Novinky a aktuality

Pořadí škol v celoroční hře. Blížíme se do finále – do konce soutěže zbývá necelý měsíc

Zveřejňujeme průběžné pořadí v celoroční hře s Recyklohraním k 21. dubnu 2022. Stále je tedy čas zabojovat a vylepšit svou pozici. 

Podle pravidel, která jsme oznámili začátkem letošního školního roku, 400 nejaktivnějších škol od nás získá odměnu ve formě poukázek na nákup do řetězce Kaufland. Více informací k pravidlům a odměnám najdete zde.

A jak si nyní školy stojí?

Jestli se vaše škola aktuálně vešla mezi TOP 400 zjistíte v tabulce níže. Aktuální stav bodového konta a umístění v pořadí škol najdete také na vašem školním účtu po přihlášení.

Ještě dodáváme, že vedle celostátního pořadí, vyhlásíme i TOP 10 v každém kraji. Průběžní krajské výsledky přineseme začátkem května. 4 nejaktivnější školy v každém kraji získají také finanční podporu na dopravu na tematickou exkurzi ve výši 5 000 Kč.

 

Název školy

Body

1

Základní škola Velké Březno, okres Ústí nad Labem

11 896

2

Základní škola a Mateřská škola Hlavnice, okres Opava

6 849

3

Základní škola Červená Voda 341, okres Ústí nad Orlicí

5 420

4

Základní škola Týnec nad Labem, okres Kolín

5 303

5

Základní škola Laškov a mateřská škola Laškov

5 284

6

Základní škola a Mateřská škola Určice

4 826

7

Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17

4 791

8

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova

4 725

9

Základní škola J. E. Purkyně a ZUŠ

4 462

10

Základní škola a mateřská škola Jaroměřice, okres Svitavy

4 260

11

ZŠ a MŠ Přemyslovice

4 177

12

Základní škola a Praktická škola Velké Meziříčí

4 045

13

Základní škola a mateřská škola Třebenice, okres Litoměřice

3 848

14

Základní škola Břidličná, okres Bruntál

3 838

15

Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín

3 720

16

Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál

3 719

17

Základní škola a Mateřská škola, Studenec, okres Semily

3 719

18

Základní škola Vápno, okres Pardubice

3 698

19

Základní škola, Hradec Králové, Habrmanova 130

3 647

20

Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim

3 560

21

SŠ a ZŠ Tišnov

3 456

22

Základní škola a Mateřská škola Libáň, okres Jičín

3 392

23

Základní škola a Mateřská škola Samotišky

3 232

24

Základní škola Troubelice, okres Olomouc

3 144

25

Speciální základní škola Králíky

3 034

26

Výtvarný kroužek Šikulové

2 824

27

Biskupské gymnázium, Církevní základní škola, MŠ, ZUŠ

2 819

28

ZŠ J.J. Ryby Rožmitál pod Třemšínem

2 808

29

Základní škola Bruntál, Školní 2

2 769

30

Základní škola a Mateřská škola Bezměrov, okres Kroměříž

2 698

31

Základní škola Dolní Benešov

2 694

32

Základní škola Kounice

2 693

33

Základní škola Dr. Hrubého 2, Šternberk

2 632

34

Mateřská škola Běstvina, okres Chrudim

2 628

35

Základní škola a Mateřská škola Drmoul

2 580

36

Základní škola Olomouc, Stupkova 16

2 544

37

Základní škola Královské Poříčí, okres Sokolov

2 510

38

Základní škola a Mateřská škola Bezvěrov

2 496

39

Základní škola T. G. Masaryka Poděbrady

2 481

40

Základní škola Kryry, okres Louny

2 462

41

Základní škola a Mateřská škola Opařany

2 451

42

1. základní škola T. G. Masaryka Milevsko

2 436

43

ZŠTomáše Šobra a MŠ Písek, Šobrova 2070

2 385

44

Základní škola Žatec, nám. 28. října 1019

2 348

45

Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543

2 325

46

Základní škola, Trutnov, Komenského 399

2 309

47

Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice

2 277

48

Mateřská škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 991

2 265

49

ZŠ a MŠ s polským jazykem vyučovacím, Třinec, Nádražní 10

2 250

50

Základní škola Zeměchy, okres Louny

2 228

51

Základní škola a mateřská škola Albrechtice nad Orlicí

2 225

52

Základní škola Úsov, okres Šumperk

2 211

53

Základní škola a mateřská škola Přepychy

2 202

54

Základní škola a mateřská škola Rybná nad Zdobnicí

2 200

55

Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí

2 200

56

Základní škola Tišnov, náměstí 28. října 1708

2 190

57

10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6

2 190

58

Základní škola a Mateřská škola Roštín

2 190

59

ZŠ Ostrava,přísp.org.

2 185

60

ZŠ a MŠ Tomáše Ježka

2 181

61

Základní škola a Mateřská škola, Pecka, okres Jičín

2 170

62

Základní škola Merklín, okres Karlovy Vary

2 150

63

Základní škola

2 141

64

Základní škola Okříšky

2 104

65

Základní škola a mateřská škola Puklice

2 100

66

Základní škola Zdice

2 050

67

Základní škola a Mateřská škola Lužná, okres Rakovník

2 026

68

Základní škola Proboštov, okres Teplice

2 000

69

Základní škola Náchod - Plhov

1 986

70

Speciální základní škola a Mateřská škola Kladno, Pařížská 2199

1 960

71

Základní škola Čachovice a Mateřská škola Struhy

1 954

72

Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany

1 953

73

ZŠ a MŠ Šebkovice

1 950

74

Základní škola a mateřská škola

1 920

75

Základní škola, Slatiny, okres Jičín

1 915

76

Základní škola Chyšky

1 895

77

Základní škola T. G. Masaryka Moravské Budějovice

1 861

78

Základní škola Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44/12

1 830

79

ZŠ Klimkovice, příspěvková organizace

1 830

80

Základní škola T. G. Masaryka Suchdol nad Lužnicí

1 830

81

Základní škola Pavlíkov , okres Rakovník

1 810

82

17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1

1 802

83

ZŠ, Komenského, Jablonné v Podještědí, p.o.

1 800

84

Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305

1 800

85

Gymnázium Opatov

1 785

86

Základní škola a Mateřská škola Hodice

1 785

87

Základní škola Sulíkov, příspěvková organizace

1 780

88

Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Rakovník

1 776

89

Základní škola, České Meziříčí, okr. Rychnov n. Kn.

1 775

90

Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná

1 770

91

Základní škola a mateřská škola Bohdalov

1 770

92

Základní škola

1 760

93

Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732

1 748

94

Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín

1 740

95

Obchodní akademie, Ostrava-Poruba

1 740

96

Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11

1 713

97

Malostranské gymnázium

1 710

98

Základní škola Svitavy, nám. Míru 73

1 680

99

Základní škola a Mateřská škola Buchlovice

1 658

100

Základní škola a Mateřská škola Březno

1 645

101

Základní škola Dolní Lánov, okres Trutnov

1 627

102

Základní škola Prachatice, Vodňanská 287

1 624

103

Gymnázium a Letecká střední odborná škola Moravská Třebová

1 616

104

SOŠ a SOU Horky

1 611

105

Základní škola, Třebechovice pod Orebem

1 577

106

Základní škola, Janov, okres Svitavy

1 572

107

Základní škola, ZUŠ a Mateřská škola, Frýdlant

1 569

108

Základní škola Mnichovo Hradiště, Studentská 895

1 566

109

Střední průmyslová škola stavební, Ostrava

1 560

110

Základní škola a Mateřská škola Hvožďany

1 543

111

Základní škola a Mateřská škola, Dolní Kalná, okres Trutnov

1 542

112

Základní škola Kralovice, okres Plzeň - sever

1 542

113

Základní škola T.G.Masaryka Lomnice nad Popelkou

1 536

114

Mateřská škola Nesuchyně

1 525

115

Základní škola a Mateřská škola Věšín, okres Příbram

1 512

116

Základní škola praktická, Bílina, Kmochova 205/10

1 510

117

Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668

1 502

118

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava

1 500

119

Mateřská škola Klicperova

1 499

120

Základní škola Šebetov, okres Blansko

1 498

121

Mateřská škola Jaselská 354

1 493

122

MŠ Herrmannova Olomouc

1 493

123

Základní škola a Mateřská škola Bozkov

1 486

124

Základní škola Dobřichovice

1 485

125

Základní škola a Mateřská škola Lesnice

1 471

126

Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice

1 467

127

Základní škola Čáslav, Masarykova 357, okr. Kutná Hora

1 460

128

Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim

1 458

129

Mateřská škola Sadová, Opava-příspěvková organizace

1 452

130

Mateřská škola Louny

1 446

131

Mateřská škola Lísteček Spešov, příspěvková organizace

1 443

132

Střední průmyslová škola, Jedovnice, Na Větřáku 463

1 437

133

Základní škola a Mateřská škola Kostelec

1 436

134

Základní škola Nové Město na Moravě,Vratislavovo náměstí 124

1 434

135

Základní škola Hrob, okres Teplice příspěvková organizace

1 432

136

Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště

1 431

137

Základní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy

1 425

138

Základní škola a mateřská škola Vyskytná nad Jihlavou

1 425

139

Základní škola Kadaň, ul. Školní 1479, okr. Chomutov

1 419

140

Základní s rozšířenou výukou jazyků, Praha 13, Bronzová 2027

1 405

141

Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice

1 400

142

Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace

1 398

143

Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400

1 398

144

Základní škola Havířov-Šumbark M.Pujmanové 17/1151 okres Karviná

1 397

145

Základní škola Jalůvčí

1 395

146

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

1 389

147

MŠ Lužec nad Vltavou

1 384

148

Základní škola Ořechov,okres Brno - venkov

1 384

149

Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1

1 380

150

Základní škola a mateřská škola Brno,Křídlovická 30b

1 380

151

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115

1 374

152

Základní škola a Mateřská škola Kolšov, okres Šumperk,

1 368

153

Základní a mateřská škola Rohle

1 366

154

Základní škola a Mateřská škola Hrabová, okres Šumperk

1 362

155

Základní škola Nový Jičín, Komenského 66

1 360

156

Gymnázium, Brno, Vídeňská

1 359

157

Mateřská škola, Bezkov, okres Znojmo

1 357

158

Základní škola a mateřská škola Dvorce, okres Bruntál

1 356

159

Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova 597

1 346

160

Základní škola Rychvald, okres Karviná, příspěvková organizace

1 345

161

4.základní škola Cheb, Hradební 14

1 344

162

Základní škola a mateřská škola  Proseč

1 340

163

Základní škola a Mateřská škola Lipník, okres Třebíč

1 339

164

Základní škola a gymnázium Vítkov

1 338

165

Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa

1 334

166

Mateřská škola Nad Parkem

1 329

167

Základní škola Dobřív, okres Rokycany

1 326

168

Základní škola M. Choceňského, Choceň

1 320

169

Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, okres Sokolov

1 312

170

Speciální mateřská škola a základní škola Polička, Jiráskova 825

1 306

171

Základní škola a Mateřská škola Dešná

1 306

172

Základní škola a Mateřská škola Chotíkov

1 305

173

Základní škola Budišov - příspěvková organizace

1 296

174

Základní škola Hroznětín, okres Karlovy Vary

1 295

175

Mateřská škola Motýlek Pardubice

1 294

176

Základní škola Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace

1 291

177

Střední škola dopravy, obchodu a služeb Moravský Krumlov

1 290

178

Základní škola a mateřská škola Ústavní,Praha 8,Hlivická 1

1 290

179

SŠ, ZŠ a MŠ, Třinec, Jablunkovská 241, p.o.

1 276

180

Základní škola Neveklov, okres Benešov

1 268

181

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

1 266

182

Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež, příspěvková organizace

1 260

183

Základní škola a Mateřská škola Ševětín

1 250

184

Základní škola a Praktická škola, Jičín

1 248

185

Mateřská škola Lomnice n. Pop. příspěvková organizace

1 245

186

Mateřská škola krupá

1 239

187

Základní škola a Mateřská škola Strahovice

1 230

188

Základní škola Vrdy, okres Kutná Hora

1 229

189

Základní škola Jablunkov, Lesní 190, příspěvková organizace

1 224

190

Základní škola a Mateřská škola Tochovice

1 221

191

Základní škola a Mateřská škola Lhenice

1 216

192

Speciální základní škola a praktická školy Chrudim

1 210

193

Základní škola Ledeč nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod

1 200

194

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie

1 200

195

ZŠ a MŠ Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace

1 196

196

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trhové Sviny

1 195

197

ZŠ a MŠ Nedvědice

1 190

198

Střední škola hotelnictví a služeb a Vyšší odborná škola, Opava

1 185

199

Základní škola Dr. ing. Františka Křižíka a mateřská škola Plánice

1 182

200

Základní škola T. G. Masaryka Milovice

1 179

 

201

Základní škola a Mateřská škola Kyjovice

1 167

202

Základní škola, Praha 4, Ružinovská 2017

1 167

203

Základní škola a Mateřská škola RadňoviceRadňovice 54

1 166

204

ZŠ a MŠ Liběšice, okres Louny, příspěvková organizace

1 164

205

Základní škola a mateřská škola Svratka, příspěvková organizace

1 164

206

Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín

1 162

207

ZŠ a MŠ Vlastějovice

1 160

208

VOŠ a SOŠ zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem

1 152

209

Základní škola a Mateřská škola, Radvanice, okres Trutnov

1 150

210

Základní škola Brno, Bakalovo nábřeží 8, příspěvková organizace

1 144

211

Základní škola a Mateřská škola Žďárná

1 139

212

Střední škola technická a obchodní, Dačice, Strojírenská 304

1 128

213

Mš Březova

1 117

214

Základní škola Pitín, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

1 116

215

1. Mateřská škola

1 114

216

Základní škola Opočnice, okres Nymburk

1 107

217

Základní škola Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

1 103

218

Základní škola Orlová-Lutyně K. Dvořáčka 1230

1 096

219

Základní a mateřská škola Písečná

1 092

220

SPŠ chemická akademika Heyrovského a Gymnázium, Ostrava

1 092

221

Základní škola Sluhy , okr. Praha - východ, příspěvková organizace

1 090

222

Základní škola a mateřská škola Tři Sekery, okres Chebe

1 090

223

Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra, Semily, Jizerská 564

1 069

224

Základní škola Šumperk, Vrchlického 22

1 067

225

Základní škola Týn nad Vltavou, Malá strana

1 065

226

Základní škola a Mateřská škola Opatovec, okres Svitavy

1 060

227

Základní škola a Mateřská škola Hoštejn, příspěvková organizace

1 057

228

MŠ Pavlov příspěvková organizace

1 055

229

Základní škola, Brno, Kneslova 28

1 051

230

Základní škola a Mateřská škola, Brno, Horníkova 1

1 050

231

Základní škola, Dačice, Neulingerova 108

1 050

232

ZŠ a MŠ Hlohovec

1 047

233

ZŠ a MŠ Žandov

1 041

234

Základní škola a mateřská škola Kladno, Velvarská 1206

1 041

235

Základní škola a mateřská škola Herálec

1 040

236

Základní škola a Mateřská škola Vrbová Lhota, okres Kolín

1 040

237

Základní škola Habrmanova

1 038

238

Základní škola Sokolov, Rokycanova 258

1 038

239

Základní škola Bojanov, okres Chrudim

1 036

240

ZŠ Zábřeh

1 036

241

Základní škola Kaznějov, okres Plzeň-sever

1 035

242

Základní škola Bystřice nad Pernštejnem, Tyršova 106

1 030

243

Základní škola a Mateřská škola Kobeřice u Brna

1 025

244

Základní škola

1 024

245

Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Václavkova 1040

1 020

246

Základní škola Lipenec, okres Louny

1 020

247

Základní škola a Mateřská škola, Lično, okres Rychnov nad Kněžnou

1 020

248

Základní škola Orlová-Lutyně U Kapličky 959 okres Karviná, přísp

1 015

249

Základní škola Libina, příspěvková organizace

1 014

250

Základní škola a Mateřská škola Krumvíř, okres Břeclav, příspěvková organizace

1 014

251

ZŠ Kolín III., Lipanská 420

1 010

252

Mateřská škola Církvice 202

1 002

253

Dětský domov, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Nymburk

1 000

254

MŠ U Jezérka

1 000

255

Mateřská škola Útěchov

1 000

256

Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí

1 000

257

Základní škola Nedakonice, okr. Uherské Hradiště

1 000

258

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek

1 000

259

Základní škola a Mateřská škola, Sebranice, okres Blansko

1 000

260

Základní škola Jablonec nad Nisou - Kokonín

997

261

Mateřská škola Stašov,prispevkova organizace

993

262

Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice

991

263

Základní škola Ludvíka Svobody Rudíkov 167

990

264

Základní škola, Trutnov 3, Náchodská 18

987

265

Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách

987

266

Základní škola J. A. Komenského Chodov, Smetanova 738

986

267

Základní škola Jihlava, Jungmannova 6, příspěvková organizace

985

268

Základní škola, Příbram VIII, Školní 75

984

269

Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19,

980

270

Základní škola Mohelnice, Vodní 27

980

271

Základní škola Loštice, okres Šumperk, příspěvková organizace

976

272

Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768

971

273

Základní škola a Mateřská škola Třebotov

971

274

Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860

970

275

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Krabčice

963

276

Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace

960

277

Střední průmyslová škola Jeseník, Dukelská 1240

960

278

Masarykova základní škola a MŠ Semčice

955

279

Mateřská škola U Krtečka, Praha 5 - Motol, Kudrnova 235

948

280

ZŠ a MŠ Chyňava

943

281

Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha - západ

941

282

MATEŘSKÁ ŠKOLA NA STATKU, školská právnická osoba

940

283

SOŠ obchodu a služeb

936

284

Základní škola Osík, okres Svitavy

930

285

ZŠ a MŠ Ratíškovice

927

286

Základní škola a Mateřská škola Studená, okres Jindřichův Hradec

925

287

Základní škola Rumburk, U Nemocnice 1132/5

925

288

Základní škola Kostelec u Holešova, okres Kroměříž

921

289

Základní škola a Mateřská škola Mořkov

916

290

Mateřská škola Malínek

915

291

Základní škola Horní Němčí, okres Uherské Hradiště

915

292

Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod

912

293

Základní škola a mateřská škola Uhelná Příbram

912

294

Mateřská Škola, Chrudim 3, Víta Nejedlého769

910

295

ZŠ Lhotky,Velké Meziříčí

903

296

Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, příspěvková orga

900

297

Základní škola a mateřská škola

895

298

Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5

893

299

Základní škola Brodek u Prostějova okres Prostějov

891

300

Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova

890

 

Zpět
COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.