Novinky a aktuality

 • 21
  02

  Vyhodnocení NEJLEPŠÍ SBĚRAČ BATERIÍ (1.9 - 31.12. 2010)

  Na podzim loňského roku 2010 vyhlásila společnost Ecobat soutěž o nejlepšího sběrače baterií. Děkujeme všem školám, které přispěly ke skutečnosti, že v období od 1.9. do 31.12. 2010 bylo odevzdáno k recyklaci celkem 37,7 tun baterií! Zároveň vyhlašujeme 10 vítězných škol, které získavají diplom a luxusní sběrný box na baterie. Gatulujeme!

 • 02
  02

  "Baterie do koše nepatří" - Nový úkol

  Teď už víme, co dělat s vybitými bateriemi, ale vědí to opravdu všichni? Cílem tohoto úkolu bude informovat veřejnost ve vašem okolí, že použité baterie jsou nebezpečný odpad, který je nutné odevzdat k recyklaci. Pomozte společnosti Ecobat rozšířit osvětu! Zadání úkolu je ke stažení k dispozici zde.

 • 01
  02

  Svozy mobilů v rámci akce VĚNUJ MOBIL

  Dobrý den, věnujte prosím pozornost důležitým informacím, týkajících se svozu mobilních telefonů v rámci akce „Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svou třídu“.

 • 24
  01

  Vyhodnocení úkolu "Vánoční koledy trochu jinak"

  Vážení Recyklohráči, děkujeme všem, kteří pro nás složili a nahráli svoji "recyklační koledu" a zároveň se ještě jednou omlouvám těm, kteří měli problémy s odesláním svých souborů. Seznam všech škol, od kterých jsme obdrželi úkol najdete zde. Body jsou připsány a pracujeme na vyhodnocení nejlepších koled.

 • 07
  12

  Vánoční úkol - "Koledy trochu jinak"

  Recyklohraní a společnost Ekolamp vyhlašující speciální vánoční úkol. Složte pro nás netradiční "recyklační" koledu, užijte si při tom spoustu legrace a získejte další body do Recyklohraní! Přečtěte si víc! Podrobné zadání úkolu si můžete stáhnout také zde.

 • 26
  11

  UKONČENÍ SVOZŮ před VÁNOCEMI 2010

  Dovolujeme si vás upozornit, že POSLEDNÍ TERMÍN V LETOŠNÍM KALENDÁŘNÍM ROCE pro zaslání OBJEDNÁVKY ODVOZU baterií a elektrozařízení je čtvrtek 9.12. 2010. Požadavky z objednávek přijatých po tomto datu budou uskutečněny až po vánočních prázdninách počátkem ledna 2011.Děkujeme za pochopení!

 • 08
  11

  Finální seznam škol v projektu Věnuj mobil

  Děkujeme všem školám, které se přihlásily do projektu "Věnuj mobil".Přihlášky jsou pro tuto chvíli již uzavřeny,s výjimkou škol, které doposud nejsou registrovány v programu Recyklohraní a učiní tak - ty se mohou dodatečně přihlásit. Seznam přihlášených škol je k dispozici zde..

 • 08
  11

  SEŠLÁPNI, UŠETŘÍŠ - 2. úkol Recyklohraní

  Recyklohraní vyhlašuje 2. úkol pro letošní školní rok 2010/11.Zapojte se i vy! Matematicko - fyzikální úkol "Sešlápni, ušetříš" je pro všechny věkové kategorie. Přečtěte si víc! Jeho podrobné zadání si můžete stáhnout také zde.

 • 21
  10

  VÍCE BODŮ za sběr BATERIÍ!

  V době od 1.11. do 31.12. 2010 navyšuje Ecobat body za sběr baterií. Za 1kg baterií odevzdaných v tomto období (počítá se datum objednání svozu) získáte místo původních 5 bodů nyní 7! Navíc v lednu bude vyhlášeno 10 nejaktivnějších škol ve sběru baterií(v období od 1.9. do 31.12. 2010) a odměněno diplomem! Způsob objednávání svozů i všechny další podmínky ke sběru baterií zůstavají stejné.

 • 11
  10

  EKO Abeceda I.

  Rádi bychom upozornili všechny škol, že i nadále mají možnost plnit výukové scénáře I.dílu EKO Abecedy (zaměřen na recyklaci elektrozařízení) a získat tak další body do Recyklohraní!