Novinky a aktuality

 • 10
  10

  Mistrovství České republiky v hodu mobilem již má své vítěze

  Skončila unikátní osvětová road –show  v rámci které, si téměř 7000 účastníků vyzkoušelo hod do dálky něčím, čím se běžně jen tak nehází – mobilním telefonem.  Mobilem se házelo na 13 lokalitách po celé České republice a akce se kromě široké veřejnosti zúčastnilo také 20 středních a 109 základních škol. Titul mistra České republiky v této disciplíně drží Lucián Berger s délkou hodu 92,3 m!

 • 01
  09

  Vítejte ve 4. ročníku Recyklohraní

  Milí účastníci Recyklohraní, začal nám nový školní rok a s ním také další ročník projektu Recyklohraní. Věříme, že se opět zapojíte do dalších zajímavých úkolů, soutěží i projektů a pomůžete nám se zpětným odběrem použitých baterií a vysloužilého elektrozařízení. Vždyť právě vaší zásluhou se dostalo k recyklaci více než 210 tun baterií a téměř 1000 tun elektrozařízení!

 • 01
  09

  Vyhodnocení netradičního úkolu VČELY

  Loňský školní rok 2010/11 byl zakončen poněkud netradičním úkolem, během kterého se žáci a studenti dozvěděli zajímavé věci o včelstvu v České republice. Úkolu se zúčastnilo těchto 349 škol, jež za své aktivity získaly od společnosti Ekolamp 208.700 bodů! Přečtěte si víc!

 • 27
  05

  Vyhodnocení úkolu RECYKLACE PAPÍRU

  Milí Recyklohráči, přinášíme vám vyhodnocení vašich pracovních listů, které jste nám zaslali v rámci plnění znalostního úkolu na téma "Recyklace papíru". Úkolu se zůčasnilo 626 škol, které za něj získaly celkem více než 130 000 bodů. Vaše znalosti z této oblasti jsou opravdu chvály hodné!

 • 23
  05

  Netradiční závěrečný úkol pro školní rok 2010/11

  Vžení recyklohráči, společnost Ekolamp, s.r.o. si pro vás připravila na závěr letošního školní roku poněkud netradiční úkol s velmi štědrým bodovým ohodnocením! Když budete při jeho plnění opatrní, věříme, že se dozvíte mnoho zajímavých věcí a užijete i trochu dobrodružství.

 • 20
  05

  Zahoď mobil aneb Mistrovství ČR v hodu mobilním telefonem

  To tu ještě nebylo! Společnost Asekol a Samsung vás zvou na netradiční sportovní klání - mistrovství ČR v hodu mobilním telefonem! Nebojte, vlastními telefony házet nemusíte a ještě si užijete spostu legrace. Tak neváhejte a přijděte se zúčastnit!

 • 25
  04

  NOVÝ ÚKOL "Recyklace papíru"

  Vyhlašujeme nový úkol, který prověří vaše znalosti z oblasti recyklace papíru. Za jeho splnění můžete pro vaši školu získat až 300 bodů na nákup odměn,tak neváhejte a zúčastněte se! Podrobné zadání úkolu naleznete zde. a k dispozici je samozřejmě také ve složce "aktuální úkoly".

 • 18
  04

  Vyhodnocení mimořádného úkolu ZPĚTNÝ ODBĚR

  Mimořádný úkol Recyklohraní již má svého vítěze a časopis "Zpětný odběr" krásnou titulní stranu!Děkujeme všem zůčastněným za velmi kreativní návrhy a gratulujeme vítězi, kterým jsou žáci 7. třídu ZŠ Ronov nad Doubravou - Tomáš Procházka a Josef Dolejší.

 • 12
  04

  Environmentální vyúčtování za sběr elektra

  Zajímá vás kolik litrů vody nebo kolik energie bylo ušetřeno na základě skutečnosti, že vaše škola odevzdala k recyklaci staré počítačové monitory a televizní obrazovky? Dozvíte se to v "Environmentálním vyúčtování",které pro vaši školu připravila společnost Asekol,s.r.o.!

 • 08
  04

  Vyhodnocení soutěže "Věnuj mobil"

  Soutěž VĚNUJ MOBIL A VYHRAJ VÝLET PRO SVOU TŘÍDU již má své vítěze! V rámci této akce, kterou vyhlásila společnost Asekol v říjnu letošního školního roku 2010/11, odevzdalo 422 škol více než 40 000 vysloužilých mobilních telefonů!