Co je Recyklohraní?

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Jak se přihlásit?

Přihlášení je snadné a zabere pouhé 2 minuty vašeho času! Stačí zadat IČO vaší školy a pak už jen vyplnit registrační údaje! Účast v projektu je zcela zdarma a přihlásit se může každá MŠ, ZŠ i SŠ v České republice.

více informací

Novinky a aktuality

22 08

Startuje Podzimní sběrová kampaň se soutěží

Se začátkem školního roku opět startujeme Podzimní sběrovou kampaň spojenou se soutěží. Nezapomeňte, že 9. září slavíme Evropský den recyklace baterií. Oslavte jej sběrem, zapojte se do soutěže a získejte mimo jiné bonusové body na váš účet.

22 08

Upozornění: Nesvážíme velké elektrospotřebiče

POZOR – společnost ASEKOL hledá optimální nastavení svozů velkých elektrospotřebičů v celé své sběrné síti a rozhodla se pro posílení role sběrných dvorů. 

22 08

Startujeme do 9. ročníku

Školní vzdělávací program Recyklohraní aneb Ukliďme si svět vstupuje spolu s vámi již do 9. ročníku. A především díky vám, se nám daří aktivně šířit osvětu v oblasti recyklace.   

11 08

Plakáty ke stažení

Blíží se nový školní rok a proto jsme připravili nové plakáty, které můžete využívat při svých aktivitách. Nové plakáty si můžete stáhnout v sekci Ke stažení případně kliknutím na miniatury.  

všechny novinky a aktuality

Přihlášení

Zapomněli jste heslo?

3416 registrovaných škol

Není nainstalován flash plugin.