Co je Recyklohraní?

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Jak se přihlásit?

Přihlášení je snadné a zabere pouhé 2 minuty vašeho času! Stačí zadat IČO vaší školy a pak už jen vyplnit registrační údaje! Účast v projektu je zcela zdarma a přihlásit se může každá MŠ, ZŠ i SŠ v České republice.

Více informací

Novinky a aktuality

 • 27
  06

  Krásné prázdninové dny!

  Milí přátelé Recyklohraní, děkujeme Vám za další školní rok, kdy jste se spolu s Vašimi žáky a studenty věnovali tématu třídění a recyklace a nově také předcházení vzniku odpadu. Společně jsme hledali odpovědi na důležité otázky, hráli si, tvořili, objevovali.

 • 26
  06

  Tvořit vlastní výstavu je poučné i zábavné

  Ve čtvrtém a posledním úkolu letošního školního roku s názvem „Objevte muzejní kousek, staňte se kurátorem sbírky“ žáci a studenti pátrali po vzniku, vývoji a podobě domácích elektrospotřebičů v minulosti.

 • 11
  06

  Známe EKOUČITELE ROKU 2017/2018

  Soutěž EKOUČITEL ROKU skončila a vyhlášení výsledků přineslo malé překvapení – vítězky jsou totiž rovnou dvě!   Staly se jimi paní Tamara Hubková, DiS, ze ZŠ a MŠ Lom v Ústeckém kraji a paní Mgr. Eva Veselá ze ZŠ a MČ Červená Voda z Pardubického kraje.  

 • 07
  06

  Vítězné školy jely do ZOO

  Tři ze čtyř vítězných škol 8. ročníku sběrové soutěže „Věnuj mobil a pojeď do ZOO“ si během května a června už vybraly své výhry.   

Všechny novinky a aktuality