Co je Recyklohraní?

Recyklohraní je školní recyklační program, který vznikl pod záštitou MŠMT České republiky. Jeho cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Jak se přihlásit?

Přihlášení je snadné a zabere pouhé 2 minuty vašeho času! Stačí zadat IČO vaší školy a pak už jen vyplnit registrační údaje! Účast v projektu je zcela zdarma a přihlásit se může každá MŠ, ZŠ i SŠ v České republice.

Více informací

Novinky a aktuality

 • 07
  09

  Nové pokyny pro svozy elektrozařízení ve školním roce 2020/2021

  Dovolujeme si vás informovat, že počínaje školním rokem 2020/2021 dochází k úpravě pokynů, které se týkají objednávání a svozů elektrozařízení ze škol v programu Recyklohraní. Věnujte prosím pozornost následujícím řádkům a postupujte podle nich.

 • 25
  08

  Nový školní rok s Recyklohraním

  S novým školním rokem startuje už 13. ročník programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět. Předcházející, dvanáctý, byl pro nás všechny výjimečný – plný změn a výzev. S odstupem času však vidíme, že nám pomohl růst. A i díky tomu pro vás máme připraveny nejen témata a aktivity, na které jste zvyklí, ale i něco nového.

 • 24
  08

  Letos se můžete těšit na 5 osvětových úkolů

  Přejeme vám, aby nadcházející školní rok byl pro vás pohodový, ale zároveň i inspirativní a obohacující. V Recyklohraní se budeme snažit, abychom k tomu přispěli. Mimo jiné pro vás připravujeme oblíbené osvětové úkoly – letos jich bude pět. A novinka! Zařazujeme téma šetrná spotřeba vody.

 • 23
  07

  Výjezdní programy ve školním roce 2020/2021

  Také ve školním roce 2020/2021 si u Recyklohraní budete moci objednat výjezdní lektorské programy. Přinášíme aktuální nabídku dosud potvrzených termínů. Pravděpodobně ji budeme v průběhu školního roku postupně ještě doplňovat.

Všechny novinky a aktuality
<

replica watches online store for men and women. rolex replicas swiss made grade 1 usa is consistent that enterprises has a corporate responsibility to society.. relojes imitacion has been happy to watchmaking creativity and integration.