Celoroční hra

Spouštíme novou celoroční hru, nejaktivnější školy odměníme

Ve školách odvádíte skvělou práci, když se věnujete environmentálnímu vzdělávání, výchově a osvětě. Abychom vás, vaše žáky a studenty za aktivní přístup odměnili a zároveň i trochu motivovali, spouštíme pro aktuální školní rok novou celoroční hru. 

Základní princip spočívá v tom, že školy zapojené do vzdělávacího programu Recyklohraní budou za sběr vysloužilého elektra, baterií, mobilních telefonů a tonerů do tiskáren, a rovněž za zapojení do našich osvětových aktivit dostávat body. Počet získaných bodů se promítne do pořadí školy v žebříčku celoroční hry. Školy, které se k 15. 5. 2022 v žebříčku umístí na 1. až 400. místě, získají diplom a odměnu. Vedle celostátního žebříčku ještě budeme vyhlašovat pořadí v jednotlivých krajích. Podrobná pravidla celoroční hry najdete zde. Níže z nich vybíráme klíčové informace:

  1. Soutěž probíhá od 23. srpna 2021 do 15. května 2022 na území České republiky. Vyhodnocena bude nejpozději 10 dnů po ukončení Soutěže (25. 5. 2022). Zapojit se mohou školy, školská zařízení, výchovná střediska mládeže, dětské kluby se sídlem na území ČR, jež jsou registrovaná do programu Recyklohraní aneb Ukliďme si svět.
  2. Body za aktivitu budou přidělovány dle našeho sazebníku. Například za splnění a vložení dokumentace k osvětovému úkolu získáte 250 bodů, za odučenou kapitolu Ekoabecedy 50 bodů, za 1 kilogram vybraných baterií až 3 body, stejně tak v případě drobného elektra, za 1 odevzdaný mobilní telefon 3 body anebo za 1 originální toner 5 bodů. Body ale také můžete získat za doporučení nové školy nebo za články v médiích. Celý sazebník najdete zde.
  3. Průběžné pořadí škol budete moci sledovat v ŽEBŘÍČKU celoroční hry na webu Recyklohraní v sekci „Celoroční hra“. Na jeho zprovoznění aktuálně pracujeme. Jakmile bude k dispozici, budeme vás informovat.
  4. Odměny, o které můžete usilovat jsou následující:

Celostátní pořadí:

1. místo – poukázky do řetězce Kaufland v hodnotě: 15 000 Kč

2. až 10 místo - poukázky do řetězce Kaufland v hodnotě: 7 500 Kč

11. až 50. místo - poukázky do řetězce Kaufland v hodnotě: 3 000 Kč

51. až 100. místo - poukázky do řetězce Kaufland v hodnotě: 1 500 Kč

101. až 250. místo - poukázky do řetězce Kaufland v hodnotě: 1 000 Kč

251. až 400. místo – poukázky do řetězce Kaufland v hodnotě: 700 Kč

Všechny školy na 1. až 400. místě zároveň získají diplom v elektronické podobě.

Regionální pořadí:

Diplom v elektronické podobě získají všechny Školy na 1. až 10.  místě v každém kraji.

Důležité upozornění! Celoroční hra Recyklohraní 2021/2022 nenahrazuje motivační program spojený s bodovými konty a katalogem odměn, který jsme museli ukončit ke konci školního roku 2019/2020. Navázat na něj v takovém finančním rozsahu si bohužel z ekonomických důvodů nemůžeme momentálně dovolit. Přesto věříme, že naše nová celoroční hra, která v sobě obsahuje také motivační složku v podobě diplomů a odměn, bude pro vás příjemným zpestřením, a že vám umožní i možnost poměřit vaše EKO síly s ostatními školami.

Pokud by vás k celoroční hře i k jiným tématům Recyklohraní zajímalo něco dalšího, pro vaše dotazy jsme vám k dispozici na našich kontaktech

Váš tým Recyklohraní

 

Zpět

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.