Novinky a aktuality

 • 02
  04

  II. ročník projektu VĚNUJ MOBIL již zná své vítěze!

  Téměř 23. 000 odevzdaných mobilních telefonů a 420 zúčastněných škol. To je celková bilance II. ročníku projektu Věnuj mobil a vyhraj výlet pro svu třídu, který vyhlásila v rámci projektu Recyklohraní společnost Asekol. Partnerem tohoto ročníku je společnost T-Mobile, která pro vítězné školy zrealizuje výlety, dle jejich vlastního výběru. Podívejte se na celou zprávu a zjistěte, kdo je vítězem!

 • 29
  03

  Pozvánka na akci Najdi si svůj červený kontejner

  Vážení účastníci projektu Recyklohraní, dovolujeme si Vás pozvat na zábavně - osvětovou akci Najdi si svůj červený kontejner. Cílem je opět zábavnou formou informovat žáky o potřebě sběru a ekologické likvidace vysloužilých elektrospotřebičů a zejména o červených stacionárních kontejnerech na drobné elektro.

 • 26
  03

  Pozvánka na výstavu Umění v recyklaci

  Od března 2012 je nově otevřena Galerie umění pro děti (GUD), ve které právě probíhá do 17. června 2012 výstava Umění v recyklaci. Projekt Recyklohraní je odborným partnerem této výstavy pro téma recyklace a vytvořilo speciální  informační panely, které jsou součástí expozice.

 • 20
  03

  Dárkové šeky pro vítěze Velké podzimní soutěže ve sběru elektrozařízení

  Vítězné školy z této soutěže si mohou své dárkové šeky prohlédnout a stáhnout zde. Použít je můžete k vystavení na Vašich webových stránkách nebo vyvěsit ve škole.

 • 12
  03

  Pohádková knížka Třídilka

  Projekt Pohádková knížka Třídilka vznikl v rámci společného projektu Středočeského kraje a autorizované obalové společnosti EKO-KOM, a. s. na podporu třídění odpadů ve Středočeském kraji v roce 2012.

 • 05
  03

  Předávání dárkových šeků vítězům Velké podzimní soutěže ve sběru elektra

  Společnost Asekol se rozhodla zorganizovat sérii slavnostních předání dárkových šeků výhercům této soutěže. Předávání probíhá v rámci krajů s účastí Recyklohraní, zástupců společnosti Asekol a krajských zástupců. Zatím předání proběhlo ve třech krajích (Liberecký, Ústecký, Jihomoravský).

 • 09
  02

  Recyklohraní na Facebooku!

  Recyklohraní najdete nyní i na Facebooku, kde má svou vlastní profilovou stránku! Přidejte si nás mezi své oblíbené stránky a sdílejte s námi i dalšími účastníky programu Recyklohraní vaše zkušenosti a zážitky při plnění soutěžních úkolů i výsledky svého snažení. Máte zajímavé obrázky či fotky související s plněním úkolů? Ukažte je ostatním na naší stránce!

 • 07
  02

  Výsledky úkolu "Křížovka"

  Přinášíme vám výsledky posledního vyhlášeného úkolu s názvem "Křížovka". Do luštění se pustilo celkem 669 škol, kterým společnost Eko-Kom rozdala za jejich snahu 113 420 bodů. Přehled všech škol, která nám zaslaly splněný úkol najdete zde.Tajenku " ČERNÁ SKLÁDKA" jste vyřešili a následně ji ve vašem okolí našli a vyfotili téměř všichni, ale jen 372 školám se podařilo správně vyplnit celou křížovku. Měli jste ji právě vy vyplněnou správně? Podívejte se na řešení křížovky! 

 • 06
  02

  Vyhodnocení velké podzimní soutěže ve sběru elektrozařízení

  Vážení účastníci Recyklohraní, přinášíme vám výsledky velké podzimní soutěže ve sběru elektrozařízení, v rámci které odevzdalo 881 škol z celé ČR k zpětnému odběru a recyklaci celkem 439 532 kg elektrozařízení a společnost Asekol rozdala školám za jejich aktivitu více než 1,5 milionu bodů!

 • 03
  01

  Aktualizace pravidel Recyklohraní

  Vážení účastníci Recyklohraní, k datu 1.1. 2012 došlo k aktualizaci pravidel programu Recyklohraní. Nejedná se o žádné zásadní změny, přesto prosím věnujte pozornost  tučně vyznačeným pasážím. Děkujeme a přejeme všem úspěšný a klidný začátek nového roku 2012.