Výjezdní programy

Ohlédnutí za výjezdními programy v roce 2017

 

Začátek nového roku obvykle nese různá bilancování a rekapitulace. Přinášíme jednu z nich.

Naše programy Recyklace hrou a Recyklace očima mladého vědce prostřednictvím hry a zábavy hledají odpovědi na praktické otázky, jak díky recyklaci předejít dalšímu znečišťování životního prostředí.

 

 

Projekt byl finančně podporován Ministerstvem životního prostředí, Krajem Vysočina a Jihomoravským krajem. Tato finanční podpora umožnila v roce 2017 návštěvu 110 škol v šesti krajích ČR.

Konkrétně naši lektoři pracovali přibližně s 800 třídami a přímo tak oslovili více než 14 500 žáků základních škol.

 

Při práci ve skupinkách si mohou děti například rozebrat skutečný počítač nebo model pračky, baví se u neobvyklých vědomostních kvízů nebo za pomoci konkrétních pokusných vědeckých experimentů bádají přímo v přírodě.

 

V prvním pololetí roku 2018 se chystáme do pražských škol a navštívíme Středočeský kraj (leden – únor). V březnu a dubnu se našich lektorů dočkají žáci v Královéhradeckém a Libereckém kraji.  V těchto dvou krajích jsou stále ještě volné termíny, na něž můžete vaši školu přihlásit. Uzávěrka termínu pro Královéhradecký kraj je 5. ledna, pro Liberecký kraj až 31. 1. ledna. Zeptejte se na podrobnosti na naší infolince 739 280 887 (Po-Pá 7.30-10.30 a 13.00-14.00) nebo napište na info@recyklohrani.cz

Zpět
COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.