Výjezdní programy

 • 03
  01

  Ohlédnutí za výjezdními programy v roce 2017

    Začátek nového roku obvykle nese různá bilancování a rekapitulace. Přinášíme jednu z nich. Naše programy Recyklace hrou a Recyklace očima mladého vědce prostřednictvím hry a zábavy hledají odpovědi na praktické otázky, jak díky recyklaci předejít dalšímu znečišťování životního prostředí.    

 • 05
  09

  Výjezdní programy ve školním roce 2017/2018

  Lektorské programy jsou určeny pro všechny věkové kategorie. Naši lektoři přijedou do vaší školy, zábavnou formou učí žáky a studenty základům správného třídění a recyklace odpadů.

 • 26
  06

  Recyklace hrou v Jihočeském a Zlínském kraji

    Díky dotaci Státního fondu životního prostřední České republiky mohli naši lektoři navšítit 25 škol v Jihočeském a Zlínském kraji. 

 • 26
  04

  Recyklace očima mladého vědce – odměna pro nejaktivnější školy

  Díky dotaci SFŽP odměníme nabídkou dotovaného programu nejaktivnější ZŠ v každém ze 14 krajů ČR. Částečně již nyní v květnu a v červnu v Praze a Středočeském kraji, další kraje pak na počátku nového školního roku. 

 • 25
  04

  Orientační plán na 4. čtvrtletí školního roku 2016/2017

  Výjezdy Recyklace hrou do Zlínského a Jihočeského kraje se na konci školního roku uskuteční díky finanční podpoře Ministerstva životního prostředí. 

 • 18
  04

  Kraj Vysočina navštívila Recyklace hrou

  V průběhu měsíce dubna navštívili naši lektoři s výjezdním programem Recyklace hrou Kraj Vysočina. Velice si vážíme, že tento program získal finanční podporu Fondu Kraje Vysočina. 

 • 02
  03

  Recyklace hrou v Plzeňském kraji

  Výjezdní program Recyklace hrou v Plzeňském kraji proběhl v březnu celkem na 10 školách a konkrétně v 67 třídách prvního i druhého stupně základních škol.  

 • 22
  02

  Proběhly výjezdy v Karlovarském kraji

  Hned 10 škol z Karlovarského kraje se přihlásilo do výjezdního programu na začátku roku 2017. Celkem 65 tříd navštívili lektoři během února. 

 • 07
  11

  Lektoří Recyklace hrou v Jihomoravském kraji

  V říjnu naši lektoři navštívili žáky v Jihomoravském kraji. Od 29.9. do 25.10. projeli celkem 23 škol a své vědomosti předali cca 2 577 žákům základních škol. 

 • 31
  10

  Recyklace očima mladých vědců

  Celý podzim jsme po České republice navštěvovali školy s oblíbeným interaktivním programem Recyklace očima mladých vědců. Program je určený pro základní školy a je zaměřený na environmentální výchovu. Je rozdělen do tematických okruhů: Recyklace a vodní svět, recyklace a energie, recyklace a půda, recyklace a vzduch, recyklace a životní styl. Za letošní podzim prošlo programem 318 žáků.