Co je Recyklohraní?

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Jak se přihlásit?

Přihlášení je snadné a zabere pouhé 2 minuty vašeho času! Stačí zadat IČO vaší školy a pak už jen vyplnit registrační údaje! Účast v projektu je zcela zdarma a přihlásit se může každá MŠ, ZŠ i SŠ v České republice.

Více informací

Novinky a aktuality

 • 11
  06

  Známe EKOUČITELE ROKU 2017/2018

  Soutěž EKOUČITEL ROKU skončila a vyhlášení výsledků přineslo malé překvapení – vítězky jsou totiž rovnou dvě!   Staly se jimi paní Tamara Hubková, DiS, ze ZŠ a MŠ Lom v Ústeckém kraji a paní Mgr. Eva Veselá ze ZŠ a MČ Červená Voda z Pardubického kraje.  

 • 07
  06

  Vítězné školy jely do ZOO

  Tři ze čtyř vítězných škol 8. ročníku sběrové soutěže „Věnuj mobil a pojeď do ZOO“ si během května a června už vybraly své výhry.   

 • 04
  06

  Posledním dnem pro objednávky svozů a odměn z katalogu je 8. 6.

  S koncem školního roku se blíží také poslední možnost objednávky svozů elektrozařízení, tonerů a barerií tak, aby byly do prázdnin vyřízeny. Posledním možným termínem je 8. červen. Věnujte také pozornost bodovému kontu v profilu školy na www.recyklohrani.cz. Pokud jsou zde vyčísleny body k exspiraci (= blíží se konec jejich tříleté životnosti), je třeba je proměnit za odměny v katalogu do 30.6.2018. Budeme rádi, když tak získáte zaslouženou odměnu za svou aktivitu v projektu Recyklohraní, aneb Ukliďme si svět.       

 • 23
  05

  Také Vás zajímá, jestli TO funguje?

  Probíhá průzkum mezi žáky 5. a 9. tříd ZŠ a mezi školními EVVO koordinátory. Děkujeme za spolupráci, více info zde..... 

Všechny novinky a aktuality