Novinky a aktuality

Vyhodnocení velké podzimní soutěže ve sběru elektrozařízení

Vážení účastníci Recyklohraní, přinášíme vám výsledky velké podzimní soutěže ve sběru elektrozařízení, v rámci které odevzdalo 881 škol z celé ČR k zpětnému odběru a recyklaci celkem 439 532 kg elektrozařízení a společnost Asekol rozdala školám za jejich aktivitu více než 1,5 milionu bodů!

Soutěž proběhla v období od 1. září do 30. listopadu 2011 a kritériem pro vítězství byl vždy přepočet celkem sesbíraných kg na jednoho žáka školy. Vítěznou školou v rámci celé ČR se stala Základní škola Liběšice,okres Louny jejíchž 28 žáků odevzdalo neuvěřitelných 12 684 kg elektrozařízení, tedy 453 kg na jednoho žáka. Tato škola získala od společnosti Asekol 100. 000 Kč na nákup učebnic nebo počítačového vybavení.

 

Dále jsme bonusovými body ocenili vždy tři nejaktivnější školy v rámci každého kraje České republiky a také losovali "šťastných deset", které získaly 10. 000 Kč na nákup učebnic nebo počítačového vybavení. 124 škol, kterým se podařilo odevzdat více než 1000 kg elektrozařízení, získaly jako pozornost dárkovou sadu propisky a mikrotužky značky Penac.

Podívejte se zde na celkové výsledky. Třeba jste vítěznou školou ve vašem kraji, nebo jednou z 10 šťastně vylosovaných škol! 

Zpět

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.