Znění úkolu

Celoroční cíl školy - 2022/2023

Milí přátelé Recyklohraní,

velmi si považujeme toho, že se vaše škola s Recyklohraním zapojila do plnění CELOROČNÍHO CÍLE školy. Aktuálně je vás 211 statečných – myšleno aktivních škol, jejichž zástupci vyplnili a zaslali nám přihlášku. V přihlášce jste si definovali cíl, čeho a jak chcete se svými žáky dosáhnout ve vzdělávacích aktivitách i konkrétních činnostech ve prospěch životního prostředí. A následně vyplnili také průběžnou zprávu o realizaci.

Protože jsme slíbili, že za řádné plnění celoročního cíle vám připíšeme 1 400 bodů na vaše školní konta do celoroční hry, což je opravdu velká porce bodů, potřebujeme zpětnou vazbu, že na plnění celoročního cíle pracujete průběžně, a že zařazujete také dílčí aktivity, pro které jste rozhodli pro naplnění svého cíle.

Průběžnou zrpávu už od přihlášených škol vyplněnou máme.

Ještě upozorňujeme, že do 30. dubna 2023 budeme potřebovat, abyste nám do systému vložili závěrečnou zprávu o plnění celoročního cíle (odměnou vám bude 800 bodů). 

Kdyby vám něco bylo nejasné, rádi vám vaše dotazy zodpovíme na našich kontaktech.

Přejeme vám hodně zdaru! Váš tým Recyklohraní

Zadání pro jednotlivé stupně

V případě dotazů nás prosím neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese info@recyklohrani.cz nebo na telefonní lince Recyklohraní 739 280 887.

Zpět do archivu úkolů

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.