Exkurze pro školní kolektivy

Ve spolupráci s našimi partnery a spolupracujícími organizacemi se vám snažíme sdílet tipy na exkurze. Pokud kliknete na odkazy níže, zobrazí se vám tabulky s nabídkou. Doporučujeme vám však v případě zájmu o exkurzi nejprve si na kontaktech v tabulce ověřit, že je nabídka stále platná. Jsou to informace z třetích stran a nejsme schopni je průběžně ověřovat. Děkujeme za pochopení. A v případě, že narazíte na nějaký nerelevantní tip, budeme vám vděčni, když nám dáte vědět na email info@recyklohrani.cz a pomůžete nám tabulku udržovat co nejvíce aktuální. Děkujeme!

 

  • Zajímavým tipem pro školní exkurzi může být také návštěva kompostárny. Pro vyhledání té nejbližší ve vašem okolí doporučujeme použít mapový vyhledávač kompostáren od spolku CZ Biom.  

 

Školy podporujeme v tom, aby pro žáky organizovaly exkurze s environmentální tematikou.
Proto také školám, které se umístily na předních místech v regionálním pořadí naší Celoroční hry, nabízíme příspěvek 5 000 Kč právě na organizaci tematické exkurze. 

 

K evidenci zájmu vítězných škol a vykázání realizované exkurze slouží tyto formuláře.

Spoluorganizátoři

   Partneři programu

COOKIES
Recyklohraní potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimojiné mohl ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko Přijmout vše.
Přijmout vše
Souhlas můžete odmítnout zde.