Výjezdní programy

Také pro školní rok 2021/2022 jsme pro vás připravili oblíbené výjezdní programy. Mysleli jsme na všechny věkové kategorie, takže si z nich vyberou mateřské, oba stupně základních škol i střední školy. Naši lektoři přijedou do vaší školy, zábavnou formou učí žáky a studenty základům správného třídění, recyklace a předcházení vzniku odpadů. V nabídce je též seminář pro pedagogický sbor školy k problematice předcházení vzniku odpadu a jeho zařazení do výuky. Konkrétně vám nabízíme tyto programy:

Recyklace hrou - program je určený pro ZŠ,
Recyklace očima mladých vědců - program je určený pro II. stupeň ZŠ a I. ročníky víceletých SŠ,
Recyklohrátky se zvířátky - program je určený MŠ,
EKOABECEDA – Umíme žít bez odpadů?odpolední workshop pro pedagogický sbor školy.

Bližší informace o termínech a místech konání programů najdete níže v aktualitě Výjezdní programy ve školním roce 2021/2022. Nabídku budeme pravděpodobně v průběhu školního roku postupně ještě doplňovat. Vaše případné dotazy vám rádi zodpovíme na info@recyklohrani.cz nebo na tel. čísle 739 280 887 (Po-Pá 7.30-10.30 a 13.00-14.00).

 

 • 02
  03

  Recyklace hrou v Plzeňském kraji

  Výjezdní program Recyklace hrou v Plzeňském kraji proběhl v březnu celkem na 10 školách a konkrétně v 67 třídách prvního i druhého stupně základních škol.  

 • 22
  02

  Proběhly výjezdy v Karlovarském kraji

  Hned 10 škol z Karlovarského kraje se přihlásilo do výjezdního programu na začátku roku 2017. Celkem 65 tříd navštívili lektoři během února. 

 • 07
  11

  Lektoří Recyklace hrou v Jihomoravském kraji

  V říjnu naši lektoři navštívili žáky v Jihomoravském kraji. Od 29.9. do 25.10. projeli celkem 23 škol a své vědomosti předali cca 2 577 žákům základních škol. 

 • 31
  10

  Recyklace očima mladých vědců

  Celý podzim jsme po České republice navštěvovali školy s oblíbeným interaktivním programem Recyklace očima mladých vědců. Program je určený pro základní školy a je zaměřený na environmentální výchovu. Je rozdělen do tematických okruhů: Recyklace a vodní svět, recyklace a energie, recyklace a půda, recyklace a vzduch, recyklace a životní styl. Za letošní podzim prošlo programem 318 žáků.

 • 30
  09

  Severní Morava

  V květnu a v červnu zažili Recyklaci hrou žáci na 15 školách v Moravskoslezském a v 10 školách v Olomouckém kraji. V září jsme přidali ještě dalších 5 škol v Olomouckém kraji.

 • 05
  09

  Recyklace hrou - kapacita v roce 2016 je již plně obsazena!

  Děkujeme vám za váš zájem o výjezdní program Recyklace hrou v Jihomoravském, Pardubickém i Královéhradeckém kraji. Zájem škol je velký a bohužel kapacita pro letošní rok je v těchto krají již vyčerpána. 

 • 30
  06

  Orientační plán výjezdů na 1. pololetí školního roku 2016/2017

  Výjezdy Recyklace hrou se na počátku nového školního roku uskuteční díky finanční podpoře, kterou jsme získali v dotačních řízeních v jednotlivých krajích. Velice si toho vážíme a těšíme se na žáky základních škol v těchto krajích: ...

 • 30
  04

  Ústecký kraj

  Lektoři Recyklace hrou navštívili v průběhu dubna 20 základních škol Ústeckého kraje, kde proškolili průměrně za jeden den více než 10 tříd, celkem se jednalo o 4 145 žáků. ...

 • 15
  01

  Předběžný plán výjezdů Recyklace hrou v roce 2016

  Výjezdní program Recyklace hrou pokračuje i v roce 2016. Jsme rádi za Váš zájem a i naši lektoři se již na děti ve školách těší! V tabulce naleznete předběžný harmonogram výjezdů. Přesné termíny a více informací budeme postupně rozesílat mailem. Fotografie z loňského roku naleznete níže.

 • 01
  12

  Výjezdní program navštívil město Liberec

  Program Recyklace hrou zavítal do města Liberec. Lektorský tým navštívil 10 základních škol a v nich 56 tříd s celkem 1 195 žáky. Výjezdy programu Recyklace hrou se uskutečnily za finanční podpory EKOFONDU Statutárního města Liberec. 

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.