Co je Recyklohraní?

Recyklohraní je školní recyklační program, který vznikl pod záštitou MŠMT České republiky. Jeho cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Jak se přihlásit?

Přihlášení je snadné a zabere pouhé 2 minuty vašeho času! Stačí zadat IČO vaší školy a pak už jen vyplnit registrační údaje! Účast v projektu je zcela zdarma a přihlásit se může každá MŠ, ZŠ i SŠ v České republice.

Více informací

Novinky a aktuality

 • 30
  11

  Svozy pro podzimní sběrovou kampaň objednávejte do 7. prosince 2020

  Sledujeme, jak se postupně vracíte do škol a zahajujete prezenční výuku. Myslíme na vás, abyste vše bez větších problémů zvládli. Dovolte nám, abychom vás také informovali, že svozy pro Podzimní kampaň ve sběru baterií a elektra se soutěží můžete objednávat do pondělí 7. prosince 2020.

 • 26
  10

  Recyklace očima mladého vědce s podporou SFŽP, jako odměna pro nejaktivnější školy

  Rádi bychom se s vámi podělili o příznivou zprávu. Lektorskému programu Recyklace očima mladého vědce byla potvrzena finanční dotace ze Státního fondu životního prostředí. To nám umožňuje odměnit 4 nejaktivnější základní školy (s 2. stupněm) tímto lektorským programem zcela zdarma.

 • 16
  10

  Prodlužujeme podzimní termíny, abyste měli dostatek času se zapojit

  Covid nás může přibrzdit, ale zastavit ne:-). Proto jsme se vzhledem k současné situaci, kdy jsou na několik týdnů uzavřené základní a střední školy, v Recyklohraní rozhodli prodloužit podzimní termíny, abyste měli dostatek času se zapojit. Budou-li to okolnosti vyžadovat, jsme připraveni znovu reagovat.

 • 04
  10

  Vyhlašujeme podzimní sběrovou kampaň se soutěží! Potrvá od 14. října do 30. listopadu

  Pozor změna - termín prodloužen do konce roku. Tradiční podzimní kampaň se soutěží ve sběru elektrospotřebičů a baterií se uskuteční v období od 14. 10. do 30. 11. 2020. Vyhlašují ji společnosti ELEKTROWIN a ECOBAT a děje se tak v den, kdy slavíme Mezinárodní den elektroodpadu, který letos připadá právě na středu 14. října. Vítězné školy v každém kraji získají poukázky na nákup v řetězci prodejen Kaufland.

Všechny novinky a aktuality