník kampaně Věnuj mobil odstartoval v prosinci

  Máte-li chuť přihlásit se do letošního ročníku kampaně, přihlášku a další informace naleznete v tomto příspěvku!

 • 12
  11

  Zašlete nám svůj příklad dobré praxe a splňte první kritérium pro zisk titulu Ekoučitel 2013/14

  Jste přihlášeni do projektu Ekoučitel roku 2013/14? Pokud ano, je ideální čas pro splnění jednoho z kritérií.

 • 05
  11

  Výjezdní program míří do Prahy

  Lektoři s výjezdním programem Recyklace hrou zavítají v termínu 20.-24.1. 2013 do Prahy. Zájemci z hlavního města mohou svou objednávku zasílat už nyní na info@recyklohrani.cz. Volnou kapacitu máme pro 8 škol.

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.