Co je Recyklohraní?

Recyklohraní je školní recyklační program pod záštitou MŠMT České republiky, jehož cílem je prohloubit znalosti žáků v oblasti třídění a recyklace odpadů a umožnit jim osobní zkušenost se zpětným odběrem baterií a použitých drobných elektrozařízení.

Jak se přihlásit?

Přihlášení je snadné a zabere pouhé 2 minuty vašeho času! Stačí zadat IČO vaší školy a pak už jen vyplnit registrační údaje! Účast v projektu je zcela zdarma a přihlásit se může každá MŠ, ZŠ i SŠ v České republice.

Více informací

Novinky a aktuality

 • 08
  01

  Pokračujeme tam, kde jsme v prosinci skončili

  Lednové dny ubíhají – a v běhu je "Krok za krokem" Touto malou slovní hříčkou chceme připomenout, že máte možnost zapojit se do stejnojmenného úkolu, jehož tématem je sběr a recyklace drobného elektra prostřednictvím stacionárních červených kontejnerů. Žáci a studenti budou hledat červený kontejner ve svém okolí, čeká je kreativní práce při tvorbě mapy a také bonusová SOUTĚŽ, v níž může vítězná škola v každém kraji získat navíc 500 bodů do programu Recyklohraní. A kromě toho pokračují i další aktivity našeho Recykohraní.

 • 22
  12
 • 21
  12

  Malé ohlédnutí za společnou letošní cestou!

  Vánoce a konec roku jsou obvykle příležitostí ohlédnout se zpátky a podívat se na uplynulý rok...Je toho opravdu hodně, čím naše RECYKLOHRANÍ žije a co pro vás připravuje v roce 2018!  

 • 20
  12

  Vánoční provoz infolinky

  V souvislosti s vánočními svátky si Vás dovolujeme upozornit na vánoční provoz naší infolinky! Telefonní infolinka Recyklohraní bude ve vánočním období od 22. 12. 2017 do 3. 1. 2018 MIMO PROVOZ.  Dotazy lze i nadále zasílat e-mailem na info@recyklohrani.cz – budeme se jim věnovat ihned v prvním lednovém týdnu. Děkujeme za pochopení.     

Všechny novinky a aktuality