Seznam škol

Není nainstalován flash plugin.

Kraj: Hlavní město Praha

1. Mateřská škola

Město: Praha 21
Adresa: Čentická 2222

BC Podmořský Svět

Město: Praha 3
Adresa: Koldínova 1522/1

Bejachad

Město: Praha 10
Adresa: Vinohradská 159

Bilingvální mateřská škola pro sluchově postižené

Město: Praha
Adresa: Hábova 1571/22

Církevní mateřská škola Srdíčko

Město: Praha
Adresa: Podpěrova 1879/2

Církevní mateřská škola Studánka

Město: Praha 12
Adresa: Ke Kamýku 686/2

Církevní ZŠ a MŠ logopedická Don Bosco

Město: Praha 8
Adresa: Dolákova 555

Dětské integrační centrum a mateřská škola,s.r.o.

Město: Praha 4
Adresa: Hurbanova 1285

Domeček Mateřská škola s.r.o.

Město: Praha 14
Adresa: Herdovská

Domov mládeže a školní jídelna

Město: Praha 2
Adresa: Dittrichova 15

Domov mládeže a školní jídelna

Město: Praha 9
Adresa: Lovosická 42

Domov mládeže a školní jídelna, Praha 6 - Dejvice, Studentská 10

Město: Praha 6
Adresa: Studentská 10

Dům dětí a mládeže Praha 2, Slezská 21/920

Město: Praha 2
Adresa: Slezská 920/21

EDUCAnet - Gymnázium a střední odborná škola Praha, s.r.o.

Město: Praha
Adresa: Jírovcovo náměstí 1782/1

EKO GYMNÁZIUM Praha o.p.s.

Město: Praha
Adresa: Nad vodovodem 460/81

Enviropol s.r.o.

Město: Praha 4
Adresa: Československého exilu 8

Fakultní mateřská škola při Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy, Praha 7,Na Výšinách 3

Město: Praha 7
Adresa: Na výšinách 1075/3

Fakultní základní škola Barrandov II při PedF UK, Praha 5 - Hlub

Město: Praha
Adresa: Záhorského 887/2

Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Mezi Školami 2322

Město: Praha
Adresa: Mezi školami 2322/1

Fakultní základní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Trávní

Město: Praha 13
Adresa: Trávníčkova 1744

Fakultní základní škola PedF UK a Mateřská škola U Studánky Praha 7, Umělecká 8

Město: Praha
Adresa: Umělecká 850/8

Fakultní základní škola profesora Otokara Chlupa Pedagogické fakulty UK, Praha 13, Fingerova 2186

Město: Praha 13
Adresa: Fingerova 2186/17

Fakultní základní škola s rozšířenou výukou jazyků při PF UKPraha 5 - Smíchov, Drtinova 1/1861, příspěvková organizace

Město: Praha
Adresa: Drtinova 1861/1

Fakultní základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Chodovická 2

Město: Praha 20
Adresa: Chodovická 2250/36

Gymnásium Jižní město, s. r. o.

Město: Praha
Adresa: Tererova 2135/17

Gymnázium

Město: Praha
Adresa: U libeňského zámku 1

Gymnázium Čakovice, Praha 9, nám. 25. března 100

Město: Praha
Adresa: náměstí 25. března 100/2

Gymnázium Jana Keplera, Praha 6, Parléřova 2

Město: Praha 6
Adresa: Parléřova 118/2

Gymnázium mezinárodních a veřejných vztahů Praha s.r.o.

Město: Praha
Adresa: Kuncova 1580/1

Gymnázium Opatov

Město: Praha
Adresa: Konstantinova 1500/50

Gymnázium Oty Pavla, Praha 5, Loučanská 520

Město: Praha
Adresa: Loučanská 520/1

Gymnázium Praha 5

Město: Praha 5
Adresa: Na Zatlance 11

Gymnázium, Praha 2, Botičská 1

Město: Praha
Adresa: Botičská 424/1

Gymnázium, Praha 4, Na Vítězné Pláni 1160

Město: Praha 4
Adresa: Na Vítězné pláni 1160/1

Gymnázium, Praha 6, Nad Alejí 1952

Město: Praha 6
Adresa: Nad alejí 1952

Gymnázium, Praha 9, Chodovická 2250

Město: Praha
Adresa: Chodovická 2250/36

Gymnázium,Praha 5, Nad Kavalírkou 1

Město: Praha 5
Adresa: Nad Kavalírkou 1

Hotelová škola, Praha 10, Vršovická 43

Město: Praha
Adresa: Vršovická 564

Hrou za výlohou

Město: Praha 6
Adresa: Za Hládkovem 16

Institut informatiky - Vyšší odborná škola s.r.o.

Město: Praha 5
Adresa: Radlická 591/115 - A5

Karlínské gymnázium, Praha 8, Pernerova 25

Město: Praha
Adresa: Pernerova 273/25

Klasické gymnázium Modřany, s.r.o.

Město: Praha
Adresa: Rakovského 3136/1

Konzervatoř Jana Deyla a SŠ pro zrakově postižené

Město: Praha 1
Adresa: Maltézské nám. 14

Křesťanské gymnázium Praha

Město: Praha
Adresa: Kozinova 1000/1

Kulturní a mateřské centrum Knoflík

Město: Praha
Adresa: Na břehu 497/15

Malostranská základní škola

Město: Praha
Adresa: Karmelitská 11

Malostranské gymnázium

Město: Praha
Adresa: Josefská 626

Masarykova základní škola, Praha 9 - Újezd nad Lesy, Polesná 169

Město: Praha 21
Adresa: Polesná 1690

Mateřská škola

Město: Praha
Adresa: Korycanská 14

Mateřská škola

Město: Praha 2
Adresa: Na Smetance 505/1

Mateřská škola

Město: Praha
Adresa: Na Balkáně 2590/74

Mateřská škola

Město: Praha-Zbraslav
Adresa: Matjuchinova 698

Mateřská škola 4 pastelky, Praha 4, Sedlčanská 14

Město: Praha
Adresa: Sedlčanská 526/14

Mateřská škola a základní škola speciální Diakonie ČCE Praha 4

Město: Praha 4
Adresa: V zápolí 1250/21

Mateřská škola a Základní škola, Praha 9, Bártlova 83

Město: Praha 20
Adresa: Bártlova 83/1

Mateřská škola Alšovy sady

Město: Praha
Adresa: Na Větrově 1022/22

Mateřská škola Bezová

Město: Praha 4
Adresa: Bezová 1592/4

Mateřská škola Bílenecké nám.

Město: Praha-Dolní Chabry
Adresa: Bílenecké náměstí 33/1

Mateřská škola BO-TA

Město: Praha 4
Adresa: Boleslavova 1675/ 1a

Mateřská škola BoTa, Praha 4, Boleslavova 1a

Město: Praha 4
Adresa: Táborská 122/19

Mateřská škola Čakovice I

Město: Praha
Adresa: Něvská 830/11

Mateřská škola Jílkova, příspěvková organizace

Město: Praha 6
Adresa: Jílkova 1700/3

Mateřská škola Jílovská 1175

Město: Praha 4
Adresa: Jílovská 1175/75

Mateřská škola Jitřní 424/2

Město: Praha 4
Adresa: Jitřní 424/2

Mateřská škola K Podjezdu

Město: Praha
Adresa: K podjezdu 1077/2

Mateřská škola Kunratice, Praha 4, Předškolní 880

Město: Praha-Kunratice
Adresa: Předškolní 880/1

Mateřská škola Libkovská

Město: Praha
Adresa: Libkovská 1069/12

Mateřská škola Libocká

Město: Praha
Adresa: Libocká 148/66

Mateřská škola MADOLINKA

Město: Praha 11
Adresa: Modletická 1402/6

Mateřská škola Na Dlouhém lánu

Město: Praha 6
Adresa: Nechanského 589/3

Mateřská škola nad Kazankou

Město: Praha
Adresa: Nad Kazankou 230/30

Mateřská škola Nademlejnská, s.r.o.

Město: Praha 9
Adresa: Nademlejnská 1096/9

Mateřská škola Oáza v Praze 12

Město: Praha
Adresa: Čechtická 758/6

Mateřská škola Praha - Kolovraty

Město: Praha
Adresa: K poště 688/11a

Mateřská škola Praha 10, Benešovská 28/2291, příspěvková organizace

Město: Praha 10
Adresa: Hradešinská 17

Mateřská škola Praha 4 Plamínkové 1589

Město: Praha 4
Adresa: Plamínkové 1589

Mateřská škola Pražačka, Praha 3, Za Žižkovskou vozovnou 1700/17

Město: Praha
Adresa: Za žižkovskou vozovnou 1700/17

Mateřská škola Revoluční, příspěvková organizace

Město: Praha
Adresa: Revoluční 1247/26

Mateřská škola Svojšovická 2923/3

Město: Praha 4
Adresa: Svojšovická 2923/3

Mateřská škola U Krtečka, Praha 5 - Motol, Kudrnova 235

Město: Praha
Adresa: Kudrnova 235/1a

Mateřská škola Veltruská

Město: Praha 9
Adresa: Veltruská 560

Mateřská škola Větrníček v Praze 12

Město: Praha 12
Adresa: Zárubova 952/10

Mateřská škola Všem

Město: Praha
Adresa: Nárožní 9a

Mateřská škola, Praha 10, Omská 6/1354

Město: Praha 10
Adresa: Omská 6/1354

Mateřská škola, Praha 10, Parmská 389

Město: Praha 15
Adresa: Parmská 389

Mateřská škola, Praha 2, Na Děkance 2

Město: Praha 2
Adresa: Na Děkance 130/2

Mateřská škola, Praha 4, Jažlovická 2119

Město: Praha 11
Adresa: Jažlovická 2119

Mateřská škola, Praha 4, Na Chodovci 2540

Město: Praha 4
Adresa: Na Chodovci 2540/5

Mateřská škola, Praha 4, Němčická 16

Město: Praha 4
Adresa: Němčická 1111/16

Mateřská škola, Praha 5 - Barrandov, Kurandové 669, příspěvková organizace

Město: Praha
Adresa: Kurandové 669/8

Mateřská škola, Praha 8, Chabařovická 2

Město: Praha 8
Adresa: Chabařovická 2/1349

Mateřská škola, Praha 8, Na Korábě 2

Město: Praha 8
Adresa: Na Korá ě 2/350

Mateřská škola, Praha 8, Soklovská 182

Město: Praha 8
Adresa: Sokolovská 182/513

Mateřská škola, Praha 8, Štěpničná 1

Město: Praha 8
Adresa: Štěpničná 1964/1

Mateřská škola,Praha 8, Na Pěšinách 13

Město: Praha 8
Adresa: Na Pěšinách 13

Mateřská škola,Praha4,A. Drabíkové 536

Město: Praha 11
Adresa: A. Drabíkové 536

Mateřské centrum Veselý Čertík

Město: Praha-Dolní Počernice
Adresa: Národních hrdinů 1

MERIDIAN INTERNATIONAL SCHOOL s.r.o.

Město: Praha 8
Adresa: Frýdlantská 1350/1

Metropolitní odborná umělecká střední škola Praha 4 s.r.o.

Město: Praha 4
Adresa: Táborská 350/32

Modrý klíč - základní škola speciální a mateřská škola speciální, o.p.s.

Město: Praha
Adresa: Smolkova 567/2

MŠ a ZŠ sv. Augustina

Město: Praha 4
Adresa: Hornokrčská 709/3

MŠ BAMBINÁRIUM

Město: Praha-Nedvězí
Adresa: Slámova 38/8

MŠ Dubeč

Město: Praha-Dubeč
Adresa: Starodubečská 506

MŠ Josefínka a Vendelínek

Město: Praha
Adresa: Světická 1229/8

MŠ Kodaňská

Město: Praha
Adresa: Kodaňská 989/14

MŠ Kotlaska

Město: Praha
Adresa: Kotlaska 30/3

Mš Kotorská

Město: Praha 4
Adresa: Kotorská 5

MŠ Letohradská

Město: Praha
Adresa: Letohradská 712/1a

MŠ Matěchova

Město: Praha 4
Adresa: Halasova 1069

MŠ Modřínek

Město: Praha
Adresa: náměstí Osvoboditelů 1367/25

MŠ Nad Parkem

Město: Praha
Adresa: Nad parkem 1181

MŠ Národní

Město: Praha 1
Adresa: Řásnovka 2

Mš Plamínkové 1593/2

Město: Praha 4
Adresa: Plamínkové 1593/2

MŠ Podsaďáček v Praze 12

Město: Praha
Adresa: Pod sady 170/2

Mš Praha 8

Město: Praha 8
Adresa: Libčická 398/6

MŠ Rozmarýnek, Praha 13, Chlupova 1799

Město: Praha 13
Adresa: Chlupova 1799/4

MŠ Sluneční, Praha 10, Sluneční 1550/20

Město: Praha 22
Adresa: Sluneční 1550/20

Mš Trhanovské náměstí

Město: Praha
Adresa: Trhanovské náměstí 441/7

MŠ Zelenečská

Město: Praha 14
Adresa: Zelenečská 500

MŠ Zvonková

Město: Praha
Adresa: Zvonková 2901/12

Obchodní akademie

Město: Praha 10
Adresa: Heroldovy sady 362

Obchodní akademie Holešovice

Město: Praha 7
Adresa: Jabloneckého 3/333

Obchodní akademie Praha 6

Město: Praha 6
Adresa: Krupkovo náměstí 4

Patrik Janok

Město: Praha 5
Adresa: Vlachova

PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s.

Město: Praha
Adresa: Pod Krčským lesem 1300/25

PORG - gymnázium a základní škola, o.p.s.

Město: Praha
Adresa: Rostislavova 1267/7

První jazyková základní škola v Praze 4

Město: Praha 4
Adresa: Horáčkova 1100/14

Rodinné centrum Pantoflíček, z.s.

Město: Praha 18
Adresa: Beranových 65

Škola Kavčí hory - Mateřská škola, Základní škola a Střední odborná škola služeb

Město: Praha
Adresa: Kaplická 841

Škola mezinárodních a veřejných vztahů Praha, Vyšší odborná škola, Střední odborná škola, s.r.o.

Město: Praha
Adresa: Michelská

SOŠ sociální, o.p.s.

Město: Praha 8
Adresa: Hnězdenská 549

SOŠ umělecko řemeslná s.r.o.

Město: Praha 9
Adresa: Podkovářská 4

SOU gastronomie a podnikání

Město: Praha 14
Adresa: Za Černým mostem 362/3

Soukr. ZŠ Integrál pro žáky se spec.por.

Město: Praha
Adresa: Jana Masaryka 360/25

Soukromá mateřská škola Jahoda

Město: Praha 14
Adresa: Vybíralova 969

Soukromá mateřská škola Little Pony

Město: Praha 3
Adresa: náměstí Jiřího z Poděbrad 1561/9

SOUKROMÁ MATEŘSKÁ ŠKOLA MÁJA s.r.o.

Město: Praha 14
Adresa: Kardašovská 670/15

Soukromá SOŠ a SOU BEAN s.r.o.

Město: Praha 9
Adresa: Českobrodská 32a

Soukromá střední odborná škola START, s.r.o

Město: Praha 14
Adresa: Chvaletická 918/3

Soukromá základní škola Cesta k úspěchu v Praze, s.r.o.

Město: Praha 6
Adresa: Bělohorská 226/103

Soukromá základní škola sRVJ - DINO ELEMENTARY SCHOOL, s.r.o.

Město: Praha-Petrovice
Adresa: Bellova 352

Soukromé reálné gymnázium Přírodní škola, o.p.s.

Město: Praha 7
Adresa: Letohradská 370/1

SPŠ sdělovací techniky, Praha 1, Panská 3

Město: Praha
Adresa: Panská 856/3

SŠ MNG a služeb

Město: Praha 4
Adresa: Schulhoffova 844

SŠ umělecká a řemeslná

Město: Praha 5
Adresa: Nový Zlíchov 1/1063

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Praha - Čakovice

Město: Praha
Adresa: Ke stadionu 623/9

Střední odborná škola pro administrativu Evropské unie, Praha 9, Lipí 1911

Město: Praha 20
Adresa: Lipí 1911

Střední pedagogická škola Futurum

Město: Praha 10
Adresa: Hornoměcholupská 873

Střední průmyslová škola dopravní, a.s.

Město: Praha
Adresa: Plzeňská 298/217a

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Praha 10, V úžlabině 320/23

Město: Praha
Adresa: V úžlabině 320/23

Střední průmyslová škola stavební, Praha 1, Dušní 17

Město: Praha
Adresa: Dušní 900/17

Střední škola - Centrum odborné přípravy technickohospodářské, Praha 9, Poděbradská 1/179

Město: Praha 9
Adresa: Poděbradská 1

Střední škola a Mateřská škola Aloyse Klara

Město: Praha
Adresa: Vídeňská 756/28

Střední škola designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní

Město: Praha
Adresa: U měšťanských škol 525/1

Střední škola obchodní, Praha 2, Belgická 250/29

Město: Praha 2
Adresa: Belgická 250/29

TEST

Město: Praha
Adresa: Praha

Tyršova základní škola Praha 5 - Jinonice, U Tyršovy školy 1, příspěvková organizace

Město: Praha
Adresa: U Tyršovy školy 430/1

Univerzita Karlova v Praze - Ustav dedicnych met. poruch

Město: Praha 2
Adresa: Ke Karlovu

Veselá školka - Mateřská škola Stodůlky s.r.o.

Město: Praha 13
Adresa: Na Dolnici 526/42

VOŠ textilních řemesel a SUŠ

Město: Praha 1
Adresa: U půjčovny 9

Vyšší odborná škola a střední průmyslová škola elektrotechnická Františka Křižíka

Město: Praha 1
Adresa: Na Příkopě 856/16

Vyšší odborná škola publicistiky

Město: Praha
Adresa: Opatovická 160/18

Vyšší odborná škola uměleckoprůmyslová a Střední uměleckoprůmyslová škola, Praha 3, Žižkovo náměstí 1

Město: Praha 3
Adresa: Žižkovo nám. 1

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Praha 1, Alšovo nábřeží 6

Město: Praha 1
Adresa: Alšovo nábřeží 6

WATCH

Město: Praha
Adresa: Durychova 101a

Z8kladní škola , Praha 2, Jana Masaryka 21

Město: Praha
Adresa: Jana Masaryka 400/21

Základní a Mateřská škola J.A. Komenského, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1

Město: Praha
Adresa: U dělnického cvičiště 1100/1

Základní a mateřská škola, Praha 3, náměstí Jiřího z Lobkovic 22/121

Město: Praha
Adresa: náměstí Jiřího z Lobkovic 121/22

Základní a mateřská škola, Praha 8 - Ďáblice, U Parkánu 17

Město: Praha-Ďáblice
Adresa: U Parkánu 17/11

Základní s rozšířenou výukou jazyků, Praha 13, Bronzová 2027

Město: Praha 13
Adresa: Bronzová 2027/35

Základní škola

Město: Praha
Adresa: 34

Základní škola

Město: Praha
Adresa: Práčská 159/37

Základní škola

Město: Praha
Adresa: Na Šutce 440/28

Základní škola a Střední škola, Praha 2, Vinohradská

Město: Praha 2
Adresa: Vinohradská 54

Základní škola a Mateřská škola

Město: Praha
Adresa: Resslova 308/10

Základní škola a mateřská škola ANGEL v Praze 12

Město: Praha
Adresa: Angelovova 3183/15

Základní škola a mateřská škola Barrandov, Praha 5 - Hlubočepy,

Město: Praha
Adresa: Renoirova 648

Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26

Město: Praha
Adresa: Alžírská 680/26

Základní škola a Mateřská škola generála Františka Fajtla DFC, R

Město: Praha 9
Adresa: Rychnovská 350

Základní škola a mateřská škola Jaroslava Seiferta, Praha 3, Vlkova 31/800

Město: Praha
Adresa: Vlkova 800/31

Základní škola a mateřská škola K Dolům v Praze 12

Město: Praha 12
Adresa: U Domu služeb 29/2

Základní škola a mateřská škola Koloděje

Město: Praha
Adresa: Lupenická 20/6

Základní škola a mateřská škola Na Slovance, Praha 8, Bedřichovs

Město: Praha
Adresa: Bedřichovská 1960/1

Základní škola a Mateřská škola náměstí Interbrigády, Praha 6, Antonína Čermáka 6

Město: Praha
Adresa: Antonína Čermáka 1022/6

Základní škola a mateřská škola Petra Strozziho, Praha 8, Za Invalidovnou 3

Město: Praha
Adresa: Za invalidovnou 579/3

Základní škola a mateřská škola Praha - Slivenec, Ke Smíchovu 16

Město: Praha
Adresa: Ke Smíchovu

Základní škola a Mateřská škola Praha - Vinoř

Město: Praha
Adresa: Prachovická 340

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Radlice, Radlická 140/115

Město: Praha
Adresa: Radlická 115

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov

Město: Praha 5
Adresa: Grafická 13/1060

Základní škola a mateřská škola Praha 5 - Smíchov, U Santošky 1/

Město: Praha
Adresa: U Santošky 1007/1

Základní škola a Mateřská škola Praha 5 - Zličín, Nedašovská 328,příspěvková organizace

Město: Praha
Adresa: Nedašovská 328/35

Základní škola a mateřská škola Smolkova v Praze 12

Město: Praha
Adresa: Smolkova 565

Základní škola a mateřská škola Ústavní,Praha 8,Hlivická 1

Město: Praha
Adresa: Hlivická 400/1

Základní škola a Mateřská škola, Praha 10 - Štěrboholy

Město: Praha-Štěrboholy
Adresa: U školy 285

Základní škola a mateřská škola, Praha 3, Chelčického 43/2614

Město: Praha
Adresa: Žerotínova 1100/36

Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Mendíků 1

Město: Praha 4
Adresa: Mendíků 1000/2

Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Ohradní 49

Město: Praha
Adresa: Ohradní 1366/49

Základní škola a Mateřská škola, Praha 4, Ohradní 49

Město: Praha 4
Adresa: Ohradní 1367/2

Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, náměstí Svobody 2

Město: Praha 6
Adresa: náměstí Svobody 930/2

Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, náměstí Svobody 2

Město: Praha
Adresa: Tychonova 8

Základní škola a mateřská škola, Praha 8, Dolákova 1

Město: Praha
Adresa: Dolákova 555/1

Základní škola a Mateřská škola, Tupolevova

Město: Praha
Adresa: Dobratická 525

Základní škola a mateřská škola,Praha 8,Lyčkovo náměstí 6

Město: Praha
Adresa: Lyčkovo náměstí 460/6

Základní škola a Střední škola pro žáky se specifickými poruchami chování

Město: Praha 5
Adresa: Na Zlíchově 254/19

Základní škola Brána jazyků

Město: Praha
Adresa: Uhelný trh 425/4

Základní škola Campanus, Praha 4, Jírovcovo náměstí 1782

Město: Praha
Adresa: Jírovcovo náměstí 1782/1

Základní škola Charlotty Masarykové Praha 5 - Velká Chuchle

Město: Praha
Adresa: Starochuchelská 240/38

Základní škola Dr.Edvarda Beneše, Praha 9 - Čakovice, náměstí Jiřího Berana 500

Město: Praha
Adresa: náměstí Jiřího Berana 500/1

Základní škola genpor. Františka Peřiny, Praha - Řepy, Socháňova 1139

Město: Praha
Adresa: Socháňova 1139/19

Základní škola Klíček

Město: Praha
Adresa: Donovalská 1863/44

Základní škola Kunratice, Praha 4, Předškolní 420

Město: Praha-Kunratice
Adresa: Předškolní 420/5

Základní škola logopedická a Základní škola praktická, Praha 8, Libčická 399

Město: Praha 8
Adresa: Libčická 399/8

Základní škola Lužiny, Praha 5

Město: Praha 13
Adresa: Trávníčkova 1743/2

Základní škola Meteorologická

Město: Praha
Adresa: Meteorologická 181/2

Základní škola Mikoláše Alše, Praha - Suchdol, Suchdolská 360

Město: Praha
Adresa: Suchdolská 360

Základní škola na Balabence

Město: Praha 9
Adresa: náměstí Na Balabence 800/7

Základní škola Nad Přehradou

Město: Praha
Adresa: Nad přehradou 469

Základní škola nám. Curieových

Město: Praha
Adresa: náměstí Curieových 886/2

Základní škola Norbertov, Praha 6, Norbertov 1

Město: Praha
Adresa: Norbertov 126/1

Základní škola Petřiny - sever, Praha 6, Na Okraji 43

Město: Praha
Adresa: Na Okraji 305

Základní škola Praha 4, Mendelova 550

Město: Praha
Adresa: Mendelova 550/2

Základní škola Praha 5 - Košíře, Nepomucká 1/139, příspěvková organizace

Město: Praha
Adresa: Nepomucká 139/1

Základní škola Praha 5 - Řeporyje, Od Školy 596

Město: Praha-Řeporyje
Adresa: Od Školy 596

Základní škola Pražačka, Praha 3, Nad Ohradou 25/1700

Město: Praha 3
Adresa: Nad Ohradou 25

Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení, Praha 6 - Řepy, U Boroviček 1

Město: Praha
Adresa: U boroviček 648/1

Základní škola pro zrakově postižené, Praha 2, nám. Míru 19

Město: Praha 2
Adresa: náměstí Míru 601/19

Základní škola profesora Švejcara v Praze 12

Město: Praha 12
Adresa: mráčkova 3090/2

Základní škola Rakovského v Praze 12

Město: Praha 12
Adresa: Rakovského 3136/1

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a s rozšířenou výukou

Město: Praha 4
Adresa: Filosofská 1166/3

Základní škola s rozšířenou výukou matematiky a přírodovědných předmětů, Praha 4, Na Planině 1393

Město: Praha
Adresa: Na planině 1393/13

Základní škola Spektrum, s.r.o.

Město: Praha 9
Adresa: Kytlická 757/17

Základní škola Špitálská

Město: Praha 9
Adresa: Špitálská 789/4

Základní škola sv. Voršily v Praze

Město: Praha 1
Adresa: Ostrovní 2070/9

Základní škola T. G. Masaryka Praha 7, Ortenovo náměstí 34

Město: Praha
Adresa: Ortenovo náměstí 34

Základní škola T.G. Masaryka v Praze 12

Město: Praha 12
Adresa: Modřanská 1375/10a

Základní škola U Obory

Město: Praha
Adresa: Vachkova 630/15

Základní škola Vodičkova

Město: Praha 1
Adresa: Vodičkova 683/22

Základní škola Vokovice

Město: Praha 6
Adresa: Vokovická 321/3

Základní škola Zárubova v Praze 12

Město: Praha
Adresa: Zárubova 977/17

Základní škola, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Slovenská 27

Město: Praha
Adresa: Slovenská 1726/27

Základní škola, Praha 10 - Kolovraty, Mírová 57

Město: Praha-Kolovraty
Adresa: Mírová 57/47

Základní škola, Praha 10, Brigádníků 14/510

Město: Praha
Adresa: Brigádníků 510/14

Základní škola, Praha 10, Jakutská 2/1210

Město: Praha
Adresa: Jakutská 1210/2

Základní škola, Praha 10, Křimická 314

Město: Praha
Adresa: Křimická 314

Základní škola, Praha 10, Nad Vodovodem 81/460

Město: Praha 10
Adresa: Nad vodovodem 460/81

Základní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2

Město: Praha 22
Adresa: náměstí Bratří Jandusů 2

Základní škola, Praha 10, Olešská 18/2222

Město: Praha
Adresa: Olešská 2222/18

Základní škola, Praha 10, U Roháčových kasáren 19/1381

Město: Praha
Adresa: U Roháčových kasáren 1381/19

Základní škola, Praha 10, Veronské náměstí 391

Město: Praha 15
Adresa: Veronské nám. 391

Základní škola, Praha 10, Vladivostocká 6/1035

Město: Praha 10
Adresa: Vladivostocká 1035/6

Základní škola, Praha 10,Kutnohorská 36/58

Město: Praha
Adresa: Kutnohorská 36

Základní škola, Praha 13, Mohylová 1963

Město: Praha 13
Adresa: Mohylová 1963/2

Základní škola, Praha 2, Na Smetance 1

Město: Praha
Adresa: Na Smetance 505/1

Základní škola, Praha 3, Jeseniova 96/2400

Město: Praha 3
Adresa: Jeseniova 2400/96

Základní škola, Praha 3, nám. Jiřího z Poděbrad 7,8/1685

Město: Praha 3
Adresa: náměstí Jiřího z Poděbrad 1685/7

Základní škola, Praha 4, Bítovská 1

Město: Praha
Adresa: Bítovská 1246/1

Základní škola, Praha 4, Jílovská 1100

Město: Praha 4
Adresa: Jílovská 1100/16

Základní škola, Praha 4, Ke Kateřinkám 1400

Město: Praha 11
Adresa: Ke Kateřinkám 1400

Základní škola, Praha 4, Květnového vítězství 1554

Město: Praha
Adresa: Květnového vítězství 1554/54

Základní škola, Praha 4, Na Chodovci 54

Město: Praha
Adresa: Na Chodovci 2700/54

Základní škola, Praha 4, Plamínkové 2

Město: Praha
Adresa: Plamínkové 1593/2

Základní škola, Praha 4, Poláčkova 1067

Město: Praha
Adresa: Poláčkova 1067/3

Základní škola, Praha 4, Ružinovská 2017

Město: Praha 4
Adresa: Ružinovská 2017/20

Základní škola, Praha 4, Táborská 45

Město: Praha
Adresa: Táborská 421/45

Základní škola, Praha 9 - Černý most, Gen. Janouška 1006

Město: Praha 14
Adresa: Generála Janouška 1060/2

Základní škola, Praha 9 - Černý Most, Vybíralova 964

Město: Praha
Adresa: Vybíralova 964/8

Základní škola, Praha 9 - Dolní Počernice, Národních hrdinů 70

Město: Praha
Adresa: Národních hrdinů 70

Základní škola, Praha 9 - Horní Počernice, Stoliňská 823

Město: Praha
Adresa: Stoliňská 823/16

Základní škola, Praha 9 - Satalice, K Cihelně 137

Město: Praha-Satalice
Adresa: K Cihelně 137/8

Základní škola, Praha 9 Horní Počernice, Ratibořická 1700

Město: Praha
Adresa: Ratibořická 1700/28

Základní škola, Praha-Lipence, Černošická 168

Město: Praha
Adresa: Černošická 168

Základní škola, Starodubečská 413, Praha 10 - Dubeč

Město: Praha-Dubeč
Adresa: Starodubečská 413

ZŠ a SŠ Praha 4

Město: Praha 4
Adresa: Kupeckého 576

ZŠ B.Hrabala

Město: Praha 8
Adresa: Zenklova 52

ZŠ Chmelnice

Město: Praha
Adresa: K lučinám 2500/18

ZŠ Jižní IV., Praha 4

Město: Praha 4
Adresa: Jižní IV. 10/1750

ZŠ Londýnská

Město: Praha 2
Adresa: Londýnská 34/782

ZŠ Mikulova

Město: Praha 4
Adresa: Mikulova 1594

ZŠ Stoliňská

Město: Praha
Adresa: Stoliňská 823/16

Kraj: Jihočeský

Česko-anglické gymnázium s.r.o.

Město: České Budějovice
Adresa: Třebízského 1010/9

Dětský diagnostický ústav, dětský domov se školou, středisko výchovné péče, základní škola a školní jídelna, Homole 90

Město: Homole
Adresa: Budějovická 90

Dětský domov, Základní škola a ŠJ

Město: Radenín
Adresa: 1

Dětský domov, Základní škola, Školní jídelna a Školní družina, Volyně, Školní 319

Město: Volyně
Adresa: Školní 319

Dům dětí a mládeže

Město: Písek
Adresa: Švantlova 1

Dům dětí a mládeže, Prachatice, Ševčíkova 273

Město: Prachatice
Adresa: Ševčíkova 273

EDUCAnet - střední škola a základní škola České Budějovice, s.r.o.

Město: České Budějovice
Adresa: Lannova, 1595/29a

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Vimperk, Pivovarská 69

Město: Vimperk
Adresa: Pivovarská 69/36

GYMNÁZIUM J.V.JIRSÍKA

Město: České Budějovice
Adresa: Fráni Šrámka 1193/23

Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860

Město: Tábor
Adresa: nám. F. Křižíka 860/25

Gymnázium Třeboň

Město: Třeboň
Adresa: Na Sadech 308

Gymnázium Vodňany, Bavorovská 1046

Město: Vodňany
Adresa: Bavorovská 1046

Gymnázium, České Budějovice, Česká 64

Město: České Budějovice
Adresa: Česká 142/64

Gymnázium, Soběslav, Dr. Edvarda Beneše 449/II

Město: Soběslav
Adresa: třída Dr. Edvarda Beneše 2

Gymnázium, Strakonice, Máchova 174

Město: Strakonice
Adresa: Máchova 174

Mateřská škola a Základní škola, Tábor, třída Čs. armády 925

Město: Tábor
Adresa: Čsl. armády 925/33

Mateřská škola Bohumilice

Město: Bohumilice
Adresa: č. 105, Čkyně

Mateřská škola Srubec

Město: Srubec
Adresa: Na Chalupy 44

Mateřská škola Tábor

Město: Tábor
Adresa: Sokolovská 2417

Mateřská škola Volyně

Město: Volyně
Adresa: Pod Malsičkou 598

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trhové Sviny, Nové Město 228

Město: Trhové Sviny
Adresa: Nové město 228

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, České Budějovice, Riegrova 1

Město: České Budějovice
Adresa: Riegrova 1812/1

MŠ Dobev

Město: Dobev
Adresa: Stará Dobev 58

Mš Holečkova 413

Město: Strakonice
Adresa: Lidická 625

MŠ Lipí

Město: Dubné
Adresa: Lipí 103

MŠ Oslov

Město: Oslov
Adresa: Oslov 10

MŠ, ZŠ a Praktická škola při DC ARPIDA - centrum pro děti a mládež se zdravotním postižením, o.p.s.

Město: České Budějovice
Adresa: U Hvízdala 9

o.s. Portus Prachatice

Město: Prachatice
Adresa: Velké náměstí 14

Obchodní akademie Třeboň

Město: Třeboň
Adresa: Táboritská 688

Obchodní akademie, České Budějovice, Husova 1

Město: České Budějovice
Adresa: Husova 1

SOŠ a SOU Hněvkovice 1

Město: Týn nad Vltavou
Adresa: Hněvkovice na pravém břehu Vlt. 865

SOŠ A SOU Písek

Město: Písek
Adresa: Komenského 86

SOŠ ekologická a potravinářská, Veselí nad Lužnicí

Město: Veselí nad Lužnicí
Adresa: Blatské sídliště 600

SOŠ SOU učiliště Třeboň

Město: Třeboň
Adresa: Vrchlického 567

SOŠ veterinární, mechanická a zahradnická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

Město: České Budějovice
Adresa: Rudolfovská 92

Soukromá SŠ obchodu, služeb a provozu hotelů, s.r.o.

Město: Jindřichův Hradec
Adresa: Kmentova 90/II

Soukromá střední škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Č. Budějovice, s.r.o.

Město: České Budějovice
Adresa: Jeronýmova 28/22

Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou, Zvolenovská 537

Město: Hluboká nad Vltavou
Adresa: Zvolenovská 537

Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín, U Hřiště 527

Město: Velešín
Adresa: U Hřiště 527

Střední odborná škola zdravotnická a Střední odborné učiliště, Český Krumlov, Tavírna 342

Město: Český Krumlov
Adresa: Tavírna 342

Střední odborné učiliště, Lišov, tř. 5.května 3

Město: Lišov
Adresa: třída 5. května 3

Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Písek, Karla Čapka 402

Město: Písek
Adresa: Karla Čapka 402

Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice, Senovážné náměstí 12

Město: České Budějovice
Adresa: Senovážné nám. 239/12

Střední škola obchodní

Město: České Budějovice
Adresa: Husova 9

Střední škola technická a obchodní, Dačice, Strojírenská 304

Město: Dačice
Adresa: Strojírenská 304

Střední škola, České Velenice, Revoluční 220

Město: České Velenice
Adresa: Revoluční 220

SZŠ a VOŠ zdravotnická České Budějovice

Město: České Budějovice
Adresa: Husova tř. 555

Vyšší odborná škola a Střední škola, s.r.o.

Město: České Budějovice
Adresa: Emy Destinové 395

Vyšší odborná škola sociální a Střední pedagogická škola, Prachatice, Zahradní 249

Město: Prachatice
Adresa: Zahradní 249

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb Strakonice

Město: Strakonice
Adresa: Zvolenská

Základní škola

Město: České Budějovice
Adresa: Dukelská 258/11

Základní škola

Město: Sezimovo Ústí
Adresa: Školní náměstí 628/12

Základní škola a Mateřská škola

Město: Dolní Bukovsko
Adresa: nám. Jiráskovo 31

Základní škola a Mateřská škola

Město: Kardašova Řečice
Adresa: Školní 4

Základní škola a Mateřská škola

Město: Malonty
Adresa: 26

Základní škola a Mateřská škola Bělčice, okres Strakonice

Město: Bělčice
Adresa: nám. J. Kučery 69

Základní škola a Mateřská škola Borek

Město: Borek
Adresa: U Školky 195

Základní škola a Mateřská škola Borotín, okres Tábor

Město: Borotín
Adresa: 146

Základní škola a Mateřská škola Borová Lada

Město: Borová Lada
Adresa: 37

Základní škola a Mateřská škola Brloh

Město: Brloh
Adresa: 149

Základní škola a Mateřská škola Budíškovice

Město: Budíškovice
Adresa: 58

Základní škola a Mateřská škola Bujanov, příspěvková organizace

Město: Bujanov
Adresa: Bujanov 26

Základní škola a Mateřská škola Cehnice, okres Strakonice

Město: Cehnice
Adresa: 105

Základní škola a Mateřská škola České Velenice

Město: České Velenice
Adresa: třída Čsl. legií 325

Základní škola a Mateřská škola Český Rudolec

Město: Český Rudolec
Adresa: 40

Základní škola a Mateřská škola Čestice

Město: Čestice
Adresa: 148

Základní škola a Mateřská škola Chrášťany

Město: Chrášťany
Adresa: 100

Základní škola a mateřská škola Čkyně

Město: Čkyně
Adresa: 155

Základní škola a Mateřská škola Dešná

Město: Dešná
Adresa: 17

Základní škola a Mateřská škola Deštná

Město: Deštná
Adresa: Deštná

Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic

Město: Dobrá Voda u Českých Budějovic
Adresa: Zacharova 1989/17

Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda u Českých Budějovic

Město: Dobrá Voda u Českých Budějovic
Adresa: Na Vyhlídce 2209/6

Základní škola a Mateřská škola Dolní Třeboní

Město: Dolní Třebonín
Adresa: 81

Základní škola a Mateřská škola Dubné

Město: Dubné
Adresa: 35

Základní škola a Mateřská škola Frymburk

Město: Frymburk
Adresa: Frymburk 112

Základní škola a Mateřská škola Horní Stropnice

Město: Horní Stropnice
Adresa: 214

Základní škola a Mateřská škola Horní Vltavice

Město: Horní Vltavice
Adresa: 19

Základní škola a Mateřská škola Jarošov nad Nežárkou

Město: Jarošov nad Nežárkou
Adresa: 136

Základní škola a Mateřská škola Kluky,okres Písek

Město: Kluky
Adresa: Kluky 86

Základní škola a Mateřská škola Lišov

Město: Lišov
Adresa: Nová 611/14

Základní škola a Mateřská škola Lomnice nad Lužnicí

Město: Lomnice nad Lužnicí
Adresa: nám. 5. května 131

Základní škola a Mateřská škola Malenice, okres Strakonice

Město: Malenice
Adresa: Na Návsi 31

Základní škola a Mateřská škola Malšice, okres Tábor

Město: Malšice
Adresa: 232

Základní škola a Mateřská škola Nadějkov, okres Tábor

Město: Nadějkov
Adresa: Pivovarská 141

Základní škola a Mateřská škola Nová Pec

Město: Nová Pec
Adresa: 74

Základní škola a Mateřská škola Opařany

Město: Opařany
Adresa: 165

Základní škola a Mateřská škola Plavsko

Město: Plavsko
Adresa: 39

Základní škola a Mateřská škola Popelín

Město: Popelín
Adresa: 22

Základní škola a Mateřská škola Rudolfov

Město: Rudolfov
Adresa: Na točně 192/5

Základní škola a Mateřská škola Sepekov

Město: Sepekov
Adresa: 238

Základní škola a Mateřská škola Ševětín

Město: Ševětín
Adresa: Školská 189

Základní škola a mateřská škola Štěpánovice

Město: Štěpánovice
Adresa: Nová 166

Základní škola a Mateřská škola Studená, okres Jindřichův Hradec

Město: Studená
Adresa: Komenského 446

Základní škola a Mateřská škola Tábor, Helsinská 2732

Město: Tábor
Adresa: Helsinská 2732/3

Základní škola a Mateřská škola Větřní

Město: Větřní
Adresa: Školní 232

Základní škola a Mateřská škola Volenice, okres Strakonice

Město: Volenice
Adresa: 112

Základní škola a Mateřská škola Zahájí

Město: Zahájí
Adresa: Zahájí 8

Základní škola a Mateřská škola Záhoří

Město: Záhoří
Adresa: 3

Základní škola a Mateřská škola, Kubatova 1, České Budějovice

Město: České Budějovice
Adresa: Kubatova 2202/1

Základní škola a Mateřská škola, Nerudova 9, České Budějovice

Město: České Budějovice
Adresa: Nerudova 810/9

Základní škola a Mateřská škola, Vl.Rady 1, České Budějovice

Město: České Budějovice
Adresa: Vl. Rady 962/1

Základní škola a Základní umělecká škola Zliv, okr. České Budějovice

Město: Zliv
Adresa: Lidická 315

Základní škola a základní umělecká škola, Bezdrevská 3, České Bu

Město: České Budějovice
Adresa: Bezdrevská 1036/3

Základní škola Benešov nad Černou

Město: Benešov nad Černou
Adresa: 100

Základní škola Bernarda Bolzana obecně prospěšná společnost

Město: Tábor
Adresa: Školní nám. 199/15

Základní škola Borovany

Město: Borovany
Adresa: Petra z Lindy 13

Základní škola Český Krumlov, Linecká 43

Město: Český Krumlov
Adresa: Linecká 43

Základní škola Choustník, okres Tábor

Město: Choustník
Adresa: Choustník 3

Základní škola Chýnov, okres Tábor

Město: Chýnov
Adresa: Gabrielovo náměstí 16

Základní škola Chyšky

Město: Chyšky
Adresa: 96

Základní škola Dačice, Komenského 7, okres Jindřichův Hradec

Město: Dačice
Adresa: Komenského 7

Základní škola Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice

Město: Hluboká nad Vltavou
Adresa: Karla Čapka 800

Základní škola Holubov, okres Český Krumlov

Město: Holubov
Adresa: 40

Základní škola J.A.Komenského Blatná, okr. Strakonice příspěvková organizace

Město: Blatná
Adresa: náměstí J. A. Komenského 387

Základní škola Jindřichův Hradec II.,Janderova 160, příspěvková organizace

Město: Jindřichův Hradec
Adresa: Janderova 160

Základní škola Jindřichův Hradec III, Vajgar 592

Město: Jindřichův Hradec
Adresa: Vajgar 592/ III

Základní škola Jindřichův Hradec V,Větrná 54, příspěvková organizace

Město: Jindřichův Hradec
Adresa: Větrná 54

Základní škola Josefa Kajetána Tyla a Mateřská škola Písek, Tylova 2391

Město: Písek
Adresa: Tylova 2391

Základní škola Kaňka o.p.s.

Město: Tábor
Adresa: Helsinská 2731

Základní škola Kaplice, Fantova 446

Město: Kaplice
Adresa: Fantova 446

Základní škola Prachatice, Vodňanská 287

Město: Prachatice
Adresa: Vodňanská 287

Základní škola Prachatice, Zlatá stezka 240

Město: Prachatice
Adresa: Zlatá stezka 240

Základní škola Ratibořské Hory, příspěvková organizace

Město: Ratibořské Hory
Adresa: 34

Základní škola Rožmitál na Šumavě, okres Český Krumlov

Město: Rožmitál na Šumavě
Adresa: 47

Základní škola Sira Nicholase Wintona Kunžak

Město: Kunžak
Adresa: náměstí Komenského 237

Základní škola Slavonice, okres Jindřichův Hradec

Město: Slavonice
Adresa: Jana Žižky 395

Základní škola Soběslav, tř. Dr. Edvarda Beneše 50

Město: Soběslav
Adresa: tř. Dr. Edvarda Beneše 50/18

Základní škola Strakonice, Dukelská 166

Město: Strakonice
Adresa: Dukelská 166

Základní škola Strakonice, Krále Jiřího z Poděbrad 882

Město: Strakonice
Adresa: Krále Jiřího z Poděbrad 882

Základní škola Střelské Hoštice, okres Strakonice

Město: Střelské Hoštice
Adresa: 10

Základní škola Strýčice

Město: Strýčice
Adresa: 13

Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Písek, Čelakovského 24

Město: Písek
Adresa: Čelakovského 24

Základní škola T.G. Masaryka a Mateřská škola Horní Dvořiště

Město: Horní Dvořiště
Adresa: 52

Základní škola T.G. Masaryka Vimperk, 1.máje 268, okres Prachatice

Město: Vimperk
Adresa: 1. máje 268/14

Základní škola T.G.Masaryka Suchdol nad Lužnicí

Město: Suchdol nad Lužnicí
Adresa: 28. října 329

Základní škola Tomáše Šobra a Mateřská škola Písek, Šobrova 2070

Město: Písek
Adresa: Šobrova 2070

Základní škola Týn nad Vltavou, Hlinecká

Město: Týn nad Vltavou
Adresa: Komenského 748

Základní škola Týn nad Vltavou, Malá strana

Město: Týn nad Vltavou
Adresa: Žižkova 285

Základní škola Veselí nad Lužnicí, Blatské sídliště 23, okres Tábor

Město: Veselí nad Lužnicí
Adresa: Blatské sḯdliště 23

Základní škola Vodňany, Alešova 50, okres Strakonice

Město: Vodňany
Adresa: Alešova 50

Základní škola Volyně, okres Strakonice

Město: Volyně
Adresa: Školní 300

Základní škola Zbytiny

Město: Zbytiny
Adresa: 2

Základní škola, Český Krumlov, Kaplická 151

Město: Český Krumlov
Adresa: Kaplická 151

Základní škola, Čs.armády 210

Město: Veselí nad Lužnicí
Adresa: Třída Čs. armády 210

Základní škola, Dačice, Neulingerova 108

Město: Dačice
Adresa: Neulingerova 108

Základní škola, Matice školské 3, České Budějovice

Město: České Budějovice
Adresa: Matice školské 62/3

Základní škola, O. Nedbala 30, České Budějovice

Město: České Budějovice
Adresa: O. Nedbala 882/30

Základní škola, Pohůrecká 16, České Budějovice

Město: České Budějovice
Adresa: Pohůrecká 382/16

Základní škola, Prachatice, Zlatá stezka 387

Město: Prachatice
Adresa: Zlatá stezka 387

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Stachy

Město: Stachy
Adresa: 253

Základní umělecká škola, Vimperk, Nerudova 267

Město: Vimperk
Adresa: Nerudova 267

ZŠ a MŠ Záboří

Město: Záboří
Adresa: Záboří 105

ZŠ a MŠ Chvalšiny

Město: Chvalšiny
Adresa: Chvalšiny 150

ZŠ a MŠ Dříteň

Město: Dříteň
Adresa: Dříteň 153

ZŠ a MŠ Dub

Město: Dub
Adresa: Dub 102

ZŠ a MŠ Horní Planá

Město: Horní Planá
Adresa: Jiráskova 186

ZŠ a MŠ J.Š.Baara, Jírovcova 9/a, České Budějovice

Město: České Budějovice
Adresa: Jírovcova 1793/9a

ZŠ a MŠ Lipno nad Vltavou

Město: Lipno nad Vltavou
Adresa: Lipno nad Vltavou 38

ZŠ a MŠ Mirovice

Město: Mirovice
Adresa: Komenského 4

ZŠ a MŠ Olešník

Město: Olešník
Adresa: Olešník

ZŠ a MŠ Stráž nad Nežárkou

Město: Stráž nad Nežárkou
Adresa: Emy Destinové 142

ZŠ a MŠ Strážný

Město: Strážný
Adresa: Strážný 6

ZŠ a MŠ Tučapy

Město: Tučapy
Adresa: Tučapy 200

ZŠ a MŠ v Hořicích na Šumavě

Město: Hořice na Šumavě
Adresa: Hořice na Šumavě 102

ZŠ Bechyně

Město: Bechyně
Adresa: Školní 293

ZŠ Bernartice

Město: Bernartice
Adresa: Táborská 34

ZŠ České Budějovice

Město: České Budějovice
Adresa: L. Kuby 48

ZŠ Kovářov

Město: Kovářov
Adresa: Kovářov 80

ZŠ M. Alše a MŠ

Město: Mirotice
Adresa: Školní 234

ZŠ Planá nad Lužnicí

Město: Planá nad Lužnicí
Adresa: ČSLA 65

ZŠ Povážská Strakonice

Město: Strakonice
Adresa: Nad Školou 560

ZŠ při Dětské psychiatrické léčebně Opařany

Město: Opařany
Adresa: Opařany 160

ZŠ Protivín

Město: Protivín
Adresa: Komenského 238

ZUŠ Vítězslava Nováka

Město: Jindřichův Hradec
Adresa: Janderova 165/II.

Kraj: Jihomoravský

Biskupské gymnázium Brno

Město: Brno
Adresa: Barvičova 666/85

Cart4Future s.r.o.

Město: Brno
Adresa: Přívrat 1963/30

Církevní střední zdravotnická škola s.r.o.

Město: Brno
Adresa: Grohova 112/16

Církevní základní škola ve Veselí nad Moravou

Město: Veselí nad Moravou
Adresa: park Petra Bezruče 697

Cyrilometodějská církevní základní škola, Lerchova 65, Brno

Město: Brno
Adresa: Lerchova 344/65

Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno

Město: Brno-střed
Adresa: Lerchova 343/63

Domino - spolek rodičů a přátel Základní školy Velké Pavlovice, z.s.

Město: Velké Pavlovice
Adresa: Náměstí 9. Května 46/2

Dům dětí a mládeže a školní družina Oslavany

Město: Oslavany
Adresa: Hybešova 3

Dům dětí a mládeže ve Veselí nad Moravou

Město: Veselí nad Moravou
Adresa: Hutník 1495

Dům dětí a mládeže, Strážnice, okres Hodonín

Město: Strážnice
Adresa: Radějovská 848

Evangelická akademie, Vyšší odborná škola sociálně právní

Město: Brno-střed
Adresa: Opletalova 600/6

Evropská základní škola Brno, Čejkovická 10, příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Čejkovická 4339/10

Firemní mateřská škola JMK Lentilka

Město: Brno-střed
Adresa: Žerotínovo náměstí 1/2

Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Břeclav, příspěvková organizace

Město: Břeclav
Adresa: Sady 28. října 674/1

Gymnázium a Obchodní akademie Bučovice

Město: Bučovice
Adresa: Součkova 500

Gymnázium a Střední odborná škola Mikulov, příspěvková organizace

Město: Mikulov
Adresa: Komenského 273/7

Gymnázium a Střední odborná škola zdravotnická a ekonomická Vyškov, příspěvková organizace

Město: Vyškov
Adresa: Komenského 5

Gymnázium a Základní umělecká škola, Šlapanice, Riegrova 17

Město: Šlapanice
Adresa: Riegrova 17

Gymnázium Blansko,příspěvková organizace

Město: Blansko
Adresa: Seifertova 33/13

Gymnázium Boskovice

Město: Boskovice
Adresa: Palackého náměstí 222/1

Gymnázium Brno, Elgartova, příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Elgartova 689/3

Gymnázium Globe, s.r.o.

Město: Brno
Adresa: Bzenecká 23

Gymnázium Integra Brno s.r.o

Město: Brno
Adresa: Rašelinová 2433/11

Gymnázium J.G.Mendela

Město: Brno
Adresa: Mendelovo nám. 3/4

Gymnázium Moravský Krumlov

Město: Moravský Krumlov
Adresa: Smetanova 168

Gymnázium T.G. Masaryka

Město: Hustopeče
Adresa: Dukelské náměstí 7

Gymnázium Tišnov, Na Hrádku 20

Město: Tišnov
Adresa: Na Hrádku 20

Gymnázium, Brno - Řečkovice, Terezy Novákové 2

Město: Brno
Adresa: Terezy Novákové 936/2

Gymnázium, Brno, Slovanské náměstí 7

Město: Brno
Adresa: Slovanské nám. 7

Gymnázium, Brno, třída Kapitána Jaroše 14

Město: Brno-střed
Adresa: třída Kpt. Jaroše 1829/14

Gymnázium, Brno, Vídeňská

Město: Brno
Adresa: Vídeňská 55

Gymnázium, Hodonín, Legionářů 1

Město: Hodonín
Adresa: Legionářů 813/1

Gymnázium, Velké Pavlovice, Pod Školou 10, příspěvková organizace

Město: Velké Pavlovice
Adresa: Pod Školou 10/10

Gymnazium,OA,SPeŠ,JŠ Znojmo

Město: Znojmo
Adresa: Pontassievská 3

I. německé zemské gymnásium, základní škola a mateřská škola, o.p.s.

Město: Brno-střed
Adresa: Mendlovo náměstí 1/3

Integrovaná SŠ Sokolnice

Město: Sokolnice
Adresa: Sokolnice 496

Integrovaná střední škola, Slavkov u Brna, Tyršova 479

Město: Slavkov u Brna
Adresa: Tyršova

Jazyková školka SMOLÍČEK s.r.o.

Město: Břeclav
Adresa: tř. 1. máje 3414

Josefinka mateřská škola s.r.o.

Město: Brno-Žabovřesky
Adresa: Tolstého, 628/14

Jubilejní základní škola Masarykova a mateřská škola, Nové Bránice

Město: Nové Bránice
Adresa: 131

Klvaňovo gymnázium Kyjov

Město: Kyjov
Adresa: Komenského 549

Konzervatoř Brno

Město: Brno
Adresa: tř. Kpt. Jaroše 45

Kučeráček, o.s.

Město: Kučerov
Adresa: Kučerov 8

Masarykova střední škola Letovice, příspěvková organizace

Město: Letovice
Adresa: Tyršova 500/6

Masarykova základní škola a Mateřská škola Brno, Zemědělská 29

Město: Brno-sever
Adresa: Zemědělská 173/29

Masarykova základní škola Vracov, okres Hodonín

Město: Vracov
Adresa: Komenského 950

Masarykova základní škola Ždánice, příspěvková organizace

Město: Ždánice
Adresa: Městečko 18

Masarykova základní škola, Brno, Kamenačky 3591/4

Město: Brno
Adresa: Kamenačky 3591/4

Mateřská škola

Město: Hustopeče
Adresa: Na Sídlišti

Mateřská škola a Základní škola Heršpice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Město: Heršpice
Adresa: 17

Mateřská škola a Základní škola Ostopovice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Město: Ostopovice
Adresa: Školní 2/18

Mateřská škola a Základní škola pro tělesně postižené, Brno, Kociánka 6

Město: Brno
Adresa: Kociánka 2129/6

Mateřská škola a Základní škola, Kyjov, Za Humny 3304

Město: Kyjov
Adresa: Za Humny 3304

Mateřská škola a Základní škola, Želešice, Sadová 530

Město: Želešice
Adresa: Sadová 530

Mateřská škola Brno, Šromova 55, příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Šromova 645/55

Mateřská škola Bučovice, příspěvková organizace

Město: Bučovice
Adresa: Sovětská 931

Mateřská škola Bulhary

Město: Bulhary
Adresa: 163

Mateřská škola Cetkovice, okres Blansko, příspěvková organizace

Město: Cetkovice
Adresa: Školní 204

Mateřská škola Fantazie

Město: Brno
Adresa: Voroněžská 5

Mateřská škola Hodonice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Hodonice
Adresa: U kostela 196

Mateřská škola Kučerov, okres Vyškov, příspěvková organizace

Město: Kučerov
Adresa: 4

Mateřská škola Kuřim,Zborovská 887 okres Brno-venkov,příspěková organizace

Město: Kuřim
Adresa: Zborovská 887/5

Mateřská škola Lednice, příspěvková organizace

Město: Lednice
Adresa: Břeclavská 360

Mateřská škola Mikulov,Pod Strání 6, okres Břeclav,příspěvková organizace

Město: Mikulov
Adresa: Pod Strání 1290/6

Mateřská škola Milosrdných bratří

Město: Brno-střed
Adresa: Vídeňská 228/7

Mateřská škola Nevojice, příspěvková organizace

Město: Nevojice
Adresa: 67

Mateřská škola POD ŠPILBERKEM,Brno,Údolní 9a,příspěvková organizace

Město: Brno-střed
Adresa: Údolní 254/9

Mateřská škola Račice-Pístovice, příspěvková organizace

Město: Račice-Pístovice
Adresa: 170

Mateřská škola Snovídky, okres Vyškov

Město: Snovídky
Adresa: 84

Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola, Brno, Ibsenova 1

Město: Brno-sever
Adresa: Ibsenova 114/1

Mateřská škola Starovice

Město: Starovice
Adresa: 36

Mateřská škola Zbraslav, okr.Brno-venkov, příspěvková organizace

Město: Zbraslav
Adresa: Komenského 325

Mateřská škola, Bezkov, okres Znojmo, příspěvková organizace, Bezkov 58, 669 02 Znojmo

Město: Bezkov
Adresa: Bezkov 58

Mateřská škola, Brno, Slavíčkova 1, přísp. org.

Město: Brno-sever
Adresa: Slavíčkova 1, 1/53

Mateřská škola, Brno, Synkova 24,p.o.

Město: Brno-Líšeň
Adresa: Synkova 2166/24

Mateřská škola, Brno, Trnkova 81, příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Trnkova 81

Mateřská škola, Hodonín, Sídlištní 2 příspěvková organizace

Město: Adamov
Adresa: Sídlištní 2

Mateřská škola, Základní škola a Dětský domov Ivančice, příspěvková organizace

Město: Ivančice
Adresa: Široká 484/42

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Boskovice, Štefánikova 2

Město: Boskovice
Adresa: Štefanikova 1142/2

Mateřská škola, Znojmo, Holandská 2

Město: Znojmo
Adresa: Holandská 2729/2

Mateřské centrum Sedmikráska Brno o.s.

Město: Brno
Adresa: Oblá 428/51

Montessori Institut, základní škola, s.r.o.

Město: Brno-Chrlice
Adresa: Chrlické nám. 2

MŠ a ZŠ Brno

Město: Brno
Adresa: Lidická 16

MŠ a ZŠ Hodonín

Město: Hodonín
Adresa: Náměstí B.Martinů 5

MŠ Na Valtické, Břeclav

Město: Břeclav
Adresa: Na Valtické 92

MŠ Omice

Město: Omice
Adresa: Brněnská 81

MŠ Pavlov příspěvková organizace

Město: Pavlov
Adresa: 23. dubna 10

MŠ Pomněnky, Brno, Oblá 51

Město: Brno-Nový Lískovec
Adresa: Oblá 428/51

MŠ Tasov, příspěvková organizace

Město: Hroznová Lhota
Adresa: Tasov 125

MŠ Tumaňanova

Město: Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Adresa: Tumaňanova 59

MŠ Vavřinec

Město: Vavřinec
Adresa: Vavřinec 54

MŠ, ZŠ a Praktická škola Břeclav

Město: Břeclav
Adresa: Herenova 4

MŠ, ZŠ a praktická škola Znojmo

Město: Znojmo
Adresa: Horní Česká 15

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky

Město: Znojmo
Adresa: Přemyslova 4

Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Blansko, Nad čertovkou 18

Město: Blansko
Adresa: Nad Čertovkou 2272/18

Obchodní akademie Bučovice

Město: Bučovice
Adresa: Komenského nám. 211

Obchodní akademie, Střední odborná škola knihovnická a Vyšší odborná škola Brno, příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Kotlářská 263/9

Odborné učiliště, Cvrčovice 131

Město: Cvrčovice
Adresa: 131

Rodinné centrum Motýlek

Město: Velké Opatovice
Adresa: Mládežnická 430

Rodinné centrum Studánka, z.s.

Město: Tišnov
Adresa: Riegrova 318

Salesiánské středisko mládeže — dům dětí a mládeže Brno-Žabovřesky

Město: Brno
Adresa: Foerstrova 3088/2

SOŠ a SOU Hustopeče

Město: Hustopeče
Adresa: Masarykovo nám. 1

SOŠ ekonomická a SOU

Město: Veselí nad Moravou
Adresa: Kollárova 1669

SOŠ vinařská a SOU zahradnické Valtice

Město: Valtice
Adresa: Sobotní 116

SOŠ Zahradnická a SOU Rajhrad

Město: Rajhrad
Adresa: Masarykova 198

SOU tradičních řemesel, OA ELDO a VOŠ

Město: Brno
Adresa: Střední 59

Soukromá SŠ podnikání a managementu, o. p. s

Město: Boskovice
Adresa: Havlíčkova 16

Soukromá střední odborná škola manažerská a zdravotnická s.r.o.

Město: Břeclav
Adresa: Slovácká 322/1a

Sřední průmyslová škola,Jedovnice,Na Větřáku 463

Město: Jedovnice
Adresa: Na Větřáku 463

SŠ a ZŠ

Město: Tišnov
Adresa: nám. Míru 22

Střední odborná škola Emila Holuba, s.r.o.

Město: Brno
Adresa: Dukelská třída 467/65

Střední odborná škola MORAVA o.p.s.

Město: Brno
Adresa: Řehořova 1165/5

Střední odborná škola obchodní a Střední odborné učiliště řemesel, Moravský Krumlov, nám. Klášterní 127

Město: Moravský Krumlov
Adresa: nám. Klášterní 127

Střední odborná škola zdravotnická a sociální, Kyjov, Komenského 46

Město: Kyjov
Adresa: Komenského 46

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o.

Město: Lomnice
Adresa: Zámek 35

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Znojmo, s.r.o.

Město: Znojmo
Adresa: Přímětická 1812/50

Střední odborné učiliště Kyjov, příspěvková organizace, Havlíčkova 1223/17

Město: Kyjov
Adresa: Havlíčkova 1223/17

Střední pedagogická škola, Boskovice, Komenského 5

Město: Boskovice
Adresa: Komenského 5

Střední průmyslová škola Brno, Purkyňova, příspěvková organizace

Město: Brno-Královo Pole
Adresa: Purkyňova 97

Střední průmyslová škola chemická Brno, Vranovská, příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Vranovská 1364/65

Střední průmyslová škola Edvarda Beneše a Obchodní akademie Břeclav

Město: Břeclav
Adresa: nábř. Komenského 1

Střední průmyslová škola stavební, Brno, Kudelova 8

Město: Brno
Adresa: Kudelova 8

Střední škola gastronomická, s.r.o.

Město: Blansko
Adresa: Masarykova 1355/12

Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec, příspěvková organizace

Město: Bzenec
Adresa: náměstí Svobody 318

Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, Čichnova 23

Město: Brno
Adresa: Čichnova 982/23

Střední škola strojírenská a elektrotechnická Brno, příspěvková organizace, Brno, Trnkova 113

Město: Brno-Líšeň
Adresa: Trnkova 2482/113

Střední škola technická a ekonomická Brno, Olomoucká, příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Olomoucká 61

STŘEDNÍ ŠKOLA UMĚNÍ A DESIGNU, STYLU A MÓDY A VYŠŠÍ ODBORNÁ ŠKOLA BRNO

Město: Brno
Adresa: Francouzská 101

Střední škola, Strážnice, J. Skácela 890

Město: Strážnice
Adresa: J. Skácela 890

Střední škola, základní škola a mateřská škola pro zdravotně znevýhodněné, Brno, Kamenomlýnská 2

Město: Brno-střed
Adresa: Kamenomlýnská 124/2

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Znojmo, příspěvková organizace

Město: Znojmo
Adresa: Jana Palacha 956/8

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Brno, Merhautova 15

Město: Brno-sever
Adresa: Merhautova 590/15

Střední zdravotnická škola Evangelické akademie

Město: Brno
Adresa: Šimáčkova 235/1

Tyršova základní škola, Brno, Kuldova 38

Město: Brno
Adresa: Kuldova 734/38

Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola, Boskovice, Hybešova 53

Město: Boskovice
Adresa: Hybešova 982/53

Waldorfská základní škola a mateřská škola Brno, Plovdivská 8, příspěvková organizace

Město: Brno-Žabovřesky
Adresa: Plovdivská 2572/8

Základní a mateřská škola T.G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace

Město: Drásov
Adresa: 167

Základní škola

Město: Hustopeče
Adresa: Nádražní 175/4

Základní škola

Město: Brno-Bystrc
Adresa: Laštůvkova 920/77

Základní škola

Město: Vacenovice
Adresa: 41

Základní škola

Město: Brno-střed
Adresa: Úvoz 423/55

Základní škola

Město: Brno-Černovice
Adresa: Štolcova 301/16

Základní škola ,Lesonice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Lesonice
Adresa: 73

Základní škola a Mateřská škola

Město: Deštná
Adresa: 60

Základní škola a Mateřská škola

Město: Šanov
Adresa: Komenského 241

Základní škola a Mateřská škola

Město: Brno
Adresa: Merhautova 932/37

Základní škola a Mateřská škola

Město: Sudoměřice
Adresa: 29

Základní škola a Mateřská škola

Město: Petrov
Adresa: 281

Základní škola a Mateřská škola

Město: Prštice
Adresa: Hlavní 13

Základní škola a mateřská škola Adamov, příspěvková organizace

Město: Adamov
Adresa: Komenského 324/4

Základní škola a Mateřská škola Archlebov, příspěvková organizace

Město: Archlebov
Adresa: 357

Základní škola a Mateřská škola Babice nad Svitavou

Město: Babice nad Svitavou
Adresa: 139

Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17

Město: Blansko
Adresa: Salmova 1940/17

Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace

Město: Blatnice pod Svatým Antonínkem
Adresa: 650

Základní škola a mateřská škola Bohdalice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Město: Bohdalice-Pavlovice
Adresa: 1

Základní škola a Mateřská škola Boleradice, okres Břeclav - příspěvková organizace

Město: Boleradice
Adresa: 57

Základní škola a mateřská škola Borkovany, okres Břeclav, příspěvková organizace

Město: Borkovany
Adresa: 49

Základní škola a Mateřská škola Bošovice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Město: Bošovice
Adresa: 106

Základní škola a Mateřská škola Brankovice

Město: Brankovice
Adresa: Tasova 272

Základní škola a Mateřská škola Břeclav, Kupkova 1, příspěvková organizace

Město: Břeclav
Adresa: Kupkova 1020/1

Základní škola a mateřská škola Březina, příspěvková organizace

Město: Březina (dříve okres Blansko)
Adresa: 50

Základní škola a Mateřská škola Brno, Blažkova 9, příspěvková organizace

Město: Brno-sever
Adresa: Blažkova 21/9

Základní škola a mateřská škola Brno, Husova 17, příspěvková org

Město: Brno
Adresa: Husova 219/17

Základní škola a mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2

Město: Brno
Adresa: Jihomoravské náměstí 1089/2

Základní škola a Mateřská škola Brno, Milénova 14

Město: Brno
Adresa: Milénova 8e, č.p. *08/14

Základní škola a Mateřská škola Brno, Pastviny 70, příspěvková o

Město: Brno
Adresa: Brno

Základní škola a mateřská škola Brno,Kotlářská 4,příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Kotlářská 655/4

Základní škola a mateřská škola Brno,Křenová 21,příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Křenová 99/21

Základní škola a mateřská škola Brno,Křídlovická 30b,příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Křídlovická 513/30b

Základní škola a Mateřská škola Čejč, okres Hodonín, příspěvková

Město: Čejč
Adresa: Čejč 201

Základní škola a mateřská škola Chudčice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Město: Chudčice
Adresa: 19

Základní škola a mateřská škola Dolní Bojanovice, okres Hodonín příspěvková organizace

Město: Dolní Bojanovice
Adresa: Školní 195

Základní škola a mateřská škola Dolní Kounice

Město: Dolní Kounice
Adresa: Smetanova 547/2

Základní škola a Mateřská škola Dolní Loučky, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Město: Dolní Loučky
Adresa: 207

Základní škola a Mateřská škola Dražovice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Město: Dražovice
Adresa: 121

Základní škola a mateřská škola Holubice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Město: Holubice
Adresa: 20

Základní škola a mateřská škola Hroznová Lhota, okres Hodonín, příspěvková organizace

Město: Hroznová Lhota
Adresa: 318

Základní škola a Mateřská škola Jana Ámose Komenského 696 47 Žeravice 37, okres Hodonín, příspěvková organizace

Město: Žeravice
Adresa: 37

Základní škola a Mateřská škola Kanice, okr. Brno - venkov,příspěvková organizace

Město: Kanice
Adresa: 135

Základní škola a mateřská škola Ketkovice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Město: Ketkovice
Adresa: 146

Základní škola a Mateřská škola Kobeřice u Brna, okres Vyškov, příspěvková organizace

Město: Kobeřice u Brna
Adresa: Beneška 181

Základní škola a Mateřská škola Kobylnice, příspěvková organizace

Město: Kobylnice
Adresa: Na Budínku 80

Základní škola a Mateřská škola Křetín, okres Blansko, příspěvková organizace

Město: Křetín
Adresa: 142

Základní škola a Mateřská škola Křtiny

Město: Křtiny
Adresa: 240

Základní škola a Mateřská škola Krumvíř, okres Břeclav, příspěvková organizace

Město: Krumvíř
Adresa: 23

Základní škola a Mateřská škola Kunštát, příspěvková organizace

Město: Kunštát
Adresa: Brněnská 32

Základní škola a Mateřská škola Lipovec, okres Blansko, příspěvková organizace

Město: Lipovec
Adresa: 167

Základní škola a mateřská škola logopedická, Brno, Veslařská 234

Město: Brno
Adresa: Veslařská 339/234

Základní škola a mateřská škola Milotice, okres Hodonín

Město: Milotice
Adresa: Školní 375

Základní škola a mateřská škola Moravské Bránice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Město: Moravské Bránice
Adresa: 74

Základní škola a Mateřská škola Moravské Prusy, příspěvková organizace

Město: Prusy-Boškůvky
Adresa: 175

Základní škola a mateřská škola Moutnice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Město: Moutnice
Adresa: 113

Základní škola a Mateřská škola MUDr. K. A. Macháčka, Vlkoš, příspěvková organizace

Město: Vlkoš
Adresa: 285

Základní škola a mateřská škola Nesovice, příspěvková organizace

Město: Nesovice
Adresa: Nesovice 154

Základní škola a Mateřská škola Nikolčice, příspěvková organizace

Město: Nikolčice
Adresa: 79

Základní škola a Mateřská škola Nížkovice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Město: Nížkovice
Adresa: 164

Základní škola a Mateřská škola Nová Ves, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Město: Nová Ves
Adresa: 18

Základní škola a mateřská škola Ochoz u Brna,okres Brno-venkov

Město: Ochoz u Brna
Adresa: Ochoz u Brna

Základní škola a Mateřská škola Oleksovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Oleksovice
Adresa: 70

Základní škola a Mateřská škola Ostrov u Macochy, příspěvková organizace

Město: Ostrov u Macochy
Adresa: 363

Základní škola a mateřská škola Podomí

Město: Podomí
Adresa: 155

Základní škola a mateřská škola Pozořice, příspěvková organizace

Město: Pozořice
Adresa: U školy 386

Základní škola a Mateřská škola Pramínek, o. p. s.

Město: Brno
Adresa: Heyrovského 828/13

Základní škola a mateřská škola Příbram na Moravě, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Město: Příbram na Moravě
Adresa: 102

Základní škola a mateřská škola Přísnotice, příspěvková organizace, okres Brno - venkov

Město: Přísnotice
Adresa: Za Kostelem 2

Základní škola a Mateřská škola Prušánky, okres Hodonín, příspěvková organizace

Město: Prušánky
Adresa: 289

Základní škola a Mateřská škola Radostice, okres Brno - venkov,

Město: Radostice
Adresa: Školní 80

Základní škola a mateřská škola Rájec - Jestřebí, okres Blansko

Město: Rájec-Jestřebí
Adresa: Školní 446

Základní škola a Mateřská škola Rašovice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Město: Rašovice
Adresa: 66

Základní škola a Mateřská škola Šebrov, okres Blansko, příspěvková organizace

Město: Šebrov-Kateřina
Adresa: 112

Základní škola a Mateřská škola Sedlec, okres Břeclav, příspěvková organizace

Město: Sedlec
Adresa: 101

Základní škola a Mateřská škola Silůvky, okres Brno-venkov, přís

Město: Silůvky
Adresa: Sokolská

Základní škola a Mateřská škola Starý Poddvorov, příspěvková organizace

Město: Starý Poddvorov
Adresa: 173

Základní škola a Mateřská škola Suchohrdly, příspěvková organizace, okres Znojmo

Město: Suchohrdly
Adresa: Školní 195

Základní škola a Mateřská škola Svatobořice-Mistřín, okres Hodon

Město: Svatobořice-Mistřín
Adresa: Hlavní 871/198

Základní škola a mateřská škola Těšany, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Město: Těšany
Adresa: 305

Základní škola a mateřská škola Troubsko, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Město: Troubsko
Adresa: Školní

Základní škola a mateřská škola Vanovice, okres Blansko, příspěvková organizace

Město: Vanovice
Adresa: 130

Základní škola a mateřská škola Veselí nad Moravou, Hutník 1456, okres Hodonín, příspěvková organizace

Město: Veselí nad Moravou
Adresa: Hutník 1456

Základní škola a Mateřská škola Viničné Šumice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Město: Viničné Šumice
Adresa: 42

Základní škola a Mateřská škola Vísky, okres Blansko, příspěvková organizace

Město: Vísky
Adresa: 27

Základní škola a Mateřská škola Vranovice, příspěvková organizace

Město: Vranovice
Adresa: Masarykova 178

Základní škola a Mateřská škola Vysoké Popovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Město: Vysoké Popovice
Adresa: 188

Základní škola a Mateřská škola Žabčice, okres Brno - venkov

Město: Žabčice
Adresa: Školní 447

Základní škola a Mateřská škola Žarošice, okres Hodonín, příspěvková organizace

Město: Žarošice
Adresa: 321

Základní škola a mateřská škola, Blížkovice, okr. Znojmo příspěvková organizace

Město: Blížkovice
Adresa: 220

Základní škola a Mateřská škola, Bohutice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Bohutice
Adresa: 10

Základní škola a mateřská škola, Božice, příspěvková organizace

Město: Božice
Adresa: 393

Základní škola a Mateřská škola, Břežany, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Břežany
Adresa: 174

Základní škola a Mateřská škola, Brno, Horníkova 1, příspěvková organizace

Město: Brno-Líšeň
Adresa: Horníkova 2170/1

Základní škola a Mateřská škola, Brno, Jana Broskvy 3

Město: Brno-Chrlice
Adresa: Jana Broskvy 388/3

Základní škola a Mateřská škola, Brno, Staňkova 14 (pracoviště mateřské školy)

Město: Brno
Adresa: Staňkova 327/14

Základní škola a mateřská škola, Citonice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Citonice
Adresa: 100

Základní škola a Mateřská škola, Deblín, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Město: Deblín
Adresa: 277

Základní škola a Mateřská škola, Dobšice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Dobšice
Adresa: Brněnská 52

Základní škola a Mateřská škola, Hrádek, okres Znojmo, příspěvko

Město: Hrádek
Adresa: 53

Základní škola a mateřská škola, Ivančice - Řeznovice, okres Brno - venkov

Město: Ivančice
Adresa: 88

Základní škola a Mateřská škola, Jaroslavice, okres Znojmo

Město: Jaroslavice
Adresa: Školní 83

Základní škola a mateřská škola, Kravsko, příspěvková organizace

Město: Kravsko
Adresa: 169

Základní škola a mateřská škola, Mikulčice, příspěvková organizace

Město: Mikulčice
Adresa: 555

Základní škola a Mateřská škola, Olbramovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Olbramovice
Adresa: 125

Základní škola a Mateřská škola, Otnice, okres Vyškov

Město: Otnice
Adresa: Školní 352

Základní škola a Mateřská škola, Předklášteří, okres Brno-venkov

Město: Předklášteří
Adresa: Komenského 1097

Základní škola a Mateřská škola, Pustiměř, okres Vyškov

Město: Pustiměř
Adresa: 207

Základní škola a mateřská škola, Šaratice, okres Vyškov

Město: Šaratice
Adresa: Náves 96

Základní škola a Mateřská škola, Sebranice, okres Blansko, příspěvková organizace

Město: Sebranice
Adresa: 133

Základní škola a Mateřská škola, Sentice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Město: Sentice
Adresa: 71

Základní škola a Mateřská škola, Štítary, okres Znojmo

Město: Štítary
Adresa: 191

Základní škola a Mateřská škola, Tasovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Tasovice
Adresa: 374

Základní škola a Mateřská škola, Únanov, příspěvková organizace,

Město: Únanov
Adresa: Únanov 56

Základní škola a Mateřská škola, Veverské Knínice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace

Město: Veverské Knínice
Adresa: 44

Základní škola a Mateřská škola, Višňové, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Višňové
Adresa: 228

Základní škola a Mateřská škola, Vojkovice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Město: Vojkovice
Adresa: Nádražní 169

Základní škola a Mateřská škola, Žatčany, příspěvková organizace

Město: Žatčany
Adresa: 20

Základní škola Bílovice nad Svitavou, okres Brno-venkov, příspěv

Město: Bílovice nad Svitavou
Adresa: Komenského 151

Základní škola Blansko, Erbenova 13

Město: Blansko
Adresa: Erbenova 1237/13

Základní škola Boskovice, okres Blansko

Město: Boskovice
Adresa: náměstí 9. května 953/8

Základní škola Břeclav, Komenského 2

Město: Břeclav
Adresa: Komenského 60/2

Základní škola Břeclav, Na Valtické 31 A

Město: Břeclav
Adresa: Na Valtické 661/31

Základní škola Břeclav, Slovácká 40

Město: Břeclav
Adresa: Slovácká 2853/40

Základní škola Brno , Tuháčkova 25, příspěvková organizace

Město: Brno-jih
Adresa: Tuháčkova 23/25

Základní škola Brno, Arménská 21, příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Arménská 573/21

Základní škola Brno, Hamry 12

Město: Brno
Adresa: Hamry 576/12

Základní škola Brno, Heyrovského 32

Město: Brno
Adresa: Heyrovského 611/32

Základní škola Brno, Horácké náměstí 13

Město: Brno
Adresa: Horácké náměstí 1493/13

Základní škola Brno, Hroznová 1, příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Hroznová 65/1

Základní škola Brno, Jana Babáka 1

Město: Brno
Adresa: Jana Babáka 1960/1

Základní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace

Město: Brno-Tuřany
Adresa: Měšťanská 459/21

Základní škola Brno, Novoměstská 21

Město: Brno-Řečkovice a Mokrá Hora
Adresa: Novoměstská 1887/21

Základní škola Brno, Palackého třída, příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Palackého třída 343/68

Základní škola Brno, Sirotkova 36

Město: Brno
Adresa: Sirotkova 371/36

Základní škola Brno, Svážná 9

Město: Brno-Nový Lískovec
Adresa: Svážná 438/9

Základní škola Brno, Vejrostova 1

Město: Brno
Adresa: Vejrostova 1066/1

Základní škola Brno,Antonínská 3,příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Antonínská 550/3

Základní škola Brno,Bakalovo nábřeží 8,příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Bakalovo nábřeží 8/8

Základní škola Brno,Horní 16,příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Horní 742/16

Základní škola Brno,nám. Míru 3,příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: náměstí Míru 375/3

Základní škola Bukovina,okres Blansko,příspěvková organizace

Město: Bukovina
Adresa: 66

Základní škola Černá Hora

Město: Černá Hora
Adresa: Školní

Základní škola Cetkovice, okres Blansko, příspěvková organizace

Město: Cetkovice
Adresa: Náves 91

Základní škola Dambořice, okres Hodonín, příspěvková organizace

Město: Dambořice
Adresa: Dambořice 466

Základní škola Dolní Dunajovice, okres Břeclav

Město: Dolní Dunajovice
Adresa: Hlavní 82

Základní škola Dolní Věstonice,okres Břeclav

Město: Dolní Věstonice
Adresa: 84

Základní škola Doubravice nad Svitavou, okres Blansko,příspěvková organizace

Město: Doubravice nad Svitavou
Adresa: Soukopovo náměstí 90

Základní škola Drnovice,okres Blansko,příspěvková organizace

Město: Drnovice
Adresa: 60

Základní škola Edvarda Beneše Lysice

Město: Lysice
Adresa: Zákostelí 360

Základní škola Herčíkova 19

Město: Brno-Královo Pole
Adresa: Herčíkova 2499/19

Základní škola Hodonín, Očovská 1, příspěvková organizace

Město: Hodonín
Adresa: Očovská 3835/1

Základní škola Hodonín, U Červených domků 40, příspěvková organizace

Město: Hodonín
Adresa: U Červených domků

Základní škola Hodonín, Vančurova 2, příspěvková organizace

Město: Hodonín
Adresa: Vančurova 3423/2

Základní škola Hrušky,příspěvková organizace

Město: Hrušky
Adresa: Hlavní 94

Základní škola J. A. Komenského, příspěvková organizace města Kyjova

Město: Kyjov
Adresa: Újezd 990

Základní škola Jabloňany, okres Blansko,příspěvková organizace

Město: Jabloňany
Adresa: 38

Základní škola Jana Noháče, Břeclav, Školní 16

Město: Břeclav
Adresa: Školní 1589/16

Základní škola Ježov, okres Hodonín, příspěvková organizace

Město: Ježov
Adresa: 50

Základní škola JUDr. Josefa Mareše a Mateřská škola, Znojmo, Klášterní 2, příspěvková organizace

Město: Znojmo
Adresa: Klášterní 3301/2

Základní škola Klobouky u Brna, okres Břeclav

Město: Klobouky u Brna
Adresa: Vinařská 719/29

Základní škola Kobylí, okres Břeclav, příspěvková organizace

Město: Kobylí
Adresa: 661

Základní škola Kotvrdovice, okres Blansko

Město: Kotvrdovice
Adresa: 124

Základní škola Kuřim, Tyršova 1255, okres Brno-venkov, příspěvko

Město: Kuřim
Adresa: Tyršova 1255/56

Základní škola Lednice, okres Břeclav

Město: Lednice
Adresa: Břeclavská 510

Základní škola Lipůvka, příspěvková organizace

Město: Lipůvka
Adresa: 283

Základní škola Měnín, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Město: Měnín
Adresa: 32

Základní škola Mikulov

Město: Mikulov
Adresa: Valtická 845/3

Základní škola Miroslav, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Miroslav
Adresa: Třináctky 135/19

Základní škola Mládeže

Město: Znojmo
Adresa: Mládeže 1000/3

Základní škola Modřice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Město: Modřice
Adresa: Benešova 332

Základní škola Mokrá

Město: Mokrá-Horákov
Adresa: 352

Základní škola Moravany, okres Brno-venkov, příspěvková organiza

Město: Moravany
Adresa: Školní 36/10

Základní škola Moravany, okres Hodonín, příspěvková organizace

Město: Moravany
Adresa: 72

Základní škola Moravská Nová Ves, okres Břeclav

Město: Moravská Nová Ves
Adresa: Školní 396

Základní škola nám. Svornosti 7

Město: Brno-Žabovřesky
Adresa: náměstí Svornosti 2571/7

Základní škola Nenkovice

Město: Nenkovice
Adresa: 222

Základní škola Opatovice, okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Město: Opatovice
Adresa: Opatovice 66

Základní škola Ořechov,okres Brno - venkov

Město: Ořechov
Adresa: Komenského 703/2

Základní škola Oslavany, okres Brno-venkov

Město: Oslavany
Adresa: Hlavní 850/43

Základní škola Pohořelice, příspěvková organizace

Město: Pohořelice
Adresa: Dlouhá 35

Základní škola Pouzdřany, okres Břeclav, příspěvková organizace

Město: Pouzdřany
Adresa: Stepní 279

Základní škola Prokopa Diviše a Mateřská škola, Znojmo - Přímětice 569

Město: Znojmo
Adresa: Ke Škole 569/15

Základní škola Radějov, okres Hodonín, příspěvková organizace

Město: Radějov
Adresa: 1

Základní škola Rosice,příspěvková organizace

Město: Rosice
Adresa: Pod Zahrádkami 120

Základní škola Rostěnice-Zvonovice, okres Vyškov, příspěvková organizace

Město: Rostěnice-Zvonovice
Adresa: 98

Základní škola Rozdrojovice, okr. Brno - venkov, příspěvková organizace

Město: Rozdrojovice
Adresa: Šafránka 54

Základní škola Šebetov, okres Blansko

Město: Šebetov
Adresa: 118

Základní škola speciální, Praktická škola a Dětský domov Vřesovice, příspěvková organizace

Město: Vřesovice
Adresa: 243

Základní škola Sulíkov, příspěvková organizace

Město: Sulíkov
Adresa: 13

Základní škola Svitávka, okres Blansko, příspěvková organizace

Město: Svitávka
Adresa: Komenského 157

Základní škola T. G. Masaryka Hrušovany u Brna, okr. Brno - venkov, příspěvková organizace

Město: Hrušovany u Brna
Adresa: Masarykova 167

Základní škola T. G. Masaryka Ivančice, Na Brněnce 1, okres Brno-venkov, příspevková organizace

Město: Ivančice
Adresa: Na Brněnce 545/1

Základní škola T.G. Masaryka a Mateřská škola, Hovorany, příspěvková organizace

Město: Hovorany
Adresa: 594

Základní škola T.G. Masaryka Rajhrad, okres Brno-venkov, příspěv

Město: Rajhrad
Adresa: Havlíčkova 452

Základní škola T.G.Masaryka Šardice, okres Hodonín, příspěvková organizace

Město: Šardice
Adresa: 521

Základní škola Tišnov, náměstí 28. října 1708

Město: Tišnov
Adresa: nám. 28. října 1708

Základní škola Tišnov, Smíšková 840

Město: Tišnov
Adresa: Smíškova 840

Základní škola Tvarožná, příspěvková organizace

Město: Tvarožná
Adresa: 176

Základní škola Tvrdonice okres Břeclav

Město: Tvrdonice
Adresa: Kostická 600/98

Základní škola Újezd u Brna , okres Brno - venkov, příspěvková organizace

Město: Újezd u Brna
Adresa: Školní 284

Základní škola v Lubnici, okres Znojmo

Město: Lubnice
Adresa: 20

Základní škola V. Menšíka Ivančice

Město: Ivančice
Adresa: Růžová 149/7

Základní škola Václava Havla Žďárec okres Žďár nad Sázavou

Město: Žďárec
Adresa: Žďárec 28

Základní škola Valtice

Město: Valtice
Adresa: nám. Svobody 38

Základní škola Vedrovice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Vedrovice
Adresa: 325

Základní škola Velké Opatovice, příspěvková organizace

Město: Velké Opatovice
Adresa: Pod Strážnicí 499

Základní škola Velké Pavlovice okres Břeclav, příspěvková organizace

Město: Velké Pavlovice
Adresa: Náměstí 9, května

Základní škola Vnorovy, okres Hodonín , příspěvková organizace

Město: Vnorovy
Adresa: Hlavní 17

Základní škola Vyškov, Na Vyhlídce 12, příspěvková organizace

Město: Vyškov
Adresa: Na Vyhlídce 456/12

Základní škola Vyškov, Nádražní 5, příspěvková organizace

Město: Vyškov
Adresa: Nádražní 5/5

Základní škola Vyškov, Purkyňova 39, příspěvková organizace

Město: Vyškov
Adresa: Purkyňova 308/39

Základní škola Zbýšov, okres Brno - venkov,příspěvková organizace

Město: Zbýšov
Adresa: Komenského

Základní škola Želešice, okres Brno-venkov

Město: Želešice
Adresa: 24. dubna 270

Základní škola, Brno, Bosonožská 9, příspěvková organizce

Město: Brno-Starý Lískovec
Adresa: Bosonožská 381/9

Základní škola, Brno, Gajdošova 3

Město: Brno
Adresa: Gajdošova 1282/3

Základní škola, Brno, Holzova 1, příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Holzova 1461/1

Základní škola, Brno, Jasanová 2, příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Jasanová 647/2

Základní škola, Brno, Kneslova 28

Město: Brno
Adresa: Kneslova 697/28

Základní škola, Brno, Košinova 22, příspěvková organizace

Město: Brno-Královo Pole
Adresa: Košinova 661/22

Základní škola, Brno, Labská 27, příspěvková organizace

Město: Brno
Adresa: Labská 268/7

Základní škola, Brno, Mutěnická 23, příspěvková organizace

Město: Brno-Vinohrady
Adresa: Mutěnická

Základní škola, Brno, Řehořova 3

Město: Brno
Adresa: Řehořova 1020/3

Základní škola, Brno, Slovanské nám. 2

Město: Brno-Královo Pole
Adresa: Slovanské náměstí 1218/2

Základní škola, Bučovice, Školní 710, okres Vyškov

Město: Bučovice
Adresa: Školní 710

Základní škola, Bučovice, Školní 711, okres Vyškov

Město: Bučovice
Adresa: Školní 711

Základní škola, Drnovice, okres Vyškov

Město: Drnovice
Adresa: 109

Základní škola, Hostěradice, okres Znojmo

Město: Hostěradice
Adresa: 36

Základní škola, Hrušovany nad Jevišovkou, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Hrušovany nad Jevišovkou
Adresa: Nádražní 461

Základní škola, Ivanovice na Hané, okres Vyškov

Město: Ivanovice na Hané
Adresa: Tyršova 218/4

Základní škola, Jevišovice, okr. Znojmo, příspěvková organizace

Město: Jevišovice
Adresa: 34

Základní škola, Jiřice u Miroslavi, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Jiřice u Miroslavi
Adresa: 87

Základní škola, Moravské Málkovice, okres Vyškov, příspěvková or

Město: Moravské Málkovice
Adresa: 16

Základní škola, Moravský Krumlov, náměstí Klášterní 134, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Moravský Krumlov
Adresa: nám. Klášterní 134

Základní škola, Rousínov, okres Vyškov

Město: Rousínov
Adresa: Habrovanská 312/3

Základní škola, Šatov, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Šatov
Adresa: 398

Základní škola, Šlapanice, okres Brno-venkov, příspěvková organi

Město: Šlapanice
Adresa: Masarykovo nám. 1594/16

Základní škola, Slavkov u Brna, Komenského náměstí 495, okres Vyškov

Město: Slavkov u Brna
Adresa: Komenského náměstí 495

Základní škola, Strachotice, okres Znojmo, příspěvková organizace

Město: Strachotice
Adresa: 71

Základní škola, Šumná, okres Znojmo

Město: Šumná
Adresa: 92

Základní škola, Veverská Bítýška, okres Brno-venkov, příspěvková

Město: Veverská Bítýška
Adresa: náměstí Na Městečku 51

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lomnice

Město: Lomnice
Adresa: Tišnovská 362

Základní škola, Želetice, okres Znojmo

Město: Želetice
Adresa: 161

Základní škola, Znojmo, náměstí Republiky

Město: Znojmo
Adresa: náměstí Republiky 902/9

ZŠ a MŠ Brno

Město: Brno
Adresa: Nám. 28 října 22

ZŠ a MŠ Bratčice

Město: Syrovice
Adresa: Bratčice 69

ZŠ a MŠ Hlohovec

Město: Hlohovec
Adresa: Dolní konec

ZŠ a MŠ Horní Dunajovice

Město: Horní Dunajovice
Adresa: 184

ZŠ a MŠ Mutěnice

Město: Mutěnice
Adresa: Brněnská 777

ZŠ a MŠ Nechvalín

Město: Nechvalín
Adresa: Nechvalín

ZŠ a MŠ Nedvědice

Město: Nedvědice
Adresa: Nedvědice 80

ZŠ a MŠ Němčany

Město: Němčany
Adresa: Němčany

ZŠ a MŠ Popice

Město: Popice
Adresa: Hlavní 85

ZŠ a MŠ Ratíškovice

Město: Ratíškovice
Adresa: Vítězná 701

ZŠ a MŠ Šakvice

Město: Šakvice
Adresa: Hlavní 41

ZŠ a MŠ Sluníčko - Montessori, s.r.o.

Město: Brno
Adresa: Šrámkova 432/14

ZŠ Brno - Kamínky

Město: Brno
Adresa: Kamínky 368/5

ZŠ Brno, Janouškova

Město: Brno-sever
Adresa: Janouškova 577/2

ZŠ Bzenec

Město: Bzenec
Adresa: Olšovská 1428

ZŠ Dubňany, příspěvková organizace

Město: Dubňany
Adresa: Hodonínská 925

ZŠ Hodějice

Město: Slavkov u Brna
Adresa: Hodějice 230

ZŠ Kuřim, příspěvková organizace

Město: Kuřim
Adresa: Jungmannova 813

ZŠ M. Kudeříkové

Město: Strážnice
Adresa: Příční 1365

ZŠ Sloup

Město: Sloup
Adresa: Sloup 200

ZŠ speciální

Město: Blansko
Adresa: Žižkova 27

ZŠ Velké Němčice

Město: Velké Němčice
Adresa: Školní 105

ZŠ Vémyslice

Město: Vémyslice
Adresa: Vémyslice 213

ZŠ Vranov nad Dyjí

Město: Vranov nad Dyjí
Adresa: Komenského stezka 157

ZUŠ Strážnice

Město: Strážnice
Adresa: Preláta Horného 509

Kraj: Karlovarský

2.základní škola Cheb, Májová 14

Město: Cheb
Adresa: Májová 252/14

4.základní škola Cheb, Hradební 14

Město: Cheb
Adresa: Hradební 52/14

6.základní škola Cheb, Obětí nacismu 16

Město: Cheb
Adresa: Obětí nacismu 1127/16

Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně

Město: Mariánské Lázně
Adresa: Ruská 355/7

Gymnázium a střední odborná škola Chodov

Město: Chodov
Adresa: Komenského 273

Gymnázium Ostrov

Město: Ostrov
Adresa: Studentská 1205

Gymnázium Sokolov a Krajské vzdělávací centrum, příspěvková organizace

Město: Sokolov
Adresa: Husitská 2053

Integrovaná střední škola Cheb

Město: Cheb
Adresa: Obrněné brigády 2258/6

Jezdecká akademie - střední odborná škola Mariánské Lázně s.r.o.

Město: Mariánské Lázně
Adresa: Ke Kostelu 37/4

Mateřská škola Cheb, 26.dubna 39

Město: Cheb
Adresa: 26. dubna 168/39

Mateřská škola Cheb, Bezručova 1

Město: Cheb
Adresa: Bezručova 1274/1

Mateřská škola Cheb, Do Zátiší 3

Město: Cheb
Adresa: Do Zátiší 1483/3

Mateřská škola Cheb, Komenského 27

Město: Cheb
Adresa: Komenského 642/27

Mateřská škola Horní Slavkov, Sportovní 713, okres Sokolov

Město: Horní Slavkov
Adresa: Sportovní 713

Mateřská škola Kraslice, Barvířská 1771, okres Sokolov

Město: Kraslice
Adresa: Barvířská 1771

Mateřská škola Kraslice, Boženy Němcové 1685, okres Sokolov

Město: Kraslice
Adresa: ul. Boženy Němcové

Mateřská škola Kraslice, U Elektrárny 1777, okres Sokolov

Město: Kraslice
Adresa: U elektrárny 1777

Mateřská škola Ostrov

Město: Ostrov
Adresa: Halasova 765

První české gymnázium v Karlových Varech

Město: Karlovy Vary
Adresa: Národní 445/25

Roman Heinic

Město: Sadov
Adresa: Šumavská 28

Soukromá obchodní akademie Sokolov, s.r.o.

Město: Sokolov
Adresa: Hornická 1569

SPŠ keramická a sklářská Karlovy Vary

Město: Karlovy Vary
Adresa: nám. 17. listopadu 12

Střední lesnická škola Žlutice

Město: Žlutice
Adresa: Žižkov 345

Střední odborná škola a střední odborné učiliště Nejdek, příspěvková organizace

Město: Nejdek
Adresa: Rooseveltova 600

Střední odborná škola Karlovy Vary, s.r.o.

Město: Karlovy Vary
Adresa: Konečná 908/21

Střední škola, Základní škola a mateřská škola Kraslice, Havlíčkova 1717, okres Sokolov, příspěvková organizace

Město: Kraslice
Adresa: Havlíčkova 1717

Svobodná chebská škola, základní škola a gymnázium s.r.o.

Město: Cheb
Adresa: Jánské náměstí 256/15

Základní škola

Město:
Adresa: Hlávkova 1472/26

Základní škola

Město: Karlovy Vary
Adresa: Konečná 917/25

Základní škola a mateřská škola

Město: Chyše
Adresa: Na Špičáku 292

Základní škola a mateřská škola

Město: Bečov nad Teplou
Adresa: Školní 152

Základní škola a mateřská škola Abertamy, okres Karlovy Vary

Město: Abertamy
Adresa: Blatenská 425

Základní škola a mateřská škola Božičany, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

Město: Božičany
Adresa: 76

Základní škola a Mateřská škola Drmoul, okres Cheb, příspěvková organizace

Město: Drmoul
Adresa: Školní 26

Základní škola a mateřská škola Horní Blatná, okres Karlovy Vary

Město: Horní Blatná
Adresa: Komenského 261

Základní škola a mateřská škola Krajková, příspěvková organizace

Město: Krajková
Adresa: Komenského 22

Základní škola a mateřská škola Lázně Kynžvart, okres Cheb, příspěvková organizace

Město: Lázně Kynžvart
Adresa: K Rybníku 346

Základní škola a mateřská škola Oloví, okres Sokolov, příspěvková organizace

Město: Oloví
Adresa: Smetanova 1

Základní škola a mateřská škola Plesná, příspěvková organizace

Město: Plesná
Adresa: Školní 254

Základní škola a Mateřská škola Stará Voda, okres Cheb, příspěvková organizace

Město: Stará Voda
Adresa: Stará Voda 125

Základní škola a mateřská škola Tři Sekery, okres Cheb, příspěvková organizace

Město: Tři Sekery
Adresa: 79

Základní škola a mateřská škola Útvina, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

Město: Útvina
Adresa: 153

Základní škola a střední škola Karlovy Vary, příspěvková organizace

Město: Karlovy Vary
Adresa: Vančurova 83/2

Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace

Město: Karlovy Vary
Adresa: Šmeralova 336/15

Základní škola Bochov, okres Karlovy Vary

Město: Bochov
Adresa: Okružní 367

Základní škola Březová, okres Sokolov

Město: Březová
Adresa: Komenského 232

Základní škola Bukovany, okres Sokolov

Město: Bukovany
Adresa: 146

Základní škola Cheb, Kostelní náměstí 14, příspěvková organizace

Město: Cheb
Adresa: Kostelní náměstí 185/14

Základní škola Chodov, Školní 697, okres Sokolov, příspěvková organizace

Město: Chodov
Adresa: Školní 697

Základní škola Dalovice, okres Karlovy Vary

Město: Dalovice
Adresa: U Potoka 120

Základní škola Františkovy Lázně, Česká 39/1

Město: Františkovy Lázně
Adresa: Česká 39/1

Základní škola Habartov, Karla Čapka 119, okres Sokolov

Město: Habartov
Adresa: Karla Čapka 119

Základní škola Horní Slavkov, Školní 786, okres Sokolov

Město: Horní Slavkov
Adresa: Školní 786

Základní škola Hranice, okres Cheb

Město: Hranice
Adresa: Husova 414

Základní škola Hroznětín, okres Karlovy Vary, příspěvková organizace

Město: Hroznětín
Adresa: Sídliště 310

Základní škola J. A. Komenského Chodov, Smetanova 738, okres Sokolov, příspěvková organizace

Město: Chodov
Adresa: Smetanova 738

Základní škola Jana Amose Komenského, Karlovy Vary, Kollárova 19, příspěvková organizace

Město: Karlovy Vary
Adresa: Kollárova 553/19

Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace

Město: Karlovy Vary
Adresa: Libušina 31

Základní škola JIH

Město: Mariánské Lázně
Adresa: Komenského 459/1

Základní škola Karlovy Vary, 1. máje 1

Město: Karlovy Vary
Adresa: 1. máje 58/1

Základní škola Karlovy Vary, Krušnohorská 11, příspěvková organizace

Město: Karlovy Vary
Adresa: Krušnohorská 735/11

Základní škola Karlovy Vary, Poštovní 19, příspěvková organizace

Město: Karlovy Vary
Adresa: Poštovní 1743/19

Základní škola Karlovy Vary, Truhlářská 19, příspěvková organizace

Město: Karlovy Vary
Adresa: Truhlářská 681/19

Základní škola Královské Poříčí, okres Sokolov

Město: Královské Poříčí
Adresa: Dlouhá 63

Základní škola Kraslice, Dukelská 1122, okres Sokolov

Město: Kraslice
Adresa: Dukelská 1122/53

Základní škola Kraslice, Opletalova 1121, příspěvková organizace

Město: Kraslice
Adresa: Opletalova 1121/1

Základní škola Loket, okres Sokolov

Město: Loket
Adresa: T. G. Masaryka 128/2

Základní škola Lomnice, okres Sokolov

Město: Lomnice
Adresa: Školní 234

Základní škola Marie Curie-Sklodowské, Jáchymov, okres Karlovy Vary

Město: Jáchymov
Adresa: Husova 992

Základní škola Merklín, okres Karlovy Vary

Město: Merklín
Adresa: 31

Základní škola Nová Role, okres Karlovy Vary

Město: Nová Role
Adresa: Školní 232/2

Základní škola Nové Sedlo, okres Sokolov

Město: Nové Sedlo
Adresa: Masarykova

Základní škola Nový Kostel 3, okres Cheb

Město: Nový Kostel
Adresa: 3

Základní škola Ostrov, příspěvková organizace

Město: Ostrov
Adresa: Krušnohorská 304, 363 01 Ostrov

Základní škola Ostrov, Májová 997, okres Karlovy Vary

Město: Ostrov
Adresa: Májová 997

Základní škola praktická

Město: Žlutice
Adresa: Poděbradova 396

Základní škola praktická a mateřská škola Toužim, příspěvková organizace

Město: Toužim
Adresa: Plzeňská 395

Základní škola praktická, Základní škola speciální a Základní um

Město: Habartov
Adresa: Komenského 312

Základní škola Rotava, okres Sokolov

Město: Rotava
Adresa: Nová Plzeň 673

Základní škola Skalná, okres Cheb

Město: Skalná
Adresa: Sportovní 260

Základní škola Sokolov

Město: Sokolov
Adresa: Křižíkova 1916

Základní škola Sokolov, Běžecká 2055

Město: Sokolov
Adresa: Běžecká 2055

Základní škola Sokolov, Boženy Němcové 1784

Město: Sokolov
Adresa: Boženy Němcové 1784

Základní škola Sokolov, Rokycanova 258

Město: Sokolov
Adresa: Rokycanova 258

Základní škola v Teplé, příspěvková organizace

Město: Teplá
Adresa: Školní 258

Základní škola Velká Hleďsebe, okres Cheb

Město: Velká Hleďsebe
Adresa: Pohraniční stráže 95

Základní škola Vintířov, okres Sokolov

Město: Vintířov
Adresa: 65

Základní škola Vítězství, Vítězství 29, 353 01 Mariánské Lázně

Město: Mariánské Lázně
Adresa: Vítězství

Základní škola Žlutice, okres Karlovy Vary

Město: Žlutice
Adresa: Poděbradova 307

Základní škola, Nejdecká ul.

Město: Chodov
Adresa: Nejdecká 254

ZŠ a MŠ Dolní Žandov

Město: Dolní Žandov
Adresa: Dolní Žandov 37

ZŠ a MŠ Ostrov

Město: Ostrov
Adresa: Myslbekova 996

ZŠ a MŠ Pernink

Město: Pernink
Adresa: Karlovarská č. 118

ZŠ a praktická škola Aš

Město:
Adresa: Studentská 13

ZŠ Luby

Město: Luby
Adresa: Masarykova 195

ZŠ Ostrov

Město: Ostrov
Adresa: Masarykova 1289

ZŠ Úšovice, Mar. Lázně, Školní nám. 472, příspěvková organizace

Město: Mariánské Lázně
Adresa: Školní nám. 472/3

Kraj: Královéhradecký

1.mateřská škola, Nová Paka, Husitská 217

Město: Nová Paka
Adresa: Husitská 217

ACADEMIA MERCURII soukromá střední škola, s.r.o.

Město: Náchod
Adresa: Smiřických

Biskupské gymnázium Bohuslava Balbína a Základní škola a mateřská škola Jana Pavla II. Hradec Králové

Město: Hradec Králové
Adresa: Na Hradě 90

Církevní základní škola Borohrádek

Město: Borohrádek
Adresa: Nádražní 233

Dětský domov, základní škola, školní družina a školní jídelna, Kostelec nad Orlicí, Pelclova 279

Město: Kostelec nad Orlicí
Adresa: Komenského 515

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Nová Paka, Kumburská 740

Město: Nová Paka
Adresa: Kumburská 740

Gymnázium a Střední odborná škola, Hostinné, Horská 309

Město: Hostinné
Adresa: Horská 309

Gymnázium a Střední odborná škola, Jaroměř, Lužická 423

Město: Jaroměř
Adresa: Lužická 423

Gymnázium F.M. Pelcla

Město: Rychnov nad Kněžnou
Adresa: Hrdinů odboje 36

Gymnázium J.K. Tyla

Město: Hradec Králové
Adresa: Tylovo nábř. 682

Gymnázium, Dobruška, Pulická 779

Město: Dobruška
Adresa: Pulická 779

Gymnázium, Nový Bydžov, Komenského 77

Město: Nový Bydžov
Adresa: Komenského 77

Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice

Město: Hořice
Adresa: Riegrova 1403

Gymnázium, SOŠ, SOU a VOŠ, Hořice (OA)

Město: Hořice
Adresa: Riegrova 1403

Gymnázium, Trutnov, Jiráskovo náměstí 325

Město: Trutnov
Adresa: Jiráskovo náměstí 325

Gymnázium, Vrchlabí, Komenského 586

Město: Vrchlabí
Adresa: Komenského 586

Integrovaná střední škola, Nová Paka, Kumburská 846

Město: Nová Paka
Adresa: Kumburská 846

Jiráskovo gymnázium Náchod

Město: Náchod
Adresa: Řezníčkova 451

Masarykova jubilejní základní škola a mateřská škola, Černilov

Město: Černilov
Adresa: 380

Masarykova obchodní akademie, Jičín, 17. listopadu 220

Město: Jičín
Adresa: 17. listopadu 220

Masarykova základní škola

Město: Železnice
Adresa: Tyršova 336

Masarykova základní škola, Stará Paka, okres Jičín

Město: Stará Paka
Adresa: Revoluční 355

Masarykova ZŠ a MŠ

Město: Hradec Králové
Adresa: Petra Jilemnického 420/6

Mateřská škola Sluníčko

Město: Nový Bydžov
Adresa: U Plovárny 1380

Mateřská škola Sluníčko

Město: Rychnov nad Kněžnou
Adresa: Javornická 1379

Mateřská škola v Olešnici v Orlických horách

Město: Olešnice v Orlických horách
Adresa: Olešnice v Orlických horách 120

Mateřská škola, Náchod, Havlíčkova 1848

Město: Náchod
Adresa: Havlíčkova 1848

Mateřská škola, Náchod, Vančurova 1345

Město: Náchod
Adresa: Vančurova 1345

Mateřská škola, Náchod, Vítkova 304

Město: Náchod
Adresa: Vítkova 304

Mateřská škola, Nový Bydžov, Palackého 1241

Město: Nový Bydžov
Adresa: F. Palackého 1241

Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Trutnov

Město: Trutnov
Adresa: horská 160

Mateřská škola,Ostroměř

Město: Ostroměř
Adresa: Školní 315

Mateřské centrum Nechanice o.s.

Město: Nechanice
Adresa: Za Školou 362

Obchodní akademie, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové

Město: Hradec Králové
Adresa: Pospíšilova 365/9

Obchodní akademie, Trutnov, Malé náměstí 158

Město: Trutnov
Adresa: Malé náměstí 158

Odborné učiliště a Základní škola Sluneční

Město: Hostinné
Adresa: Mládežnická

Odborné učiliště, Hradec Králové, 17. listopadu 1212

Město: Hradec Králové
Adresa: 17. listopadu 1212/2

Outdoor školka Fitlínek

Město: Libčany
Adresa: Libčany 27

Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola J. Zemana

Město: Náchod
Adresa: Jiráskova 461

První soukromá základní škola v Hradci Králové, s r.o.

Město: Hradec Králové
Adresa: Vocelova 1334/9

Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o.

Město: Jičín
Adresa: Na Tobolce 389

Speciální základní škola Augustina Bartoše, Červený Kostelec, Manž. Burdychových 302

Město: Červený Kostelec
Adresa: Manželů Burdychových 302

Speciální základní škola, Úpice, Nábřeží pplk. A. Bunzla 660

Město: Úpice
Adresa: A. Bunzla 660

SŠ a ZŠ Nové Město nad Metují

Město: Nové Město nad Metují
Adresa: Husovo náměstí 1218

Střední odborná škola veterinární, Hradec Králové - Kukleny, Pražská 68

Město: Hradec Králové
Adresa: Pražská třída 68

Střední potravinářská škola

Město: Smiřice
Adresa: Gen. Govorova 110

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informačních technologií,Dobruška,Čs.odboje 670

Město: Dobruška
Adresa: Čs. odboje 670

Střední průmyslová škola, Hradec Králové, Hradecká 647

Město: Hradec Králové
Adresa: Hradecká 1172/3

Střední průmyslová škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové

Město: Hradec Králové
Adresa: Hradební 1029/2

Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o.

Město: Hradec Králové
Adresa: Hradecká 1151/9

Střední škola hotelnictví a společného stravování, Teplice nad Metují

Město: Teplice nad Metují
Adresa: Střmenské podhradí 218

Střední škola propagační tvorby a polygrafie, Velké Poříčí, Náchodská 285

Město: Velké Poříčí
Adresa: Náchodská 285

Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové, Velká 3

Město: Hradec Králové
Adresa: Velká 3

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Štefánikova 549

Město: Hradec Králové
Adresa: Štefánikova 549/27

VOŠ zdravotnická a SZŠ Hradec Králové

Město: Hradec Králové
Adresa: Komenského 234

VOŠ, SOŠ a SOU Kostelec nad Orlicí

Město: Kostelec nad Orlicí
Adresa: Komenského 873

Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Nový Bydžov, Jana Maláta 1869

Město: Nový Bydžov
Adresa: Jana Maláta 1869

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100

Město: Jičín
Adresa: Pod Koželuhy 100

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Trutnov, Procházkova 303

Město: Trutnov
Adresa: Procházkova 303

Základní a Mateřská škola Kopidlno

Město: Kopidlno
Adresa: Tomáše Svobody 297

Základní a mateřská škola, Svoboda nad Úpou

Město: Svoboda nad Úpou
Adresa: Kostelní 560

ZÁKLADNÍ ŠKOLA

Město: Nové Město nad Metují
Adresa: Komenského 15

Základní škola a mateřská škola

Město: Prasek
Adresa: Prasek 157

Základní škola a Mateřská škola

Město: Holovousy
Adresa: 2

Základní škola a Mateřská škola

Město: Běchary
Adresa: 5

Základní škola a Mateřská škola

Město: Rudník
Adresa: 407

Základní škola a mateřská škola

Město: Předměřice nad Labem
Adresa: Školská 279

Základní škola a Mateřská škola

Město: Dětenice
Adresa: 81

Základní škola a mateřská škola Albrechtice nad Orlicí

Město: Albrechtice nad Orlicí
Adresa: 1. máje 48

Základní škola a mateřská škola Bolehošť, okres Rychnov nad Kněžnou

Město: Bolehošť
Adresa: 21

Základní škola a Mateřská škola Deštné v Orlických horách

Město: Deštné v Orlických horách
Adresa: 125

Základní škola a Mateřská škola Dolní Olešnice

Město: Hostinné
Adresa: Dolní Olešnice 41

Základní škola a Mateřská škola Krčín

Město: Nové Město nad Metují
Adresa: Žižkovo náměstí 1

Základní škola a Mateřská škola Libáň, okres Jičín

Město: Libáň
Adresa: Školní 11

Základní škola a Mateřská škola Machov, okres Náchod

Město: Machov
Adresa: 103

Základní škola a Mateřská škola Pohádka, Hradec Králové, Mandysova 1434

Město: Hradec Králové
Adresa: Mandysova 1434/1

Základní škola a mateřská škola Přepychy, okres Rychnov nad Kněžnou

Město: Přepychy
Adresa: 69

Základní škola a Mateřská škola při Fakultní nemocnici, Hradec K

Město: Hradec Králové
Adresa: Sokolská 581

Základní škola a Mateřská škola Stárkov

Město: Stárkov
Adresa: 167

Základní škola a mateřská škola Stěžery

Město: Stěžery
Adresa: Lipová 32

Základní škola a Mateřská škola Synkov - Slemeno

Město: Synkov-Slemeno
Adresa: 36

Základní škola a Mateřská škola Trivium Plus o.p.s.

Město: Dobřany
Adresa: 2

Základní škola a Mateřská škola Úprkova Hradec Králové

Město: Hradec Králové
Adresa: Úprkova

Základní škola a Mateřská škola Velká Jesenice, okres Náchod

Město: Velká Jesenice
Adresa: 2

Základní škola a Mateřská škola Žďárky, okres Náchod

Město: Žďárky
Adresa: 137

Základní škola a Mateřská škola, Bernartice, okres Trutnov

Město: Bernartice
Adresa: 166

Základní škola a Mateřská škola, Bílá Třemešná, okres Trutnov

Město: Bílá Třemešná
Adresa: 313

Základní škola a Mateřská škola, Bílý Újezd, okres Rychnov nad Kněžnou

Město: Bílý Újezd
Adresa: Bílý Újezd 47

Základní škola a Mateřská škola, Bukovice, okres Náchod

Město: Bukovice
Adresa: 47

Základní škola a mateřská škola, Černožice, okres Hradec Králové

Město: Černožice
Adresa: Růžová 12

Základní škola a Mateřská škola, Černý Důl, okres Trutnov

Město: Černý Důl
Adresa: Čistá v Krkonoších 140

Základní škola a Mateřská škola, Chotěvice, okres Trutnov

Město: Chotěvice
Adresa: 74

Základní škola a Mateřská škola, Chvalkovice, okres Náchod

Město: Chvalkovice
Adresa: 104

Základní škola a Mateřská škola, Dobrá Voda u Hořic, okres Jičín

Město: Dobrá Voda u Hořic
Adresa: 86

Základní škola a Mateřská škola, Dolní Kalná, okres Trutnov

Město: Dolní Kalná
Adresa: 7

Základní škola a mateřská škola, Hořiněves, okres Hradec Králové

Město: Hořiněves
Adresa: Hořiněves113

Základní škola a Mateřská škola, Horní Maršov, okres Trutnov

Město: Horní Maršov
Adresa: Malá Ulička 89

Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Malšova Lhota, Lhotecká 39

Město: Hradec Králové
Adresa: Lhotecká

Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové - Svobodné Dvory

Město: Hradec Králové
Adresa: Spojovací 66

Základní škola a Mateřská škola, Hradec Králové, Jiráskovo nám.

Město: Hradec Králové
Adresa: Jiráskovo náměstí 1166

Základní škola a Mateřská škola, Lhota pod Libčany, okres Hradec Králové

Město: Lhota pod Libčany
Adresa: 99

Základní škola a mateřská škola, Libčany

Město: Libčany
Adresa: 1

Základní škola a Mateřská škola, Lično, okres Rychnov nad Kněžnou

Město: Lično
Adresa: 43

Základní škola a Mateřská škola, Lovčice, okres Hradec Králové

Město: Lovčice
Adresa: 73

Základní škola a Mateřská škola, Lužany, okres Jičín

Město: Lužany
Adresa: 155

Základní škola a Mateřská škola, Mostek, okres Trutnov

Město: Mostek
Adresa: 202

Základní škola a Mateřská škola, Nahořany, okres Náchod

Město: Nahořany
Adresa: 63

Základní škola a Mateřská škola, Nechanice, okres Hradec Králové

Město: Nechanice
Adresa: Pražská 2

Základní škola a Mateřská škola, Pecka, okres Jičín

Město: Pecka
Adresa: 38

Základní škola a Mateřská škola, Police nad Metují, okres Náchod

Město: Police nad Metují
Adresa: Na Babí 190

Základní škola a Mateřská škola, Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou

Město: Potštejn
Adresa: Školní 88

Základní škola a mateřská škola, Praskačka, okres Hradec Králové

Město: Praskačka
Adresa: 60

Základní škola a Mateřská škola, Radvanice, okres Trutnov

Město: Radvanice
Adresa: 171

Základní škola a mateřská škola, Vrchlabí, Horská 256

Město: Vrchlabí
Adresa: Horská 256

Základní škola a mateřská škola, Všestary

Město: Všestary
Adresa: 57

Základní škola a Mateřská škola, Vysoké Veselí, okres Jičín

Město: Vysoké Veselí
Adresa: K. H. Borovského 99

Základní škola a Mateřská škola, Záměl, okres Rychnov nad Kněžnou

Město: Záměl
Adresa: 126

Základní škola a Praktická škola, Dvůr Králové nad Labem, Přemyslova 479

Město: Dvůr Králové nad Labem
Adresa: Přemyslova 479

Základní škola a Základní umělecká škola, Rtyně v Podkrkonoší, okres Trutnov

Město: Rtyně v Podkrkonoší
Adresa: Školní 662

Základní škola aPraktická škola, Jičín

Město: Jičín
Adresa: 12

Základní škola Boženy Němcové Jaroměř, Husovo náměstí 352,okres Náchod

Město: Jaroměř
Adresa: Husovo náměstí 352

Základní škola Bratří Čapků, Úpice, Komenského 151, okres Trutnov

Město: Úpice
Adresa: Komenského 151

Základní škola Cerekvice nad Bystřicí

Město: Cerekvice nad Bystřicí
Adresa: 1

Základní škola Dolní Lánov, okres Trutnov

Město: Dolní Lánov
Adresa: 222

Základní škola Dukelských bojovníků a mateřská škola, Dubenec

Město: Dubenec
Adresa: 156

Základní škola Eduarda Štorcha a mateřská škola Ostroměř

Město: Ostroměř
Adresa: Školní 315

Základní škola Gutha-Jarkovského

Město: Kostelec nad Orlicí
Adresa: Palackého náměstí 45

Základní škola Jaroměř-Josefov, Vodárenská 370, okres Náchod

Město: Jaroměř
Adresa: Vodárenská

Základní škola K. J. Erbena a Mateřská škola Korálka Miletín

Město: Miletín
Adresa: Na Parkáni 107

Základní škola K.V.Raise, Lázně Bělohrad, okres Jičín

Město: Lázně Bělohrad
Adresa: Komenského 95

Základní škola Měník, okres Hradec Králové

Město: Měník
Adresa: 16

Základní škola Mozaika, o.p.s. Rychnov nad Kněžnou

Město: Rychnov nad Kněžnou
Adresa: U Stadionu 1166

Základní škola Na Habru, Hořice, Jablonského 865, okres Jičín

Město: Hořice
Adresa: Jablonského 865

Základní škola Náchod - Plhov

Město: Náchod
Adresa: Příkopy 1186

Základní škola Nová Paka, Husitská 1695, okres Jičín

Město: Nová Paka
Adresa: Husitská 1695

Základní škola Nové Město nad Metují, Školní 1000, okres Náchod

Město: Nové Město nad Metují
Adresa: Školní 1000

Základní škola Podbřezí, okres Rychnov nad Kněžnou

Město: Podbřezí
Adresa: 3

Základní škola Pohoří, okres Rychnov nad Kněžnou

Město: Pohoří
Adresa: 96

Základní škola pro žáky se specifickými poruchami učení, Trutnov 3, Voletiny 1

Město: Trutnov
Adresa: Trutnov 1

Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235

Město: Dvůr Králové nad Labem
Adresa: Školní 1235

Základní škola SEVER, Hradec Králové, Lužická 1208

Město: Hradec Králové
Adresa: Lužická 1208/12

Základní škola Skuhrov nad Bělou, okres Rychnov nad Kněžnou

Město: Skuhrov nad Bělou
Adresa: 71

Základní škola speciální Diakonie ČCE Vrchlabí

Město: Vrchlabí
Adresa: Školní 13

Základní škola Týniště nad Orlicí

Město: Týniště nad Orlicí
Adresa: Komenského 828

Základní škola Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

Město: Vamberk
Adresa: Komenského 95

Základní škola, Česká Skalice, okres Náchod

Město: Česká Skalice
Adresa: Zelená 153

Základní škola, České Meziříčí, okr. Rychnov n. Kn.

Město: České Meziříčí
Adresa: Jana Výravy 219

Základní škola, Chlumec nad Cidlinou, okres Hradec Králové

Město: Chlumec nad Cidlinou
Adresa: Kozelkova 123

Základní škola, Chomutice, okres Jičín

Město: Chomutice
Adresa: 162

Základní škola, Dobré, okres Rychnov nad Kněžnou

Město: Dobré
Adresa: 110

Základní škola, Dobruška, Opočenská 115

Město: Dobruška
Adresa: Opočenská 115

Základní škola, Dolní Radechová, okres Náchod

Město: Dolní Radechová
Adresa: Náchodská 85

Základní škola, Hradec Králové - Pouchov, K Sokolovně 452

Město: Hradec Králové
Adresa: K Sokolovně 452/13

Základní škola, Hradec Králové, Habrmanova 130

Město: Hradec Králové
Adresa: Habrmanova 130/12

Základní škola, Hradec Králové, M. Horákové 258

Město: Hradec Králové
Adresa: Milady Horákové 258/50

Základní škola, Hradec Králové, Štefánikova 566

Město: Hradec Králové
Adresa: Štefánikova 566/26

Základní škola, Jeřice, okres Jičín

Město: Jeřice
Adresa: 28

Základní škola, Kosičky, okres Hradec Králové

Město: Kosičky
Adresa: 82

Základní škola, Librantice, okres Hradec Králové

Město: Librantice
Adresa: 119

Základní škola, Lípa nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

Město: Lípa nad Orlicí
Adresa: 79

Základní škola, Milovice u Hořic, okres Jičín

Město: Hořice
Adresa: Milovice u Hořic 8

Základní škola, Náchod, 1. Máje 365

Město: Náchod
Adresa: 1. Máje 365

Základní škola, Náchod, Drtinovo náměstí 121

Město: Náchod
Adresa: Drtinovo náměstí 121

Základní škola, Náchod, Komenského 425

Město: Náchod
Adresa: Komenského 425

Základní škola, Nepolisy, okres Hradec Králové

Město: Nepolisy
Adresa: 142

Základní škola, Nový Bydžov, Karla IV 209, okres Hradec Králové

Město: Nový Bydžov
Adresa: Karla IV. 209

Základní škola, Nový Hrádek, okres Náchod

Město: Nový Hrádek
Adresa: Náchodská 288

Základní škola, Olešnice, Okres Rychnov nad Kněžnou

Město: Olešnice
Adresa: 63

Základní škola, Opočno, okres Rychnov nad Kněžnou

Město: Opočno
Adresa: Nádražní 313

Základní škola, Pilníkov, okres Trutnov

Město: Pilníkov
Adresa: Náměstí 35

Základní škola, Sobotka, okres Jičín

Město: Sobotka
Adresa: Jičínská 136

Základní škola, T.G. Masaryka Borohrádek, příspěvková organizace

Město: Borohrádek
Adresa: T. G. Masaryka 396

Základní škola, Třebechovice pod Orebem, okres Hradec Králové

Město: Třebechovice pod Orebem
Adresa: Na stavě 1079

Základní škola, Trutnov 3, Náchodská 18

Město: Trutnov
Adresa: Náchodská 18

Základní škola, Trutnov, Komenského 399

Město: Trutnov
Adresa: Komenského 399

Základní škola, Trutnov, R. Frimla 816

Město: Trutnov
Adresa: Rudolfa Frimla 816

Základní škola, Trutnov, V Domcích 488

Město: Trutnov
Adresa: V Domcích 488

Základní škola, Velichovky, okres Náchod

Město: Velichovky
Adresa: Jaroměřská 73

Základní škola, Vrchlabí, nám. Míru 283

Město: Vrchlabí
Adresa: Nám. Míru 283

Základní škola, Vrchlabí, Školní 1336

Město: Vrchlabí
Adresa: Školní 1336

Základní škola, Žacléř, okres Trutnov

Město: Žacléř
Adresa: J. A. Komenského 339

Základní umělecká škola

Město: Police nad Metují
Adresa: Komenského náměstí 108

ZŠ a MŠ Černíkovice

Město: Černíkovice
Adresa: Černíkovice 5

ZŠ a MŠ Chvaleč, okres Trutnov

Město: Chvaleč
Adresa: Chvaleč 66

ZŠ a MŠ Hlušice

Město: Hlušice
Adresa: Hlušice 144

ZŠ a MŠ Hradec Králové, Štefcova 1092

Město: Hradec Králové
Adresa: Štefcova 1092/1

ZŠ a MŠ Janské Lázně

Město: Janské Lázně
Adresa: Školní 81

ZŠ a MŠ Kunčice nad Labem

Město: Kunčice nad Labem
Adresa: Kunčice nad Labem 73

ZŠ a MŠ Lukavice

Město: Lukavice
Adresa: Lukavice 43

ZŠ a MŠ Orlické Záhoří

Město: Orlické Záhoří
Adresa: Orlické Záhoří 22

ZŠ a MŠ Rybná nad Zdobnicí

Město: Rybná nad Zdobnicí
Adresa: Rybná nad Zdobnicí 60

ZŠ a MŠ v Olešnici v Orlických horách

Město: Olešnice v Orlických horách
Adresa: 120

ZŠ Bodláka a Pampelišky, o.p.s.

Město: Veliš
Adresa: 40

ZŠ Malé Svatoňovice

Město: Malé Svatoňovice
Adresa: 17. listopadu 78

Kraj: Liberecký

DOCTRINA - základní škola, s.r.o.

Město: Liberec
Adresa: Na Perštýně 404/44

Domov Mládeže

Město: Liberec-město
Adresa: Zeyerova 689/33

Dům dětí a mládeže Vikýř, Jablonec nad Nisou, Podhorská 49, příspěvková organizace

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Podhorská 946/49

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Liberec, Jeronýmova 425/27, příspěvková organizace

Město: Liberec-město
Adresa: Jeronýmova 425/27

Gymnázium a Střední odborná škola, Jilemnice, Tkalcovská 460, příspěvková organizace

Město: Jilemnice
Adresa: Tkalcovská 460

Gymnázium Tanvald

Město: Tanvald
Adresa: Školní 305

Gymnázium, Česká Lípa, Žitavská 2969, příspěvková organizace

Město: Česká Lípa
Adresa: Žitavská 2969

Gymnázium, Jablonec nad Nisou, U Balvanu 16, příspěvková organizace

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: U Balvanu 764/16

Gymnázium, Mimoň

Město: Mimoň
Adresa: Letná 263

Integrovaná SŠ Vysoké nad Jizerou

Město: Vysoké nad Jizerou
Adresa: Dr. Farského 300

Integrovaná střední škola, Semily, 28. října 607, příspěvková organizace

Město: Semily
Adresa: 28. října 607

Krakonošova základní škola a mateřská škola Loukov, příspěvková organizace

Město: Háje nad Jizerou
Adresa: 45

Křesťanská základní škola a mateřská škola J. A. Komenského

Město: Liberec
Adresa: Růžodolská 118/26

Masarykova základní škola Libštát, okres Semily

Město: Libštát
Adresa: 17

Masarykova základní škola Zásada, okres Jablonec nad Nisou

Město: Zásada
Adresa: 264

Mateřská škola Doksy Libušina 838-příspěvková organizace

Město: Doksy
Adresa: Libušina 838

Mateřská škola DOMINO s.r.o.

Město: Liberec
Adresa: Proletářská 115

Mateřská škola Jablonec nad Nisou-Jablonecké paseky

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Tichá 3892/19

Mateřská škola Košťálov, okres Semily

Město: Košťálov
Adresa: 201

Mateřská škola Křižany

Město: Křižany
Adresa: 342

Mateřská škola Libštát

Město: Libštát
Adresa: Libštát 212

Mateřská škola Lomnice n. Pop. příspěvková organizace

Město: Lomnice nad Popelkou
Adresa: Josefa Kábrta 209

Mateřská škola Malínek

Město: Liberec-město
Adresa: Kaplického 386

Mateřská škola Myšičky

Město: Liberec-město
Adresa: Ruprechtická 440

Mateřská škola Noviny pod Ralskem, okres Česká Lípa-příspěvková organizace

Město: Noviny pod Ralskem
Adresa: 116

Mateřská škola Slunečná

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Slunečná 9

Mateřská škola- U Letiště s.r.o.

Město: Liberec-město
Adresa: Obchodní

Mateřská škola, Hrádek nad Nisou, Liberecká 607, okres Liberec, příspěvková organizace

Město: Hrádek nad Nisou
Adresa: Hrádek nad Nisou

mateřská školka Méďa

Město: Liberec
Adresa: Vlčí vrch 891

MC Jablíčko

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Emilie Floriánové 1736/8

Miniškolka Koťátka

Město: Hrádek nad Nisou
Adresa: Lipová 140

MŠ Turnov

Město: Turnov
Adresa: Alešova 1140

OAHŠ SOŠ Turnov, Zborovská 519,příspěvková organizace

Město: Turnov
Adresa: Zborovská 519

Přírodní klub Mraveniště

Město: Kryštofovo Údolí
Adresa: 161

SOŠ Jablonecká, Liberec

Město: Liberec-město
Adresa: Jablonecká 999/51

Soukromá podnikatelská SŠ Česká Lípa v.o.s.

Město: Česká Lípa
Adresa: Pražská 3061

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Česká Lípa, 28. října 2707, příspěvková organizace

Město: Česká Lípa
Adresa: 28. října 2707

Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická a Vyšší odborná škola, Liberec 1, Masarykova 3, příspěvková organizace

Město: Liberec-město
Adresa: Masarykova 460/3

Střední průmyslová škola technická, Jablonec nad Nisou, Belgická 4852, příspěvková organizace

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Belgická 4852

Střední průmyslová škola textilní, Liberec, Tyršova 1, příspěvková organizace

Město: Liberec
Adresa: Tyršova 82/1

Střední průmyslová škola, Česká Lípa, Havlíčkova 426, příspěvková organizace

Město: Česká Lípa
Adresa: Havlíčkova 426/5

Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace

Město: Frýdlant
Adresa: Bělíkova 1387

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec II, Truhlářská 360/3, příspěvková organizace

Město: Liberec
Adresa: Truhlářská 360/3

Střední uměleckoprům.škola a VOŠ

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Horní Náměstí1/800

Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod, Smetanovo zátiší 470, příspěvková organizace

Město: Železný Brod
Adresa: Smetanovo zátiší 470

Střední zdravotnická škola, Turnov 28.října 1390, příspěvková organizace

Město: Turnov
Adresa: 28. října 1390

Svobodná základní škola, o.p.s., Jablonec nad Nisou

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Rybářská

Vyšší odborná škola mezinárodního obchodu a Obchodní akademie, Jablonec nad Nisou, Horní náměstí 15, příspěvková organizace

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Horní náměstí 1200/15

Výtvarný kroužek Šikulové

Město: Svijany
Adresa: Svijany 71

Základní škola

Město: Rokytnice nad Jizerou
Adresa: 172

Základní škola

Město: Rovensko pod Troskami
Adresa: Revoluční 413

Základní škola a Mateřská škola Bozkov, příspěvková organizace

Město: Bozkov
Adresa: 40

Základní škola a Mateřská škola Brniště, okres Česká Lípa - příspěvková organizace

Město: Brniště
Adresa: 101

Základní škola a Mateřská škola Chotyně, příspěvková organizace

Město: Chotyně
Adresa: 79

Základní škola a mateřská škola Desná, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Město: Desná
Adresa: Desná II

Základní škola a Mateřská škola Dolní Řasnice, příspěvková organizace

Město: Dolní Řasnice
Adresa: 270

Základní škola a Mateřská škola Hlavice, okres Liberec, příspěvk

Město: Hlavice
Adresa: 3

Základní škola a mateřská škola Huntířov, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Město: Skuhrov
Adresa: 63

Základní škola a Mateřská škola Janov nad Nisou, příspěvková organizace

Město: Janov nad Nisou
Adresa: 374

Základní škola a Mateřská škola Jestřebí, příspěvková organizace

Město: Jestřebí
Adresa: 105

Základní škola a Mateřská škola Josefa Šíra, Horní Branná, příspěvková organizace

Město: Horní Branná
Adresa: 257

Základní škola a Mateřská škola Josefův Důl, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Město: Josefův Důl
Adresa: Dolní Maxov 208

Základní škola a Mateřská škola Klíč s.r.o.

Město: Česká Lípa
Adresa: Klášterní 2490

Základní škola a mateřská škola logopedická, Liberec, příspěvková organizace

Město: Liberec
Adresa: Elišky Krásnohorské 921/22

Základní škola a mateřská škola Malá Skála, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Město: Malá Skála
Adresa: 60

Základní škola a Mateřská škola Mníšek, okres Liberec, příspěvková organizace

Město: Mníšek
Adresa: Oldřichovská 198

Základní škola a Mateřská škola Okrouhlá

Město: Okrouhlá
Adresa: 11

Základní škola a Mateřská škola Polevsko, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

Město: Polevsko
Adresa: 167

Základní škola a Mateřská škola pro tělesně postižené, Liberec, Lužická 920/7, příspěvková organizace

Město: Liberec
Adresa: Lužická 920/7

Základní škola a Mateřská škola Prysk, okr. Česká Lípa,příspěvková organizace

Město: Prysk
Adresa: Dolní Prysk 56

Základní škola a Mateřská škola Rynoltice, okres Liberec, příspěvková organizace

Město: Rynoltice
Adresa: 200

Základní škola a Mateřská škola Slaná, okres Semily

Město: Slaná
Adresa: 68

Základní škola a Mateřská škola Sloup v Čechách, příspěvková organizace

Město: Sloup v Čechách
Adresa: Náměstí T. G. Masaryka 81

Základní škola a Mateřská škola Stružinec, okres Semily

Město: Stružinec
Adresa: 102

Základní škola a mateřská škola Velké Hamry II. 212, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Město: Velké Hamry
Adresa: 212

Základní škola a Mateřská škola Volfartice,okres Česká Lípa, příspěvková organizace

Město: Volfartice
Adresa: 81

Základní škola a mateřská škola Zlatá Olešnice, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Město: Zlatá Olešnice
Adresa: 34

Základní škola a mateřská škola, Albrechtice v Jizerských horách, příspěvková organizace

Město: Albrechtice v Jizerských horách
Adresa: 226

Základní škola a Mateřská škola, Česká Lípa, Jižní 1903, příspěvková organizace

Město: Česká Lípa
Adresa: Jižní 1903

Základní škola a Mateřská škola, Chrastava, Vítkov 69 - příspěvk

Město: Chrastava
Adresa: Chrastava 69

Základní škola a Mateřská škola, Hejnice, okres Liberec, příspěvková organizace

Město: Hejnice
Adresa: Lázeňská 406

Základní škola a Mateřská škola, Hrádek nad Nisou - Loučná, příspěvkové organizace

Město: Hrádek nad Nisou
Adresa: Hartavská 220

Základní škola a Mateřská škola, Jablonec nad Nisou, Kamenná 404

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Kamenná 4

Základní škola a Mateřská škola, Jilemnice, Komenského 103, příspěvková organizace

Město: Jilemnice
Adresa: Komenského 103

Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov - Prácheň, příspěvková organizace

Město: Kamenický Šenov
Adresa: 126

Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov, nám. Míru 616, příspěvková organizace

Město: Kamenický Šenov
Adresa: nám. Míru 616

Základní škola a Mateřská škola, Raspenava, okres Liberec - přís

Město: Raspenava
Adresa: Fučíkova 430

Základní škola a Mateřská škola, Stáž pod Ralskem, příspěvková organizace

Město: Stráž pod Ralskem
Adresa: Pionýrů 141

Základní škola a Mateřská škola, Stráž nad Nisou, příspěvková or

Město: Stráž nad Nisou
Adresa: Majerova 138

Základní škola a Mateřská škola, Studenec, okres Semily, příspěvková organizace

Město: Studenec
Adresa: Studenec 367

Základní škola a Mateřská škola, Světlá pod Ještědem, příspěvková organizace

Město: Světlá pod Ještědem
Adresa: Světlá pod Ještědem

Základní škola a Mateřská škola,Osečná, okres Liberec,příspěvková organizace

Město: Osečná
Adresa: Školní 63

Základní škola a Střední škola waldorfská, Semily

Město: Semily
Adresa: Tyršova 485

Základní škola a Základní umělecká škola, Liberec, Jabloňová 564/43, příspěvková organizace

Město: Liberec
Adresa: Jabloňová 564/43

Základní škola Český Dub, okres Liberec,příspěvková organizace

Město: Český Dub
Adresa: Komenského 46

Základní škola Chrastava, náměstí 1. máje 228, okres Liberec-příspěvková organizace

Město: Chrastava
Adresa: náměstí 1. máje 228

Základní škola Dr. Františka Ladislava Riegra,Semily,Jizerská 564

Město: Semily
Adresa: Jizerská 564

Základní škola Dubná-příspěvková organizace

Město: Dubá
Adresa: Dlouhá 113/100

Základní škola Dubnice, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

Město: Dubnice
Adresa: 240

Základní škola Horní Police, okres Česká Lípa,příspěvková organizace

Město: Horní Police
Adresa: 9. května 2

Základní škola Ivana Olbrachta,Semily

Město: Semily
Adresa: Nad Špejcharem 574

Základní škola Jablonec nad Nisou - Kokonín, Rychnovská 216, příspěvková organizace

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Rychnovská 216

Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Arbesova 30, příspěvková organizace

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Arbesova 4015/30

Základní škola Jablonec nad Nisou - Mšeno, Mozartova 24, příspěvková organizace

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Mozartova 3678/24

Základní škola Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Pod Vodárnou 10, příspěvková organizace

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Pod Vodárnou 88/10

Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Liberecká 3999/26

Základní škola Jablonec nad Nisou, Na Šumavě 43, příspěvková organizace

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Na Šumavě 2300/43

Základní škola Jablonec nad Nisou, Pasířská 72, příspěvková organizace

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Pasířská 750/72

Základní škola Jablonec nad Nisou, Pivovarská 15, příspěvková organizace

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Pivovarská 1850/15

Základní škola Jablonné v Podještědí, příspěvková organizace

Město: Jablonné v Podještědí
Adresa: U Školy 98

Základní škola Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou-příspěvková organizace

Město: Jenišovice
Adresa: 180

Základní škola Kobyly, okres Liberec-příspěvková organizace

Město: Kobyly
Adresa: Kobyly

Základní škola Kravaře, okres Česká Lípa,příspěvková organizace

Město: Kravaře
Adresa: Školní 115

Základní škola Lázně Libverda

Město: Hejnice
Adresa: Lázně Libverda 112

Základní škola Pěnčín 22 - příspěvková organizace

Město: Pěnčín
Adresa: 22

Základní škola praktická, Mimoň, příspěvková organizace

Město: Mimoň
Adresa: Letná 236

Základní škola Příšovice, okres Liberec-příspěvková organizace

Město: Příšovice
Adresa: 178

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Liberec, Husova 142/44, příspěvková organizace

Město: Liberec-město
Adresa: Husova 142/44

Základní škola Slovanka, Česká Lípa, Antonína Sovy 3056, příspěvková organizace

Město: Česká Lípa
Adresa: Antonína Sovy 3056

Základní škola Smržovka,okres Jablonec nad Nisou-příspěvková organizace

Město: Smržovka
Adresa: Komenského 964

Základní škola Stružnice, okres Česká Lípa, příspěvková organizace

Město: Stružnice
Adresa: Jezvé 137

Základní škola T.G.Masaryka Lomnice nad Popelkou, okres Semily

Město: Lomnice nad Popelkou
Adresa: Školní náměstí 1000

Základní škola Tanvald, Sportovní 576, příspěvková organizace

Město: Tanvald
Adresa: Sportovní 576

Základní škola Turnov, 28. října 18, okres Semily

Město: Turnov
Adresa: 28. října 18

Základní škola Turnov, Skálova 600, okres Semily

Město: Turnov
Adresa: Skálova 600

Základní škola Turnov, Žižkova 518, okres Semily

Město: Turnov
Adresa: Žižkova 518

Základní škola Velké Hamry, Školní 541 - příspěvková organizace

Město: Velké Hamry
Adresa: Školní 541

Základní škola Vysoké nad Jizerou, příspěvková organizace

Město: Vysoké nad Jizerou
Adresa: Náměstí Dr. Karla Kramáře 124

Základní škola Železný Brod, Pelechovská 800, příspěvková organizace

Město: Železný Brod
Adresa: Pelechovská 800

Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, příspěvková organizace

Město: Česká Lípa
Adresa: Partyzánská 1053/55

Základní škola, Česká Lípa, Školní 2520, p.o.

Město: Česká Lípa
Adresa: Školní 2520

Základní škola, Česká Lípa, Šluknovská 2904, příspěvková organizace

Město: Česká Lípa
Adresa: Šluknovská 2904

Základní škola, Hrádek nad Nisou - Donín, Donínská 244, příspěvková organizace

Město: Hrádek nad Nisou
Adresa: Donínská 244

Základní škola, Jablonec nad Nisou, Liberecká 1734/31, příspěvko

Město: Jablonec nad Nisou
Adresa: Liberecká 1734/31

Základní škola, Liberec - Vratislavice nad Nisou, příspěvková organizace

Město: Liberec-Vratislavice nad Nisou
Adresa: Nad Školou 278

Základní škola, Liberec, Aloisina výšina 642, příspěvková organizace

Město: Liberec
Adresa: Aloisina výšina 642/51

Základní škola, Liberec, Broumovská 847/7, příspěvková organizace

Město: Liberec
Adresa: Broumovská

Základní škola, Liberec, Kaplického 384, příspěvková organizace

Město: Liberec
Adresa: Kaplického 384

Základní škola, Liberec, Lesní 575/12, příspěvková organizace

Město: Liberec
Adresa: Lesní 575/12

Základní škola, Liberec, Na Výběžku 118, příspěvková organizace

Město: Liberec
Adresa: Na Výběžku 118

Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, příspěvková organizace

Město: Liberec
Adresa: Oblačná 101/15

Základní škola, Liberec, U Školy 222/6, příspěvková organizace

Město: Liberec-město
Adresa: U Školy 222/6

Základní škola, Liberec, ul. 5. května 64/49, příspěvková organizace

Město: Liberec
Adresa: 5. května 64/49

Základní škola, Liberec, Vrchlického 262/17, příspěvková organizace

Město: Liberec
Adresa: Vrchlického 262/17

Základní škola, Lučany nad Nisou, okres Jablonec nad Nisou, příspěvková organizace

Město: Lučany nad Nisou
Adresa: 420

Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola, Jablon

Město: Jablonec nad Jizerou
Adresa: Jablonec nad Jizerou

Základní škola, Mírová pod Kozákovem, okr. Semily

Město: Mírová pod Kozákovem
Adresa: 31

Základní škola, Turnov, Zborovská 519, příspěvková organizace

Město: Turnov
Adresa: Zborovská 519

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec

Město: Frýdlant
Adresa: Purkyňova 510

Základní umělecká škola Žandov, okres Česká Lípa,příspěvková organizace

Město: Žandov
Adresa: Dlouhá 121

ZŠ a MŠ Bílý Kostel nad Nisou

Město: Chrastava
Adresa: Bilý Kostel 227

ZŠ a MŠ Chuchelna

Město: Semily
Adresa: Chuchelna 50

ZŠ a MŠ Mříčná

Město: Mříčná
Adresa: Mříčná

ZŠ a MŠ Tomáše Ježka

Město: Ralsko
Adresa: 700

ZŠ a MŠ Žandov

Město: Žandov
Adresa: Kostelní 200

ZŠ a MŠ, Bílý Potok

Město: Hejnice
Adresa: Bílý Potok 220

ZŠ Česká Lípa

Město: Česká Lípa
Adresa: 28. října 2733

ZŠ Křižany-Žibřidice

Město: Křižany
Adresa: Žibřidice 271

ZŠ Lidická

Město: Hrádek nad Nisou
Adresa: Školní ul. 325

ZŠ Nové Město pod Smrkem

Město: Nové Město pod Smrkem
Adresa: Tylova 694

ZŠ Plavy

Město: Plavy
Adresa: 65

ZŠ praktická a ZŠ speciální

Město: Liberec-město
Adresa: Orlí 140/7

ZŠ praktická a ZŠ speciální Rokytnice nad Jizerou

Město: Rokytnice nad Jizerou
Adresa: Dolní 172

ZŠ speciální

Město: Semily
Adresa: Nádražní 213

ZŠ speciální, Frýdlant, okres Liberec, příspěvková organizace

Město: Frýdlant
Adresa: Husova 784

ZŠ, PŠ a MŠ Česká Lípa

Město: Česká Lípa
Adresa: Moskevská 679

ZŠP a ZŠS Jablonné pod Ještědí

Město: Jablonné v Podještědí
Adresa: Komenského 453

ZŠprakt.a ZŠspec.,příspěvková organizace

Město: Jablonné v Podještědí
Adresa: Komenského 453

Kraj: Moravskoslezský

AHOL - Střední odborná škola, s.r.o.

Město: Ostrava
Adresa: náměstí Jiřího z Poděbrad 301/26

Albrechtova střední škola, Český Těšín, příspěvková organizace

Město: Český Těšín
Adresa: Frýdecká 690/32

Biskupské gymnázium v Ostravě

Město: Ostrava-Poruba
Adresa: Karla Pokorného 1284/2

Církevní základní škola a mateřská škola

Město: Třinec
Adresa: Kaštanová 412

Církevní základní škola a mateřská škola

Město: Krnov
Adresa: SPC N 454

Dětský domov a Školní jídelna

Město: Čeladná
Adresa: 87

Gymnázium a Obchodiní akademie, Orlová-Lutyně, příspěvková organizace

Město: Orlová
Adresa: Masarykova třída 1313

Gymnázium a Střední odborná škola, Nový Jičín, příspěvková organizace

Město: Nový Jičín
Adresa: Palackého 1329/50

Gymnázium a střední odborná škola, Rýmařov, příspěvková organizace

Město: Rýmařov
Adresa: Sokolovská 466/34

Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Frenštát pod Radhoštěm, p. o.

Město: Frenštát pod Radhoštěm
Adresa: Křižíkova 1258

Gymnázium Františka Živného,Bohumín, Jana Palacha 794, příspěvková organizace

Město: Bohumín
Adresa: Jana Palacha 794

Gymnázium Mikuláše Koperníka

Město: Bílovec
Adresa: 17. listopadu 526

Gymnázium, Český Těšín, p. o.

Město: Český Těšín
Adresa: Frýdecká 30

Gymnázium, Havířov-Město, Komenského 2, příspěvková organizace

Město: Havířov
Adresa: J. A. Komenského 328/2

Gymnázium, Karviná, příspěvková organizace

Město: Karviná
Adresa: Mírová 1442/2

Gymnázium, Třinec, příspěvková organizace

Město: Třinec
Adresa: Komenského 713

Hotelová škola, Frenštát pod Radhoštěm, příspěvková organizace

Město: Frenštát pod Radhoštěm
Adresa: Mariánská 252

Jubilejní Masarykova základní škola a Mateřská škola Sedliště

Město: Sedliště
Adresa: 203

Jubilejní Masarykova základní škola a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace

Město: Třinec
Adresa: U splavu 550

Jubilejní základní škola prezidenta Masaryka a Mateřská škola Trojanovice, okres Nový Jičín, příspěvková organizace

Město: Trojanovice
Adresa: 362

Klub přátel školy - Naše dítě při MŠ Varenská

Město: Ostrava-Moravská a Přívoz
Adresa: Varenská 2977/2a

Krajské středisko volného času Juventus, Karviná, příspěvková organizace

Město: Karviná
Adresa: Kubiszova 23/1

Martina Tvrdá

Město: Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky
Adresa: Gen. Janka 1208

Masarykova základní škola a Mateřská škola Bohumín Seifertova 601 okres Karviná, příspěvková organizace

Město: Bohumín
Adresa: Seifertova 601

Masarykova Základní škola a mateřská škola Hnojník 120, okres Fr

Město: Hnojník
Adresa: Hnojník 120

Masarykova základní škola a mateřská škola Melč, okres Opava, příspěvková organizace

Město: Melč
Adresa: 192

Masarykova základní škola Návsí, příspěvková organizace

Město: Návsí
Adresa: 345

Mateřská škola

Město: Karviná
Adresa: Školská 431/26

Mateřská škola

Město: Opava-město
Adresa: Heydukova 881/19

Mateřská škola Bruntál

Město: Bruntál
Adresa: Okružní 23

Mateřská škola Bruntál, Komenského 7

Město: Bruntál
Adresa: Komenského 7

Mateřská škola Bruntál, U Rybníka 3

Město: Bruntál
Adresa: U Rybníka 1344/3

Mateřská škola Čeladná

Město: Čeladná
Adresa: 362

Mateřská škola Čtyřlístek Odry, příspěvková organizace

Město: Odry
Adresa: Kamenka 86

Mateřská škola Čtyřlístek Odry,příspěvková organizace

Město: Odry
Adresa: Sokolovská 40

Mateřská škola Frýdek-Místek, Anenská 656, příspěvková organizace

Město: Frýdek-Místek
Adresa: Anenská 656

Mateřská škola Frýdlant nad Ostravicí ul. Janáčkova 1444 okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Město: Frýdlant nad Ostravicí
Adresa: Janáčkova 1444

Mateřská škola Hájov s.r.o.

Město: Příbor
Adresa: 55

Mateřská škola Jezdkovice, příspěvková organizace

Město: Jezdkovice
Adresa: 51

Mateřská škola Kateřinice

Město: Kateřinice
Adresa: 107

Mateřská škola Neumannova, Opava-příspěvková organizace

Město: Opava
Adresa: Sadová 51

Mateřská škola Ostrava - Dubina, F. Formana 13, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Františka Formana 251/13

Mateřská škola Ostrava - Hrabůvka, Adamusova 7, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Adamusova 1041/7

Mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Za Školou 1, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Za Školou 2851/1

Mateřská škola se zdravotnickou péčí, s.r.o.

Město: Frýdek-Místek
Adresa: Ke Splavu 1568

mateřská škola Vřesina, okres Opava - příspěvko

Město: Vřesina
Adresa: 21. dubna 98/6

Mateřská škola, Olbrachtova

Město: Karviná
Adresa: Horova 655/2

Mateřské školy Kopřivnice okres Nový Jičín, příspěvková organizace

Město: Kopřivnice
Adresa: Záhumenní 1148/23

Matiční gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Dr. Šmerala 2565

Mendelovo gymnázium, Opava, příspěvková organizace

Město: Opava
Adresa: Komenského 397/5

MŠ Frýdlant nad Ostravicí, odloučené pracoviště Lubno

Město: Frýdlant nad Ostravicí
Adresa: Lubno 29

MŠ Opava, Riegrova

Město: Opava
Adresa: Riegrova 535/1

mš Varenská 2a

Město: Ostrava
Adresa: Varenská 2a

MSŠZe a VOŠ Opava, příspěvková organizace

Město: Opava-město
Adresa: Purkyňova 1654

Obchodní akademie a Střední zemědělská škola, Bruntál, příspěvková organizace

Město: Bruntál
Adresa: nám. J. Žižky 10

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola sociální, Ostrava-Mariánské Hory, příspěvková organizace

Město: Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky
Adresa: Karasova 1140/16

Obchodní akademie, Český Těšín, Sokola Tůmy 12, příspěvková organizace

Město: Český Těšín
Adresa: Sokola-Tůmy 402/12

Obchodní akademie, Frýdek-Místek, Palackého 123, příspěvková organizace

Město: Frýdek-Místek
Adresa: Palackého 123

Obchodní akademie, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Polská 1543/6

Odborné učiliště a Praktická škola Hlučín

Město: Hlučín
Adresa: ČSA 4a/336

Polská základní škola - Polska Szkoła Podstawowa,im.Wisławy Szymborskiej, Vendryně, příspěvková organizace

Město: Vendryně
Adresa: 234

Rodinné centrum KAŠTÁNEK, z.s.

Město: Ostrava
Adresa: Ukrajinská 1533/13

Slezské gymnázium, Opava, příspěvková organizace

Město: Opava
Adresa: Zámecký okruh 29

SOŠ a SOU podnikání a služeb Jablunkov

Město: Jablunkov
Adresa: Ulice Školní

SOŠ dopravy a cestovního ruchu Krnov

Město: Krnov
Adresa: Revoluční 92

SOŠ NET OFFICE Orlová

Město: Orlová
Adresa: Energetiků

Soukromá mateřská škola Tovární

Město: Bohumín
Adresa: Tovarni 427

Soukromá střední odborná škola PRIMA s.r.o.

Město: Rýmařov
Adresa: Sokolovská 435/29

Soukromá třinecká obchodní akademie a hotelová škola, spol. s r.o.

Město: Třinec
Adresa: Beskydská 1140

Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Ostrava, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Volgogradská 2631/6

SŠ hotelnictví, gastronomie a služeb SČMSD Šilheřovice, s.r.o.

Město: Šilheřovice
Adresa: Dolní 356

SŠ technická a dopravní

Město: Ostrava
Adresa: Moravská 964/2

Střední odborná škola ochrany osob a majetku s.r.o.

Město: Karviná
Adresa: Leonovova 1795/3

Střední odborná škola Třinec

Město: Třinec
Adresa: Lánská 132

Střední odborná škola umělecká a gymnázium, s.r.o.

Město: Ostrava
Adresa: Hulvácká 384/1

Střední odborná škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Město: Frýdek-Místek
Adresa: Lískovecká 2089

Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola svaté Anežky České

Město: Odry
Adresa: 1. máje 249/37

Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského a Gymnázium, Ostrava, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Středoškolská 2854/1

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ostrava, příspěvková organizace

Město: Ostrava-Moravská a Přívoz
Adresa: Kratochvílova 1490/7

Střední průmyslová škola stavební, Havířov, příspěvková organizace

Město: Havířov
Adresa: Kollárova 1308/2

Střední průmyslová škola stavební, Ostrava, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Středoškolská 2992/3

Střední průmyslová škola, Bruntál, příspěvková organizace

Město: Bruntál
Adresa: Kavalcova 814/1

Střední průmyslová škola, Karviná, příspěvková organizace

Město: Karviná
Adresa: Žižkova 1818/1a

Střední škola automobilní, mechanizace a podnikání, Krnov, příspěvková organizace

Město: Krnov
Adresa: Opavská 499/49

Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Na Jízdárně 423/30

Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Město: Frýdek-Místek
Adresa: tř. T. G. Masaryka 451

Střední škola prof. Zdeňka Matějčka, Ostrava - Poruba, 17.listopadu 1123, příspěvková organizace

Město: Ostrava-Poruba
Adresa: 17. listopadu 1123/70

Střední škola průmyslová a umělecká, Opava, příspěvková organizace

Město: Opava
Adresa: Praskova 399/8

Střední škola společného stravování, Ostrava - Hrabůvka, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Krakovská 1095/33

Střední škola technická a zemědělská, Nový Jičín, příspěvková organizace

Město: Nový Jičín
Adresa: U Jezu 7

Střední škola technická, Opava, Kolofíkovo nábřeží 51, příspěvková organizace

Město: Opava
Adresa: Kolofíkovo nábřeží 1062/51

Střední škola teleinformatiky, Ostrava, příspěvková organizace

Město: Ostrava-Poruba
Adresa: Opavská 1119/12

Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice, příspěvková organizace

Město: Město Albrechtice
Adresa: Nádražní 170/11

Střední škola, Bohumín, příspěvková organizace

Město: Bohumín
Adresa: Husova 283

Střední škola, Havířov-Prostřední Suchá, příspěvková organizace

Město: Havířov
Adresa: Kapitána Jasioka 635/50

Střední škola, Opava, Husova 6, příspěvková organizace

Město: Opava-město
Adresa: Husova 6

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Město: Frýdek-Místek
Adresa: Pionýrů 2352

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace

Město: Karviná
Adresa: Vydmuchov 1835/10

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola, Karviná, příspěvková organizace

Město: Karviná
Adresa: Komenského 614/2

Střední umělecká škola Ostrava

Město: Ostrava
Adresa: Poděbradova 959/33

Střední uměleckoprůmyslová škola s.r.o.

Město: Frýdek-Místek
Adresa: Československé armády 481

Střední zdravotnická škola, Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Město: Frýdek-Místek
Adresa: tř. T. G. Masaryka 451

Střední zdravotnická škola, Karviná, příspěvková organizace

Město: Karviná
Adresa: Borovského 2315/1

Všeobecné a sportovní gymnázium, Bruntál, příspěvková organizace

Město: Bruntál
Adresa: Dukelská 1

Vyšší odborná škola a Hotelová škola, Opava, Tyršova 34, příspěvková organizace

Město: Opava
Adresa: Tyršova 867/34

Vyšší odborná škola, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kopřivnice, příspěvková organizace

Město: Kopřivnice
Adresa: Husova 1302/11

Wichterlovo gymnázium, Ostrava - Poruba, příspěvková organizace

Město: Ostrava-Poruba
Adresa: Čs. exilu 669/16

Základní a mateřská škola Český Těšín Hrabina, příspěvková organizace Ostravská 1710

Město: Český Těšín
Adresa: Ostravská 1710

Základní škola

Město: Bruntál
Adresa: Okružní 1890/38

Základní škola

Město: Jeseník nad Odrou
Adresa: 58

Základní škola

Město: Orlová
Adresa: Jarní 400

Základní škola

Město: Havířov
Adresa: Karolíny Světlé 1372/1

Základní škola

Město: Karviná
Adresa: Majakovského 2219/13

Základní škola

Město: Ostrava
Adresa: Porubská 832/12

Základní škola a Mateřská škola U Lesa ,Karviná,příspěvková organizace

Město: Karviná
Adresa: U Lesa 713/19

Základní škola a gymnázium Vítkov, příspěvková organizace Vítkov

Město: Vítkov
Adresa: Komenského 754

Základní škola a Mateřská škola

Město: Nový Jičín
Adresa: Dlouhá 1995/54

Základní škola a Mateřská škola

Město: Neplachovice
Adresa: Školní 199

Základní škola a Mateřská škola

Město: Bravantice
Adresa: 144

Základní škola a Mateřská škola

Město: Skřipov
Adresa: 120

Základní škola a mateřská škola

Město: Frýdek-Místek
Adresa: El. Krásnohorské 2254

Základní škola a mateřská škola

Město: Ostrava
Adresa: Krestova 1387/36a

Základní škola a Mateřská škola Albrechtice

Město: Albrechtice
Adresa: Školní 20

Základní škola a Mateřská škola Aloise Jiráska Dolní Lutyně Komenského 1000 okres Karviná, příspěvková organizace

Město: Dolní Lutyně
Adresa: Komenského 1000

Základní škola a Mateřská škola Andělská Hora, okres Bruntál

Město: Andělská Hora
Adresa: 215

Základní škola a Mateřská škola Bohumín Čs. armády 1026 okres Karviná, příspěvková organizace

Město: Bohumín
Adresa: Čs. armády 1026

Základní škola a Mateřská škola Bohumín tř. Dr. E. Beneše 456 okres Karviná, příspěvková organizace

Město: Bohumín
Adresa: tř. Dr. E. Beneše 456

Základní škola a mateřská škola Bohuslavice, příspěvková organizace

Město: Bohuslavice
Adresa: Opavská 222

Základní škola a Mateřská škola Bolatice, příspěvková organizace

Město: Bolatice
Adresa: Školní 540/9

Základní škola a Mateřská škola Brantice, okres Bruntál, příspěv

Město: Brantice
Adresa: 252

Základní škola a Mateřská škola Březová, okres Opava, příspěvkov

Město: Březová
Adresa: Březová č. p. 78

Základní škola a Mateřská škola Brumovice, okres Opava, příspěvková organizace

Město: Brumovice
Adresa: Malá Strana 131/64

Základní škola a mateřská škola Darkovice, příspěvková organizace

Město: Darkovice
Adresa: U Kluziště 381/8

Základní škola a Mateřská škola Dolní Domaslavice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Město: Dolní Domaslavice
Adresa: 201

Základní škola a mateřská škola Dvorce, okres Bruntál, příspěvková organizace

Město: Dvorce
Adresa: Olomoucká 336

Základní škola a Mateřská škola Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 913, okres Nový Jičín

Město: Frenštát pod Radhoštěm
Adresa: Tyršova 913

Základní škola a Mateřská škola Frýdek-Místek - Chlebovice, Pod Kabáticí 107, příspěvková organizace

Město: Frýdek-Místek
Adresa: Pod Kabáticí 107

Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, El. Krásnohorské

Město: Frýdek-Místek
Adresa: Lískovecká 2850

Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Jana Čapka 2555 Frýdek-Místek

Město: Frýdek-Místek
Adresa: Jana Čapka 2555

Základní škola a mateřská škola Frýdek-Místek, Lískovec, K Sedlištím 320

Město: Frýdek-Místek
Adresa: K Sedlištím 320

Základní škola a Mateřská škola Havířov - Životice Zelená, přísp

Město: Havířov
Adresa: Zelená 112/2

Základní škola a Mateřská škola Havířov-Bludovice Frýdecká, příspěvková organizace

Město: Havířov
Adresa: Frýdecká 452/37

Základní škola a Mateřská škola Havířov-Město Na Nábřeží, příspěvková organizace

Město: Havířov
Adresa: Na Nábřeží 1374/49

Základní škola a Mateřská škola Hlavnice, okres Opava, příspěvko

Město: Hlavnice
Adresa: Hlavnice 109

Základní škola a Mateřská škola Horní Benešov, okres Bruntál, příspěvková organizace

Město: Horní Benešov
Adresa: Školní 338

Základní škola a Mateřská škola Horní Bludovice, příspěvková organizace

Město: Horní Bludovice
Adresa: 202

Základní škola a Mateřská škola Hošťálkovy, okres Bruntál, příspěvková organizace

Město: Hošťálkovy
Adresa: 22

Základní škola a Mateřská škola Hrádek 144, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Město: Hrádek
Adresa: 144

Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou okres Nový

Město: Jakubčovice nad Odrou
Adresa: sídliště 77

Základní škola a Mateřská škola Jakubčovice nad Odrou okres Nový Jičín, příspěvková organizace

Město: Jakubčovice nad Odrou
Adresa: Školní 64

Základní škola a Mateřská škola Janovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Město: Janovice
Adresa: 410

Základní škola a mateřská škola Karla Svolinského, Kunčice pod Ondřejníkem

Město: Kunčice pod Ondřejníkem
Adresa: 626

Základní škola a Mateřská škola Karlova Studánka, okres Bruntál, příspěvková organizace

Město: Karlova Studánka
Adresa: 17

Základní škola a mateřská škola Kobeřice, okres Opava, příspěvková organizace

Město: Kobeřice
Adresa: Školní 568

Základní škola a Mateřská škola Kozlovice, příspěvková organizace

Město: Kozlovice
Adresa: 186

Základní škola a mateřská škola Kozmice, okres Opava, příspěvková organizace

Město: Kozmice
Adresa: Poručíka Hoši 59/1

Základní škola a Mateřská škola Kujavy, okres Nový Jičín, příspěvková organizace

Město: Kujavy
Adresa: 86

Základní škola a Mateřská škola Kunín, okres Nový Jičín, příspěvková organizace

Město: Kunín
Adresa: 346

Základní škola a Mateřská škola Kyjovice, příspěvková organizace

Město: Kyjovice
Adresa: 101

Základní škola a mateřská škola Lučina, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Město: Lučina
Adresa: 2

Základní škola a mateřská škola Ludgeřovice, příspěvková organizace

Město: Ludgeřovice
Adresa: Markvartovická 966/50

Základní škola a Mateřská škola Mankovice, příspěvková organizace

Město: Mankovice
Adresa: 140

Základní škola a mateřská škola Morávka, příspěvková organizace

Město: Morávka
Adresa: 178

Základní škola a Mateřská škola Mořkov okres Nový Jičín, příspěvková organizace

Město: Mořkov
Adresa: Sportovní 258

Základní škola a mateřská škola MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka, Klegova 29, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Klegova 1169/29

Základní škola a mateřská skola obce Zbyslavice, příspěvková organizace

Město: Zbyslavice
Adresa: Hlavní 103

Základní škola a mateřská škola Olbramice, příspěvková organizac

Město: Olbramice
Adresa: Hlavní 25, Olbramice

Základní škola a Mateřská škola Opava - Komárov - příspěvková organizace

Město: Opava
Adresa: U Školy 52/1

Základní škola a Mateřská škola Opava-Malé Hoštice - příspěvková organizace

Město: Opava
Adresa: Dvořákova 26/37

Základní škola a Mateřská škola Opava-Vávrovice - příspěvková or

Město: Opava-Vávrovice
Adresa: Chmelová 86/2

Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Proskovice, Staroveská 62, příspěvková organizace

Město: Ostrava-Proskovice
Adresa: Staroveská 66/62

Základní škola a mateřská škola Ostrava - Zábřeh, Volgogradská 6B, příspěvková organizace

Město: Ostrava-Jih
Adresa: Volgogradská 2600/6b

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Dubina, V. Košaře 6, pří

Město: Ostrava
Adresa: Václava Košaře 121/6

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Alberta Kučery 1276/20

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov, příspěvková orga

Město: Ostrava-Svinov
Adresa: Polanecká 92/4

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Svinov, příspěvková organizace

Město: Ostrava-Svinov
Adresa: Bílovecká 10/7

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Výškovice, Šeříková 33, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Šeříková 682/33

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Březinova 52, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Březinova 1383/52

Základní škola a mateřská škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Kosmonautů 2217/15

Základní škola a Mateřská škola Petrovice u Karviné, příspěvková organizace

Město: Petrovice u Karviné
Adresa: 186

Základní škola a Mateřská škola Petřvald okres Nový Jičín,příspěvkováorganizace

Město: Petřvald
Adresa: 372

Základní škola a Mateřská škola Písečná, příspěvková organizace

Město: Písečná
Adresa: 42

Základní škola a mateřská škola Písek, příspěvková organizace

Město: Písek
Adresa: 184

Základní škola a Mateřská škola Prameny, Karviná, příspěvková organizace

Město: Karviná
Adresa: Prameny 838/10

Základní škola a mateřská škola Pržno, okres Frýdek - Místek, příspěvková organizace

Město: Pržno
Adresa: 88

Základní škola a mateřská škola Raškovice

Město: Raškovice
Adresa: 18

Základní škola a Mateřská škola Řepiště, příspěvková organizace

Město: Řepiště
Adresa: Mírová 56

Základní škola a Mateřská škola Ropice, příspěvková organizace

Město: Ropice
Adresa: 146

Základní škola a Mateřská škola Rudná pod Pradědem, příspěvková organizace

Město: Rudná pod Pradědem
Adresa: Stará Rudná 121

Základní škola a Mateřská škola Ryžoviště, okres Bruntál, příspěvková organizace

Město: Ryžoviště
Adresa: Rýmařovská 282

Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím - Szkoła Podstawowa i Przedszkole, Karviná - Fryštát, Dr. Olszaka 1

Město: Karviná
Adresa: Dr. Olszaka 156/2

Základní škola a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Dolní Lutyně Koperníkova 652 Okres Karviná, příspěvková organizace

Město: Dolní Lutyně
Adresa: Koperníkova 652

Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Horní Suchá, příspěvková organizace

Město: Horní Suchá
Adresa: Těrlická 407/5

Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Jana Kubisze, Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Jana Kubisza Hnoj

Město: Hnojník
Adresa: 6

Základní škola a mateřská škola s polským jazykem vyučovacím, Třinec, Nádražní 10, příspěvková organizace

Město: Třinec
Adresa: Nádražní 10

Základní škola a Mateřská škola Šenov u Nového Jičína, příspěvková organizace

Město: Šenov u Nového Jičína
Adresa: Školní 20

Základní škola a mateřská škola Stanisława Hadyny s polským jazykem vyučovacím Bystřice 366, okr. Frýdek-Místek, příspěvková org

Město: Bystřice
Adresa: Bystřice 366

Základní škola a Mateřská škola Stará Ves, okres Bruntál, příspě

Město: Stará Ves
Adresa: Dlouhá 261/24

Základní škola a mateřská škola Staré Město, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Město: Staré Město
Adresa: Jamnická 270

Základní škola a Mateřská škola Strahovice, příspěvková organizace

Město: Strahovice
Adresa: 125

Základní škola a Mateřská škola Štramberk

Město: Štramberk
Adresa: Zauličí 485

Základní škola a Mateřská škola Střítež, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Město: Střítež
Adresa: Střítež 108

Základní škola a mateřská škola Suchdol nad Odrou, příspěvková organizace

Město: Suchdol nad Odrou
Adresa: Komenského 323

Základní škola a Mateřská škola Sudice, příspěvková organizace

Město: Sudice
Adresa: Hlavní 78

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravsk

Město: Bílovec
Adresa: Ostravská 658/28

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Bílovec, Ostravsk

Město: Bílovec
Adresa: Lubojaty 88

Základní škola a Mateřská škola T.G.Masaryka Fulnek, příspěvková organizace

Město: Fulnek
Adresa: Masarykova 426

Základní škola a Mateřská škola Těrlicko,příspěvková organizace, odloučené pracoviště Těrlicko-Hradiště 147

Město: Těrlicko
Adresa: Hradištská 147

Základní škola a Mateřská škola Těškovice, příspěvková organizace

Město: Těškovice
Adresa: 92

Základní škola a mateřská škola Třanovice, příspěvková organizac

Město: Hnojník
Adresa: Horní Tošanovice 129

Základní škola a Mateřská škola Třemešná

Město: Třemešná
Adresa: 341

Základní škola a Mateřská škola Úvalno, okres Bruntál, příspěvková organizace

Město: Úvalno
Adresa: 19

Základní škola a Mateřská škola Václavovice, příspěvková organizace

Město: Václavovice
Adresa: Obecní 150

Základní škola a Mateřská škola Velká Polom, příspěvková organizace

Město: Velká Polom
Adresa: Opavská 350

Základní škola a Mateřská škola Velké Heraltice, příspěvková organizace

Město: Velké Heraltice
Adresa: Školní 228

Základní škola a Mateřská škola Veřovice, příspěvková organizace

Město: Veřovice
Adresa: 276

Základní škola a Mateřská škola Vřesina, okres Ostrava-město, příspěvková organizace

Město: Vřesina
Adresa: Osvobození 514

Základní škola a mateřská škola Žabeň, příspěvková organizace

Město: Žabeň
Adresa: 150

Základní škola a Mateřská škola Ženklava příspěvková organizace

Město: Ženklava
Adresa: 204

Základní škola a Mateřská škola, Baška, příspěvková organizace

Město: Baška
Adresa: 137

Základní škola a mateřská škola, Horní Suchá, příspěvková organizace

Město: Horní Suchá
Adresa: Těrlická 969/24

Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Hrabůvka, Mitušova 16,

Město: Ostrava-Jih
Adresa: Mitušova 1507/90

Základní škola a Mateřská škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 19,

Město: Ostrava-Poruba
Adresa: Ukrajinská 1535/19

Základní škola a mateřská škola, Ostrava-Zábřeh, Horymírova 100, příspěvková organizace

Město: Ostrava-Jih
Adresa: Horymírova 2978/100

Základní škola a Mateřská škola, Slovenská, Karviná, příspěvková organizace

Město: Karviná
Adresa: Slovenská 2936/61

Základní škola a Mateřská škola, Szkoła Podstawowa, Przedszkole Košařiska, příspěvková organizace

Město: Košařiska
Adresa: 70

Základní škola a mateřská škola, Třinec, Kaštanová 412, příspěvk

Město: Třinec
Adresa: Kaštanová 412

Základní škola a mateřská škola, Třinec, Koperníkova 696, příspě

Město: Třinec
Adresa: Koperníkova 696

Základní škola a mateřská škola, Třinec, Míru 247, příspěvková organizace

Město: Třinec
Adresa: Míru 247

Základní škola a mateřská škola, Třinec, Oldřichovice 275, příspěvková organizace

Město: Třinec
Adresa: 275

Základní škola a Základní umělecká škola Petřvald, Školní 246, příspěvková organizace

Město: Petřvald
Adresa: Školní 246

Základní škola Bartošovice okres Nový Jičín, příspěvková organizace

Město: Bartošovice
Adresa: 147

Základní škola Bohumín - Skřečoň 1.máje 217 okres Karviná, příspěvková organizace

Město: Bohumín
Adresa: 1. máje 217

Základní škola Borovského

Město: Karviná
Adresa: Ve Svahu 775/1a

Základní škola Břidličná, okres Bruntál

Město: Břidličná
Adresa: Komenského 360

Základní škola Bruntál, Jesenická 10

Město: Bruntál
Adresa: Jesenická 1284/10

Základní škola Bruntál, Školní 2

Město: Bruntál
Adresa: Školní 723/2

Základní škola Budišov nad Budišovkou, okres Opava, příspěvková organizace

Město: Budišov nad Budišovkou
Adresa: Halaškovo náměstí 178

Základní škola Čeladná, příspěvková organizace

Město: Čeladná
Adresa: 551

Základní škola Cihelní 6, Bruntál

Město: Bruntál
Adresa: Cihelní 1620/6

Základní škola Dany a Emila Zátopkových, Třinec, příspěvková organizace

Město: Třinec
Adresa: Jablunkovská 501

Základní škola Dobrá, příspěvková organizace

Město: Dobrá
Adresa: 860

Základní škola Dolní Benešov, příspěvková organizace

Město: Dolní Benešov
Adresa: Nádražní 134

Základní škola dr. Milady Horákové Kopřivnice, Obránců míru 369 okres Nový Jičín

Město: Kopřivnice
Adresa: Obránců míru 369/2

Základní škola dr. Miroslava Tyrše, Hlučín, Tyršova 2, okres Opava, příspěvková organizace

Město: Hlučín
Adresa: Tyršova 1062/2

Základní škola Fryčovice, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Město: Fryčovice
Adresa: 628

Základní škola Frýdek-Místek, 1. máje 1700

Město: Frýdek-Místek
Adresa: 1. máje 1700

Základní škola Frýdek-Místek, Československé armády 570

Město: Frýdek-Místek
Adresa: Československé armády 570

Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400

Město: Frýdek-Místek
Adresa: Pionýrů 400

Základní škola Frýdlant nad Ostravicí, Komenského 420, příspěvko

Město: Frýdlant nad Ostravicí
Adresa: Komenského 420

Základní škola generála Heliodora Píky a Mateřská škola Štítina, okres Opava, příspěvková organizace

Město: Štítina
Adresa: Komenského 26

Základní škola H.Sienkiewicze s polským jazykem vyučovacím Jablunkov - Szkoła Podstawowa H.Sienkiewicza z polskim językiem naucz

Město: Jablunkov
Adresa: Školní 438

Základní škola Háj ve Slezsku, okres Opava, příspěvková organizace

Město: Háj ve Slezsku
Adresa: Školní 90

Základní škola Havířov - Podlesí Mládežnická 11/1564 okres Karviná, příspěvková organizace

Město: Havířov
Adresa: Mládežnická 1564/11

Základní škola Havířov - Šumbark Jarošova 33/851 okres Karviná, příspěvková organizace

Město: Havířov
Adresa: Jarošova 851/33

Základní škola Havířov - Šumbark Moravská 29/497 okres Karviná, příspěvková organizace

Město: Havířov
Adresa: Moravská 497/29

Základní škola Havířov-Město 1. máje 10a okres Karviná, příspěvková organizace

Město: Havířov
Adresa: 1. máje 956/10a

Základní škola Havířov-Město Gorkého 1/329 okres Karviná

Město: Havířov
Adresa: Gorkého 329/1

Základní škola Havířov-Město Žákovská 1/1006 okres Karviná

Město: Havířov
Adresa: Žákovská 1006/1

Základní škola Havířov-Šumbark M.Pujmanové 17/1151 okres Karviná

Město: Havířov
Adresa: Marie Pujmanové 1151/17

Základní škola Heleny Salichové Ostrava - Polanka nad Odrou, Heleny Salichové 816, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Heleny Salichové 816/28

Základní škola Heřmanice u Oder okres Nový Jičín, příspěvková organizace

Město: Heřmanice u Oder
Adresa: 47

Základní škola Hlučín-Rovniny, okres Opava

Město: Hlučín
Adresa: Cihelní 1417/8

Základní škola Hlučín, Hornická 7, okres Opava, příspěvková organizace

Město: Hlučín
Adresa: Hornická 1266/7

Základní škola Holčovice, okres Bruntál, příspěvková organizace

Město: Holčovice
Adresa: 176

Základní škola Ilji Hurníka Opava, Ochranova 6 - příspěvková organizace

Město: Opava
Adresa: Ochranova 6

Základní škola J. A. Komenského Fulnek, Česká 339, příspěvková organizace

Město: Fulnek
Adresa: Česká 339

Základní škola Jablunkov, Lesní 190, příspěvková organizace

Město: Jablunkov
Adresa: Lesní 190

Základní škola Kapitána Jasioka Havířov-Prostřední Suchá Kpt. Jasioka 57 okres Karviná

Město: Havířov
Adresa: Kapitána Jasioka 685/57

Základní škola Karlovice, okres Bruntál

Město: Karlovice
Adresa: 143

Základní škola Karviná-Nové Město tř. Družby 1383

Město: Karviná
Adresa: tř. Družby 1383/1

Základní škola Kopřivnice - Mniší okres Nový Jičín, příspěvková organizace

Město: Kopřivnice
Adresa: 66

Základní škola Kravaře - Kouty, příspěvková organizace

Město: Kravaře
Adresa: Bolatická 97/9

Základní škola Krnov, Smetanův okruh 4, okres Bruntál, příspěvková organizace

Město: Krnov
Adresa: Smetanův okruh 24/4

Základní škola Krnov, Žižkova 3, okres Bruntál, příspěvková organizace

Město: Krnov
Adresa: Žižkova 572/3

Základní škola Malá Morávka, okres Bruntál,příspěvková organizace

Město: Malá Morávka
Adresa: 89

Základní škola Markvartovice, okres Opava, příspěvková organizace

Město: Markvartovice
Adresa: Šilheřovická 492

Základní škola Město Albrechtice, okres Bruntál

Město: Město Albrechtice
Adresa: Opavická 575/1

Základní škola Mladecko, okres Opava, příspěvková organizace

Město: Mladecko
Adresa: 67

Základní škola Mokré Lazce, okres Opava, příspěvková organizace

Město: Mokré Lazce
Adresa: Hájová 98

Základní škola Mosty u Jablunkova 750, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Město: Mosty u Jablunkova
Adresa: 750

Základní škola národního umělce Petra Bezruče, Frýdek-Místek, tř. T. G. Masaryka 454

Město: Frýdek-Místek
Adresa: tř. T. G. Masaryka 454

Základní škola Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace

Město: Nový Jičín
Adresa: Jubilejní 484/3

Základní škola Nový Jičín, Jubilejní 3, příspěvková organizace

Město: Nový Jičín
Adresa: Dlouhá 56

Základní škola Nový Jičín, Komenského 66, příspěvková organizace

Město: Nový Jičín
Adresa: Komenského 571/66

Základní škola Opava-Kylešovice

Město: Opava-město
Adresa: U Hřiště 1242/4

Základní škola Opava, Boženy Němcové 2 - příspěvková organizace

Město: Opava
Adresa: Boženy Němcové 1317/2

Základní škola Opava, Edvarda Beneše 2 - příspěvková organizace

Město: Opava
Adresa: Edvarda Beneše 961/2

Základní škola Opava, Englišova 82 - příspěvková organizace

Město: Opava
Adresa: Englišova 1082/82

Základní škola Opava, Mařádkova 15 - příspěvková organizace

Město: Opava-město
Adresa: Mařádkova 518/15

Základní škola Opava, Otická 18 - příspěvková organizace

Město: Opava
Adresa: Otická 722/18

Základní škola Opava, Šrámkova 4 - příspěvková organizace

Město: Opava-město
Adresa: Šrámkova 1457/4

Základní škola Orlová-Lutyně K.Dvořáčka 1230 okres Karviná, příspěvková organizace

Město: Orlová
Adresa: K. Dvořáčka

Základní škola Orlová-Lutyně Ke Studánce 1050 okres Karviná, pří

Město: Dolní Lutyně
Adresa: Ke Studánce 1050

Základní škola Orlová-Lutyně Školní 862 okres Karviná, příspěvko

Město: Orlová
Adresa: Slezská 850

Základní škola Orlová-Lutyně Školní 862 okres Karviná, příspěvková organizace

Město: Orlová
Adresa: Školní 862

Základní škola Orlová-Lutyně U Kapličky 959 okres Karviná, přísp

Město: Orlová
Adresa: U Kapličky 959

Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Provaznická 64, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Provaznická 831/64

Základní škola Ostrava - Nová Bělá, Mitrovická 389, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Mitrovická 75/389

Základní škola Ostrava - Slezská Ostrava, Chrustova 24/1418, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Chrustova 1418/24

Základní škola Ostrava-Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organiz

Město: Ostrava
Adresa: Klegova 1398/27

Základní škola Ostrava-Michálkovice

Město: Ostrava-Michálkovice
Adresa: U Kříže 28

Základní škola Ostrava-Stará Bělá

Město: Ostrava-Stará Bělá
Adresa: Junácká 700/112

Základní škola Ostrava-Zábřeh, Chrjukinova 12, příspěvková organizace

Město: Ostrava-Jih
Adresa: Chrjukinova 1801/12

Základní škola Ostrava, Gajdošova 9, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Gajdošova 388/9

Základní škola Ostrava, Gebauerova 8, příspěvková organizace

Město: Ostrava-Moravská a Přívoz
Adresa: Gebauerova 819/8

Základní škola Ostrava, Matiční 5, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Matiční 1082/5

Základní škola Ostrava, Nádražní 117, příspěvková organizace

Město: Ostrava-Moravská a Přívoz
Adresa: Nádražní 1217/117

Základní škola Ostrava, Zelená 42, příspěvková organizace

Město: Ostrava-Moravská a Přívoz
Adresa: Zelená 1406/42

Základní škola Petra Bezruče a mateřská škola, Třinec, příspěvková organizace

Město: Třinec
Adresa: Bezručova 418

Základní škola při zdravotnickém zařízení a Mateřská škola při z

Město: Klimkovice
Adresa: Hýlov 24

Základní škola Příbor, Jičínská 486, okres Nový Jičín

Město: Příbor
Adresa: Jičínská 486

Základní škola pro tělesně postižené, Opava, Dostojevského 12

Město: Opava
Adresa: Dostojevského 1669/12

Základní škola Pstruží, okres Frýdek-Místek, příspěvková organizace

Město: Pstruží
Adresa: 104

Základní škola Rychvald, okres Karviná, příspěvková organizace

Město: Rychvald
Adresa: Školní 1600

Základní škola Rýmařov, Jelínkova 1,okres Bruntál

Město: Rýmařov
Adresa: Jelínkova 488/1

Základní škola s polským jazykem vyučovacím a Mateřská škola s polským jazykem vyučovacím Český Těšín Havlíčkova 13 okres Karvin

Město: Český Těšín
Adresa: Havlíčkova 213/13

Základní škola s polským jazykem vyučovacím Havířov-Bludovice Selská 14 okres Karviná, příspěvková organizace

Město: Havířov
Adresa: Selská 429/14

Základní škola Šenov, Radniční náměstí 1040, příspěvková organizace

Město: Šenov
Adresa: Těšínská 286

Základní škola Starý Jičín, příspěvková organizace

Město: Starý Jičín
Adresa: 126

Základní škola Svobodné Heřmanice, okres Bruntál

Město: Svobodné Heřmanice
Adresa: Sokolovská 201

Základní škola T.G. Masaryka Jistebník okres Nový Jičín, příspěvková organizace

Město: Jistebník
Adresa: 315

Základní škola T.G. Masaryka Krmelín, okresFrýdek-Místek, příspěvková organizace

Město: Krmelín
Adresa: Školní 170

Základní škola T.G. Masaryka, Studénka, 2. května 500, okres Nový Jičín

Město: Studénka
Adresa: 2. května 500

Základní škola T.G.Masaryka a mateřská škola - przedszkole Komorní Lhotka, příspěvková organizace

Město: Komorní Lhotka
Adresa: 203

Základní škola Vendryně 236, okres Frýdek-Místek

Město: Vendryně
Adresa: 236

Základní škola Vojtěcha Martínka Brušperk, okres Frýdek-Místek

Město: Brušperk
Adresa: Sportovní 584

Základní škola Vratimov, Datyňská 690

Město: Vratimov
Adresa: Datyňská 690/13

Základní škola Vratimov, Masarykovo náměstí 192

Město: Vratimov
Adresa: Masarykovo náměstí 192/37

Základní škola Vražné okres Nový Jičín, příspěvková organizace

Město: Vražné
Adresa: 157

Základní škola Vrbno pod Pradědem, okres Bruntál, příspěvková organizace

Město: Vrbno pod Pradědem
Adresa: Školní 477/7

Základní škola Vřesina, okres Opava - příspěvko

Město: Vřesina
Adresa: 21. dubna 98/6

Základní škola Zátor, okres Bruntál, příspěvková organizace

Město: Zátor
Adresa: 86

Základní škola Žimrovice, okres Opava, příspěvková organizace

Město: Hradec nad Moravicí
Adresa: Meleček 91

Základní škola, Bílovec, Wolkerova 911, příspěvková organizace

Město: Bílovec
Adresa: Wolkerova 911/7

Základní škola, Bruntál, Rýmařovská 15, příspěvková organizace

Město: Bruntál
Adresa: Rýmařovská 769/15

Základní škola, Kopřivnice, Štramberská 189, příspěvková organizacepříspěvková organizace

Město: Kopřivnice
Adresa: Štramberská 189/18

Základní škola, Ostrava - Hrabová, Paskovská 46, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Paskovská 110/46

Základní škola, Ostrava - Poruba, Čkalovova 942, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Čkalovova 942/2

Základní škola, Ostrava-Hrabůvka, U Haldy 66, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: U Haldy 1586/66

Základní škola, Ostrava-Poruba, A. Hrdličky 1638, příspěvková organizace

Město: Ostrava-Poruba
Adresa: Aleše Hrdličky 1638/1

Základní škola, Ostrava-Poruba, Bulharská 1532, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Bulharská 1532/23

Základní škola, Ostrava-Poruba, Dětská 915, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Dětská 915/2

Základní škola, Ostrava-Poruba, I. Sekaniny 1804, příspěvková organizace

Město: Ostrava-Poruba
Adresa: Ivana Sekaniny 1804/15

Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Šoupala 1609, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Jana Šoupala 1609/6

Základní škola, Ostrava-Poruba, J. Valčíka 4411, příspěvková org

Město: Ostrava-Poruba
Adresa: J.Valčíka 4411

Základní škola, Ostrava-Poruba, K. Pokorného 1382, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Karla Pokorného 1382/56

Základní škola, Ostrava-Poruba, Komenského 668, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Komenského 668/13

Základní škola, Ostrava-Poruba, Ukrajinská 1533, příspěvková organizace

Město: Ostrava
Adresa: Ukrajinská 1533/13

Základní škola, U Studny

Město: Karviná
Adresa: Centrum 2290/14

Základní škola,Frenštát pod Radhoštěm, Tyršova 1053, příspěvková organizace

Město: Frenštát pod Radhoštěm
Adresa: Tyršova 1053

Základní umělecká škola, Krnov, Hlavní náměstí 9, příspěvková organizace

Město: Krnov
Adresa: Hlavní náměstí 42/9

ZŠ a MŠ Bílovec

Město: Bílovec
Adresa: Komenského 701/3

ZŠ a MŠ Bohumín

Město: Bohumín
Adresa: Bezručova 190

ZŠ a MŠ Chotěbuz

Město: Chotěbuz
Adresa: K Rybníkům

ZŠ a MŠ Cihelní, Karviná příspěvková organizace

Město: Karviná
Adresa: Cihelní 1666/30

ZŠ a MŠ Františka Palackého Hodslavice

Město: Hodslavice
Adresa: Hodslavice 300

ZŠ a MŠ Lichnov

Město: Lichnov
Adresa: Lichnov 360

ZŠ a MŠ Pustá Polom

Město: Pustá Polom
Adresa: Opavská 39

ZŠ a MŠ Stará Ves nad Ondřejnicí

Město: Stará Ves nad Ondřejnicí
Adresa: Zámecká 38

ZŠ a MŠ Sviadnov

Město: Sviadnov
Adresa: Na Závodí 70

ZŠ a MŠ Tísek

Město: Tísek
Adresa: Tísek 58

ZŠ a MŠ Větřkovice

Město: Větřkovice
Adresa: 127

ZŠ Amos, školská právnická osoba

Město: Bruntál
Adresa: Cihelní 6

ZŠ Doubrava

Město: Doubrava
Adresa: Doubrava 546

ZŠ Frýdlant nad Ostravicí, náměstí T.G.Masaryka 1260

Město: Frýdlant nad Ostravicí
Adresa: Nám. T. G. Masaryka 1260

ZŠ Hať

Město: Hať
Adresa: Na Chromině 2

ZŠ Klimkovice, příspěvková organizace

Město: Klimkovice
Adresa: Vřesinská 22

ZŠ Nový Jičín, Komenského 68, příspěvková organizace

Město: Nový Jičín
Adresa: Komenského 1118/68

ZŠ Odry

Město: Odry
Adresa: Komenského 6

ZŠ Opava

Město: Opava
Adresa: Vrchní 19

ZŠ Orlová - Poruba, jarní 400, přísp.org., pracoviště Slezská 200

Město: Orlová
Adresa: Slezská 200

ZŠ Osoblaha

Město: Osoblaha
Adresa: Třešňová 99

ZŠ Ostrava - Kunčičky, Škrobálkova 51/300, přísp. org.

Město: Ostrava
Adresa: Škrobálkova 300/51

ZŠ Ostrava,přísp.org.

Město: Ostrava-Moravská a Přívoz
Adresa: Gen. Píky 13A

ZŠ Rýmařov, Školní nám. 1, příspěvková organizace

Město: Rýmařov
Adresa: Školní náměstí 206/1

ZŠ Slezská Ostrava, Bohumínská 72

Město: Ostrava-Slezská
Adresa: Bohumínská 72/1082

ZŠ Štěpánkovice

Město: Štěpánkovice
Adresa: Zahradní 10

ZŠ Studénka

Město: Studénka
Adresa: Butovická 346

ZŠ Těrlicko

Město: Těrlicko
Adresa: Horní Těrlicko 419

ZŠ Vítkov

Město: Vítkov
Adresa: nám. J. Zajíce 1

ZŠ, DD, ŠD a ŠJ, Fulnek

Město: Fulnek
Adresa: Sborová 81

Kraj: Olomoucký

ART ECON - Střední škola, s.r.o.

Město: Prostějov
Adresa: Husovo nám. 2061/91

Církevní gymnázium Německého řádu s.r.o.

Město: Olomouc
Adresa: Nešverova 1

DDM Olomouc

Město: Olomouc
Adresa: tř.17. listopadu 47

Fakultní základní škola a Mateřská škola Olomouc, Holečkova 10, příspěvková organizace

Město: Olomouc
Adresa: Holečkova 193/10

Fakultní základní škola dr. Milady Horákové a Mateřská škola Olomouc, Rožňavská 21, příspěvková organizace

Město: Olomouc
Adresa: Rožňavská 728/21

Fakultní základní škola Olomouc, Tererovo nám. 1, příspěvková organizace

Město: Olomouc
Adresa: Tererovo nám. 919/1

Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3

Město: Přerov
Adresa: Denisova 2390/3

Gymnázium Jana Opletala

Město: Litovel
Adresa: Opletalova 189

Gymnázium Jeseník, Komenského 281

Město: Jeseník
Adresa: Komenského 281/3

Gymnázium Jiřího Wolkera, Prostějov, Kollárova 3

Město: Prostějov
Adresa: Kollárova 2602/3

Gymnázium Šumperk

Město: Šumperk
Adresa: Masarykovo nám. 8

Gymnázium, Lipník nad Bečvou, Komenského sady 62, příspěvková organizace

Město: Lipník nad Bečvou
Adresa: Komenského sady 62/2

Gymnázium, Olomouc - Hejčín, Tomkova 45

Město: Olomouc
Adresa: Tomkova 314/45

Gymnazium, Šternberk, Horní náměstí 5

Město: Šternberk
Adresa: Horní náměstí 167/5

Gymnázium, Uničov, Gymnazijní 257

Město: Uničov
Adresa: Gymnazijní 257

Gymnázium, Zábřeh, náměstí Osvobození 20

Město: Zábřeh
Adresa: náměstí Osvobození 257/20

Jubilejní Masarykova základní škola a Mateřská škola Drahany

Město: Drahany
Adresa: 133

Konzervatoř Evangelické akademie

Město: Olomouc
Adresa: Wurmova 13

Masarykova jubilejní základní škola a Mateřská škola Horní Štěpánov, okres Prostějov, příspěvková organizace

Město: Horní Štěpánov
Adresa: 300

Masarykova základní a mateřská škola Nezamyslice, okres Prostějov

Město: Nezamyslice
Adresa: 1. máje

Masarykova základní škola a mateřská škola Velká Bystřice

Město: Velká Bystřice
Adresa: 8. května 67

Mateřská škola Bílovice - Lutotín ,příspěvková organizace ,okr. Prostějov

Město: Bílovice-Lutotín
Adresa: Bílovice 70

Mateřská škola Olomouc - Holice, Náves Svobody

Město: Olomouc
Adresa: Náves Svobody 38

Mateřská škola Pohádka Šumperk, Nerudova 4b, příspěvková organizace

Město: Šumperk
Adresa: Nerudova 567/4B

Mateřská škola Pohádka, Šumperk

Město: Šumperk
Adresa: Jeremenkova 52

Mateřská škola Štěpánov, Sídliště 555, příspěvková organizace

Město: Štěpánov
Adresa: Sídliště 555

Mateřská škola Veselíčko, okres Přerov, příspěvková organizace

Město: Veselíčko
Adresa: Tupec 40

MŠ Náměšť na Hané

Město: Náměšť na Hané
Adresa: Zábraní 514

MŠ, ZŠ a Střední škola CREDO, o.p.s.

Město: Olomouc
Adresa: Mozartova 43

Obchodní akademie

Město: Prostějov
Adresa: Palackého 159/18

Odborné učiliště a Praktická škola Mohelnice

Město: Mohelnice
Adresa: Vodní 27

RC Heřmánek

Město: Olomouc
Adresa: náves Svobody 49

Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova, Studentská ul. 2

Město: Prostějov
Adresa: Studentská 4/2

Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín

Město: Lutín
Adresa: Jana Sigmunda 242

Slovanské gymnazium, Olomouc, tř. Jiřího z Poděbrad 13

Město: Olomouc
Adresa: Jiřího z Poděbrad 936/13

SOŠ obchodu a služeb

Město: Olomouc
Adresa: Štursova 14

SOŠ Šumperk

Město: Šumperk
Adresa: Zemědělská 3

Soukromá základní škola Acorns Johns school s.r.o.

Město: Přerov
Adresa: U Bečvy 2883/2

SŠ sociální pěče a služeb Zábřeh

Město: Zábřeh
Adresa: náměstí 8. května 2

Střední lesnická škola, Hranice, Jurikova 588

Město: Hranice
Adresa: Jurikova 588

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště strojírenské a stavební, Jeseník, Dukelská 1240

Město: Jeseník
Adresa: Dukelská 1240/27

Střední odborná škola Olomouc spol. s r.o.

Město: Olomouc
Adresa: Řepčínská 239/101

Střední odborná škola podnikání a obchodu, spol. s r.o.

Město: Prostějov
Adresa: Rejskova 2987/4

Střední odborná škola Prostějov

Město: Prostějov
Adresa: nám. Edmunda Husserla 30/1

Střední odborné škola gastronomie a potravinářství Jeseník, U Jatek 8

Město: Jeseník
Adresa: U Jatek 916/8

Střední odborné učiliště stavební Prostějov, Fanderlíkova 25

Město: Prostějov
Adresa: Fanderlíkova 3246/25

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Uničov, Školní 164, 78391 Uničov

Město: Uničov
Adresa: Školní 164

Střední průmyslová škola elektrotechnická, Mohelnice, Gen. Svobody 2

Město: Mohelnice
Adresa: Gen. Svobody 183/2

Střední průmyslová škola Hranice

Město: Hranice
Adresa: Studentská 1384

Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc, tř. 17. listopadu 49

Město: Olomouc
Adresa: 17. listopadu 995/49

Střední průmyslová škola, Přerov, Havlíčkova 2

Město: Přerov
Adresa: Havlíčkova 377/2

Střední škola a Základní škola DC 90, s.r.o.

Město: Olomouc
Adresa: Nedbalova 36

Střední škola elektrotechnická

Město: Lipník nad Bečvou
Adresa: Tyršova

Střední škola logistiky a chemie

Město: Olomouc
Adresa: U Hradiska 29

Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s.r.o.

Město: Olomouc
Adresa: Pasteurova 935/8a

Střední škola technická a zemědělská Mohelnice, 1.máje 2

Město: Mohelnice
Adresa: 1. máje 667/2

Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8

Město: Přerov
Adresa: Kouřílkova 1028/8

Střední škola železniční, technická a služeb, Gen. Krátkého 30, Šumperk sl

Město: Šumperk
Adresa: Gen. Krátkého 1799/30

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola prof. V. Vejdovského Olomouc-Hejčín

Město: Olomouc
Adresa: Tomkova 411/42

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Šumperk, Hanácká

Město: Šumperk
Adresa: Hanácká 3

TRIVIS - Střední škola veřejnoprávní Prostějov, s.r.o.

Město: Prostějov
Adresa: Havlíčkova 2920/24

VOŠ a SPŠE Olomouc

Město: Olomouc
Adresa: Božechětova 3

Výchovný ústav a střední škola Dřevohostice

Město: Dřevohostice
Adresa: Novosady 248

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Šumperk, Gen. Krátkého 1

Město: Šumperk
Adresa: Gen. Krátkého 1

Základní a mateřská škola Kostelec na Hané příspěvková organizace

Město: Kostelec na Hané
Adresa: Sportovní 850

Základní a Mateřská škola Olšany u Prostějova

Město: Olšany u Prostějova
Adresa: 3

Základní škola

Město: Olšany
Adresa: Bohutín 103

Základní škola a Mateřská škola

Město: Přerov
Adresa: Pod skalkou 11

Základní škola a mateřská škola

Město: Tištín
Adresa: 21

Základní škola a mateřská škola

Město: Prostějov
Adresa: Palackého 152/14

Základní škola a Mateřská škola Aloise Štěpánka, Dolany, příspěv

Město: Dolany
Adresa: Dolany 174

Základní škola a mateřská škola Bedihošť

Město: Bedihošť
Adresa: Komenského 86

Základní škola a Mateřská škola Bělotín, příspěvková organizace

Město: Bělotín
Adresa: 2

Základní škola a Mateřská škola Beňov, okres Přerov, příspěvková organizace

Město: Beňov
Adresa: 73

Základní škola a mateřská škola Bernartice, okres Jeseník - přís

Město: Bernartice
Adresa: Bernartice 259

Základní škola a Mateřská škola Blatec, okres Olomouc, příspěvková organizace

Město: Blatec
Adresa: 68

Základní škola a Mateřská škola Bratrušov, okres Šumperk, příspě

Město: Šumperk
Adresa: Bratrušov 133

Základní škola a mateřská škola Brníčko, příspěvková organizace

Město: Brníčko
Adresa: 85

Základní škola a Mateřská škola Bušín, okres Šumperk, příspěvková organizace

Město: Bušín
Adresa: 150

Základní škola a Mateřská škola Bystročice, příspěvková organizace

Město: Bystročice
Adresa: 65

Základní škola a Mateřská škola Bystrovany, okres Olomouc, příspěvková organizace

Město: Bystrovany
Adresa: Makarenkova 23/2

Základní škola a mateřská škola Čechy pod Košířem, příspěvková organizace

Město: Čechy pod Kosířem
Adresa: Komenského 5

Základní škola a Mateřská škola Červenka, příspěvková organizace

Město: Červenka
Adresa: Komenského 31

Základní škola a Mateřská škola Dolní Studénky, okres Šumperk, příspěvková organizace

Město: Dolní Studénky
Adresa: 87

Základní škola a mateřská škola Domaželice, okres Přerov, příspěvková organizace

Město: Domaželice
Adresa: 13

Základní škola a Mateřská škola Dub nad Moravou, příspěvková organizace

Město: Dub nad Moravou
Adresa: Pod Školou 209

Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace

Město: Dubicko
Adresa: Zábřežská 143

Základní škola a Mateřská škola Grygov, příspěvková organizace

Město: Grygov
Adresa: Komenského 72

Základní škola a Mateřská škola Hanušovice, okres Šumperk

Město: Hanušovice
Adresa: Hlavní 145

Základní škola a Mateřská škola Horka nad Moravou, příspěvková organizace

Město: Horka nad Moravou
Adresa: Lidická 396/9

Základní škola a Mateřská škola Horní Moštěnice, příspěvková organizace

Město: Horní Moštěnice
Adresa: Pod vinohrady 232/30

Základní škola a Mateřská škola Hoštejn, příspěvková organizace

Město: Hoštejn
Adresa: 16

Základní škola a Mateřská škola Hrabenov, okres Šumperk, příspěvková organizace

Město: Ruda nad Moravou
Adresa: 175

Základní škola a Mateřská škola Hrabišín, okres Šumperk, příspěvková organizace

Město: Hrabišín
Adresa: 139

Základní škola a Mateřská škola Hrabová, okres Šumperk, příspěvková organizace

Město: Hrabová
Adresa: 52

Základní škola a Mateřská škola Hranice, Nová 1820

Město: Hranice
Adresa: Studentská 1095

Základní škola a mateřská škola J. Schrotha, Lipová - lázně

Město: Lipová-lázně
Adresa: 530

Základní škola a mateřská škola Jana Železného Prostějov, Sídliště svobody 24/79

Město: Prostějov
Adresa: sídl. Svobody 3578/79

Základní škola a Mateřská škola Jedlí, okres Šumperk, příspěvková organizace

Město: Jedlí
Adresa: 240

Základní škola a mateřská škola Kamenná, okres Šumperk, příspěvková organizace

Město: Rohle
Adresa: Kamenná

Základní škola a Mateřská škola Kobylá nad Vidnavkou příspěvková organizace

Město: Kobylá nad Vidnavkou
Adresa: 120

Základní škola a Mateřská škola Kokory

Město: Kokory
Adresa: 251

Základní škola a Mateřská škola Kolšov, okres Šumperk, příspěvková organizace

Město: Kolšov
Adresa: 196

Základní škola a Mateřská škola Lesnice, příspěvková organizace

Město: Lesnice
Adresa: 159

Základní škola a mateřská škola Lobodice, příspěvková organizace

Město: Lobodice
Adresa: Lobodice

Základní škola a Mateřská škola logopedická Olomouc

Město: Olomouc
Adresa: tř. Svornosti 900/37

Základní škola a Mateřská škola Loučany, příspěvková organizace

Město: Loučany
Adresa: 723

Základní škola a mateřská škola Loučka, přísp.org.

Město: Lipník nad Bečvou
Adresa: Lipník nad Bečvou

Základní škola a Mateřská škola Lutín příspěvková organizace

Město: Lutín
Adresa: Školní 80

Základní škola a Mateřská škola Medlov, příspěvková organizace

Město: Medlov
Adresa: Medlov

Základní škola a Mateřská škola Město Libavá, příspěvková organizace

Město: Libavá
Adresa: Náměstí 150

Základní škola a Mateřská škola Mohelnice, Masarykova 4 - Speciálně pedagogické centrum

Město: Mohelnice
Adresa: Masarykova 434/4

Základní škola a mateřská škola Nasobůrky

Město: Litovel
Adresa: 91

Základní škola a Mateřská škola Nemile, příspěvková organizace

Město: Nemile
Adresa: 90

Základní škola a Mateřská škola Nový Malín, příspěvková organizace

Město: Nový Malín
Adresa: 274

Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, Raisova 1, p

Město: Olomouc
Adresa: Česká čtvrť 2

Základní škola a Mateřská škola Olomouc - Nemilany, Raisova 1, příspěvková organizace

Město: Olomouc
Adresa: Raisova 15/1

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Gorkého 39, příspěvková organizace

Město: Olomouc
Adresa: Gorkého 96/39

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Nedvědova 17, příspěvková organizace

Město: Olomouc
Adresa: Nedvědova 366/17

Základní škola a Mateřská škola Olomouc, Svatoplukova 11, příspě

Město: Olomouc
Adresa: Svatoplukova 65/11

Základní škola a mateřská škola Olšany, okres Šumperk, příspěvková organizace

Město: Olšany
Adresa: Olšany

Základní škola a Mateřská škola Osek nad Bečvou, okres Přerov

Město: Osek nad Bečvou
Adresa: Osek nad Bečvou 78

Základní škola a mateřská škola Oskava, příspěvková organizace

Město: Oskava
Adresa: 66

Základní škola a Mateřská škola Partutovice, okres Přerov, příspěvková organizace

Město: Partutovice
Adresa: Partutovice 96

Základní škola a Mateřská škola Písečná u Jeseníku, příspěvková organizace

Město: Písečná
Adresa: 76

Základní škola a Mateřská škola Pňovice, okres Olomouc

Město: Pňovice
Adresa: 192

Základní škola a mateřská škola Polkovice, příspěvková organizace

Město: Polkovice
Adresa: Polkovice 86

Základní škola a Mateřská škola Potštát, okres Přerov, příspěvková organizace

Město: Potštát
Adresa: Školní 76

Základní škola a Mateřská škola Přerov, Malá Dlážka 4

Město: Přerov
Adresa: Malá Dlážka 589/4

Základní škola a Mateřská škola při lázních, Bludov

Město: Bludov
Adresa: Lázeňská 573

Základní škola a Mateřská škola Příkazy, příspěvková organizace

Město: Příkazy
Adresa: Příkazy

Základní škola a Mateřská škola Prosenice, příspěvková organizace

Město: Prosenice
Adresa: Školní 49

Základní škola a Mateřská škola Prostějov, Kollárova ul. 4

Město: Prostějov
Adresa: Kollárova 2596/4

Základní škola a mateřská škola Prostějov, Melantrichova ul. 60

Město: Prostějov
Adresa: Melantrichova 60

Základní škola a Mateřská škola Rohle, okres Šumperk

Město: Rohle
Adresa: 145

Základní škola a mateřská škola Rokytnice, okres Přerov, příspěvková organizace

Město: Rokytnice
Adresa: 89

Základní škola a Mateřská škola Samotišky, příspěvková organizac

Město: Samotišky
Adresa: Podhůry 1/108

Základní škola a Mateřská škola Slatinice, příspěvková organizace

Město: Slatinice
Adresa: 124

Základní škola a Mateřská škola Sluníčko s.r.o.

Město: Lipník nad Bečvou
Adresa: Loučská 237/1

Základní škola a Mateřská škola Smržice, příspěvková organizace

Město: Smržice
Adresa: Zákostelí 143/1

Základní škola a Mateřská škola Soběchleby, příspěvková organizace

Město: Soběchleby
Adresa: Soběchleby 198

Základní škola a Mateřská škola Stará Červená Voda, příspěvková organizace

Město: Stará Červená Voda
Adresa: 164

Základní škola a mateřská škola Stará Ves, okres Přerov, příspěvková organizace

Město: Stará Ves
Adresa: 49

Základní škola a Mateřská škola Štarnov, okres Olomouc, příspěvk

Město: Štěpánov
Adresa: Štarnov 52

Základní škola a Mateřská škola Střeň, okres Olomouc, příspěvková organizace

Město: Střeň
Adresa: 58

Základní škola a mateřská škola Střítež nad Ludinou, příspěvková

Město: Střítež nad Ludinou
Adresa: Střítež nad Ludinou 187

Základní škola a Mateřská škola Supíkovice, okres Jeseník, příspěvkové organizace

Město: Supíkovice
Adresa: 129

Základní škola a mateřská škola T. G. Masaryka Brodek u Konice, příspěvková organizace

Město: Brodek u Konice
Adresa: 265

Základní škola a Mateřská škola Tovačov

Město: Tovačov
Adresa: Podvalí 353

Základní škola a Mateřská škola Troubky

Město: Troubky
Adresa: Dědina 36

Základní škola a Mateřská škola Určice, příspěvková organizace

Město: Určice
Adresa: 400

Základní škola a mateřská škola Ústí, okres Přerov, příspěvková organizace

Město: Ústí
Adresa: Ústí 53

Základní škola a Mateřská škola Velký Újezd, okres Olomouc - příspěvková organizace

Město: Velký Újezd
Adresa: Velký Újezd 321

Základní škola a Mateřská škola Vikýřovice, okres Šumperk, příspěvková organizace

Město: Vikýřovice
Adresa: Školní 122

Základní škola a Mateřská škola Vlkoš, příspěvková organizace

Město: Vlkoš
Adresa: Náves 43/7

Základní škola a mateřská škola Všechovice

Město: Všechovice
Adresa: 88

Základní škola a mateřská škola Žerotín, příspěvková organizace

Město: Žerotín
Adresa: 64

Základní škola a Mateřská škola Zvole, okres Šumperk, příspěvková organizace

Město: Zvole
Adresa: 119

Základní škola a Mateřská škola, Bohuslavice, okres Šumperk, příspěvková organizace

Město: Bohuslavice
Adresa: Bohuslavice 68

Základní škola a mateřská škola, Pavlovice u Přerova, okres Přer

Město: Radslavice
Adresa: Pavlovice u Přerova 133

Základní škola a Slaměníkova mateřská škola Radslavice, příspěvk

Město: Radslavice
Adresa: Školní 5

Základní škola Bílá Lhota, okres Olomouc, příspěvková organizace

Město: Bílá Lhota
Adresa: Bílá Lhota 56

Základní škola Bochoř, okres Přerov, příspěvková organizace

Město: Bochoř
Adresa: Školní 213/13

Základní škola Boleslava Hrbka a Mateřská škola Leština, příspěvková organizace

Město: Leština
Adresa: 7. května 134

Základní škola Brodek u Prostějova okres Prostějov

Město: Brodek u Prostějova
Adresa: Císařská 65

Základní škola Čelechovice na Hané, okres Prostějov

Město: Čelechovice na Hané
Adresa: U Sokolovny 275

Základní škola Česká Ves, okres Jeseník

Město: Česká Ves
Adresa: Makarenkova 414

Základní škola Chromeč, okres Šumperk, příspěvková organizace

Město: Zábřeh
Adresa: Chromeč 12

Základní škola Dlouhá Loučka, okres Olomouc, příspěvková organizace

Město: Dlouhá Loučka
Adresa: Šumvaldská 220

Základní škola Dolní Újezd, okres Přerov, příspěvková organizace

Město: Dolní Újezd
Adresa: 24

Základní škola Dr. Hrubého 2, Šternberk, příspěvková organizace

Město: Šternberk
Adresa: Dr. Hrubého 319/2

Základní škola Dřevohostice, okres Přerov, příspěvková organizace

Město: Dřevohostice
Adresa: Školní 355

Základní škola Hlubočky - Mariánské Údolí, okres Olomouc, příspěvková organizace

Město: Hlubočky
Adresa: Olomoucká 355

Základní škola Hlubočky, okres Olomouc, příspěvková organizace

Město: Hlubočky
Adresa: Olomoucká 116

Základní škola Hranice, Struhlovsko, příspěvková organizace

Město: Hranice
Adresa: Struhlovsko

Základní škola Hranice, Tř. 1. máje, příspěvková organizace

Město: Hranice
Adresa: Tř. 1. máje 357

Základní škola Hrubčice, příspěvková organizace

Město: Bedihošť
Adresa: Hrubčice 37

Základní škola Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov

Město: Hustopeče nad Bečvou
Adresa: Školní 223

Základní škola Javorník

Město: Javorník
Adresa: Školní 72

Základní škola Jívová, okres Olomouc, příspěvková organizace

Město: Jívová
Adresa: Jívová 20

Základní škola Karla staršího ze Žerotína Bludov

Město: Bludov
Adresa: Nová dědina 368

Základní škola Klenovice na Hané, okres Prostějov, příspěvková organizace

Město: Klenovice na Hané
Adresa: 231

Základní škola Kojetín, Svatopluka Čecha 586, okres Přerov

Město: Kojetín
Adresa: Svatopluka Čecha 586

Základní škola Křenovice, okres Přerov, příspěvková organizace

Město: Křenovice
Adresa: 4

Základní škola Krumsín, okres Prostějov

Město: Krumsín
Adresa: 55

Základní škola Laškov a mateřská škola Laškov, příspěvková organizace

Město: Laškov
Adresa: 21

Základní škola Libina, příspěvková organizace

Město: Libina
Adresa: 548

Základní škola Litovel, Jungmannova 655, okres Olomouc

Město: Litovel
Adresa: Jungmannova 655/2

Základní škola Litovel, Vítězná 1250, okres Olomouc

Město: Litovel
Adresa: Vítězná 1250/31

Základní škola Loštice, okres Šumperk, příspěvková organizace

Město: Loštice
Adresa: Komenského 17/10

Základní škola Mohelnice, Vodní 27

Město: Mohelnice
Adresa: Vodní 248/27

Základní škola Moravičany, okres Šumperk

Město: Moravičany
Adresa: Moravičany 213

Základní škola Moravský Beroun, okres Olomouc

Město: Moravský Beroun
Adresa: Opavská 128

Základní škola nadporučíka letectva Josefa Františka a Mateřská škola Otaslavice

Město: Otaslavice
Adresa: Otaslavice 117

Základní škola Náměšť na Hané, okres Olomouc

Město: Náměšť na Hané
Adresa: Komenského

Základní škola náměstí Svobody 3, Šternberk, příspěvková organizace

Město: Šternberk
Adresa: náměstí Svobody 1264/3

Základní škola Němčice nad Hanou, okres Prostějov

Město: Němčice nad Hanou
Adresa: Tyršova 360

Základní škola Nová Hradečná, okres Olomouc, příspěvková organizace

Město: Nová Hradečná
Adresa: 123

Základní škola Olomouc, 8. května 29, příspěvková organizace

Město: Olomouc
Adresa: 8. května 501/29

Základní škola Olomouc, tř. Spojenců 8, příspěvková organizace

Město: Olomouc
Adresa: tř. Spojenců 702/8

Základní škola Paseka, okres Olomouc, příspěvková organizace

Město: Paseka
Adresa: Paseka 200

Základní škola Pivín, okres Prostějov, příspěvková organizace

Město: Pivín
Adresa: Pivín 170

Základní škola Plumlov, okres Prostějov, příspěvková organizace

Město: Plumlov
Adresa: Rudé armády 300

Základní škola Přerov, Trávník 27

Město: Přerov
Adresa: Trávník 165/27

Základní škola Přerov, U tenisu 4

Město: Přerov
Adresa: U Tenisu 171/4

Základní škola Přerov, Želatovská 8

Město: Přerov
Adresa: Želatovská 2583/8

ZÁKLADNÍ ŠKOLA prof. Z. Matějčka Olomouc, Svatoplukova 11

Město: Olomouc
Adresa: Svatoplukova 65/11

Základní škola Prostějov, ul. Dr. Horáka 24

Město: Prostějov
Adresa: Dr. Horáka 2611/24

Základní škola Prostějov, ul. E. Valenty 52

Město: Prostějov
Adresa: Edvarda Valenty 3970/52

Základní škola Prostějov, ul. Vl. Majakovského 1

Město: Prostějov
Adresa: Majakovského 131/1

Základní škola Senice na Hané, okres Olomouc, příspěvková organizace

Město: Senice na Hané
Adresa: Žižkov 300

Základní škola Štěpánov,okres Olomouc, příspěvková organizace

Město: Štěpánov
Adresa: Dolní 597/8a

Základní škola Šternberk, Olomoucká 76

Město: Šternberk
Adresa: Olomoucká 2098/76

Základní škola Šumperk, 8. května 63

Město: Šumperk
Adresa: 8. května 870/63

Základní škola Šumperk, Dr. E. Beneše 1

Město: Šumperk
Adresa: Dr. E. Beneše 974/1

Základní škola Šumperk, Sluneční 38

Město: Šumperk
Adresa: Sluneční 2692/38

Základní škola Šumperk, Vrchlického 22

Město: Šumperk
Adresa: Vrchlického 1846/22

Základní škola Šumvald, okres Olomouc, příspěvková organizace

Město: Šumvald
Adresa: 204

Základní škola sv. Voršily v Olomouci

Město: Olomouc
Adresa: Aksamitova 707/6

Základní škola Troubelice, okres Olomouc, příspěvková organizace

Město: Troubelice
Adresa: 313

Základní škola Tršice, okres Olomouc, příspěvková organizace

Město: Tršice
Adresa: 183

Základní škola Uničov, Haškova 211, okres Olomouc

Město: Uničov
Adresa: Haškova 211

Základní škola Úsov, okres Šumperk

Město: Úsov
Adresa: Školní 187

Základní škola Zábřeh, Severovýchod 484/26, okres Šumperk

Město: Zábřeh
Adresa: Severovýchod 484/26

Základní škola Zdeny Kaprálové a Mateřská škola Vrbátky, příspěvková organizace

Město: Vrbátky
Adresa: 83

Základní škola Zlaté Hory

Město: Zlaté Hory
Adresa: Wolkerova 712

Základní škola Žulová, okres Jeseník - příspěvková organizace

Město: Žulová
Adresa: Školní 147

Základní škola,ul.U stadionu 849,Uničov

Město: Uničov
Adresa: U Stadionu 849

ZŠ Olomouc, Gagarinova 19, přísp.org.

Město: Olomouc
Adresa: Gagarinova 19

ZŠ a MŠ Bělá pod Pradědem p.o.

Město: Bělá pod Pradědem
Adresa: Bělá pod Pradědem

ZŠ a MŠ Jindřichov

Město: Hranice
Adresa: Jindřichov 122

ZŠ a MŠ Mostkovice

Město: Mostkovice
Adresa: Mostkovice 243

ZŠ a SŠ Pomněnka o.p.s.

Město: Šumperk
Adresa: Šumavská 13

ZŠ Heyrovského Olomouc,p.o

Město: Olomouc
Adresa: Heyrovského 33

ZŠ Jeseník, Fučíkova 312

Město: Jeseník
Adresa: Fučíkova 10

ZŠ Loučná nad Desnou

Město: Loučná nad Desnou
Adresa: Loučná nad Desnou 58

ZŠ Olomouc Zeyerova

Město: Olomouc
Adresa: Zeyerova 28

ZŠ Postřelmov

Město: Postřelmov
Adresa: Školní 290

ZŠ Zábřeh

Město: Zábřeh
Adresa: Boženy Němcové 1503/15

ZŠ Zábřeh, Školská 406/11, okres Šumperk

Město: Zábřeh
Adresa: Školská 11

Kraj: Pardubický

Dětský domov Dolní Čermná

Město: Dolní Čermná
Adresa: čp. 74

Gymnázium a Střední odborná škola Přelouč

Město: Přelouč
Adresa: Obránců míru 1025

Gymnázium K. V. Raise,Hlinsko,Adámkova 55

Město: Hlinsko
Adresa: Adámkova třída 55

Gymnázium Suverénního řádu maltézských rytířů ve Skutči

Město: Skuteč
Adresa: Vítězslava Nováka 584

Gymnázium, Česká Třebová, Tyršovo náměstí 970

Město: Česká Třebová
Adresa: Tyršovo náměstí 970

Gymnázium, Jevíčko, A. K. Vitáka 452

Město: Jevíčko
Adresa: A. K. Vitáka 452

Gymnázium, Moravská Třebová, Svitavská 310

Město: Moravská Třebová
Adresa: Svitavská 310/16

Gymnázium, Polička, Nábřeží svobody 306

Město: Polička
Adresa: nábř. Svobody 306

Gymnázium, Ústí nad Orlicí, T.G.Masaryka 106

Město: Ústí nad Orlicí
Adresa: T. G. Masaryka 106

Hotelová škola Bohemia s. r. o.

Město: Chrudim
Adresa: Víta Nejedlého

Letohradské Soukromé gymnázium o.p.s.

Město: Letohrad
Adresa: Václavské náměstí 1

Masarykova základní škola Dolní Roveň, okres Pardubice

Město: Dolní Roveň
Adresa: 200

Masarykova základní škola Klášterec nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

Město: Klášterec nad Orlicí
Adresa: Klášterec nad Orlicí 176

Masarykova základní škola Morašice, okres Svitavy

Město: Morašice
Adresa: 27

Mateřská škola Březová nad Svitavou

Město: Březová nad Svitavou
Adresa: Hradecká 313

Mateřská škola Černá za Bory

Město: Pardubice
Adresa: Kyjevská

Mateřská škola Česká Třebová, U Stadionu

Město: Česká Třebová
Adresa: U Stadionu 602

Mateřská škola Chvaletice, okres Pardubice

Město: Chvaletice
Adresa: Husova 229

Mateřská škola Dašice, okres Pardubice

Město: Dašice
Adresa: Sadová 440

Mateřská škola Motýlek Pardubice

Město: Pardubice V
Adresa: Josefa Ressla 1992

Mateřská škola Pardubice - Dubina, Erno Košťála 991

Město: Pardubice
Adresa: Erno Košťála 991

Mateřská škola Pardubice - Polabiny, Brožíkova 450

Město: Pardubice
Adresa: Brožíkova 450

Mateřská škola Pardubice, Gebauerova 1691

Město: Pardubice
Adresa: Gebauerova 1691

Mateřská škola Pardubice, K Polbinám 626

Město: Pardubice I
Adresa: K Polabinám 626

Mateřská škola Pardubice, Pospíšilovo náměstí 1692

Město: Pardubice I
Adresa: Pospíšilovo náměstí 1692

Mateřská škola Staré Hradiště, okres Pardubice

Město: Staré Hradiště
Adresa: 72

Mateřská škola Útěchov

Město: Útěchov
Adresa: Útěchov 65

Mateřská škola Záchlumí

Město: Záchlumí
Adresa: 83

Mateřská škola Zvoneček Pardubice-Polabiny, Sluneční 284

Město: Pardubice II
Adresa: Sluneční 284

Mateřská škola, Chrudim 4, Strojařů 846

Město: Chrudim
Adresa: Strojařů 846

Mateřská škola, Luže

Město: Luže
Adresa: Družstevní 366

Mateřská škola, Prachovice, Školní 116, okres Chrudim

Město: Prachovice
Adresa: Školní 116

MŠ Dolany

Město: Dolany
Adresa: Dolany 78

MŠ Helvíkovice

Město: Helvíkovice
Adresa: Helvíkovice 165

MŠ Kamarád Pardubice

Město: Pardubice
Adresa: Teplého 2100

MŠ Svatopluka Čecha

Město: Chrudim
Adresa: Svatopluka Čecha 345

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Pardubice, Štefánikova 325

Město: Pardubice I
Adresa: Štefánikova 325

Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1

Město: Chroustovice
Adresa: 1

SOŠ a SOU Bohemia s.r.o.

Město: Chrudim
Adresa: Víta Nejedlého 482

SOŠ a SOU technické Třemošnice

Město: Třemošnice
Adresa: Sportovní 322

SOŠ SOU obchodu a služeb

Město: Chrudim
Adresa: Čáslavská 205

Speciální mateřská škola, základní škola a praktická škola Pardubice

Město: Pardubice I
Adresa: Do Nového 1131

Speciální základní škola Bystré, Zámecká 1, Bystré

Město: Bystré
Adresa: Zámecká 1

Speciální základní škola Chrudim

Město: Chrudim
Adresa: Školní náměstí 228

Speciální základní škola Ústí nad Orlicí

Město: Ústí nad Orlicí
Adresa: Lázeňská 206

Speciální základní škola Vysoké Mýto

Město: Vysoké Mýto
Adresa: Rokycanova 761

Speciální základní škola, mateřská škola a praktická škola Moravská Třebová

Město: Moravská Třebová
Adresa: Komenského 287/26

SSOŠ Trading Centre, s.r.o.

Město: Litomyšl
Adresa: Tyršova 237

Střední odborné učiliště zemědělské,Chvaletice, Žižkova 139

Město: Chvaletice
Adresa: Žižkova 139

Střední průmyslová škola elektrotechnická a vyšší odborná škola Pardubice, Karla IV 13,

Město: Pardubice I
Adresa: Karla IV. 13

Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk

Město: Žamberk
Adresa: Zámecká 1

Střední škola uměleckoprůmyslová Ústí nad Orlicí

Město: Ústí nad Orlicí
Adresa: Zahradní 541

Střední škola zdravotnická a sociální Chrudim

Město: Chrudim
Adresa: Poděbradova 336

Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun

Město: Lanškroun
Adresa: Dolní Třešňovec 17

Střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola Chrudim

Město: Chrudim
Adresa: Poděbradova 842

Střední zdravotnická škola Pardubice

Město: Pardubice
Adresa: Průmyslová 395

Střední zdravotnická škola, Ústí nad Orlicí, Smetanova 838

Město: Ústí nad Orlicí
Adresa: Smetanova 838

Vyšší policejní škola MV ČR pro kriminální policii, pracoviště Ruzyně

Město: Čeperka
Adresa: náměstí Českého povstání 4

vzdělávací centrum ERUDIO

Město: Žamberk
Adresa: Masarykovo náměstí 90

Základní a mateřská škola Lukavice

Město: Lukavice
Adresa: 57

Základní škola

Město: Vendolí
Adresa: Vendolí 138

Základní škola

Město: Hnátnice
Adresa: 253

Základní škola

Město: Pardubice
Adresa: Josefa Ressla 2258

Základní škola a Mateřská škola

Město: Řepníky
Adresa: 34

Základní škola a mateřská škola

Město: Skuteč
Adresa: 8

Základní škola a Mateřská škola

Město: České Libchavy
Adresa: 147

Základní škola a mateřská škola

Město: Krouna
Adresa: Krouna

Základní škola a mateřská škola

Město: Bystřec
Adresa: Bystřec 87

Základní škola a mateřská škola Proseč

Město: Proseč
Adresa: 260

Základní škola a mateřská škola Chornice, okres Svitavy

Město: Chornice
Adresa: Nádražní 19

Základní škola a mateřská škola Holetín

Město: Holetín
Adresa: 178

Základní škola a Mateřská škola Horní Bradlo, okres Chrudim

Město: Horní Bradlo
Adresa: Dolní Bradlo 21

Základní škola a mateřská škola Horní Třešňovec, okres Ústí nad Orlicí

Město: Horní Třešňovec
Adresa: 4

Základní škola a mateřská škola Jamné nad Orlicí

Město: Jamné nad Orlicí
Adresa: 207

Základní škola a mateřská škola Jaroměřice, okres Svitavy

Město: Jaroměřice
Adresa: 310

Základní škola a Mateřská škola Javorník, okres Svitavy

Město: Javorník
Adresa: Javorník 61

Základní škola a Mateřská škola Korouhev

Město: Korouhev
Adresa: 181

Základní škola a mateřská škola Květná

Město: Květná
Adresa: 92

Základní škola a mateřská škola Lázně Bohdaneč

Město: Lázně Bohdaneč
Adresa: Masarykovo nám. 108

Základní škola a mateřská škola Libchavy

Město: Libchavy
Adresa: 153

Základní škola a mateřská škola Lichkov

Město: Lichkov
Adresa: 185

Základní škola a Mateřská škola Linhartice

Město: Linhartice
Adresa: Linhartice

Základní škola a mateřská škola Lukavice, okres Ústí nad Orlicí

Město: Lukavice
Adresa: 118

Základní škola a mateřská škola Mistrovice, okres Ústí nad Orlic

Město: Jablonné nad Orlicí
Adresa: Mistrovice 11

Základní škola a Mateřská škola Mladkov

Město: Mladkov
Adresa: 138

Základní škola a mateřská škola Morašice okres Chrudim

Město: Morašice
Adresa: Morašice 59

Základní škola a Mateřská škola Opatovec, okres Svitavy

Město: Opatovec
Adresa: 119

Základní škola a Mateřská škola Orličky

Město: Orličky
Adresa: 190

Základní škola a Mateřská škola Ostrov

Město: Ostrov
Adresa: Ostrov

Základní škola a mateřská škola Perálec 71, okres Chrudim

Město: Perálec
Adresa: 71

Základní škola a Mateřská škola Písečná, okres Ústí nad Orlicí

Město: Písečná
Adresa: Písečná 2

Základní škola a mateřská škola Pramínek, Semanín

Město: Semanín
Adresa: 118

Základní škola a Mateřská škola při Hamzově odborné léčebně pro děti a dospělé Luže, Košumberk 37

Město: Luže
Adresa: 37

Základní škola a Mateřská škola při nemocnici Ústí nad Orlicí

Město: Ústí nad Orlicí
Adresa: Čs. armády 1076

Základní škola a Mateřská škola Prosetín

Město: Prosetín
Adresa: Prosetín 3

Základní škola a Mateřská škola Pustá Kamenice

Město: Pustá Kamenice
Adresa: 118

Základní škola a mateřská škola Řečany nad Labem, okres Pardubice

Město: Řečany nad Labem
Adresa: Školní 227

Základní škola a Mateřská škola Řetová

Město: Řetová
Adresa: 162

Základní škola a mateřská škola Sopotnice, příspěvková organizace

Město: Sopotnice
Adresa: 225

Základní škola a mateřská škola Srch, okres Pardubice

Město: Srch
Adresa: Pohránovská 31

Základní škola a mateřská škola Svratouch

Město: Svratouch
Adresa: 237

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Hlavečník, okres Pardubice

Město: Hlavečník
Adresa: 95

Základní škola a mateřská škola Těchonín

Město: Těchonín
Adresa: Těchonín

Základní škola a mateřská škola Telecí

Město: Telecí
Adresa: Telecí

Základní škola a Mateřská škola Třebařov, okres Svitavy

Město: Třebařov
Adresa: 82

Základní škola a mateřská škola Všeználek, Němčice 114

Město: Němčice
Adresa: 114

Základní škola Běly Jensen, Opatov, okres Svitavy

Město: Opatov
Adresa: 139

Základní škola Bohousová, okres Ústí nad Orlicí

Město: Záchlumí
Adresa: Bohousová 73

Základní škola Březová nad Svitavou

Město: Březová nad Svitavou
Adresa: Moravské náměstí 15

Základní škola Brněnec, Moravská Chrastová 100, okres Svitavy

Město: Brněnec
Adresa: Brněnec - Moravská Chrastová 100

Základní škola Bystré, okres Svitavy

Město: Bystré
Adresa: Školní 24

Základní škola Čeperka, okres Pardubice

Město: Čeperka
Adresa: K. Světlé 75

Základní škola Červená Voda 341, okres Ústí nad Orlicí

Město: Červená Voda
Adresa: Červená Voda

Základní škola Česká Třebová, Nádražní ulice

Město: Česká Třebová
Adresa: Nádražní 200

Základní škola Česká Třebová, Ústecká ulice

Město: Česká Třebová
Adresa: Ústecká 160

Základní škola Choceň, Svatopluka Čecha 1686, okr. Ústí nad Orlicí

Město: Choceň
Adresa: Sv. Čecha 1686

Základní škola Choltice, okres Pardubice

Město: Choltice
Adresa: Lipoltická

Základní škola Chvaletice, okres Pardubice

Město: Chvaletice
Adresa: 9. května 148

Základní škola Dašice, okres Pardubice

Město: Dašice
Adresa: Sadová 416

Základní škola Dobříkov, okres Ústí nad Orlicí

Město: Dobříkov
Adresa: Dobříkov 89

Základní škola Dolní Dobrouč, okres Ústí nad Orlicí

Město: Dolní Dobrouč
Adresa: 423

Základní škola Eduarda Nápravníka Býšť, okres Pardubice

Město: Býšť
Adresa: 72

Základní škola Habrmanova

Město: Česká Třebová
Adresa: Habrmanova 1500

Základní škola Hlinsko, Ležáků 1449, okres Chrudim

Město: Hlinsko
Adresa: Ležáků 1449

Základní škola Holice, Holubova 47, okres Pardubice

Město: Holice
Adresa: Holubova 47

Základní škola Holice, Komenského 100, okres Pardubice

Město: Holice
Adresa: Komenského 100

Základní škola Horní Jelení, okres Pardubice

Město: Horní Jelení
Adresa: Kolářského 414

Základní škola Horní Ředice, okres Pardubice

Město: Horní Ředice
Adresa: 45

Základní škola Hradec nad Svitavou, okres Svitavy

Město: Hradec nad Svitavou
Adresa: 496

Základní škola J.A. Komenského Brandýs nad Orlicí

Město: Brandýs nad Orlicí
Adresa: Žerotínova 29

Základní škola Jedlová, okres Svitavy

Město: Jedlová
Adresa: 260

Základní škola Jevíčko

Město: Jevíčko
Adresa: U Zámečku 784

Základní škola Jindřicha Pravečka Výprachtice

Město: Výprachtice
Adresa: Výprachtice 390

Základní škola Koclířov, okres Svitavy

Město: Koclířov
Adresa: 123

Základní škola Kunčina čp. 248, okres Svitavy

Město: Kunčina
Adresa: 248

Základní škola Lanškroun, Bedřicha Smetany 460, okr. Ústí nad Orlicí

Město: Lanškroun
Adresa: Bedřicha Smetany

Základní škola Lanškroun, nám. A. Jiráska 140

Město: Lanškroun
Adresa: Dobrovského 63

Základní škola Litomyšl, T. G. Masaryka 1145, okres Svitavy

Město: Litomyšl
Adresa: T.G. Masaryka 1145

Základní škola Litomyšl, U Školek 1117, okres Svitavy

Město: Litomyšl
Adresa: U Školek 1117

Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy

Město: Litomyšl
Adresa: Zámecká 496

Základní škola Lubná - Sebranice a Mateřská škola Lubná

Město: Lubná
Adresa: 34

Základní škola Luková, okres Ústí nad Orlicí

Město: Luková
Adresa: 6

Základní škola M. Choceňského, Choceň

Město: Choceň
Adresa: Mistra Choceňského 211

Základní škola Městečko Trnávka, okres Svitavy

Město: Městečko Trnávka
Adresa: 103

Základní škola Moravany, okres Pardubice

Město: Moravany
Adresa: Komenského 118

Základní škola Moravská Třebová, Kostelní náměstí 21, okres Svit

Město: Moravská Třebová
Adresa: Kostelní náměstí 21

Základní škola Moravská Třebová, Palackého 1351, okres Svitavy

Město: Moravská Třebová
Adresa: Palackého 1351/35

Základní škola Na Lukách Polička

Město: Polička
Adresa: Švermova 401

Základní škola Oldřiš, okres Svitavy

Město: Oldřiš
Adresa: 196

Základní škola Opatovice nad Labem, okres Pardubice

Město: Opatovice nad Labem
Adresa: Školní 247

Základní škola Pardubice - Polabiny, Družstevní 305

Město: Pardubice II
Adresa: Družstevní 305

Základní škola Pardubice - Polabiny, Npor. Eliáše 344

Město: Pardubice
Adresa: npor. Eliáše 344

Základní škola Pardubice - Spořilov, Kotkova 1287

Město: Pardubice I
Adresa: Kotkova 1287

Základní škola Pardubice - Svítkov, Školní 748

Město: Pardubice
Adresa: Školní 748

Základní škola Pardubice-Dubina, Erno Košťála 870

Město: Pardubice
Adresa: Erno Košťála 870

Základní škola Pardubice, Benešovo náměstí 590

Město: Pardubice
Adresa: Benešovo náměstí 590

Základní škola Pardubice, Bratranců Veverků 866

Město: Pardubice
Adresa: Bratranců Veverků 866

Základní škola Pardubice, nábřeží Závodu míru 1951

Město: Pardubice
Adresa: nábřeží Závodu míru 1951

Základní škola Pardubice, Staňkova 128

Město: Pardubice V
Adresa: Staňkova 128

Základní škola Pardubice, Štefánikova 448

Město: Pardubice I
Adresa: Štefánikova 448

Základní škola Pomezí, okres Svitavy

Město: Pomezí
Adresa: 349

Základní škola Prachovice

Město: Prachovice
Adresa: Chrudimská 57

Základní škola praktická a mateřská škola speciální Pardubice, A. Krause 2344-5

Město: Pardubice
Adresa: Artura Krause 2344

Základní škola praktická a základní škola speciální Králíky

Město: Králíky
Adresa: Nábřežní 130

Základní škola Přelouč, Masarykovo náměstí 45, okres Pardubice

Město: Přelouč
Adresa: Masarykovo náměstí 45

Základní škola Rabštejnská Lhota

Město: Rabštejnská Lhota
Adresa: 44

Základní škola Ronov nad Doubravou, okres Chrudim

Město: Ronov nad Doubravou
Adresa: Chittussiho nám. 153

Základní škola Rybitví, okres Pardubice

Město: Rybitví
Adresa: Školní 143

Základní škola Široký Důl, okres Svitavy

Město: Polička
Adresa: Široký Důl, 100

Základní škola Slatiňany, okres Chrudim

Město: Slatiňany
Adresa: T. G. Masaryka 136

Základní škola Studánka Pardubice, Pod Zahradami 317

Město: Pardubice III
Adresa: Pod Zahradami 317

Základní škola Svitavy, Felberova 2

Město: Svitavy
Adresa: Felberova 669/2

Základní škola Svitavy, nám. Míru 73

Město: Svitavy
Adresa: náměstí Míru 73

Základní škola Svitavy, Riegrova 4

Město: Svitavy
Adresa: Riegrova 600/4

Základní škola Svitavy, Sokolovská 1

Město: Svitavy
Adresa: Sokolovská 1638/1

Základní škola Svitavy, T.G. Masaryka 27

Město: Svitavy
Adresa: T. G. Masaryka 35/27

Základní škola T.G.Masaryka a mateřská škola, Chroustovice, okres Chrudim

Město: Chroustovice
Adresa: 166

Základní škola Tatenice

Město: Tatenice
Adresa: 149

Základní škola Trhová Kamenice

Město: Trhová Kamenice
Adresa: Raisovo nám. 2

Základní škola Trstěnice, okres Svitavy

Město: Trstěnice
Adresa: 12

Základní škola Ústí nad Orlicí, Komenského 11

Město: Ústí nad Orlicí
Adresa: Komenského 11

Základní škola Ústí nad Orlicí, Třebovská 147

Město: Ústí nad Orlicí
Adresa: Třebovská 147

Základní škola Vápno, okres Pardubice

Město: Vápno
Adresa: Vápno 41

Základní škola Včelákov, okres Chrudim

Město: Včelákov
Adresa: Škroupovo nám. 55

Základní škola Vejvanovice, okres Chrudim

Město: Vejvanovice
Adresa: Vejvanovice 56

Základní škola Vincence Junka Dolní Čermná, okres Ústí nad Orlicí

Město: Dolní Čermná
Adresa: 4

Základní škola Vysoké Mýto, Javornického

Město: Vysoké Mýto
Adresa: Javornického 2

Základní škola Waldorfská

Město: Pardubice V
Adresa: Gorkého 867

Základní škola, Chrast, okres Chrudim

Město: Chrast
Adresa: U Pošty 5

Základní škola, Chrudim, Dr. Malíka 958

Město: Chrudim
Adresa: Zš Dr.Jana Malíka 958

Základní škola, Chrudim, Dr. Peška 768

Město: Chrudim
Adresa: Dr. Václava Peška 768

Základní škola, Heřmanův Městec, okres Chrudim, Příspěvková organizace

Město: Heřmanův Městec
Adresa: náměstí Míru 1

Základní škola, Hlinsko, Smetanova 403

Město: Hlinsko
Adresa: Smetanova 403

Základní škola, Horní Čermná, okres Ústí nad Orlicí

Město: Horní Čermná
Adresa: 128

Základní škola, Hrochův Týnec, okres Chrudim

Město: Hrochův Týnec
Adresa: Nádražní 253

Základní škola, Janov, okres Svitavy

Město: Janov
Adresa: 17

Základní škola, Luže, okres Chrudim

Město: Luže
Adresa: Komenského 254

Základní škola, Nasavrky, okres Chrudim

Město: Nasavrky
Adresa: Školní 275

Základní škola, Radiměř čp. 211, okres Svitavy

Město: Radiměř
Adresa: 211

Základní škola, Rosice, okres Chrudim

Město: Rosice
Adresa: Rosice 97

Základní škola, Seč, okres Chrudim

Město: Seč
Adresa: Čs. pionýrů 298

Základní škola, Skořenice, okres Ústí nad Orlicí

Město: Skořenice
Adresa: 2

Základní škola, Skuteč, Smetanova 304, okres Chrudim

Město: Skuteč
Adresa: Smetanova 304

Základní škola, Třemošnice, okres Chrudim

Město: Třemošnice
Adresa: Internátní 217

Základní škola,Bojanov, okres Chrudim

Město: Bojanov
Adresa: 90

ZŠ Pardubice - Polabiny

Město: Pardubice II
Adresa: Prodloužená 283

ZŠ a MŠ Damníkov

Město: Damníkov
Adresa: Damníkov

ZŠ a MŠ Dlouhá Loučka

Město: Jevíčko
Adresa: Dlouhá Loučka 98

ZŠ a MŠ Dolní Třešňovec

Město: Lanškroun
Adresa: Dolní Třešňovec.24

ZŠ a MŠ KLAS s.r.o.

Město: Pardubice VII
Adresa: Školní náměstí 37

ZŠ a MŠ Křenov

Město: Křenov
Adresa: Křenov 141

ZŠ a MŠ Orlické Podhůří

Město: Ústí nad Orlicí
Adresa: Říčky 59

ZŠ Břehy

Město: Břehy
Adresa: Obránců míru

ZŚ Erudio Orlicko

Město: Žamberk
Adresa: Velký Hájek 1554

ZŠ Jiráskova

Město: Vysoké Mýto
Adresa: Jiráskova 317

ZŠ Kameničky

Město: Kameničky
Adresa: Kameničky 38

ZŠ Moravská Třebová, Čs. armády 179, okres Svitavy

Město: Moravská Třebová
Adresa: Čs. armády 179

ZŠ Na rovině

Město: Třebosice
Adresa: 10

ZŠ Raná, okr. Chrudim

Město: Raná
Adresa: Raná 16

ZŠ Sloupnice

Město: Sloupnice
Adresa: Horní Sloupnice 14

ZŠ Velká Skrovnice

Město: Ústí nad Orlicí
Adresa: Velká Skrovnice 80

ZŠ Vítějeves

Město: Vítějeves
Adresa: Vítějeves 80

ZŠ Vysoké Mýto, Knířov, příspěvková organizace

Město: Vysoké Mýto
Adresa: 11

Kraj: Plzeňský

1. Mateřská škola Horní Bříza - ves, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Město: Horní Bříza
Adresa: Třída 1. máje 56

1.ZŠ Plzeň, Západní 18

Město: Plzeň
Adresa: Západní 1597/18

10. základní škola Plzeň, nám. Míru 6, příspěvková organizace

Město: Plzeň
Adresa: náměstí Míru 2442/6

13. základní škola Plzeň, Habrmannova 45, příspěvková organizace

Město: Plzeň 2-Slovany
Adresa: Habrmannova 2269/45

15. základní škola Plzeň, Terezie Brzkové 33-35, příspěvková organizace

Město: Plzeň
Adresa: Terezie Brzkové 863/33

17. základní škola a mateřská škola Plzeň, Malická 1, příspěvková organizace

Město: Plzeň
Adresa: Malická 469/1

2. základní škola Plzeň, Schwarzova 20, příspěvková organizace

Město: Plzeň 3
Adresa: Schwarzova 20

26. základní škola Plzeň, Skupova 22, příspěvková organizace

Město: Plzeň
Adresa: Skupova

28. základní škola Plzeň

Město: Plzeň
Adresa: Rodinná 39

31. základní škola

Město: Plzeň
Adresa: Elišky Krásnohorské 814/10

33. základní škola Plzeň, T. Brzkové 31, příspěvková organizace

Město: Plzeň
Adresa: Terezie Brzkové 1024/31

38.mateřská škola

Město: Plzeň 2-Slovany
Adresa: Spojovací 1958/14

50. mateřská škola Plzeň, příspěvková organizace

Město: Plzeň 4
Adresa: Družby 1057/4

54.Mateřská škola Plzeň, Staniční 72, příspěvková organizace

Město: Plzeň
Adresa: Staniční 72

7. základní škola a mateřská škola Plzeň, Brněnská 36, příspěvková organizace

Město: Plzeň
Adresa: Brněnská 1040/36

70. mateřská škola Plzeň, Waltrova 26, příspěvková organizace

Město: Plzeň 3
Adresa: Waltrova 26

Benešova základní škola a mateřská škola Plzeň, Doudlevecká 35, příspěvková organizace

Město: Plzeň
Adresa: Doudlevecká 1692/35

Bolevecká základní škola Plzeň, nám. Odboje 18, příspěvková organizace

Město: Plzeň
Adresa: náměstí Odboje 550/18

Církevní základní škola a střední škola Plzeň

Město: Plzeň 2-Slovany
Adresa: Táborská 2081/28

DD Staňkov

Město: Staňkov
Adresa: Mathauserova 117

Gymnázium a střední odborná škola, Rokycany, Mládežníků 1115

Město: Rokycany
Adresa: Mládežníků 1115

Gymnázium J. Š. Baara v Domažlicích

Město: Domažlice
Adresa: Pivovarská 323

Gymnázium Jaroslava Vrchlického

Město: Klatovy
Adresa: Národních mučedníků 347

Gymnázium Luďka Pika, Plzeň, Opavská 21

Město: Plzeň
Adresa: Opavská 823/21

Gymnázium Plzeň

Město: Plzeň
Adresa: Mikulášské nám. 23

Gymnázium Stará cesta

Město: Plasy
Adresa: Stará cesta 363

Gymnázium Stříbro

Město: Stříbro
Adresa: Soběslavova 1426

Gymnázium, Blovice, Družstevní 650

Město: Blovice
Adresa: Družstevní 650

Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370

Město: Tachov
Adresa: Pionýrská 1370

Hotelová škola, Plzeň, U Borského parku 3

Město: Plzeň 3
Adresa: U Borského parku 1213/3

Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13

Město: Plzeň
Adresa: Škroupova 209/13

Integrovaná základní škola a Mateřská škola Trnová okres Plzeň-sever

Město: Trnová
Adresa: 222

Masarykova základní škola

Město: Horní Bříza
Adresa: Třída 1. máje 210

Masarykova základní škola a mateřská škola Klenčí pod Čerchovem, okres Domažlice, příspěvková organizace

Město: Klenčí pod Čerchovem
Adresa: 207

Masarykova základní škola Kdyně, okres Domažlice, příspěvková organizace

Město: Kdyně
Adresa: Komenského 134

Masarykova základní škola Plzeň, Jiráskovo náměstí 10, příspěvková organizace

Město: Plzeň
Adresa: Jiráskovo náměstí 878/10

Masarykovo gymnázium, Plzeň, Petákova 2

Město: Plzeň
Adresa: Petákova 2055/2

Mateřská škola

Město: Tachov
Adresa: Sadová 1356

Mateřská škola Kaznějov sídliště, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Město: Kaznějov
Adresa: Poštovní 412

Mateřská škola Lom u Tachova, příspěvková organizace

Město: Lom u Tachova
Adresa: Lom u Tachova

Mateřská škola Merklín

Město: Merklín
Adresa: Školní 320

Mateřská škola Montessori Plzeň

Město: Plzeň
Adresa: Kopeckého sady 12

Mateřská škola Vochov, příspěvková organizace

Město: Vochov
Adresa: 46

MŠ Nepomuk

Město: Nepomuk
Adresa: Na vinici 395

Plzeňská obchodní akademie, s.r.o.

Město: Plzeň
Adresa: Politických vězňů 5/2003

RC oHRÁTka, o.s.

Město: Chlumčany
Adresa: Komenského 21

Šafránkova základní škola a mateřská škola Nalžovské Hory, příspěvková organizace

Město: Nalžovské Hory
Adresa: 135

SOŠ Stříbro

Město: Stříbro
Adresa: Benešova 508

SOU a SOŠ Sušice

Město: Sušice
Adresa: U Kapličky 761

Soukromá základní škola Adélka, o.p.s.

Město: Meclov
Adresa: 5

Soukromá ZŠ Elementaria s.r.o.

Město: Plzeň
Adresa: Jesenická 11

Sportovní gymnázium Plzeň

Město: Plzeň
Adresa: Vejprnická 663/56

SPŠ, Tachov, Světce 1

Město: Tachov
Adresa: Světce 1

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Horšovský Týn, Littrowa 122

Město: Horšovský Týn
Adresa: Jana Littrowa 122

Střední odborná škola obchodu, užitého umění a designu, Plzeň, Nerudova 33

Město: Plzeň
Adresa: Nerudova 1214/33

Střední odborné učiliště Domažlice, MPV Stod

Město: Stod
Adresa: Plzeňská 245

Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56

Město: Plzeň
Adresa: Vejprnická 663/56

Střední odborné učiliště, Domažlice

Město: Domažlice
Adresa: Prokopa Velikého 640

Střední průmyslová škola dopravní, Karlovarská 99, Plzeň

Město: Plzeň
Adresa: Karlovarská 1210/99

Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G

Město: Plzeň
Adresa: Klatovská třída 2778/200g

Střední škola živnostenská a Základní škola, Planá

Město: Planá
Adresa: Kostelní 129

Střední škola, Rokycany, Jeřabinová 96/III

Město: Rokycany
Adresa: Jeřabinová 96

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Plzeň, Karlovarská 99

Město: Plzeň
Adresa: Karlovarská 1210/99

VOŠ a SPŠE Plzeň

Město: Plzeň
Adresa: Koterovská 85

VOŠ, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola

Město: Klatovy
Adresa: Plánická 196

Základní škola

Město: Přimda
Adresa: Školní 264

Základní škola

Město: Staňkov
Adresa: Komenského 196

Základní škola a Mateřská škola

Město: Mlečice
Adresa: 90

Základní škola a Mateřská škola Bezvěrov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Město: Bezvěrov
Adresa: 110

Základní škola a mateřská škola Bolešiny, příspěvková organizace

Město: Bolešiny
Adresa: 83

Základní škola a mateřská škola Chanovice, příspěvková organizace

Město: Chanovice
Adresa: Chanovice 1

Základní škola a mateřská škola Chodová Planá, okres Tachov, příspěvková organizace

Město: Chodová Planá
Adresa: Pohraniční stráže 193

Základní škola a Mateřská škola Chotíkov, příspěvková organizace

Město: Chotíkov
Adresa: 173

Základní škola a Mateřská škola Chudenín, okres Klatovy, příspěv

Město: Chudenín
Adresa: 54

Základní škola a Mateřská škola Dolní Bělá

Město: Dolní Bělá
Adresa: 1

Základní škola a mateřská škola Dolní Lukavice, okres Plzeň-jih,

Město: Dolní Lukavice
Adresa: 56

Základní škola a mateřská škola Dolní Lukavice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Město: Dolní Lukavice
Adresa: 56

Základní škola a Mateřská škola Ejpovice, okres Rokycany, příspě

Město: Ejpovice
Adresa: Ejpovice 87

Základní škola a Mateřská škola generála Pattona Dýšina, příspěvková organizace

Město: Dýšina
Adresa: Školní 229

Základní škola a Mateřská škola Halže, příspěvková organizace

Město: Halže
Adresa: Lipová 220

Základní škola a Mateřská škola Heřmanova Huť, příspěvková organizace

Město: Heřmanova Huť
Adresa: Mírové náměstí 72

Základní škola a Mateřská škola Holoubkov, okres Rokycany, příspěvková organizace

Město: Holoubkov
Adresa: 14

Základní škola a mateřská škola Hrádek u Sušice, příspěvková organizace

Město: Sušice
Adresa: Hrádek 73

Základní škola a Mateřská škola Hrádek, okres Rokycany, příspěvková organizace

Město: Hrádek
Adresa: Chylická 189

Základní škola a Mateřská škola Karla Klostermanna Železná Ruda, příspěvková organizace

Město: Železná Ruda
Adresa: Zahradní 403

Základní škola a mateřská škola Kozojedy, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Město: Kozojedy
Adresa: Kozojedy 1

Základní škola a mateřská škola Lesná, příspěvková organizace

Město: Lesná
Adresa: 172

Základní škola a mateřská škola Letiny, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Město: Letiny
Adresa: 120

Základní škola a Mateřská škola Město Touškov

Město: Město Touškov
Adresa: Čemínská 296

Základní škola a Mateřská škola Nečtiny, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Město: Nečtiny
Adresa: 39

Základní škola a Mateřská škola Osek, okres Rokycany, příspěvková organizace

Město: Osek
Adresa: 16

Základní škola a mateřská škola Plzeň-Božkov, Vřesinská 17, příspěvková organizace

Město: Plzeň
Adresa: Vřesinská 139/17

Základní škola a mateřská škola Postřekov, okres Domažlice, příspěvková organizace

Město: Postřekov
Adresa: 271

Základní škola a Mateřská škola pro sluchově postižené, Plzeň, Mohylová 90

Město: Plzeň
Adresa: Mohylová 1200/90

Základní škola a Mateřská škola pro zrakově postižené, Plzeň, Lazaretní 25

Město: Plzeň
Adresa: Lazaretní 1290/25

Základní škola a mateřská škola Skočice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Město: Přeštice
Adresa: 98

Základní škola a mateřská škola Spálené Poříčí, okres Plzeň - jih, příspěvková organizace

Město: Spálené Poříčí
Adresa: Náměstí Svobody 135

Základní škola a Mateřská škola Staré Sedliště, příspěvková organizace

Město: Staré Sedliště
Adresa: 360

Základní škola a mateřská škola Stupno, příspěvková organizace

Město: Břasy
Adresa: 62

Základní škola a mateřská škola Velhartice, okres Klatovy

Město: Velhartice
Adresa: 162

Základní škola a mateřská škola Vrhaveč, příspěvková organizace

Město: Vrhaveč
Adresa: 72

Základní škola a Mateřská škola Všeruby

Město: Všeruby
Adresa: Všeruby 145

Základní škola a Mateřská škola Žichlice

Město: Hromnice
Adresa: 58

Základní škola a odborná škola, Zbůch, V Sídlišti 349

Město: Plzeň
Adresa: Macháčkova 47

Základní škola Bělá nad Radbuzou, okres Domažlice, příspěvková organizace

Město: Bělá nad Radbuzou
Adresa: Pavlovická 352

Základní škola Blatnice, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Město: Blatnice
Adresa: 110

Základní škola Blovice, okres Plzeň-jih

Město: Blovice
Adresa: Družstevní 650

Základní škola Bor, okres Tachov, příspěvková organizace

Město: Bor
Adresa: Školní 440

Základní škola Černošín, okres Tachov, příspěvková organizace

Město: Černošín
Adresa: nám. 1. máje 38

Základní škola Chlumčany, okres Plzeň-jih

Město: Chlumčany
Adresa: Komenského 154

Základní škola Chodov, okres Domažlice - příspěvková organizace

Město: Chodov
Adresa: 73

Základní škola Dobřany, příspěvková organizace

Město: Dobřany
Adresa: tř. 1. máje 618

Základní škola Dobříč, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Město: Dobříč
Adresa: 84

Základní škola Dobřív, okres Rokycany

Město: Dobřív
Adresa: 62

Základní škola Domažlice, Komenského 17

Město: Domažlice
Adresa: Komenského 17

Základní škola Dr. ing. Františka Křižíka a mateřská škola Plánice, příspěvková organizace

Město: Plánice
Adresa: Klatovská 129

Základní škola Hartmanice, příspěvková organizace

Město: Hartmanice
Adresa: Hartmanice 95

Základní škola Horšovský Týn, okres Domažlice, příspěvková organizace

Město: Horšovský Týn
Adresa: Zámecký park 3

Základní škola internátní, Blovice, 5. května 621

Město: Blovice
Adresa: 5. května 621

Základní škola J. V. Sládka Zbiroh, okres Rokycany, příspěvková organizace

Město: Zbiroh
Adresa: Muchova 554

Základní škola Josefa Hlávky Přeštice

Město: Přeštice
Adresa: Na Jordáně 1146

Základní škola Kasejovice, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Město: Kasejovice
Adresa: 318

Základní škola Kaznějov, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Město: Kaznějov
Adresa: Školní 479

Základní škola Kladruby, příspěvková organizace

Město: Kladruby
Adresa: Husova 203

Základní škola Kralovice, okres Plzeň - sever, příspěvková organizace

Město: Kralovice
Adresa: Nová 730

Základní škola Líšťany, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Město: Líšťany
Adresa: 9

Základní škola Manětín, příspěvková organizace

Město: Manětín
Adresa: Manětín 12

ZÁKLADNÍ ŠKOLA MARTINA LUTHERA, s.r.o.

Město: Plzeň
Adresa: Školní náměstí 34/1

Základní škola Merklín, okres Plzeň-jih

Město: Merklín
Adresa: Školní 249

Základní škola Mrákov, okres Domažlice, příspěvková organizace

Město: Babylon
Adresa: 93

Základní škola Nezvěstice, příspěvková organizace

Město: Nezvěstice
Adresa: Nezvěstice 69

Základní škola Nýrsko, Školní ulice příspěvková organizace

Město: Nýrsko
Adresa: Školní 429

Základní škola Pačejov, okres Klatovy, příspěvková organizace

Město: Pačejov
Adresa: 51

Základní škola Poběžovice, okres Domažlice

Město: Poběžovice
Adresa: Masarykova 282

Základní škola Řenče, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Město: Řenče
Adresa: 44

Základní škola Rokycany, Čechova 855, příspěvková organizace

Město: Rokycany
Adresa: Čechova 855

Základní škola Rokycany, ulice Míru 64, příspěvková organizace

Město: Rokycany
Adresa: Míru 64

Základní škola speciální Royal Rangers při Středisku Víteček

Město: Lestkov
Adresa: 184

Základní škola Starý Plzenec, Sedlec 81, okres Plzeň-jih, příspěvková organizace

Město: Starý Plzenec
Adresa: 81

Základní škola Stod, okres Plzeň-jih

Město: Stod
Adresa: Komenského nám. 10

Základní škola Stráž, okres Tachov, příspěvková organizace

Město: Stráž
Adresa: Stráž 21

Základní škola Stříbro, Gagarinova 1039, příspěvková organizace

Město: Stříbro
Adresa: Gagarinova 1039

Základní škola Sušice, Lerchova ulice

Město: Sušice
Adresa: Lerchova 1112

Základní škola T.G.Masaryka Rokycany, příspěvková organizace

Město: Rokycany
Adresa: Třebízského 32

Základní škola Tachov, Hornická 1325, příspěvková organizace

Město: Tachov
Adresa: Hornická 1325

Základní škola Tachov, Kostelní 583, příspěvková organizace

Město: Tachov
Adresa: Kostelní 583

Základní škola Třemošná, okres Plzeň-sever, příspěvková organiza

Město: Třemošná
Adresa: Americká 146

Základní škola Tymákov

Město: Tymákov
Adresa: 100

Základní škola Vrčeň, okres Plzeň - jih, příspěvková organizace

Město: Vrčeň
Adresa: 43

Základní škola Všeruby, okres Domažlice, příspěvková organizace

Město: Všeruby
Adresa: 70

Základní škola Zbůch, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Město: Zbůch
Adresa: Hornická 300

Základní škola, Mateřská škola a Základní umělecká škola Bezdruž

Město: Bezdružice
Adresa: Školní 183

Základní škola, Plzeň, Heyrovského 23

Město: Plzeň 3
Adresa: Heyrovského 529/23

Základní škola, Plzeň, Podmostní 1

Město: Plzeň 3
Adresa: Podmostní 2398/1

Základní škola, Rokycany, Čechova 40

Město: Rokycany
Adresa: Čechova 40

Základní škola, Tachov, Petra Jilemnického 1995

Město: Tachov
Adresa: Petra Jilemnického 1995

ZŠ a MŠ Blížejov

Město: Horšovský Týn
Adresa: Blížejov 92

ZŠ a MŠ Hošťka

Město: Přimda
Adresa: Hošťka 263

ZŠ a MŠ Kařez, příspěvková organizace

Město: Kařez
Adresa: Kařez 185

ZŠ a MŠ Klatovy

Město: Klatovy
Adresa: Hálkova 133

ZŠ a MŠ Radnice,příspěvková organizace

Město: Radnice
Adresa: Sídliště 591

ZŠ a MŠ Úterý

Město: Úterý
Adresa: Úterý

ZŠ Horažďovice

Město: Horažďovice
Adresa: Blatenská 310

ZŠ Horažďovice, Komenského ul. 211, okres Klatovy

Město: Horažďovice
Adresa: Komenského 211

ZŠ Konstantinovy Lázně, okres Tachov, příspěvková organizace

Město: Konstantinovy Lázně
Adresa: Školní 22

ZŠ Mýto

Město: Mýto
Adresa: Plzeňská 326

ZŠ Tachov

Město: Tachov
Adresa: Zárečná 1540

ZŠ, ZUŠ a MŠ Kašperské Hory

Město: Kašperské Hory
Adresa: Vimperská 230

ZUŠ Stod

Město: Stod
Adresa: Dělnická 511

Kraj: Středočeský

1. Kladenská soukromá střední odborná škola (1. KŠPA), s.r.o.

Město: Kladno
Adresa: Holandská 2531

1. základní škola

Město: Rakovník
Adresa: Martinovského 153

1. Základní škola Sedlčany, Primáře Kareše 68, okres Příbram

Město: Sedlčany
Adresa: Primáře Kareše 68

2. základní škola - Škola Propojení Sedlčany, Příkrá 67, okres Příbram

Město: Sedlčany
Adresa: Příkrá 67

2.základní škola Rakovník, Husovo náměstí 3

Město: Rakovník
Adresa: Husovo náměstí 3

2.základní škola Říčany, příspěvková organizace

Město: Říčany
Adresa: Bezručova 94/19

4. základní škola Nerudova Říčany, příspěvková organizace

Město: Říčany
Adresa: Nerudova 481/5

Adventure School - mateřská škola s.r.o.

Město: Sulice
Adresa: Hlavní 813

Centrum pro rodinu Rudňáček

Město: Rudná
Adresa: Školská 591/2

Česká hasičská jednota Libčice

Město: Nový Knín
Adresa: náměstí Jiřího z Poděbrad 1

Církevní mateřská škola sv. Jakuba

Město: Kutná Hora
Adresa: Václavské náměstí 275/4

CZ.YES, s.r.o.

Město: Nymburk
Adresa: I. Olbrachta 1904

Dětská skupina ČÁP-DOOSAN

Město: Dobříš
Adresa: Lidická 384

Dětský domov se školou, ZŠ a ŠJ

Město: Liběchov
Adresa: Rumburská 54

Dětský klub Ošatka

Město: Kutná Hora
Adresa: Puškinská 584

Dokolečka

Město: Doubravčice
Adresa: 94

EKO Gymnázium Poděbrady

Město: Poděbrady
Adresa: Zámek 1/I

EKOLANDIA s.r.o.

Město: Čelákovice
Adresa: Jiráskova 243/8

Gymnázium

Město: Český Brod
Adresa: Vítězná 616

Gymnázium 8.leté

Město: Mladá Boleslav
Adresa: Palackého 191/1

Gymnázium a Střední odborná škola ekonomická, Sedlčany, Nádražní 90

Město: Sedlčany
Adresa: Nádražní 90

Gymnázium a Střední odborná škola pedagogická, Čáslav, Masarykova 248

Město: Čáslav
Adresa: Masarykova 248/24

Gymnázium Františka Palackého

Město: Neratovice
Adresa: Masarykova 450

Gymnázium Hostivice

Město: Hostivice
Adresa: Komenského 141

Gymnázium J. A. Komenského, Nové Srašecí, Komenského nám. 209

Město: Nové Strašecí
Adresa: Komenského náměstí

Gymnázium J. Barranda

Město: Beroun
Adresa: Talichova

Gymnázium Jana Palacha Mělník, Pod Vrchem 3421

Město: Mělník
Adresa: Pod Vrchem 3421

Gymnázium Nymburk, Komenského 779

Město: Nymburk
Adresa: Komenského 779

Gymnázium Václava Beneše Třebízského, Slaný, Smetanovo nám. 1310

Město: Slaný
Adresa: Smetanovo nám. 1310

Gymnázium Václava Hraběte

Město: Hořovice
Adresa: Jiráskova 617

Gymnázium, Kladno, nám.Edvarda Beneše 1573

Město: Kladno
Adresa: nám. Edvarda Beneše 1573

Gymnázium, Vlašim, Tylova 271

Město: Vlašim
Adresa: Tylova 271

Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram, Gen. R. Tesaříka 114

Město: Příbram
Adresa: Gen. R. Tesaříka 114

Integrovaná střední škola Stanislava Kubra

Město: Středokluky
Adresa: Školská 105

Integrovaná střední škola technická, Mělník, K učilišti 2566

Město: Mělník
Adresa: K Učilišti 2566

Integrovaná střední škola, Jesenice

Město: Jesenice
Adresa: Žatecká 1

Integrovaná střední škola, Mladá Boleslav, Na Karmeli 206

Město: Mladá Boleslav
Adresa: Na Karmeli 206/11

ISŠ Rakovník

Město: Rakovník
Adresa: Na Jirkově 2309

Jungmannova základní škola Beroun

Město: Beroun
Adresa: Plzeňská 30/14

Klub dětí Benátky nad jizerou

Město: Benátky nad Jizerou
Adresa: Pražská 227

Manažerská akademie, soukromá SŠ Beroun

Město: Beroun
Adresa: U Stadionu 787

Martina Wannerová

Město: Hostouň
Adresa: Hájecká 330

Masarykova jubilejní základní škola Hřebeč, okres Kladno

Město: Hřebeč
Adresa: Školská 262

Masarykova základní škola a mateřská škola Brodce

Město: Brodce
Adresa: Rudé armády 300

Masarykova základní škola a MŠ Semčice

Město: Semčice
Adresa: 3

Masarykova základní škola Obecnice, okres Příbram

Město: Obecnice
Adresa: 255

Masarykova základní škola Velký Osek

Město: Velký Osek
Adresa: Vrchlického 236

Masarykovo klasické gymnázium, s.r.o.

Město: Říčany
Adresa: Táborská 1685/47b

Mateřská škola

Město: Jílové u Prahy
Adresa: Pod Školkou 493

mateřská škola

Město: Mukařov
Adresa: U zelené cesty 200

Mateřská škola Bystřice

Město: Bystřice
Adresa: Družstevní 422

Mateřská škola Čáslav, okres Kutná Hora

Město: Čáslav
Adresa: Jahodová 1454

Mateřská škola Cerhenice

Město: Cerhenice
Adresa: Školská 444

Mateřská škola Církvice 202

Město: Církvice
Adresa: Církvice 202

Mateřská škola Cvrčovice,okres Kladno

Město: Cvrčovice
Adresa: Sokolská 230

Mateřská škola Dřínov, okr.Kladno

Město: Dřínov
Adresa: 1

Mateřská škola Jablíčko Velké Přílepy, okres Praha-západ

Město: Velké Přílepy
Adresa: Na Parcelách 250

Mateřská škola Kladno

Město: Kladno
Adresa: Herbenova

Mateřská škola Klicperova

Město: Rakovník
Adresa: Klicperova 1904

Mateřská škola Klínec

Město: Klínec
Adresa: 132

Mateřská škola Křečhoř

Město: Křečhoř
Adresa: 103

Mateřská škola krupá

Město: Krupá
Adresa: Krupá 201

Mateřská škola Minisvět U Krtečka, s.r.o.

Město: Tehov
Adresa: Lovčická

Mateřská škola Mšeno, okres Mělník

Město: Mšeno
Adresa: Havlíčkova 273

Mateřská škola Nespeky

Město: Nespeky
Adresa: 170

Mateřská škola Nesuchyně, okres Rakovník, příspěvková organizace

Město: Nesuchyně
Adresa: 22

Mateřská škola Nová Ves

Město: Nová Ves
Adresa: Nad Hřištěm 200

Mateřská škola Obříství, okr. Mělník

Město: Obříství
Adresa: Obříství 259

Mateřská škola Panoší Újezd, okres Rakovník, příspěvková organizace

Město: Panoší Újezd
Adresa: 84

Mateřská škola Pastelka, Petříkov, příspěvková organizace

Město: Petříkov
Adresa: Petříkov 174

Mateřská škola Řisuty okres Kladno

Město: Řisuty
Adresa: Řisuty 84

Mateřská škola Roztoky, přemyslovská 1193, okres Praha západ

Město: Roztoky
Adresa: Přemyslovská 1193

Mateřská škola Ruda, okres Rakovník, příspěvková organizace

Město: Ruda
Adresa: Rakovnická 194

Mateřská škola Sluníčko

Město: Mladá Boleslav
Adresa: Havlíčkova 1153

Mateřská škola Sluníčko

Město: Sulice
Adresa: Školní 349

Mateřská škola Sluníčko Dobrovíz

Město: Dobrovíz
Adresa: Pražská 83

Mateřská škola Stašov,prispevkova organizace

Město: Stašov
Adresa: 157

Mateřská škola Středokluky, příspěvková organizace

Město: Středokluky
Adresa: Starý vrch 102

Mateřská škola Světice

Město: Světice
Adresa: Ke Školce 107

Mateřská škola Třebestovice, příspěvková organizace

Město: Třebestovice
Adresa: Dukelská 99

Mateřská škola Votice

Město: Votice
Adresa: Sadová 565

Mateřská škola Všestary

Město: Všestary
Adresa: Pankrácká 73

Mateřská škola Zdice, Zahradní 801, okr. Beroun

Město: Zdice
Adresa: Zahradní 801

Mateřská škola Žehušice, příspěvková organizace

Město: Žehušice
Adresa: Hlavní 168

Mateřskáškola Kladno Plzeňská 3129

Město: Kladno
Adresa: Plzeňská

Mateřské centrum PUTTI,o.s.

Město: Sázava
Adresa: Pod Čihadlem

Mateřské školy Kutná Hora

Město: Kutná Hora
Adresa: Benešova 149

MŠ - Kaňk

Město: Kutná Hora
Adresa: Kaňk 243

MŠ 17.listopadu-Sedmikráska, Kutná Hora

Město: Kutná Hora
Adresa: 17.listopadu 65

MŠ Benešova 7

Město: Kutná Hora
Adresa: Benešova 7

MŠ Čakovičky

Město: Čakovičky
Adresa: Kojetická 32

MŠ DUBÍNEK V KROUČOVÉ

Město: Kroučová
Adresa: 124

MŠ Duhový svět

Město: Kladno
Adresa: Bendlova 2168

MŠ Horoměřice

Město: Horoměřice
Adresa: Velvarská 310

MŠ Káraný

Město: Káraný
Adresa: Polní 324

MŠ Kovanice

Město: Kovanice
Adresa: Kovanice 144

MŠ Krchleby, okres Nymburk

Město: Krchleby
Adresa: Nymburská 82

MŠ Libčice nad Vltavou

Město: Libčice nad Vltavou
Adresa: Chýnovská 367

MŠ Lužec nad Vltavou

Město: Lužec nad Vltavou
Adresa: 9. května 97

MŠ Sedlec

Město: Kutná Hora
Adresa: Zámecká 27

MŠ Školní 131

Město: Příbram
Adresa: Školní 131

MŠ SLUNÍČKO Dobřichov

Město: Dobřichov
Adresa: Dobřichov 306

Naše Škola

Město: Liteň
Adresa: Pode Zděmi 402

o.s.LECCOS NZDM Zvonice

Město: Český Brod
Adresa: nám. Arnošta z Pardubic 31

OA Neveklov

Město: Neveklov
Adresa: Školní 303

Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Příbram

Město: Příbram
Adresa: Na Příkopech 104

Obchodní akademie Vlašim

Město: Vlašim
Adresa: V Sadě 1565

Obchodní akademie, Vyšší odborná škola ekonomická a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Mladá Boleslav, T. G. Masar

Město: Mladá Boleslav
Adresa: třída T. G. Masaryka 14

Odborné učiliště, Praktická škola, Základní škola a Mateřská škola Příbram IV, příspěvková organizace

Město: Březnice
Adresa: Bukovany 1

Rodinné centrum Kašpárek Mělník, o. s.

Město: Mělník
Adresa: Na Vyhlídce 18/2

Rodinné centrum ROUTA, o.s.

Město: Čelákovice
Adresa: Prokopa Holého 1269

Smart Academia základní škola, s.r.o.

Město: Hostivice
Adresa: Řehníkova 2192

Sofie - mateřská škola a základní škola o.p.s.

Město: Říčany
Adresa: Žižkova 286/12

SOŠ a SOU Horky

Město: Horky nad Jizerou
Adresa: ZÁMEK 35

SOŠ a SOU Hořovice

Město: Hořovice
Adresa: Palackého nám. 100

SOŠ a SOU Kladno

Město: Kladno
Adresa: Dubská 967

SOŠ a SOU Kladno

Město: Kladno
Adresa: U Hvězdy 2279

Soukromá mateřská škola Kaštánek

Město: Králův Dvůr
Adresa: Trubín 40

Soukromá mateřská škola, o.p.s.

Město: Neratovice
Adresa: Květnová 37/34

Speciální základní škola Rožmitál pod Třemšínem

Město: Rožmitál pod Třemšínem
Adresa: Komenského 622

Sportovní gymnázium, Kladno, Plzeňská 3103

Město: Kladno
Adresa: Plzeňská 3103

SPŠ a VOŠ Kladno, jana Palacha 1840, Kladno

Město: Slaný
Adresa: SPŠ a VOŠ KLadno, Jana Palacha 1840, 27201 Kladno

SpŠ Rakovník

Město: Rakovník
Adresa: Sídl. Gen. J. Kholla 2501

SŠTŘ Hermés MB s.r.o.

Město: Mladá Boleslav
Adresa: Laurinova 1049

Střední hotelvá škola, s.r.o.

Město: Kladno
Adresa: Floriánské náměstí 350

Střední lesnická škola a střední odborné učiliště

Město: Křivoklát
Adresa: Písky 181

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404

Město: Beroun
Adresa: Okružní 1404

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Dubno

Město: Dubno
Adresa: 100

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Mladá Boleslav, Jičínská 762

Město: Mladá Boleslav
Adresa: Jičínská 762

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště,Neratovice,Školní 664

Město: Neratovice
Adresa: Školní 664

Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín, Jaselská 826

Město: Kolín
Adresa: Jaselská 826

Střední odborné učiliště Sedlčany o.p.s.

Město: Sedlčany
Adresa: Na Červeném Hrádku 766

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie

Město: Kladno
Adresa: Cyrila Boudy 2954

Střední průmyslová škola stavební, Mělník, Českobratrská 386

Město: Mělník
Adresa: Českobratrská 386

Střední škola a Základní škola Beroun

Město: Beroun
Adresa: Karla Čapka 1457

Střední škola letecké a výpočetní techniky Odolena Voda,U Letiště 370

Město: Odolena Voda
Adresa: U Letiště 370

Střední škola oděvního a grafického designu, Lysá nad Labem, Stržiště 475.

Město: Lysá nad Labem
Adresa: Stržiště 475

Střední škola řemesel Kunice, příspěvková organizace

Město: Kunice
Adresa: K Učilišti 18

Střední škola, Základní škola a Mateřská škola speciální, Rakovn

Město: Rakovník
Adresa: Františka Diepolta 1576

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Mladá Boleslav, B. Němcové 482

Město: Mladá Boleslav
Adresa: Boženy Němcové 482/12

Střední zemědělská škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Zápská 302

Město: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Adresa: Zápská 302/8

Sunny Canadian International School - Základní škola a Gymnázium, s.r.o.

Město: Jesenice
Adresa: Straková 522

SZeŠ a SOŠ Poděbrady

Město: Poděbrady
Adresa: Boučkova 355/49

Technoworld a.s.

Město: Lety
Adresa: Polní 460

Vyšší odborná škola a Střední odborná škola, Březnice, Rožmitálská 340

Město: Březnice
Adresa: Rožmitálská 340

Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola,Benešov,Mendelova 131

Město: Benešov
Adresa: Mendelova 131

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197

Město: Kutná Hora
Adresa: Masarykova 197/1

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav, Přemysla Otakara II. 938

Město: Čáslav
Adresa: Přemysla Otakara II. 938/18

Waldorfská škola Příbram - Základní škola, Gymnázium a Střední odborné učiliště Příbram, Hornická 327

Město: Příbram
Adresa: Hornická 327

Základní škola

Město: Zeleneč
Adresa: Kasalova 454/1

Základní škola

Město: Bystřice
Adresa: Dr. E. Beneše 300

Základní škola

Město: Pečky
Adresa: Tř. Jana Švermy 342

Základní škola

Město: Kounice
Adresa: 363

Základní škola

Město: Stříbrná Skalice
Adresa: Na městečku 69

Základní škola Obříství , okres Mělník

Město: Obříství
Adresa: Školní 84

Základní škola a Mateřská škola

Město: Kralupy nad Vltavou
Adresa: Třebízského 523

Základní škola a Mateřská škola

Město: Chotusice
Adresa: 262

Základní škola a mateřská škola

Město: Křečkov
Adresa: 68

Základní škola a mateřská škola

Město: Kamenný Přívoz
Adresa: Kamenný Přívoz 53

Základní škola a Mateřská škola

Město: Dolní Hbity
Adresa: 44

Základní škola a mateřská škola

Město: Hořátev
Adresa: 79

Základní škola a Mateřská škola

Město: Kladno
Adresa: Ukrajinská 2447

Základní škola a Mateřská škola Cítov, okres Mělník

Město: Cítov
Adresa: 3

Základní škola a Mateřská škola Bez hranic

Město: Mšec
Adresa: 171

Základní škola a Mateřská škola Bílé Podolí, okres Kutná Hora

Město: Bílé Podolí
Adresa: 67

Základní škola a Mateřská škola Brandýsek

Město: Brandýsek
Adresa: U Mateřské školy

Základní škola a Mateřská škola Bratronice, okres Kladno

Město: Bratronice
Adresa: 76

Základní škola a Mateřská škola Březno

Město: Březno
Adresa: 115

Základní škola a Mateřská škola Broumy, okres Beroun

Město: Broumy
Adresa: Školní 242

Základní škola a Mateřská škola Býchory, okres Kolín, příspěvkov

Město: Býchory
Adresa: 99

Základní škola a Mateřská škola Čečelice, okres Mělník

Město: Čečelice
Adresa: Školní 57/2

Základní škola a Mateřská škola Cerhenice, okres Kolín příspěvková organizace

Město: Cerhenice
Adresa: Školská 280

Základní škola a mateřská škola Chlum, okres Příbram

Město: Nalžovice
Adresa: 16

Základní škola a mateřská škola Chlumín,příspěvková organizaceká škola Chlumín

Město: Chlumín
Adresa: 8

Základní škola a Mateřská škola Chrášťany, okres Rakovník

Město: Chrášťany
Adresa: 68

Základní škola a Mateřská škola Chýně, okres Praha - západ

Město: Chýně
Adresa: Za Školou 55

Základní škola a Mateřská škola Čistá, okres Rakovník

Město: Čistá
Adresa: Tyršova 127

Základní škola a mateřská škola Dobrovice

Město: Dobrovice
Adresa: Komenského 46

Základní škola a Mateřská škola Doksy, okres Kladno

Město: Doksy
Adresa: Sokolská 230

Základní škola a Mateřská škola Dolní Břežany

Město: Dolní Břežany
Adresa: Na Vršku 290

Základní škola a mateřská škola Dolní Kralovice, okres Benešov

Město: Dolní Kralovice
Adresa: Školní 1

Základní škola a Mateřská škola Družec, okres Kladno

Město: Družec
Adresa: Ke Kostelu 77

Základní škola a Mateřská škola Dublovice, okres Příbram, příspěvková organizace

Město: Dublovice
Adresa: 56

Základní škola a Mateřská škola G. A. Lindnera Rožďalovice

Město: Rožďalovice
Adresa: Tyršova 278

Základní škola a Mateřská škola Hluboš

Město: Hluboš
Adresa: 116

Základní škola a Mateřská škola Hostín u Vojkovic, okres Mělník

Město: Hostín u Vojkovic
Adresa: 76

Základní škola a mateřská škola Husinec - Řež, příspěvková organizace

Město: Husinec
Adresa: Ke Škole 17

Základní škola a Mateřská škola Hvožďany, okres Příbram, příspěvková organizace

Město: Hvožďany
Adresa: Hvožďany 2

Základní škola a Mateřská škola Jesenice u Sedlčan

Město: Jesenice
Adresa: 10

Základní škola a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník

Město: Jesenice
Adresa: Školní 323

Základní škola a Mateřská škola Jince

Město: Jince
Adresa: Slavíkova 26

Základní škola a mateřská škola Josefa Kubálka Všenory, okres Praha-západ

Město: Všenory
Adresa: Karla Majera 370

Základní škola a mateřská škola Juventa Milovice

Město: Milovice
Adresa: Komenského 570

Základní škola a Mateřská škola Karlštejn, okres Beroun

Město: Karlštejn
Adresa: 67

Základní škola a Mateřská škola Kladno, Doberská 323

Město: Kladno
Adresa: Doberská 323

Základní škola a Mateřská škola Kladno, Jiráskova 457

Město: Kladno
Adresa: Jiráskova 457

Základní škola a Mateřská škola Kladno, Norská 2633

Město: Kladno
Adresa: Norská 2633

Základní škola a Mateřská škola Kladno, Školská 322

Město: Kladno
Adresa: Školská

Základní škola a mateřská škola Kladno, Velvarská 1206

Město: Kladno
Adresa: Velvarská 1206

Základní škola a Mateřská škola Kladno, Vodárenská 2115

Město: Kladno
Adresa: Vodárenská 2115

Základní škola a Mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756

Město: Kladno
Adresa: Zd. Petříka 1756

Základní škola a Mateřská škola Klecany, okres Praha-východ

Město: Klecany
Adresa: 375

Základní škola a Mateřská škola Klobuky, okres Kladno

Město: Klobuky
Adresa: Nová 8

Základní škola a Mateřská škola Kostelní Hlavno,okres Praha-východ

Město: Kostelní Hlavno
Adresa: 97

Základní škola a Mateřská škola Kounov, okres Rakovník

Město: Kounov
Adresa: 196

Základní škola a Mateřská škola Krakovany, okres Kolín

Město: Krakovany
Adresa: 113

Základní škola a Mateřská škola Králův Dvůr - Počaply,Tyršova 136,okres Beroun

Město: Králův Dvůr
Adresa: Tyršova 136

Základní škola a Mateřská škola Krásná Hora n. Vlt., okres Příbr

Město: Krásná Hora nad Vltavou
Adresa: 103

Základní škola a Mateřská škola Krchleby , okres Kutná Hora , příspěvková organizace

Město: Krchleby
Adresa: 80

Základní škola a Mateřská škola Křesetice, okres Kutná Hora, příspěvková organizace

Město: Křesetice
Adresa: 76

Základní škola a Mateřská škola Křivoklát

Město: Křivoklát
Adresa: 157

Základní škola a mateřská škola Ledčice, okres Mělník

Město: Ledčice
Adresa: 179

Základní škola a mateřská škola Lešany

Město: Lešany
Adresa: 42

Základní škola a Mateřská škola Lišany, okres Rakovník , příspěvková organizace

Město: Lišany
Adresa: Rakovnická 115

Základní škola a Mateřská škola Lochovice, okres Beroun příspěvková organizace

Město: Lochovice
Adresa: Lochovice 3

Základní škola a mateřská škola Loučeň

Město: Loučeň
Adresa: Loučeň

Základní škola a Mateřská škola Louňovice pod Blaníkem, okres Benešov

Město: Louňovice pod Blaníkem
Adresa: Táborská 170

Základní škola a Mateřská škola Lužná, okres Rakovník

Město: Lužná
Adresa: Masarykovo nám. 252

Základní škola a Mateřská škola Malešov, okres Kutná Hora

Město: Malešov
Adresa: Žižkovo nám. 107

Základní škola a mateřská škola Malý Újezd

Město: Malý Újezd
Adresa: 49

Základní škola a Mateřská škola Mělnické Vtelno, okres Mělník

Město: Mělnické Vtelno
Adresa: Hlavní 149

Základní škola a Mateřská škola Miličín okres Benešov

Město: Miličín
Adresa: 248

Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Jilemnického 1152, příspěvková organizace

Město: Mladá Boleslav
Adresa: Jilemnického 1152

Základní škola a Mateřská škola Mladá Boleslav, Václavkova 1040

Město: Mladá Boleslav
Adresa: Václavkova 1040

Základní škola a mateřská škola Načeradec, okres Benešov

Město: Načeradec
Adresa: Načeradec

Základní škola a Mateřská škola Nechvalice, okres Příbram

Město: Nechvalice
Adresa: 25

Základní škola a Mateřská škola Nečín , Nečín č.p. 70, okres Příbram

Město: Nečín
Adresa: 70

Základní škola a Mateřská škola Neumětely, okres Beroun

Město: Neumětely
Adresa: Příbramská 163

Základní škola a Mateřská škola Nový Knín

Město: Nový Knín
Adresa: náměstí Jiřího z Poděbrad 53

Základní škola a Mateřská škola Nučice, okres Praha - západ

Město: Nučice
Adresa: Kubrova 136

Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Komenského 589 - příspěvková organizace

Město: Nymburk
Adresa: Komenského 589/12

Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Letců R.A.F. 1989 - pří

Město: Nymburk
Adresa: Letců R.A.F. 1989

Základní škola a Mateřská škola Nymburk, Tyršova 446 - příspěvková organizace

Město: Nymburk
Adresa: Tyršova 446/9

Základní škola a Mateřská škola Olbramovice , okres Benešov, příspěvková organizace

Město: Olbramovice
Adresa: Olbramovice 4

Základní škola a Mateřská škola Olešná, okres Rakovník

Město: Olešná
Adresa: 61

Základní škola a Mateřská škola Osov, okres Beroun

Město: Osov
Adresa: 93

Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladn

Město: Buštěhrad
Adresa: Tyršova 77/10

Základní škola a Mateřská škola Pičín, okres Příbram

Město: Pičín
Adresa: 23

Základní škola a Mateřská škola Počepice okres Příbram, příspěvková organizace

Město: Počepice
Adresa: 41

Základní škola a Mateřská škola Pod Budčí, Zákolany, příspěvková organizace

Město: Zákolany
Adresa: 50

Základní škola a Mateřská škola Potěhy, okres Kutná Hora

Město: Potěhy
Adresa: 155

Základní škola a Mateřská škola Praskolesy,okres Beroun

Město: Praskolesy
Adresa: 104

Základní škola a mateřská škola Předměřice nad Jizerou, okres Mladá Boleslav

Město: Předměřice nad Jizerou
Adresa: 143

Základní škola a mateřská škola Přerov nad Labem

Město: Přerov nad Labem
Adresa: Přerov nad Labem č.p. 112

Základní škola a Mateřská škola Šanov, okres Rakovník

Město: Šanov
Adresa: 91

Základní škola a Mateřská škola speciální,Králův Dvůr, Preislerovo nám. 28

Město: Králův Dvůr
Adresa: Plzeňská 90

Základní škola a mateřská škola Srbsko , okres Beroun, příspěvková organizace

Město: Srbsko
Adresa: Srbsko

Základní škola a Mateřská škola Stará Huť, okres Příbram

Město: Stará Huť
Adresa: U Školy 149

Základní škola a Mateřská škola Starý Kolín, příspěvková organizace

Město: Starý Kolín
Adresa: Kolínská 90

Základní škola a Mateřská škola Stehelčeves, okres Kladno

Město: Stehelčeves
Adresa: Řánkova 87

Základní škola a Mateřská škola Suchodol, okres Příbram, příspěvková organizace

Město: Suchodol
Adresa: 39

Základní škola a mateřská škola Svárov

Město: Unhošť
Adresa: Svárov 1

Základní škola a Mateřská škola Tehov

Město: Tehov
Adresa: Svatojánská Náves 78

Základní škola a Mateřská škola Teplýšovice, okres Benešov

Město: Teplýšovice
Adresa: 45

Základní škola a Mateřská škola Tochovice

Město: Tochovice
Adresa: 76

Základní škola a Mateřská škola Třebotov

Město: Třebotov
Adresa: Hlavní 190

Základní škola a Mateřská škola Újezd, okres Beroun

Město: Újezd
Adresa: 85

Základní škola a Mateřská škola Věšín, okres Příbram

Město: Věšín
Adresa: 14

Základní škola a Mateřská škola Vitice, okres Kolín

Město: Vitice
Adresa: Vitice

Základní škola a Mateřská škola Vlastějovice

Město: Vlastějovice
Adresa: 56

Základní škola a Mateřská škola Vrbová Lhota, okres Kolín

Město: Vrbová Lhota
Adresa: Poděbradská 22

Základní škola a mateřská škola Všetaty - okres Mělník

Město: Všetaty
Adresa: Komenského 375

Základní škola a Mateřská škola Zadní Třebaň, okres Beroun

Město: Zadní Třebaň
Adresa: Zadní Třebaň

Základní škola a Mateřská škola Zaječov, okres Beroun

Město: Zaječov
Adresa: 359

Základní škola a Mateřská škola, Klučenice

Město: Klučenice
Adresa: Klučenice 1

Základní škola a Mateřská škola, Kolešovice, okres Rakovník, příspěvková organizace

Město: Kolešovice
Adresa: 235

Základní škola a Mateřská škola, Nebužely, okres Mělník

Město: Nebužely
Adresa: 47

Základní škola a Mateřská škola, Sedlec-Prčice

Město: Sedlec-Prčice
Adresa: Školní 160

Základní škola a Mateřská škola, Senohraby, okres Praha východ

Město: Senohraby
Adresa: Školní 27

Základní škola a Praktická škola Benešov, Konopišťská 386

Město: Benešov
Adresa: Konopišťská 386

Základní škola a Praktická škola, Český Brod, Žitomířská 1359

Město: Český Brod
Adresa: Žitomířská 1359

Základní škola a Praktická škola, Kladno, Pařížská 2249

Město: Kladno
Adresa: Pařížská 2249

Základní škola Benátky nad Jizerou, Husovo náměstí 55

Město: Benátky nad Jizerou
Adresa: Husovo náměstí 55

Základní škola Benešov, Dukelská 1818

Město: Benešov
Adresa: Dukelská 1818

Základní škola Beroun, Wagnerovo náměstí 458

Město: Beroun
Adresa: Wagnerovo nám. 458/7

Základní škola Bohutín, okres Příbram

Město: Bohutín
Adresa: 37

Základní škola Březnice

Město: Březnice
Adresa: Rožmitálská 419

Základní škola Byšice, okres Mělník

Město: Byšice
Adresa: Komenského 200

Základní škola Čachovice a Mateřská škola Struhy, okres Mladá Boleslav

Město: Čachovice
Adresa: Komenského 96

Základní škola Čáslav, Masarykova 357, okr. Kutná Hora

Město: Čáslav
Adresa: Masarykova 330/7

Základní škola Čáslav, příspěvková organizace

Město: Čáslav
Adresa: Husova 526/15

Základní škola Čáslav,Sadová ul.,okres Kutná Hora

Město: Čáslav
Adresa: Sadová 1756

Základní škola Čechtice, okres Benešov

Město: Čechtice
Adresa: Na Lázni 335

Základní škola Čerčany, okres Benešov

Město: Čerčany
Adresa: Sokolská 180

Základní škola Černuc, okres Kladno

Město: Černuc
Adresa: 95

Základní škola Červené Pečky

Město: Červené Pečky
Adresa: Kutnohorská 181

Základní škola Čestlice

Město: Čestlice
Adresa: Na Návsi 3

Základní škola Charlotty Garrique Masarykové Lány, okres Kladno

Město: Lány
Adresa: Školní 93

Základní škola Církvice, okres Kutná Hora

Město: Církvice
Adresa: 7

Základní škola Davle

Město: Davle
Adresa: Školní 96

Základní škola Divišov, okres Benešov, příspěvková organizace

Město: Divišov
Adresa: Na Sadech 260

Základní škola Dobřichovice

Město: Dobřichovice
Adresa: 5. května 40

Základní škola Dobříš, Komenského nám. 35, okres Příbram

Město: Dobříš
Adresa: náměstí Komenského 35

Základní škola Dobříš, Školní 1035, okres Příbram

Město: Dobříš
Adresa: Školní 1035

Základní škola Dolní Slivno, okres Mladá Boleslav

Město: Dolní Slivno
Adresa: 40

Základní škola Dukelských hrdinů Žehuň okres Nymburk

Město: Žehuň
Adresa: 52

Základní škola Dvory, okres Nymburk

Město: Dvory
Adresa: 40

Základní škola Františka Josefa Řezáče, Liteň, okres Beroun

Město: Liteň
Adresa: Školská

Základní škola Hořín, okres Mělník

Město: Hořín
Adresa: 3

Základní škola Hostivice, okres Praha-západ

Město: Hostivice
Adresa: U zámecké zdi 1704

Základní škola Hostouň, okres Kladno

Město: Hostouň
Adresa: Na Skalech 48

Základní škola Hudlice-okres Beroun

Město: Hudlice
Adresa: Jungmannova 147

Základní škola Ing. M. Plesingera - Božinova Neratovice

Město: Neratovice
Adresa: Školní 900

Základní škola J.A.Komenského Kly, okres Mělník

Město: Kly
Adresa: 70

Základní škola J.A.Komenského Lysá nad Labem, Komenského 1534, okres Nymburk

Město: Lysá nad Labem
Adresa: Komenského 1534/16

Základní škola Jana Václava Sticha - Punta a mateřská škola Žehušice , okres Kutná Hora

Město: Žehušice
Adresa: Ke Křížku 190

Základní škola JEDNA RADOST Pňov-Předhradí

Město: Poděbrady
Adresa: Na Hrázi 742/64

Základní škola Jílové u Prahy, příspěvková organizace

Město: Jílové u Prahy
Adresa: Komenského 365

Základní škola Jinočany, příspěvková organizace

Město: Jinočany
Adresa: Pražská 54

Základní škola Jiráskova 617, Hořovice

Město: Hořovice
Adresa: Jiráskova 617

Základní škola Jirny, okres Praha východ příspěvková organizace

Město: Jirny
Adresa: Brandýská 45

Základní škola Jivina

Město: Jivina
Adresa: 9

Základní škola Kamenice, okres Praha - východ

Město: Kamenice
Adresa: Ringhofferova 57

Základní škola Kamýk nad Vltavou, okres Příbram

Město: Kamýk nad Vltavou
Adresa: 141

Základní škola Karla Hynka Máchy Doksy, Valdštejnská 253, okres

Město: Doksy
Adresa: Valdštejnská 25

ZÁKLADNÍ ŠKOLA KLADNO, C. BOUDY 1188

Město: Kladno
Adresa: Cyrila Boudy 1188

Základní škola Kladno, Vodárenská 2116

Město: Kladno
Adresa: Vodárenská

Základní škola Kmetiněves, okres Kladno, Kmetiněves 77, 273 22 Hospozín

Město: Kmetiněves
Adresa: 77

Základní škola Kněžice, okres Nymburk, příspěvková organizace

Město: Kněžice
Adresa: Kněžice 5

Základní škola Kolín II., Bezručova 980

Město: Kolín
Adresa: Bezručova 980

Základní škola Kolín II., Kmochova 943

Město: Kolín
Adresa: Kmochova 943

Základní škola Kolín III., Masarykova 412

Město: Kolín
Adresa: Masarykova 412

Základní škola Kolín IV., Prokopa Velikého 633

Město: Kolín
Adresa: Prokopa Velikého 633

Základní škola Kolín V., Mnichovická 62

Město: Kolín
Adresa: Mnichovická 62

Základní škola Kosmonosy , Podzámecká 1 , okres Mladá Boleslav

Město: Kosmonosy
Adresa: Podzámecká 1

Základní škola Kosmonosy-Horní Stakory 54,okres Mladá Boleslav,příspěvková organizace

Město: Kosmonosy
Adresa: Horní Stakory 54

Základní škola Kostelec nad Černými lesy

Město: Kostelec nad Černými Lesy
Adresa: náměstí Smiřických 33

Základní škola Kostelec u Křížků, okres Praha - východ

Město: Kamenice
Adresa: Kostelec u Křížků 48

Základní škola Kostomlaty nad Labem,okres Nymburk

Město: Kostomlaty nad Labem
Adresa: Školní 402

Základní škola Kralupy nad Vltavou, Gen. Klapálka 1029, okres Mělník, příspěvková organizace

Město: Kralupy nad Vltavou
Adresa: Gen. Klapálka 1029

Základní škola Kralupy nad Vltavou, Komenského nám. č. 198, okres Mělník, příspěvková organizace

Město: Kralupy nad Vltavou
Adresa: Komenského nám. 198

Základní škola Krhanice, okres Benešov

Město: Krhanice
Adresa: 149

Základní škola Kutná Hora, Jana Palacha 166

Město: Kutná Hora
Adresa: Jana Palacha 166

Základní škola Kutná Hora, Kamenná stezka 40

Město: Kutná Hora
Adresa: Kamenná stezka 40/1

Základní škola Kvílice okres Kladno

Město: Kvílice
Adresa: 38

Základní škola Libiš ,okres Mělník

Město: Libiš
Adresa: Školní 180/4

Základní škola Libušín , okres Kladno , příspěvková organizace

Město: Libušín
Adresa: Komenského 237

Základní škola Líšnice, okres Praha - západ

Město: Líšnice
Adresa: 19

Základní škola Loděnice, okres Beroun

Město: Loděnice
Adresa: Školní 255

Základní škola Luštěnice, okres Mladá Boleslav

Město: Luštěnice
Adresa: Boleslavská 160

Základní škola Maltézských rytířů

Město: Kladno
Adresa: Školská 349

Základní škola Městec Králové, okres Nymburk

Město: Městec Králové
Adresa: Bezručova 723

Základní škola Milín, okres Příbram, příspěvková organizace

Město: Milín
Adresa: Školní 247

Základní škola Mirošovice, okres Praha - východ

Město: Mirošovice
Adresa: Školní 211

Základní škola Mladá Boleslav,17.listopadu 1325

Město: Mladá Boleslav
Adresa: 17. listopadu 1325

Základní škola Mladá Boleslav,Dukelská 1112

Město: Mladá Boleslav
Adresa: Dukelská 1112

Základní škola Mladá Boleslav,Václavkova 1082,příspěvková org.

Město: Mladá Boleslav
Adresa: Václavkova 1082

Základní škola Mnichovo Hradiště, Sokolovská 254, okres Mladá Boleslav

Město: Mnichovo Hradiště
Adresa: Sokolovská 254

Základní škola Mnichovo Hradiště, Studentská 895, okres Mladá Boleslav

Město: Mnichovo Hradiště
Adresa: Studentská 895

Základní škola Mníšek pod Brdy, okres Praha-západ

Město: Mníšek pod Brdy
Adresa: Komenského 420

Základní škola Mšeno, okr. Mělník, příspěvková organizace

Město: Mšeno
Adresa: Boleslavská 360

Základní škola Mukařov

Město: Mukařov
Adresa: Školní 88

Základní škola Na Výsluní,okres Praha - východ,příspěvková organizace

Město: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Adresa: Kostelecká 1750

Základní škola Nelahozeves - příspěvková organizace, okres Mělník

Město: Nelahozeves
Adresa: Školní 55

Základní škola Netvořice, okres Benešov, příspěvková organizace

Město: Netvořice
Adresa: Školní 171

Základní škola Neveklov, okres Benešov

Město: Neveklov
Adresa: Školní 301

Základní škola Odolena Voda, okres Praha - východ

Město: Odolena Voda
Adresa: Školní 200

Základní škola Opočnice, okres Nymburk, sdružuje : základní školu,mateřskou školu,jídelnu základní školy,školní družinu

Město: Opočnice
Adresa: 23

Základní škola P. Lisého Hostomice, okres Beroun

Město: Hostomice
Adresa: Školní 246

Základní škola Pavlíkov , okres Rakovník

Město: Pavlíkov
Adresa: 77

Základní škola Pchery,okres Kladno

Město: Pchery
Adresa: 338

Základní škola Petrovice , okres Příbram , příspěvková organizace

Město: Petrovice
Adresa: 196

Základní škola pod Svatou Horou, Příbram

Město: Příbram
Adresa: Balbínova 328

Základní škola praktická a Základní škola speciální Mělník, příspěvková organizace

Město: Mělník
Adresa: Jaroslava Seiferta 179/9

Základní škola praktická, Kralupy nad Vltavou, Jodlova 111, okres Mělník, příspěvková organizace

Město: Kralupy nad Vltavou
Adresa: Jodlova 111

Základní škola praktická, Základní škola speciální a Mateřská škola speciální Kadno, Pařížská 2199

Město: Kladno
Adresa: Pařížská 2199

Základní škola Přistoupim, okres Kolín

Město: Přistoupim
Adresa: 37

ZÁKLADNÍ ŠKOLA PROSPERITY

Město: Nová Ves I
Adresa: Václavské náměstí 33

Základní škola Psáry

Město: Psáry
Adresa: Hlavní 12

Základní škola Řevnice

Město: Řevnice
Adresa: Školní 600

Základní škola Roztoky, okres Rakovník, příspěvková organizace

Město: Křivoklát
Adresa: V Zahradkách 230

Základní škola Roztoky, Školní náměstí 470,252 63 Roztoky, okr. Praha západ

Město: Roztoky
Adresa: Školní nám. 470

Základní škola Rudná, okres Praha - západ

Město: Rudná
Adresa: Masarykova 878/115

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků Magic Hill s.r.o.

Město: Říčany
Adresa: Žižkova 233

Základní škola Semice

Město: Semice
Adresa: 111

Základní škola Šestajovice, okres Praha - východ

Město: Šestajovice
Adresa: Komenského 158/11

Základní škola Škvorec

Město: Škvorec
Adresa: Tyršova 130

Základní škola Slaný, Rabasova 821, okres Kladno

Město: Slaný
Adresa: Rabasova 821

Základní škola Sluhy , okr. Praha - východ, příspěvková organizace

Město: Sluhy
Adresa: 29

Základní škola Smečno, okres Kladno

Město: Smečno
Adresa: Školská 284

Základní škola speciální, Mladá Boleslav, Václavkova 950

Město: Mladá Boleslav
Adresa: Václavkova 950

Základní škola T. G . Masaryka Žiželice , okres Kolín

Město: Žiželice
Adresa: Komenského 377

Základní škola T. G. Masaryka

Město: Pyšely
Adresa: Pražská 168

Základní škola T. G. Masaryka Milovice

Město: Milovice
Adresa: Školská 112/15

Základní škola T. G. Masaryka, Komárov, okres Beroun

Město: Komárov
Adresa: Sokolovická 260

Základní škola T.G. Masaryka Dolní Bousov, okres Mladá Boleslav

Město: Dolní Bousov
Adresa: Školní 74

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Mladá Boleslav, Svatovítská 574

Město: Mladá Boleslav
Adresa: Svatovítská 574/5

Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Poříčany, okres Kolín

Město: Poříčany
Adresa: Školní 300

Základní škola T.G.Masaryka Mnichovice okres Praha-východ.,příspěvková organizace

Město: Mnichovice
Adresa: Bezručova 346

Základní škola T.G.Masaryka Poděbrady, Školní 556, Okres Nymburk

Město: Poděbrady
Adresa: Školní 556/1

Základní škola T.G.Masaryka Velim

Město: Velim
Adresa: K Sídlišti 563

Základní škola Trhový Štěpánov, okres Benešov

Město: Trhový Štěpánov
Adresa: Sokolská 256

Základní škola Tuchlovice , okres Kladno

Město: Tuchlovice
Adresa: Školní 277

Základní škola TURSKO, okres Praha - západ

Město: Tursko
Adresa: Pražská 67

Základní škola Týnec nad Labem, okres Kolín, příspěvková organizace

Město: Týnec nad Labem
Adresa: náměstí Komenského 85

Základní škola Týnec nad Sázavou, příspěvková organizace

Město: Týnec nad Sázavou
Adresa: Komenského 265

Základní škola u Říčanského lesa,Školní 2400/4,Říčany, okres Praha- východ

Město: Říčany
Adresa: Školní 2400/4

Základní škola Unhošť

Město: Unhošť
Adresa: náměstí Tomáše Garrigue Masaryka

Základní škola Úvaly, okres Praha - východ

Město: Úvaly
Adresa: Arnošta z Pardubic 8

Základní škola Úžice, okres Mělník

Město: Úžice
Adresa: Kralupská

Základní škola Václa Havla, Kralupy nad Vltavou, Revoluční 682, okres Mělník, příspěvková organizace

Město: Kralupy nad Vltavou
Adresa: Revoluční 682

Základní škola Velká Dobrá, okres Kladno, příspěvková organizace

Město: Velká Dobrá
Adresa: Náměstí Komenského 17

Základní škola Velké Popovice příspěvková organizace

Město: Velké Popovice
Adresa: Komenského 5

Základní škola Velké Přílepy okres Praha - západ

Město: Velké Přílepy
Adresa: Pražská 38

Základní škola Veltrusy, okres Mělník

Město: Veltrusy
Adresa: Opletalova 493

Základní škola Velvary, okres Kladno

Město: Velvary
Adresa: Školní 269

Základní škola Vraňany, okres Mělník

Město: Vraňany
Adresa: 67

Základní škola Vrané nad Vltavou, okres Praha - západ, příspěvková organizace

Město: Vrané nad Vltavou
Adresa: U Školy 208

Základní škola Vrdy, okres Kutná Hora

Město: Vrdy
Adresa: Školská 108

Základní škola Záboří nad Labem, okres Kutná Hora, příspěvková organizace

Město: Záboří nad Labem
Adresa: Školní 71

Základní škola Zdiby, okres Praha-východ

Město: Zdiby
Adresa: U Školy 48

Základní škola Zdice, okres Beroun

Město: Zdice
Adresa: Komenského 72

Základní škola Zlonice, okres Kladno

Město: Zlonice
Adresa: Komenského 305

Základní škola Zvoleněves, okres Kladno

Město: Zvoleněves
Adresa: 120

Základní škola, Beroun - Závodí, Komenského 249

Město: Beroun
Adresa: Komenského 249/4

Základní škola, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Školní 291

Město: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Adresa: Školní 291/6

Základní škola, Hořovice, Svatopluka Čecha 455

Město: Hořovice
Adresa: Svatopluka Čecha 455/9

Základní škola, Kladno, Pařížská 2249

Město: Kladno
Adresa: Pařížská 2249

Základní škola, Lysá nad Labem, Komenského 1534

Město: Lysá nad Labem
Adresa: Komenského 1534/16

Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Kolín, Kutnohorská 179

Město: Kolín
Adresa: Kutnohorská 179

Základní škola, Mateřská škola speciální, Dětský domov, Školní družina a Školní jídelna, Nymburk, Palackého třída 515

Město: Nymburk
Adresa: Palackého třída 515/67

Základní škola, Městec Králové, Nám. Republiky 303

Město: Městec Králové
Adresa: Náměstí Republiky 303

Základní škola, Olešovice

Město: Kamenice
Adresa: Ringhofferova 436

Základní škola, Příbram - Březové Hory, Prokopská 337

Město: Příbram
Adresa: Prokopská 337

Základní škola, Příbram II, Jiráskovy sady 273

Město: Příbram
Adresa: Jiráskovy sady 273

Základní škola, Příbram VII, 28. října 1

Město: Příbram
Adresa: 28. října 1

Základní škola, Příbram VII, Bratří Čapků 279, příspěvková organizace

Město: Příbram
Adresa: Bratří Čapků 279

Základní škola, Příbram VIII, Školní 75

Město: Příbram
Adresa: Školní 75

Základní škola, Sadská

Město: Sadská
Adresa: Karoliny Světlé 386

Základní škola, Sedlčany, Konečná 1090

Město: Sedlčany
Adresa: Konečná 1090

Základní škola, Vlašim, Vorlina 1500, okres Benešov

Město: Vlašim
Adresa: U Vorliny 1500

Základní škola, Votice, Smetanova 153

Město: Votice
Adresa: Smetanova 153

ZŠ a MŠ Bečváry

Město: Bečváry
Adresa: Bečváry 49

ZŠ a MŠ Cerhovice, okres Beroun

Město: Cerhovice
Adresa: Na Dražkách 217

ZŠ a MŠ Chraštice

Město: Chraštice
Adresa: 44

ZŠ a MŠ Hrubý Jeseník

Město: Hrubý Jeseník
Adresa: 123

ZŠ a MŠ J.A. Komenského v Novém Strašecí

Město: Nové Strašecí
Adresa: Komenského náměstí 209

ZŠ a MŠ Kněžmost

Město: Kněžmost
Adresa: Na Františku 32

ZŠ a MŠ Kojetice

Město: Kojetice
Adresa: Moravcova 26

ZŠ a MŠ Lužec nad Vltavou

Město: Lužec nad Vltavou
Adresa: 1. máje 4

ZŠ a MŠ Nedomice

Město: Nedomice
Adresa: Nedomice 78

ZŠ a MŠ Nové Dvory

Město: Nové Dvory
Adresa: Masarykovo náměstí 1

ZŠ a MŠ Obořiště, okres Příbram

Město: Obořiště
Adresa: Obořiště 100

ZŠ a MŠ Postupice

Město: Postupice
Adresa: Školní 153

ZŠ a MŠ Řepín

Město: Řepín
Adresa: Hlavní 43

ZŠ a MŠ Zdislavice

Město: Zdislavice
Adresa: 100

ZŚ a Praktická škola

Město: Kutná Hora
Adresa: Na Náměti 417

ZŠ Brázdim

Město: Mratín
Adresa: Brázdim 12

ZŠ Čáslav

Město: Čáslav
Adresa: náměstí Jana Žižky z Trocnova 52

ZŠ doktora E. Beneše

Město: Mladá Boleslav
Adresa: Laurinova

ZŠ Kladno

Město: Kladno
Adresa: Amálská 2511

ZŠ Kolín III., Lipanská 420

Město: Kolín
Adresa: Lipanská 420

ZŠ Libice nad Cidlinou

Město: Libice nad Cidlinou
Adresa: Školní 465

ZŠ Mníšek pod Brdy

Město: Mníšek pod Brdy
Adresa: Komenského 886

ZŠ Mutějovice

Město: Mutějovice
Adresa: Husova

ZŠ Rudná

Město: Rudná
Adresa: 5. května 583

ZŠ Strančice

Město: Strančice
Adresa: Revoluční 170

ZŠ Středokluky

Město: Středokluky
Adresa: Školská 82

ZŠ Těptín

Město: Kamenice
Adresa: Jílovská 884

ZŠ Zásmuky

Město: Zásmuky
Adresa: Komenského nám. 94

ZŠ Žebrák, Hradní 67

Město: Žebrák
Adresa: Hradní 67

Zvláštní škola se Speciálně pedagogickým centrem

Město: Mnichovo Hradiště
Adresa: Jana Švermy 380

Kraj: Ústecký

1. Česká společnost, z. s.

Město: Podbořany
Adresa: Bílý kopec 432

Biskuské gymnázium Krupka 1 - Bohosudov

Město: Krupka
Adresa: Koněvova 100

DD, ZŠ a SŠ

Město: Žatec
Adresa: Pražská 808

DDM Postoloprty

Město: Postoloprty
Adresa: Jiráskovo náměstí 490

Dětský domov a Školní jídelna

Město: Ústí nad Labem
Adresa: Truhlářova 526/16

DĚTSKÝ DOMOV A ŠKOLNÍ JÍDELNA LITOMĚŘICE

Město: Litoměřice
Adresa: Čelakovského 1007/8a

Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola a Školní jídelna, Dlažkovice 1, příspěvková organizace

Město: Dlažkovice
Adresa: 1

Dětský domov, Základní škola praktická, Praktická škola, Školní jídelna a Školní družina, Duchcov, Školní 1, příspěvková organiz

Město: Duchcov
Adresa: Školní 624/1

Dům dětí a mládeže

Město: Žatec
Adresa: třída Obránců míru 638

Dům dětí a mládeže Děčín IV, Teplická 344/38, příspěvková organizace

Město: Děčín
Adresa: Teplická

Fakultní základní škola Ústí nad Labem, České mládeže 230/2, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem
Adresa: České mládeže 230/2

Gymnázium

Město: Chomutov
Adresa: Mostecká 3000

Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, odloučené pracoviště SOŠ Ústí nad Labem

Město: Ústí nad Labem
Adresa: Stavbařů 5

Gymnázium Kadaň, 5. května 620, příspěvková organizace

Město: Kadaň
Adresa: 5. května 620

Gymnázium Lovosice, Sady pionýrů 600, příspěvková organizace

Město: Lovosice
Adresa: Sady pionýrů 600/6

Gymnázium Rumburk

Město: Rumburk
Adresa: Komenského 10

Gymnázium TGM

Město: Litvínov
Adresa: Studentská 640

Gymnázium Ústí nad Labem

Město: Ústí nad Labem
Adresa: Jateční 22

Gymnázium Václava Hlavatého

Město: Louny
Adresa: Poděbradova 661

Gymnázium Žatec

Město: Žatec
Adresa: Studentská 1075

Gymnázium, Duchcov, Masarykova 12, příspěvková organizace

Město: Duchcov
Adresa: Masarykova 12

Gymnázium, Podbořany, Komenského 843, příspěvková organizace

Město: Podbořany
Adresa: Komenského

Gymnázium, Roudnice nad Labem, Havlíčkova 175, příspěvková organizace

Město: Roudnice nad Labem
Adresa: Havlíčkova 175

Gymnázium, Teplice,Čs. dobrovolců 11, příspěvková organizace

Město: Teplice
Adresa: Čs. dobrovolců 530/11

HŠ, OA a SPŠ, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace

Město: Teplice
Adresa: Benešovo náměstí 1

Jiřina Ciglerová

Město: Chbany
Adresa: Chbany 41

Kouzelná školička

Město: Chomutov
Adresa: Čelakovského 1074/18

Křesťanská základní škola Nativity

Město: Děčín
Adresa: Potoční 51

LINGUA UNIVERSAL soukr.ZŠ a MŠ s.r.o.

Město: Litoměřice
Adresa: Sovova 480/2

Logopedická základní škola, Měcholupy 1, příspěvková organizace

Město: Měcholupy
Adresa: 1

Masarykova základní škola

Město: Lubenec
Adresa: Karlovarská 181

Masarykova základní škola a Mateřská škola Krupka, Masarykova 461

Město: Krupka
Adresa: Masarykova 461

Mateřská škola

Město: Varnsdorf
Adresa: Pražská 2812

Mateřská škola "Veselé Sluníčko"příspěvková organizace

Město: Kostomlaty pod Řípem
Adresa: Kostomlaty pod Řípem 3

Mateřská škola Alergo Žatec

Město: Žatec
Adresa: Bratří Čapků

Mateřská škola Chomutov, příspěvková organizace

Město: Chomutov
Adresa: Dostojevského 4154

Mateřská škola Chomutov, Šafaříkova 4335, příspěvková organizace

Město: Chomutov
Adresa: Jiráskova 4335

Mateřská škola Dobroměřice

Město: Dobroměřice
Adresa: Středohor 362

Mateřská škola Holedeč,příspěvková organizace

Město: Holedeč
Adresa: Žatecká 141

Mateřská škola Jaselská 354

Město: Teplice
Adresa: Jaselská 354

Mateřská škola Kameňáček, Kamenná 1430/1, Ústí nad Labem

Město: Ústí nad Labem-Střekov
Adresa: Kamenná 1430/1

Mateřská škola Křesín

Město: Křesín
Adresa: Křesín 77

Mateřská škola Litoměřice, Masarykova 30, příspěvková organizace

Město: Litoměřice
Adresa: Masarykova 590/30

Mateřská škola Louny

Město: Louny
Adresa: Kpt. Nálepky 2309

Mateřská škola Louny, Šafaříkova 2539, příspěvková organizace

Město: Louny
Adresa: Šafaříkova 2539

Mateřská škola Pastelka Proboštov

Město: Proboštov
Adresa: Krátká 520

Mateřská škola PASTELKA, Úštěk, Vilová čtvrť 204, příspěvková organizace

Město: Úštěk
Adresa: Vilová čtvrť 204

Mateřská škola Písnička-U Mevy

Město: Roudnice nad Labem
Adresa: Řipská 1389

Mateřská škola Siřejovice

Město: Siřejovice
Adresa: Siřejovice 61

Mateřská škola Sluníčko Krupka, Kollárova 597

Město: Krupka
Adresa: Kollárova 597

Mateřská škola speciální, Ústí nad Labem, Štefánikova 761, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem-město
Adresa: Štefánikova 761/14

Mateřská škola Varnsdorf

Město: Varnsdorf
Adresa: Poštovní 1428

Mateřská škola Zelená - Málkov příspěvková organizace

Město: Málkov
Adresa: Zelená 63

Mateřská škola, Hrdlovská 661, 417 05 Osek, okres Teplice

Město: Osek
Adresa: Hrdlovská 661

Mateřské centrum Rákosníček,o.s.

Město: Děčín
Adresa: U Plovárny 12

MC Permoníček Krupka o.s.

Město: Krupka
Adresa: Vilová 698

Městské gymnázium a Základní škola Jirkov, Krušnohorská 1675, okres Chomutov

Město: Jirkov
Adresa: Krušnohorská 1675

MŠ Blšany

Město: Blšany
Adresa: Nerudova 1

MŠ Boletice

Město: Děčín
Adresa: Májová 372

MŠ mini-montessori

Město: Děčín
Adresa: Krásnostudenecká 583/39

MŠ Otakara Březiny

Město: Žatec
Adresa: Otokara Březiny 2769

MŠ Písnička Krupka

Město: Krupka
Adresa: Dukelských hrdinů 295

MŠ Těchlovice

Město: Těchlovice
Adresa: 37

NADĚJE

Město: Litoměřice
Adresa: Pokratická 212

OA, SOŠ gastronomie a SOU Chomutov

Město: Chomutov
Adresa: Černovická 2901

Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace

Město: Louny
Adresa: Osvoboditelů 380

Obchodní akademie generála F. Fajtla

Město: Louny
Adresa: Osvoboditelů 497

Obchodní akademie Rumburk

Město: Rumburk
Adresa: Františka Nohy 6

Obchodní akademie, Ústí nad Labem. Národního odboje 17, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem
Adresa: Národního odboje 766/17

Obchodní akademie, Žatec, Studenská 1354, příspěvková organizace

Město: Žatec
Adresa: Studentská

Pionýr, z. s. - 5. pionýrská skupina Děčín

Město: Děčín
Adresa: 28. října 564/8

Podkrušnohorské gymnázium Most

Město: Most
Adresa: Majakovského 2343

Podkrušnohorské gymnázium, Most, příspěvková organizace

Město: Most
Adresa: Čs. armády 1530

RADKA o.s.

Město: Kadaň
Adresa: Chomutovská 1619

Severočeská střední škola s.r.o.

Město: Ústí nad Labem
Adresa: Bělehradská 1523/58

SOŠ a SOU , Roudnice nad Labem

Město: Roudnice nad Labem
Adresa: Neklanova 1806

Soukromá střední škola pro marketing a ekonomiku podnikání s.r.o.

Město: Most
Adresa: Eduarda Basse 1142/9

Soukromá základní škola a mateřská škola Svět

Město: Děčín
Adresa: Dobrovského 1402/2

Soukromé střední odborné učiliště INDUSTRIA spol. s r.o.

Město: Litoměřice
Adresa: Dlouhá 205/20

Speciální mateřská škola pro děti s více vadami

Město: Žatec
Adresa: Studentská 1416

Speciální základní škola a Speciální mateřská škola, Děčín, příspěvková organizace

Město: Děčín
Adresa: Teplická 65

Speciální základní škola, Rumburk, Dobrovského nám. 378/12, příspěvková organizace

Město: Rumburk
Adresa: Náměstí Dobrovského 378/12

Speciální ZŠ a PrŠ, Šluknov

Město: Šluknov
Adresa: Tyršova 710

SPŠ a VOŠ Chomutov

Město: Chomutov
Adresa: Školní 1060/50

Střední lesnická škola Šluknov

Město: Šluknov
Adresa: T.G.Masarykova 580

Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace

Město: Chomutov
Adresa: Na Průhoně 4800

Střední odborná škola pro ochranu a obnovu životního prostředí - Schola Humanitas, Litvínov, Ukrajinská 379

Město: Litvínov
Adresa: Ukrajinská 379

Střední odborná škola služeb a SOU

Město: Kadaň
Adresa: 5. května 680

Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Žatec, s.r.o.

Město: Žatec
Adresa: Hošťálkovo náměstí 132

Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace

Město: Most
Adresa: Jana Palacha 711/2

Střední průmyslová škola elektrotechnická a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, spol. s. r.o.

Město: Žatec
Adresa: Svatováclavská 1404

Střední průmyslová škola stavební a Obchodní akademie, Kadaň, Komenského 562, příspěvková organizace

Město: Kadaň
Adresa: Komenského 562

Střední průmyslová škola stavební a Střední odborná škola stavební a technická, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem-Neštěmice
Adresa: Čelakovského 250/5

Střední průmyslová škola, Most, Topolová 584, příspěvková organizace

Město: Most
Adresa: Topolová 584

Střední škola a Mateřská škola o.p.s.

Město: Litoměřice
Adresa: Jarošova 494/23

Střední škola diplomacie a veřejné správy s.r.o.

Město: Most
Adresa: Aloise Jiráska 1887/3

Střední škola EDUCHEM, a.s.

Město: Meziboří
Adresa: Okružní 128

Střední škola hotelnictví, gastronomie a služeb, Litoměřice, Dlouhá 6, příspěvková organizace

Město: Litoměřice
Adresa: Dlouhá 6

střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem
Adresa: Keplerova 315/7

Střední škola Pohoda s.r.o., Litoměřice

Město: Litoměřice
Adresa: Na Vinici 2244

Střední škola technická, gastronomická a automobilní Chomutov, příspěvková organizace

Město: Chomutov
Adresa: Pražská 702/10

Střední škola zemědělská a ekologická, Žatec, příspěvková organizace

Město: Žatec
Adresa: Svatopluka Čecha 1180

Střední škola, Trmice, příspěvková organizace

Město: Trmice
Adresa: Václavské náměstí 10

Střední zdravotnická škola, Děčín, Čsl. mládeže 5/9, příspěvková organizace

Město: Děčín
Adresa: Čsl. mládeže 5/9

Svobodná základní škola

Město: Třebušín
Adresa: Třebušín 115

Svobodná základní škola, o.p.s.

Město: Malečov
Adresa: Řetouň 13

VOŠ a SPŠ stavební Děčín

Město: Děčín
Adresa: Čs.armády 10

Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední

Město: Kostomlaty pod Milešovkou
Adresa: Požárnická 168

Výchovný ústav,dětský domov se školou,základní škola,střední škola a školní jídelna,Místo 66

Město: Místo
Adresa: 66

Vyšší odborná škola ekonomická,sociální a zdravotnická,Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola

Město: Most
Adresa: Zdeňka Fibicha 2778/20

Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední škola zdravotnická, Ústí nad Labem, Palachova 35, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem
Adresa: Palachova 700/35

Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola služeb a cestovního ruchu, Varnsdorfla, Varnsdorf, příspěv

Město: Varnsdorf
Adresa: Bratislavská 2166

Základní a mateřská škola Libotenice, příspěvková organizace

Město: Libotenice
Adresa: 58

Základní škola

Město: Most
Adresa: Václava Talicha 1855/1

Základní škola

Město: Most
Adresa: Svážná 2342/1

Základní škola a Mateřská škola

Město: Horní Jiřetín
Adresa: Školní 126/50

Základní škola a Mateřská škola Bechlín

Město: Bechlín
Adresa: 46

Základní škola a mateřská škola Bečov, okres Most, příspěvková o

Město: Bečov
Adresa: 17

Základní škola a mateřská škola Bohušovice nad Ohří, příspěvková organizace

Město: Bohušovice nad Ohří
Adresa: Husovo náměstí 112

Základní škola a Mateřská škola Braňany

Město: Braňany
Adresa: 191

Základní škola a Mateřská škola Březno, okres Chomutov

Město: Březno
Adresa: Švermova 367

Základní škola a mateřská škola Čížkovice, okres Litoměřice

Město: Čížkovice
Adresa: Benešova 236

Základní škola a Mateřská škola Děčín III, Březová 369/25 , příspěvková organizace

Město: Děčín
Adresa: Březová 369/25

Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., p. o.

Město: Děčín
Adresa: Raisova 688/11

Základní škola a Mateřská škola Děčín VIII, Vojanova 178/12, příspěvková organizace

Město: Děčín
Adresa: Vojanova 178/12

Základní škola a Mateřská škola Dobkovice

Město: Dobkovice
Adresa: 83

Základní škola a Mateřská škola Domoušice

Město: Domoušice
Adresa: Domoušice 199

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA DUHOVÁ CESTA, s.r.o.

Město: Chomutov
Adresa: Havlíčkova

Základní škola a Mateřská škola Hora Svaté Kateřiny

Město: Hora Svaté Kateřiny
Adresa: nám. Pionýrů 1

Základní škola a mateřská škola Hoštka, okres Litoměřice, příspěvková organizace

Město: Hoštka
Adresa: Litoměřická 267

Základní škola a mateřská škola Jílové, okres Děčín, příspěvková

Město: Jílové
Adresa: Jílové

Základní škola a Mateřská škola Krásná Lípa, příspěvková organizace

Město: Krásná Lípa
Adresa: Školní 558/10

Základní škola a Mateřská škola Krásný Dvůr

Město: Krásný Dvůr
Adresa: Krásný Dvůr 182

Základní škola a Mateřská škola Křešice, okres Litoměřice, příspěvková organizace

Město: Křešice
Adresa: Bezručova 141

Základní škola a Mateřská škola Krupka, Teplická 400

Město: Krupka
Adresa: Teplická 400

Základní škola a Mateřská škola Libouchec, příspěvková organizace

Město: Libouchec
Adresa: 157

Základní škola a Mateřská škola Litvínov, Ruská 2059, okres Most

Město: Litvínov
Adresa: Ruská 2059

Základní škola a Mateřská škola Lom

Město: Lom
Adresa: Vrchlického 372

Základní škola a Mateřská škola Ludvíkovice, příspěvková organizace

Město: Ludvíkovice
Adresa: 68

Základní škola a Mateřská škola Nové Sedlo, okres Louny, příspěvková organizace

Město: Nové Sedlo
Adresa: Hlavní 6

Základní škola a Mateřská škola Perštejn, okres Chomutov

Město: Perštejn
Adresa: Hlavní 57

Základní škola a mateřská škola Petrohrad, okres Louny, příspěvková organizace

Město: Petrohrad
Adresa: 3

Základní škola a Mateřská škola Ploskovice, příspěvková organizace, okres Litoměřice

Město: Ploskovice
Adresa: 36

Základní škola a Mateřská škola Povrly, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Město: Povrly
Adresa: 5. května 233/14

Základní škola a Mateřská škola Staňkovice, okres Louny

Město: Staňkovice
Adresa: Postoloprtská 100

Základní škola a Mateřská škola Strupčice, okres Chomutov

Město: Strupčice
Adresa: 29

Základní škola a Mateřská škola Sulejovice, okres Litoměřice

Město: Sulejovice
Adresa: Kaplířova 94

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Krabčice, příspěvková organizace

Město: Krabčice
Adresa: 86

Základní škola a Mateřská škola Tisá, příspěvková organizace

Město: Tisá
Adresa: 189

Základní škola a Mateřská škola Třebívlice

Město: Třebívlice
Adresa: U Zámku 7

Základní škola a mateřská škola Ústí nad Labem, Jitřní 277, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem-Střekov
Adresa: Jitřní 277

Základní škola a Mateřská škola Ústí nad Labem, SNP 2304/6, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem-město
Adresa: SNP 2304/6

Základní škola a Mateřská škola Velemín, okres Litoměřice

Město: Velemín
Adresa: 170

Základní škola a Mateřská škola Vilémov, okres Chomutov

Město: Vilémov
Adresa: Kadaňská 163

Základní škola a Mateřská škola Vilémov, okres Děčín, příspěvková organizace

Město: Vilémov
Adresa: 140

Základní škola a Mateřská škola Vroutek, okres Louny - příspěvková organizace

Město: Vroutek
Adresa: Karlovarská 460

Základní škola a Mateřská škola Zabrušany

Město: Zabrušany
Adresa: Zabrušany 86

Základní škola a Mateřská škola Žalany

Město: Žalany
Adresa: Rtýňská 156

Základní škola a Mateřská škola, Jižní 2777, Žatec, okres Louny

Město: Žatec
Adresa: Jižní 2777

Základní škola a Praktická škola Vejprty

Město: Vejprty
Adresa: Husova 571/7

Základní škola a Střední škola, Most, Jana Palacha 1534

Město: Most
Adresa: Jana Palacha 1534

Základní škola a Základní umělecká škola Ústí nad Labem, Husova 349/19, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem
Adresa: Husova 349/19

Základní škola Antonína Baráka Lovosice, Sady pionýrů 361/4, okres Litoměřice

Město: Lovosice
Adresa: Sady pionýrů 361

Základní škola Antonína Sochora

Město: Duchcov
Adresa: Teplická 793/13

Základní škola Bílá cesta, Teplice, Verdunská 2958

Město: Teplice
Adresa: Verdunská 2958

Základní škola Budyně nad Ohří, okres Litoměřice, příspěvková organizace

Město: Budyně nad Ohří
Adresa: Školská 196

Základní škola Bystřany,okres Teplice

Město: Bystřany
Adresa: Pražská 216

Základní škola Chabařovice, okres Ústí nad Labem

Město: Chabařovice
Adresa: Masarykova 559

Základní škola Chomutov, Akademika Heyrovského 4539

Město: Chomutov
Adresa: akademika Heyrovského 4539

Základní škola Chomutov, Hornická 4387

Město: Chomutov
Adresa: Hornická 4387

Základní škola Chomutov, Kadaňská 2334

Město: Chomutov
Adresa: Kadaňská 2334/2

Základní škola Chomutov, Písečná 5144

Město: Chomutov
Adresa: Písečná 5144

Základní škola Chomutov, Školní 1480

Město: Chomutov
Adresa: Školní 1480/61

Základní škola Chomutov, Zahradní 5265

Město: Chomutov
Adresa: Zahradní 5265

Základní škola Děčín I, Komenského náměstí 622/3, příspěvková or

Město: Děčín
Adresa: Komenského nám. 622/3

Základní škola Děčín II, Kamenická 1145 , příspěvková organizace

Město: Děčín
Adresa: Kamenická 1145/50

Základní škola Děčín XXXII, Míru 152 , příspěvková organizace

Město: Děčín
Adresa: Míru 152

Základní škola Dolní Podluží, okres Děčín, příspěvková organizace

Město: Dolní Podluží
Adresa: 364

Základní škola Dubí 1, Školní náměstí 177, okres Teplice

Město: Dubí
Adresa: Školní náměstí 177

Základní škola Dubí 2, Tovární 110, okres Teplice, příspěvková organizace

Město: Dubí
Adresa: Tovární 110/86

Základní škola Hrob, okres Teplice příspěvková organizace

Město: Hrob
Adresa: Komenského 218

Základní škola J. E. Purkyně a ZUŠ

Město: Libochovice
Adresa: Vrchlického 284

Základní škola J.A.Komenského Louny, Pražská 101, příspěvková organizace

Město: Louny
Adresa: Pražská 101

Základní škola J.Vohradského Šluknov, okres Děčín

Město: Šluknov
Adresa: T. G. Masaryka 678

Základní škola Jaroslava Pešaty, Duchcov, J. Pešaty 1313, okres Teplice

Město: Duchcov
Adresa: Jaroslava Pešaty 11

Základní škola Jirkov, Budovatelů 1563, okres Chomutov

Město: Jirkov
Adresa: Budovatelů 1563

Základní škola Jirkov, Studentská 1427, okres Chomutov

Město: Jirkov
Adresa: Studentská 1427

Základní škola Kadaň, Na Podlesí 1480, okres Chomutov

Město: Kadaň
Adresa: Na Podlesí 1480

Základní škola Kadaň, ul. Školní 1479, okr. Chomutov

Město: Kadaň
Adresa: Školní 1479

Základní škola Kadaň, ulice Chomutovská 1683, okr. Chomutov

Město: Kadaň
Adresa: Chomutovská 1683

Základní škola Kostomlaty pod Milešovkou, okres Teplice, příspěvková organizace

Město: Kostomlaty pod Milešovkou
Adresa: Světecká 285

Základní škola Kryry, okres Louny

Město: Kryry
Adresa: Komenského 393

Základní škola Liběšice, okres Litoměřice

Město: Liběšice
Adresa: 170

Základní škola Lipenec, okres Louny

Město: Lipno
Adresa: 119

Základní škola Litoměřice, Boženy Němcové 2

Město: Litoměřice
Adresa: Boženy Němcové 873/2

Základní škola Litoměřice, Havlíčkova 32

Město: Litoměřice
Adresa: Havlíčkova 1830/32

Základní škola Litoměřice, Na Valech 53

Město: Litoměřice
Adresa: Na Valech 582/53

Základní škola Litvínov - Hamr,Mládežnická 220,okres Most

Město: Litvínov
Adresa: Mládežnická 220

Základní škola Louny, Prokopa Holého 2632, příspěvková organizac

Město: Louny
Adresa: P.Holého 2632

Základní škola Louny, Školní 2426, příspěvková organizace

Město: Louny
Adresa: Školní 2426

Základní škola Lovosice, Sady pionýrů 355/2, okres Litoměřice

Město: Lovosice
Adresa: Sady pionýrů 355/2

Základní škola Malečov, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Město: Malečov
Adresa: 61

Základní škola Malšovice, okres Děčín

Město: Děčín
Adresa: Chmelnická 31

Základní škola Měcholupy, okres Louny

Město: Měcholupy
Adresa: Holedečská 2

Základní škola Meziboří, J. A. Komenského 340

Město: Meziboří
Adresa: J. A. Komenského 340

Základní škola Novosedlice, okres Teplice

Město: Novosedlice
Adresa: Vrchoslavská 88/30

Základní škola Pastelka, o.p.s.

Město: Rumburk
Adresa: Jiříkovská 962/49

Základní škola Peruc

Město: Peruc
Adresa: Komenského 193

Základní škola Podbořany, Husova 276, Louny

Město: Podbořany
Adresa: Husova 276

Základní škola Postoloprty, okres Louny

Město: Postoloprty
Adresa: Komenského 386

Základní škola praktická Chabařovice, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Město: Chabařovice
Adresa: Husovo náměstí 17

Základní škola praktická, Bílina, Kmochova 205/10, příspěvková o

Město: Bílina
Adresa: Kmochova 205/10

Základní škola Proboštov, okres Teplice

Město: Proboštov
Adresa: Kpt. Jaroše 130/32

Základní škola profesora Zdeňka Matějčka, Most, Zdeňka Štěpánka 340, příspěvková organizace

Město: Most
Adresa: Zdeňka Štěpánka 340

Základní škola Ročov, okres Louny

Město: Ročov
Adresa: 121

Základní škola Roudnice nad Labem, Karla Jeřábka 941, okres Litoměřice

Město: Roudnice nad Labem
Adresa: Karla Jeřábka 941

Základní škola Roudnice nad Labem, Školní 1803, okres Litoměřice

Město: Roudnice nad Labem
Adresa: Školní 1803

Základní škola Rumburk, U Nemocnice 1132/5, okres Děčín, příspěvková organizace

Město: Rumburk
Adresa: U nemocnice 1132/5

Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice

Město: Teplice
Adresa: Maršovská 1575/2

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov,Podkrušnohorská 1589,okres Most

Město: Litvínov
Adresa: Podkrušnohorská 1589

Základní škola s rozšířenou výukou tělesné výchovy, Teplice

Město: Teplice
Adresa: Na Stínadlech 2386

Základní škola s rozšířeným vyučováním cizích jazyků, Teplice, Metelkovo nám. 968

Město: Teplice
Adresa: Metelkovo náměstí 968

Základní škola s rozšířeným vyučováním informatiky a výpočetní techniky, Teplice, Plynárenská 2953

Město: Teplice
Adresa: Plynárenská 2953/6

Základní škola speciální a Mateřská škola, Chomutov, Palachova 4

Město: Chomutov
Adresa: Palachova 4881

Základní škola speciální a Mateřská škola, Ústí nad Labem, Pod parkem 2788, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem
Adresa: Pod Parkem 2788/2

Základní škola speciální Litvínov, Šafaříkova 991, okres Most

Město: Litvínov
Adresa: Šafaříkova 991

Základní škola speciální, Základní škola praktická a Praktická škola

Město: Lovosice
Adresa: Mírová 225

Základní škola Staré Křečany, okres Děčín, příspěvková organizace

Město: Staré Křečany
Adresa: 44

Základní škola Štětí, Ostrovní 300, okres Litoměřice

Město: Štětí
Adresa: Ostrovní 300

Základní škola Straškov - Vodochody, okres Litoměřice, příspěvková organizace

Město: Straškov-Vodochody
Adresa: 167

Základní škola Teplice, U Nových lázní 1102

Město: Teplice
Adresa: U Nových lázní 1102/4

Základní škola Třebenice, okres Litoměřice, příspěvková organizace

Město: Třebenice
Adresa: Paříkovo nám. 133

Základní škola Tuchořice, okres Louny, příspěvková organizace

Město: Tuchořice
Adresa: 167

Základní škola Údlice, okres Chomutov

Město: Údlice
Adresa: Stará Čtvrť 363

Základní škola Ústí nad Labem, Anežky České 702/17, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem-Neštěmice
Adresa: Anežky České 702/17

Základní škola Ústí nad Labem, Hlavní 193, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem-Neštěmice
Adresa: Hlavní 193

Základní škola Ústí nad Labem, Hluboká 150, příspěvková organiza

Město: Ústí nad Labem-Neštěmice
Adresa: Hluboká 150

Základní škola Ústí nad Labem, Karla IV. 1024/19, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem
Adresa: Karla IV. 1024/19

Základní škola Ústí nad Labem, Mírová 2734/4, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem
Adresa: Mírová 2734/4

Základní škola Ústí nad Labem, Palachova 400/37, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem-město
Adresa: Palachova 400/37

Základní škola Ústí nad Labem, Pod Vodojemem 323/3A, příspěvková

Město: Ústí nad Labem-město
Adresa: Pod Vodojemem 323/3a

Základní škola Ústí nad Labem, Vinařská 1016/6, příspěvková orga

Město: Ústí nad Labem
Adresa: Vinařská 1016

Základní škola Ústí nad Labem, Vojnovičova 620/5, příspěvková organizace

Město: Ústí nad Labem
Adresa: Vojnovičova 620/5

Základní škola v Žatci Petra Bezruče 2000, okres Louny

Město: Žatec
Adresa: Petra Bezruče 2000

Základní škola Varnsdorf, Edisonova 2821, okres Děčín, příspěvko

Město: Varnsdorf
Adresa: Edisonova 2821

Základní škola Velké Březno, okres Ústí nad Labem, příspěvková organizace

Město: Velké Březno
Adresa: Školní 87

Základní škola Všehrdova 1, Lovosice

Město: Lovosice
Adresa: Všehrdova 686/1

Základní škola Žatec, nám. 28. října 1019, okres Louny

Město: Žatec
Adresa: náměstí 28. října 1019

Základní škola Zeměchy, okres Louny, příspěvková organizace

Město: Jimlín
Adresa: 83

Základní škola, Bílina, Lidická 31/18, okres Teplice, příspěvková organizace

Město: Bílina
Adresa: Lidická 31/18

Základní škola, Klášterec nad Ohří, Krátká ulice 676, okres Chomutov

Město: Klášterec nad Ohří
Adresa: Krátká 676

Základní škola, Komenského alej 749, Žatec

Město: Žatec
Adresa: Komenského alej 749

Základní škola, Košťany, Komenského náměstí 351, okres Teplice

Město: Košťany
Adresa: Komenského náměstí 351

Základní škola, Most, J. A. Komenského 474, příspěvková organizace

Město: Most
Adresa: J. A. Komenského 474/22

Základní škola, Most, Jakuba Arbesa 2454, příspěvková organizace

Město: Most
Adresa: Jakuba Arbesa 2454/2

Základní škola, Most, Okružní 1235, příspěvková organizace

Město: Most
Adresa: Okružní 1235

Základní škola, Most, Rozmarýnová 1692, příspěvková organizace

Město: Most
Adresa: Rozmarýnová 1692/3

Základní škola, Most, U Stadionu 1028, příspěvková organizace

Město: Most
Adresa: U Stadionu 1028/4

Základní škola, Most, Zdeňka Štěpánka 2912, příspěvková organiza

Město: Most
Adresa: Most, Zdeňka Štěpánka 2912

Základní škola, Most, Zlatnická 186, příspěvková organizace

Město: Most
Adresa: Zlatnická 186/4

Základní škola, Muchova 228, Chlumec - příspěvková organice

Město: Chlumec
Adresa: Muchova 228

Základní škola, příspěvková organizace

Město: Rumburk
Adresa: Tyršova 1066/2

Základní škola,Klášterec nad Ohří,Školní 519, okres Chomutov

Město: Klášterec nad Ohří
Adresa: Školní 519

ZŠ a MŠ Spořice

Město: Spořice
Adresa: Nám.Gen.Svobody 78

ZŠ a MŠ Benešov n. Pl.

Město: Benešov nad Ploučnicí
Adresa: Opletalova 699

ZŠ a MŠ Bitozeves

Město: Louny
Adresa: Bitozeves 89

ZŠ a MŠ Děčín IX, Na Pěšině 330, příspěvková organizace

Město: Děčín
Adresa: Na Pěšině 330

ZŠ a MŠ Kosmonautů

Město: Děčín
Adresa: Kosmonautů 177

ZŠ a MŠ Kovářská

Město: Kovářská
Adresa: nám.J.Švermy 445

ZŠ a MŠ Liběšice, okres Louny, příspěvková organizace

Město: Liběšice
Adresa: Liběšice 61

ZŠ a MŠ Louka u Litvínova

Město: Louka u Litvínova
Adresa: Husova

ZŠ a MŠ Ústí nad Labem

Město: Ústí nad Labem
Adresa: Nová 1432

ZŠ a MŠ Vysoká Pec

Město: Vysoká Pec
Adresa: Julia Fučíka 40

ZŠ Buzulucká

Město: Teplice
Adresa: Buzulucká 392

ZŠ Jiříkov

Město: Jiříkov
Adresa: Moskevská 740

ZŠ Terezín

Město: Terezín
Adresa: Na Krétě 354

ZŠ Ústí nad Labem

Město: Ústí nad Labem
Adresa: E. Krásnohorské 3084/8

ZŠ, MŠ a PŠ Vejprty

Město: Vejprty
Adresa: Moskevská 723/2

Kraj: Vysočina

Akademie - VOŠ, Gymnázium a SOŠUP Světlá nad Sázavou

Město: Světlá nad Sázavou
Adresa: Sázavská, 547

Biskupské gymnázium

Město: Žďár nad Sázavou
Adresa: U Klafárku 3

Duběnka

Město: Jihlava
Adresa: Březinova 113

Gymnázium a Obchodní akademie Pelhřimov

Město: Pelhřimov
Adresa: Jirsíkova 244

Gymnázium Bystřice nad Pernštejnem

Město: Bystřice nad Pernštejnem
Adresa: Nádražní 760

Gymnázium Chotěboř

Město: Chotěboř
Adresa: Jiráskova 637

Gymnázium Havlíčkův Brod

Město: Havlíčkův Brod
Adresa: Štaflova 2063

Gymnázium Pacov

Město: Pacov
Adresa: Hronova 1079

Gymnázium Třebíč

Město: Třebíč
Adresa: Masarykovo nám. 116/9

Gymnázium Vincence Makovského se sportovními třídami Nové Město

Město: Nové Město na Moravě
Adresa: Leandra Čecha 152

Gymnázium Žďár nad Sázavou

Město: Žďár nad Sázavou
Adresa: Neumannova 2

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou

Město: Ledeč nad Sázavou
Adresa: Husovo náměstí 1

Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou

Město: Ledeč nad Sázavou
Adresa: Husovo náměstí 1

Křešťanská základní škola Jihlava

Město: Jihlava
Adresa: náměstí Svobody 1369/3

Mateřská škola Hodov - příspěvková organizace

Město: Hodov
Adresa: 17

Mateřská škola Pavlov

Město: Pavlov
Adresa: Pavlov 100

Mateřská škola Studnička

Město: Velký Beranov
Adresa: Vysoké Studnice 29

Mateřská škola Třebíč, Bartuškova 700

Město: Třebíč
Adresa: Bartuškova 700/20

Mateřské centrum Dolní Cerekev

Město: Dolní Cerekev
Adresa: Dolní Cerekev 296

MŠ Budišov - příspěvková org.

Město: Budišov
Adresa: 306

MŠ Rudíkov, příspěvková organizace

Město: Rudíkov
Adresa: 167

OA a HS Třebíč

Město: Třebíč
Adresa: Sirotčí 4

Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava

Město: Jihlava
Adresa: náměstí Svobody 1

RC Sovička

Město: Pacov
Adresa: Španovského 172

Škola ekonomiky a cestovního ruchu, soukromá střední odborná škola s.r.o.

Město: Jihlava
Adresa: Rantířovská 4375/9

SOU technické Chotěboř

Město: Chotěboř
Adresa: Žižkova 1501

Soukromá střední odborná škola a Střední odborné učiliště s.r.o.

Město: Třebíč
Adresa: Znojemská 1027/23

SŠ obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o.

Město: Žďár nad Sázavou
Adresa: Komenského 972/10

Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště Pelhřimov

Město: Pelhřimov
Adresa: Friedova 1469

Střední průmyslová škola Třebíč

Město: Třebíč
Adresa: Manž. Curieových 734

Střední škola gastronomická Adolpha Kolpinga

Město: Žďár nad Sázavou
Adresa: 133

Střední škola obchodu a služeb Jihlava

Město: Jihlava
Adresa: Karoliny Světlé 4428/2

Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava

Město: Jihlava
Adresa: třída Legionářů 1572/3

Střední škola řemesel a služeb Velké Meziříčí

Město: Velké Meziříčí
Adresa: Hornoměstská 363/35

Střední škola SČMSD Humpolec, s.r.o.

Město: Humpolec
Adresa: Hradská 276

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Žďár nad Sázavou

Město: Žďár nad Sázavou
Adresa: Dvořákova 404/4

Třebíčské centrum o.s.

Město: Třebíč
Adresa: Fr. Hrubína 753/1

Vyšší odborná škola a Obchodní akademie Chotěboř

Město: Chotěboř
Adresa: Na Valech 690

Vyšší odborná škola a Střední odborná škola zemědělsko-technická Bystřice nad Pernštejnem

Město: Bystřice nad Pernštejnem
Adresa: Dr. Veselého 343

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Žďár nad Sázavou, Studentská 1

Město: Žďár nad Sázavou
Adresa: Studentská 761/1

Základní škola

Město: Velké Meziříčí
Adresa: Školní 2055

Základní škola

Město: Police
Adresa: 146

Základní škola

Město: Nové Město na Moravě
Adresa: Malá 154

Základní škola a Mateřská škola

Město: Růžená
Adresa: 48

Základní škola a Mateřská škola

Město: Žirovnice
Adresa: Komenského 47

Základní škola a Mateřská škola

Město: Stařeč
Adresa: Jakubské náměstí 56

Základní škola a Mateřská škola

Město: Hořepník
Adresa: Nám. Prof. Bechyně 53

Základní škola a Mateřská škola

Město: Zubří
Adresa: 77

Základní škola a Mateřská škola

Město: Dešov
Adresa: 105

Základní škola a mateřská škola Batelov, příspěvková organizace

Město: Batelov
Adresa: Školní 373/2

Základní škola a Mateřská škola Bohdalec, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

Město: Bohdalec
Adresa: 80

Základní škola a mateřská škola Bohdalov

Město: Bohdalov
Adresa: 205

Základní škola a Mateřská škola Brtnice, příspěvková organizace

Město: Brtnice
Adresa: Školní 725

Základní škola a Mateřská škola Budkov, okres Třebíč

Město: Budkov
Adresa: 5

Základní škola a mateřská škola Čáslavice

Město: Čáslavice
Adresa: 110

Základní škola a Mateřská škola Černovice, příspěvková organizace

Město: Černovice
Adresa: Bělohrobského 367

Základní škola a Mateřská škola Česká Bělá

Město: Česká Bělá
Adresa: 300

Základní škola a Mateřská škola Dalešice, okres Třebíč, příspěvková organizace

Město: Dalešice
Adresa: 144

Základní škola a Mateřská škola Dobrá Voda, příspěvková organizace

Město: Dobrá Voda
Adresa: 96

Základní škola a Mateřská škola Dolní Heřmanice, příspěvková organizace

Město: Dolní Heřmanice
Adresa: Dolní Heřmanice 11

Základní škola a mateřská škola Dolní Město

Město: Dolní Město
Adresa: 135

Základní škola a Mateřská škola Dolní Rožínka

Město: Dolní Rožínka
Adresa: 1

Základní škola a Mateřská škola Domamil

Město: Domamil
Adresa: 115

Základní škola a mateřská škola Fryšava pod Žákovou horou, příspěvková organizace

Město: Fryšava pod Žákovou horou
Adresa: 100

Základní škola a Mateřská škola Habry

Město: Habry
Adresa: V Zahradách 18

Základní škola a Mateřská škola Hartvíkovice, příspěvková organizace

Město: Hartvíkovice
Adresa: 90

Základní škola a Mateřská škola Havlíčkova Borová

Město: Havlíčkova Borová
Adresa: Náměstí 97

Základní škola a mateřská škola Herálec

Město: Herálec
Adresa: 38

Základní škola a Mateřská škola Hodice, příspěvková organizace

Město: Hodice
Adresa: 86

Základní škola a Mateřská škola Jakubov, příspěvková organizace

Město: Jakubov u Moravských Budějovic
Adresa: 130

Základní škola a mateřská škola Jihlava, Nad Plovárnou 5

Město: Jihlava
Adresa: Nad Plovárnou 4494/5

Základní škola a Mateřská škola Jimramov, příspěvková organizace

Město: Jimramov
Adresa: Padělek 133

Základní škola a mateřská škola Kamenice, okr. Jihlava, příspěvková organizace

Město: Kamenice
Adresa: 402

Základní škola a mateřská škola Kněžice

Město: Kněžice
Adresa: 215

Základní škola a Mateřská škola Koněšín, příspěvková organizace

Město: Koněšín
Adresa: Koněšín 72

Základní škola a mateřská škola Košetice

Město: Košetice
Adresa: 165

Základní škola a Mateřská škola Kostelec, příspěvková organizace

Město: Kostelec
Adresa: 87

Základní škola a mateřská škola Kožlí

Město: Kožlí
Adresa: 2

Základní škola a mateřská škola Krahulčí, okres Jihlava, příspěvková organizace

Město: Krahulčí
Adresa: 34

Základní škola a mateřská škola Křižanov, příspěvková organizace

Město: Křižanov
Adresa: U Školy 321

Základní škola a mateřská škola Lesonice, okres Třebíč

Město: Lesonice
Adresa: Lesonice 1

Základní škola a Mateřská škola Libice nad Doubravou

Město: Libice nad Doubravou
Adresa: nám. Sv. Jiljí 11

Základní škola a Mateřská škola Lipník, okres Třebíč, příspěvkov

Město: Lipník
Adresa: Lipník 42

Základní škola a Mateřská škola Luka nad Jihlavou, příspěvková organizace

Město: Luka nad Jihlavou
Adresa: Školní 177

Základní škola a Mateřská škola Lukavec

Město: Lukavec
Adresa: Na Podskalí 282

Základní škola a Mateřská škola Maleč

Město: Maleč
Adresa: 77

Základní škola a Mateřská škola Moravec, příspěvková organizace

Město: Moravec
Adresa: 45

Základní škola a Mateřská škola Mrákotín, příspěvková organizace

Město: Mrákotín
Adresa: 114

Základní škola a Mateřská škola Myslibořice

Město: Myslibořice
Adresa: 170

Základní škola a Mateřská škola Nová Ves u Nového Města na Moravě, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

Město: Nová Ves u Nového Města na Moravě
Adresa: 70

Základní škola a Mateřská škola Nové Syrovice, okres Třebíč, příspěvková organizace

Město: Nové Syrovice
Adresa: 5

Základní škola a Mateřská škola Nové Veselí, příspěvková organiz

Město: Nové Veselí
Adresa: Na Výsluní 286

Základní škola a Mateřská škola Nové Veselí, příspěvková organizace

Město: Nové Veselí
Adresa: Na Městečku 1

Základní škola a mateřská škola Olešná, okres Pelhřimov

Město: Olešná
Adresa: 54

Základní škola a Mateřská škola Oudoleň

Město: Oudoleň
Adresa: 123

Základní škola a mateřská škola Pavlov, příspěvková organizace

Město: Pavlov
Adresa: 100

Základní škola a Mateřská škola Písečné, příspěvková organizace

Město: Písečné
Adresa: 30

Základní škola a Mateřská škola Polnička,okres Žďár nad Sázavou

Město: Polnička
Adresa: 147

Základní škola a Mateřská škola Předín, příspěvková organizace

Město: Předín
Adresa: 139

Základní škola a mateřská škola Puklice, příspěvková organizace

Město: Puklice
Adresa: 167

Základní škola a Mateřská škola Radňovice, příspěvková organizace, Radňovice 54

Město: Radňovice
Adresa: 54

Základní škola a Mateřská škola Rovečné

Město: Rovečné
Adresa: 181

Základní škola a Mateřská škola Rožná, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

Město: Rožná
Adresa: 151

Základní škola a mateřská škola Rozsochatec, okres Havlíčkův Brod

Město: Rozsochatec
Adresa: 54

Základní škola a mateřská škola Rynárec, okres Pelhřimov

Město: Rynárec
Adresa: 140

Základní škola a mateřská škola Sázavka

Město: Sázavka
Adresa: 55

Základní škola a Mateřská škola Šebkovice, příspěvková organizace

Město: Šebkovice
Adresa: 159

Základní škola a Mateřská škola Škrdlovice, příspěvková organizace

Město: Škrdlovice
Adresa: 110

Základní škola a Mateřská škola Šlapanov, příspěvková organizace

Město: Šlapanov
Adresa: Šlapanov 1

Základní škola a Mateřská škola Sobíňov, okres Havlíčkův Brod

Město: Sobíňov
Adresa: 215

Základní škola a Mateřská škola Stará Říše, příspěvková organiza

Město: Stará Říše
Adresa: 41

Základní škola a Mateřská škola Štěpánov nad Svratkou, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

Město: Štěpánov nad Svratkou
Adresa: 159

Základní škola a mateřská škola Studenec, okres Třebíč

Město: Studenec
Adresa: 123

Základní škola a mateřská škola Svratka, příspěvková organizace

Město: Svratka
Adresa: Partyzánská 310

Základní škola a Mateřská škola T. G. Masaryka Rouchovany

Město: Rouchovany
Adresa: 131

Základní škola a mateřská škola Tasov

Město: Tasov
Adresa: Tasov 37

Základní škola a Mateřská škola Třebelovice, okres Třebíč, příspěvková organizace

Město: Třebelovice
Adresa: 54

Základní škola a mateřská škola Uhelná Příbram

Město: Uhelná Příbram
Adresa: 112

Základní škola a Mateřská škola Valeč

Město: Valeč
Adresa: 222

Základní škola a Mateřská škola Velká Losenice, příspěvková organizace

Město: Velká Losenice
Adresa: 248

Základní škola a mateřská škola Veselý Žďár

Město: Veselý Žďár
Adresa: 144

Základní škola a Mateřská škola Větrný Jeníkov, příspěvková organizace

Město: Větrný Jeníkov
Adresa: 171

Základní škola a Mateřská škola Věž

Město: Věž
Adresa: 100

Základní škola a Mateřská škola Vír, okres Žďár nad Sázavou

Město: Vír
Adresa: Vír 58

Základní škola a mateřská škola Vladislav

Město: Vladislav
Adresa: 203

Základní škola a mateřská škola Vyskytná nad Jihlavou, příspěvková organizace

Město: Vyskytná nad Jihlavou
Adresa: 94

Základní škola a Mateřská škola Ždírec nad Doubravou

Město: Ždírec nad Doubravou
Adresa: Chrudimská 77

Základní škola a Mateřská škola Želetava

Město: Želetava
Adresa: Pražská 164

Základní škola a Mateřská škola Zhoř, okres Jihlava, příspěvková organizace

Město: Zhoř
Adresa: 102

Základní škola a Mateřská škola, příspěvková organizace

Město: Velký Beranov
Adresa: 331

Základní škola a praktická škola

Město: Havlíčkův Brod
Adresa: U Trojice 2104

Základní škola a Praktická škola Chotěboř

Město: Chotěboř
Adresa: Hradební 529

Základní škola a Praktická škola Velké Meziříčí

Město: Velké Meziříčí
Adresa: Poštovní 1663/3

Základní škola Benetice okres Třebíč, příspěvková organizace

Město: Benetice
Adresa: 32

Základní škola Bobrová, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

Město: Bobrová
Adresa: 129

Základní škola Budišov - příspěvková organizace

Město: Budišov
Adresa: 221

Základní škola Bystřice n. P., Nádražní 615

Město: Bystřice nad Pernštejnem
Adresa: Nádražní 615

Základní škola Bystřice nad Pernštejnem, Tyršova 106

Město: Bystřice nad Pernštejnem
Adresa: Tyršova 106

Základní škola Chotěboř, Smetanova 745, okres Havlíčkův Brod

Město: Chotěboř
Adresa: Smetanova 745

Základní škola Hany Benešové a Mateřská škola Bory, příspěvková organizace

Město: Bory
Adresa: 161

Základní škola Havlíčkův Brod, Štáflova 2004

Město: Havlíčkův Brod
Adresa: Štáflova 2004

Základní škola Havlíčkův Brod, V Sadech 560

Město: Havlíčkův Brod
Adresa: V Sadech 560

Základní škola Horní Cerekev, okres Pelhřimov

Město: Horní Cerekev
Adresa: Tyršova 209

Základní škola Humpolec, Hálkova 591, okres Pelhřimov

Město: Humpolec
Adresa: Hálkova 591

Základní škola Jihlava, E. Rošického 2

Město: Jihlava
Adresa: Evžena Rošického 2591/2

Základní škola Jihlava, Jungmannova 6, příspěvková organizace

Město: Jihlava
Adresa: Jungmannova 3298/6

Základní škola Jihlava, Seifertova 5, příspěvková organizace

Město: Jihlava
Adresa: Seifertova 1426/5

Základní škola Jihlava,Křížová 33, příspěvková organizace

Město: Jihlava
Adresa: Křížová 1367/33

Základní škola Krucemburk, okres Havlíčkův Brod

Město: Krucemburk
Adresa: Školní 440

Základní škola Ledeč nad Sázavou, Habrecká 378

Město: Ledeč nad Sázavou
Adresa: Komenského

Základní škola Ledeč nad Sázavou, okres Havlíčkův Brod

Město: Ledeč nad Sázavou
Adresa: Nádražní 780

Základní škola Ludvíka Svobody Rudíkov 167

Město: Rudíkov
Adresa: 167

Základní škola Měřín

Město: Měřín
Adresa: Náměstí 96

Základní škola Náměsť nad Oslavou, Husova 579

Město: Náměšť nad Oslavou
Adresa: Husova 579

Základní škola Nížkov

Město: Nížkov
Adresa: Nížkov 212

Základní škola Nová Ves u Chotěboře

Město: Nová Ves u Chotěboře
Adresa: 114

Základní škola Nové Město na Moravě

Město: Nové Město na Moravě
Adresa: Leandra Čecha 860

Základní škola Nové Město na Moravě,Vratislavovo náměstí 124

Město: Nové Město na Moravě
Adresa: Vratislavovo náměstí 124

Základní škola Okříšky

Město: Okříšky
Adresa: J. A. Komenského 87

Základní škola Oslavice, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková org

Město: Oslavice
Adresa: 67

Základní škola Otokara Březiny

Město: Jaroměřice nad Rokytnou
Adresa: Komenského 120

Základní škola Otokara Březiny Počátky, okres Pelhřimov

Město: Počátky
Adresa: Komenského sady 387

Základní škola Pacov

Město: Pacov
Adresa: nám. Svobody 321

Základní škola Pelhřimov, Komenského 1465, příspěvková organizace

Město: Pelhřimov
Adresa: Komenského 1465

Základní škola Pelhřimov, Krásovy domky 989-příspěvková organizace

Město: Pelhřimov
Adresa: Krásovy domky 989

Základní škola Pelhřimov, Na Pražské 1543

Město: Pelhřimov
Adresa: Pražská 1543

Základní škola Polná, okres Jihlava

Město: Polná
Adresa: Poděbradova 79

Základní škola Přibyslav

Město: Přibyslav
Adresa: Česká 31

Základní škola Prosetín a Mateřská škola Prosetín, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

Město: Prosetín
Adresa: 70

Základní škola Rapotice, příspěvková organizace

Město: Rapotice
Adresa: Školní 69

Základní škola Rozsochy, okres Žďár nad Sázavou

Město: Rozsochy
Adresa: Rozsochy 64

Základní škola Skuhrov, okres Havlíčkův Brod

Město: Skuhrov
Adresa: Skuhrov

Základní škola speciální Jihlava, Březinova 31, příspěvková organizace

Město: Jihlava
Adresa: Březinova 3659/31

Základní škola T. G. Masaryka Moravské Budějovice, náměstí Svobody 903, okres Třebíč

Město: Moravské Budějovice
Adresa: nám. Svobody 903

Základní škola T.G.Masaryka, Jihlava, Žižkova 50

Město: Jihlava
Adresa: Žižkova 50

Základní škola Telč, Hradecká 234, příspěvková organizace

Město: Telč
Adresa: Hradecká 234

Základní škola Telč, Masarykova 141, příspěvková organizace

Město: Telč
Adresa: Masarykova 141

Základní škola Třebíč Bartuškova 700

Město: Třebíč
Adresa: Bartuškova 700

Základní škola Třebíč Týnská 408

Město: Třebíč
Adresa: Týnská 821/8

Základní škola Třebíč, Cyrilomětodějská 22

Město: Třebíč
Adresa: Cyrilometodějská 42/22

Základní škola Třebíč, Horka-Domky, Václavské nám. 44/12

Město: Třebíč
Adresa: Václavské nám. 44/12

Základní škola Třešť

Město: Třešť
Adresa: Josefa Hory 1050/31

Základní škola v Jemnici, příspěvková organizace

Město: Jemnice
Adresa: náměstí Svobody 88

Základní škola Velká Bíteš, příspěvková organizace

Město: Velká Bíteš
Adresa: Sadová 579

Základní škola Velká Bíteš, Tišnovská 116, příspěvková organizace

Město: Velká Bíteš
Adresa: Tišnovská 116

Základní škola Vojnův Městec, okres Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

Město: Vojnův Městec
Adresa: 95

Základní škola Výčapy

Město: Výčapy
Adresa: 7

Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 2

Město: Žďár nad Sázavou
Adresa: Komenského 715/2

Základní škola Žďár nad Sázavou, Komenského 6

Město: Žďár nad Sázavou
Adresa: Komenského 825/6

Základní škola Žďár nad Sázavou, Palachova 2189/35, příspěvková organizace

Město: Žďár nad Sázavou
Adresa: Palachova 2189/35

Základní škola Žďár nad Sázavou, Švermova 4

Město: Žďár nad Sázavou
Adresa: Švermova 1132/4

Základní škola Želiv, okres Pelhřimov

Město: Želiv
Adresa: 220

Základní škola Zvole okr. Žďár nad Sázavou, příspěvková organizace

Město: Zvole
Adresa: 84

Základní škola, Dolní Cerekev, okres Jihlava

Město: Dolní Cerekev
Adresa: 26

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola Lipnice nad Sázavou

Město: Lipnice nad Sázavou
Adresa: 213

ZŠ a MŠ Božejov

Město: Božejov
Adresa: Božejov 1

ZŠ a MŠ Březník

Město: Březník
Adresa: Březník 89

ZŠ a MŠ Častrov

Město: Častrov
Adresa: Častrov 104

ZŠ a MŠ Cejle

Město: Batelov
Adresa: Cejle 116

ZŠ a MŠ Heraltice

Město: Okříšky
Adresa: Heraltice 80

ZŠ a MŠ Kozlov

Město: Velký Beranov
Adresa: Kozlov 55

ZŠ a MŠ Nová Cerekev

Město: Nová Cerekev
Adresa: Nová Cerekev 72

ZŠ a MŠ Okrouhlice

Město: Okrouhlice
Adresa: Okrouhlice 59

ZŠ a MŠ Vepřová

Město: Velká Losenice
Adresa: Vepřová 46

ZŠ a PŠ Moravské Budějovice, Dobrovského 11

Město: Moravské Budějovice
Adresa: Dobrovského 11

ZŠ Chotěboř

Město: Chotěboř
Adresa: Buttulova 74

ZŠ Havlíčkův Brod, Konečná 1884

Město: Havlíčkův Brod
Adresa: Konečná 1884

ZŠ Jihlava, Kollárova 30

Město: Jihlava
Adresa: Kollárova 2713/30

ZŠ Lhotky,Velké Meziříčí

Město: Velké Meziříčí
Adresa: 42

ZS T.G.Masaryka Třebíč

Město: Třebíč
Adresa: Komenského nám.6/61

ZŠ Vícenice u Náměště n.Osl

Město: Náměšť nad Oslavou
Adresa: Vícenice 45

Kraj: Zlínský

1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Město: Napajedla
Adresa: Komenského 268

2. Základní škola Holešov

Město: Holešov
Adresa: Smetanovy sady 625

2.základní škola Napajedla, příspěvková organizace

Město: Napajedla
Adresa: Komenského 298

3. Základní škola Holešov

Město: Holešov
Adresa: Družby 329

Církevní střední odborná škola Bojkovice

Město: Bojkovice
Adresa: Husova 537

Církevní základní škola v Kroměříži

Město: Kroměříž
Adresa: Velké náměstí 49

Církevní základní škola ve Zlíně

Město: Zlín
Adresa: Česká 4787

Dětský domov a Základní škola Liptál

Město: Liptál
Adresa: 91

Dětský domov a Základní škola Vizovice

Město: Vizovice
Adresa: Masarykovo nám. 420

Dům dětí a mládeže, Uherské Hradiště, Purkyňova 494, příspěvková organizace

Město: Uherské Hradiště
Adresa: J. E. Purkyně 494

Gymnázium a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín

Město: Zlín
Adresa: nám. T.G. Masaryka 2734-9

Gymnázium Františka Palackého Valašské Meziříčí

Město: Valašské Meziříčí
Adresa: Husova 146/2

Gymnázium Jana Pivečky Slavičín

Město: Slavičín
Adresa: Školní 822

Gymnázium Kroměříž, Masarykovo náměstí 496

Město: Kroměříž
Adresa: Masarykovo náměstí 496/13

Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm

Město: Rožnov pod Radhoštěm
Adresa: Koryčanské Paseky 1725

Gymnázium Uherské Hradiště

Město: Uherské Hradiště
Adresa: Velehradská třída 218

Gymnázium Valašské Klobouky

Město: Valašské Klobouky
Adresa: Komenského 60

Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť

Město: Zlín
Adresa: Lesní čtvrť 1364

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí

Město: Valašské Meziříčí
Adresa: Palackého 239/49

Katolická základní škola v Uherském Brodě

Město: Uherský Brod
Adresa: Jirchářská 823

Kreativní dílna s herním koutkem Kamilka

Město: Osvětimany
Adresa: 295

Mateřská škola

Město: Uherský Brod
Adresa: Obchodní 1639

Mateřská škola s křesť.výchovou

Město: Uherský Ostroh
Adresa: Školní 679

Mateřská škola Valašské Meziříčí, Křižná 768, okres Vsetín, příspěvková organizace

Město: Valašské Meziříčí
Adresa: Janáčkova 768

Mateřská škola Zlín, M. Knesla 4056 ,příspěvková organizace

Město: Zlín
Adresa: M. Knesla 4056

Mateřská škola Zlín, Osvoboditelů 3778 ,příspěvková organizace

Město: Zlín
Adresa: Osvoboditelů 3778

Mateřská škola, základní škola a střední škola pro sluchově postižené, Valašské Meziříčí, Vsetínská 454

Město: Valašské Meziříčí
Adresa: Vsetínská 454

MOTÝL MEDIA s.r.o.

Město: Valašské Meziříčí
Adresa: Žerotínova 720/16

Obchodní akademie, VOŠ a JŠ s právem SJZ Uherské Hradiště

Město: Uherské Hradiště
Adresa: Nádražní 22

Odborné učiliště Kelč

Město: Kelč
Adresa: 1

SGV Velehrad

Město: Velehrad
Adresa: 1

Soukromé gymnázium, střední odborná škola a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o.

Město: Kunovice
Adresa: Osvobození 699

SŠ letecká

Město: Kunovice
Adresa: Na Záhonech 1177

SŠ obchodně technická Zlín s.r.o.

Město: Zlín
Adresa: Nám. T.G. Masaryka 1279

SŠ podnikatelská a VOŠ, s.r.o., odloučené pracoviště Zlín

Město: Zlín
Adresa: nám. T. G. Masaryka 2433

Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město

Město: Staré Město
Adresa: Velehradská 1527

Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín

Město: Vsetín
Adresa: Benátky 1779

Střední odborná škola Slavičín

Město: Slavičín
Adresa: Divnice 119

Střední průmyslová škola Otrokovice

Město: Otrokovice
Adresa: tř. Tomáše Bati 1266

Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín

Město: Zlín
Adresa: Nad Ovčírnou IV 2528

Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí

Město: Valašské Meziříčí
Adresa: Máchova 628/10

Střední průmyslová škola Uherský Brod

Město: Uherský Brod
Adresa: Nivnická 1781

Střední průmyslová škola Zlín

Město: Zlín
Adresa: Třída Tomáše Bati 4187

Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhošťem

Město: Rožnov pod Radhoštěm
Adresa: Školní 1610

Střední škola oděvní a služeb Vizovice

Město: Vizovice
Adresa: Tyršova 874

Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště

Město: Uherské Hradiště
Adresa: Kollárova 617

Střední škola služeb s.r.o.

Město: Uherské Hradiště
Adresa: Štěpnická 1156

Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm

Město: Rožnov pod Radhoštěm
Adresa: nábřeží Dukelských hrdinů 570

Střední uměleckoprůmyslová škola Uherské Hradiště

Město: Uherské Hradiště
Adresa: Všehrdova 267

Veselá školička Spáčilova

Město: Kroměříž
Adresa: Spáčilova 3239/18

Vyšší odborná škola potravinářská a Sřední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž

Město: Kroměříž
Adresa: Štěchovice 1358/16

Základní škola

Město: Uherský Brod
Adresa: Mariánské nám. 41

Základní škola

Město: Topolná
Adresa: 101

Základní škola

Město: Zlín
Adresa: Štefánikova 2514

Základní škola , Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště,příspěvková organizace

Město: Uherský Ostroh
Adresa: Školní 400

Základní škola ,Kvasice, okr. Kroměříž

Město: Kvasice
Adresa: Husova 642

Základní škola 5. května, Rožnov p. R., příspěvková organizace

Město: Rožnov pod Radhoštěm
Adresa: 5. května 1700

Základní škola a Mateřská škola

Město: Spytihněv
Adresa: 216

Základní škola a Mateřská škola

Město: Uherské Hradiště
Adresa: Větrná 1063

Základní škola a Mateřská škola

Město: Březolupy
Adresa: 134

Základní škola a Mateřská škola Biskupice, okres Zlín, příspěvková organizace

Město: Biskupice
Adresa: 62

Základní škola a Mateřská škola Branky, okres Vsetín, příspěvková organizace

Město: Branky
Adresa: 101

Základní škola a Mateřská škola Bratřejov, okres Zlín

Město: Bratřejov
Adresa: 121

Základní škola a Mateřská škola Březnice, okres Zlín, příspěvková organizace

Město: Zlín
Adresa: 15

Základní škola a mateřská škola Březová, okres Uherské Hradiště

Město: Březová
Adresa: 102

Základní škola a Mateřská škola Buchlovice

Město: Buchlovice
Adresa: Komenského 483

Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín, příspěvková organizace

Město: Choryně
Adresa: 116

Základní škola a Mateřská škola Chvalčov, okres Kroměříž, příspěvková organizace

Město: Chvalčov
Adresa: Školní 633

Základní škola a Mateřská škola Dolní Bečva, okres Vsetín

Město: Dolní Bečva
Adresa: 578

ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA DRNOVICE, okres Zlín, příspěvková organizace

Město: Drnovice
Adresa: Drnovice

Základní škola a Mateřská škola J. A. Komenského, Nivnice

Město: Nivnice
Adresa: Komenského 101

Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště

Město: Jalubí
Adresa: 514

Základní škola a Mateřská škola Janová

Město: Janová
Adresa: 58

Základní škola a Mateřská škola Kašava

Město: Kašava
Adresa: Kašava 193

Základní škola a Mateřská škola Kateřinice, okres Vsetín

Město: Kateřinice
Adresa: 154

Základní škola a mateřská škola Kladeruby, okres Vsetín, příspěvková organizace

Město: Kladeruby
Adresa: 105

Základní škola a Mateřská škola Kněžpole, okres Uherské Hradiště

Město: Kněžpole
Adresa: 100

Základní škola a mateřská škola Lhota u Vsetína, příspěvková organizace

Město: Lhota u Vsetína
Adresa: 128

Základní škola a Mateřská škola Litenčice, okres Kroměříž, příspěvková organizace

Město: Litenčice
Adresa: 165

Základní škola a Mateřská škola Ludkovice, příspěvková organizace

Město: Ludkovice
Adresa: 7

Základní škola a Mateřská škola Mikulůvka, okres Vsetín

Město: Mikulůvka
Adresa: 42

Základní škola a mateřská škola Mysločovice, příspěvková organizace

Město: Mysločovice
Adresa: 150

Základní škola a Mateřská škola Nedašov, příspěvková organizace

Město: Nedašov
Adresa: 294

Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota

Město: Ostrožská Lhota
Adresa: 306

Základní škola a Mateřská škola Pohořelice, okres Zlín, příspěvková organizace

Město: Pohořelice
Adresa: Školní 126

Základní škola a Mateřská škola Popovice

Město: Popovice
Adresa: 150

Základní škola a Mateřská škola Prakšice, příspěvková organizace

Město: Prakšice
Adresa: 100

Základní škola a Mateřská škola Racková, okres Zlín, příspěvková organizace

Město: Racková
Adresa: 64

Základní škola a Mateřská škola Rymice, okres Kroměříž

Město: Rymice
Adresa: 39

Základní škola a Mateřská škola Sazovice, okres Zlín, příspěvkov

Město: Sazovice
Adresa: Sazovice 78

Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště

Město: Uherské Hradiště
Adresa: Šafaříkova 961

Základní škola a Mateřská škola Starý Hrozenkov,okres Uherské Hradiště

Město: Starý Hrozenkov
Adresa: 233

Základní škola a Mateřská škola Študlov, okres Vsetín

Město: Študlov
Adresa: 76

Základní škola a Mateřská škola Tečovice, příspěvková organizace

Město: Tečovice
Adresa: 112

Základní škola a Mateřská škola Traplice, okres Uherské Hradiště

Město: Traplice
Adresa: 375

Základní škola a Mateřská škola Újezd, okres Zlín, příspěvková o

Město: Újezd
Adresa: Újezd 252

Základní škola a Mateřská škola Valašské Meziříčí, Křižná 782

Město: Valašské Meziříčí
Adresa: Křižná 782

Základní škola a Mateřská škola Vigantice, okres Vsetín, příspěv

Město: Vigantice
Adresa: Vigantice 203

Základní škola a Mateřská škola Vítonice, okres Kroměříž, příspěvková organizace

Město: Vítonice
Adresa: 121

Základní škola a mateřská škola Vlčnov, příspěvková organizace

Město: Vlčnov
Adresa: 1202

Základní škola a Mateřská škola Všemina, okres Zlín, příspěvková organizace

Město: Všemina
Adresa: 80

Základní škola a Mateřská škola Vysoké Pole, okres Zlín, příspěvková organizace

Město: Újezd
Adresa: 227

Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Město: Zlechov
Adresa: 229

Základní škola a Mateřská škola, Podolí, příspěvková organizace

Město: Podolí
Adresa: 53

Základní škola a Mateřská škola, Prostřední Bečva, okres Vsetín

Město: Prostřední Bečva
Adresa: 207

Základní škola a mateřská škola, Tupesy, příspěvková organizace

Město: Tupesy
Adresa: 112

Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště-Jarošov, Pivovarská 200, příspěvková organizace

Město: Uherské Hradiště
Adresa: Pivovarská 200

Základní škola a Základní umělecká škola, Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště

Město: Dolní Němčí
Adresa: Školní 606

Základní škola Babice, okres Uherské Hradiště,příspěvková organizace

Město: Babice
Adresa: 377

Základní škola Boršice u Blatnice,okres Uherské Hradiště,příspěvková organizace

Město: Boršice u Blatnice
Adresa: 58

Základní škola Bratrství Čechů a Slováků,Bystřice pod Hostýnem,Pod Zábřehem 1100,okres Kroměříž,příspěvková organizace

Město: Bystřice pod Hostýnem
Adresa: Pod Zábřehem 1100

Základní škola Brumov-Bylnice, okres Zlín

Město: Brumov-Bylnice
Adresa: Družba 1178

Základní škola Čtverka, Uherský Brod

Město: Uherský Brod
Adresa: Na Výsluní 2047

Základní škola Dolní Lhota, okres Zlín, příspěvková organizace

Město: Dolní Lhota
Adresa: 80

Základní škola Emila Zátopka Zlín, Štefánikova 2701, příspěvková organizace

Město: Zlín
Adresa: Štefánikova 2701

Základní škola Fryšták, okres Zlín, příspěvková organizace

Město: Fryšták
Adresa: náměstí Míru 7

Základní škola Gabry a Málinky Štítná nad Vláří, okres Zlín

Město: Štítná nad Vláří-Popov
Adresa: 417

Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Město: Hluk
Adresa: nám. Komenského 950

Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín

Město: Horní Lideč
Adresa: 200

Základní škola Horní Němčí, okres Uherské Hradiště

Město: Horní Němčí
Adresa: 118

Základní škola Hradčovice

Město: Hradčovice
Adresa: 69

Základní škola Hulín, příspěvková organizace

Město: Hulín
Adresa: Nábřeží 938

Základní škola Jasenná, okres Zlín

Město: Jasenná
Adresa: 15

Základní škola Kostelec u Holešova, okres Kroměříž

Město: Kostelec u Holešova
Adresa: 191

Základní škola Lačnov

Město: Lačnov
Adresa: 96

Základní škola Lešná, okres Vsetín

Město: Lešná
Adresa: 133

Základní škola Loučka, okres Vsetín

Město: Loučka
Adresa: 188

Základní škola Loukov, okres Kroměříž

Město: Loukov
Adresa: 119

Základní škola Lukov, příspěvková organizace

Město: Lukov
Adresa: Pod Kaštany 32

Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace

Město: Otrokovice
Adresa: Mánesova 908

Základní škola Martinice, okres Kroměříž

Město: Martinice
Adresa: 70

Základní škola Nedakonice, okr. Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Město: Nedakonice
Adresa: 142

Základní škola Nezdenice

Město: Nezdenice
Adresa: 35

Základní škola Oskol, Kroměříž, příspěvková organizace

Město: Kroměříž
Adresa: Mánesova 3861/5

Základní škola Ostrožská Nová Ves

Město: Ostrožská Nová Ves
Adresa: Lhotská 500

Základní škola Otrokovice, Komenského

Město: Otrokovice
Adresa: Komenského 1855

Základní škola Pitín, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Město: Pitín
Adresa: Pitín 17

Základní škola Pod Skalkou, Rožnov p. R., příspěvková organizace

Město: Rožnov pod Radhoštěm
Adresa: Bezručova 293

Základní škola Polešovice

Město: Polešovice
Adresa: 600

Základní škola Pozděchov, okres Vsetín a mateřská škola, příspěvková organizace

Město: Pozděchov
Adresa: 192

Základní škola Pozlovice, okres Zlín, příspěvková organizace

Město: Pozlovice
Adresa: Hlavní 59

Základní škola Přílepy, okres Kroměříž, příspěvková organizace

Město: Přílepy
Adresa: 108

Základní škola Prusinovice, okres Kroměříž

Město: Prusinovice
Adresa: Hlavní 78

Základní škola Rajnochovice, okres Kroměříž

Město: Rajnochovice
Adresa: Rajnochovice

Základní škola Roštín, okres Kroměříž

Město: Roštín
Adresa: 148

Základní škola Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 467, okres Vsetín, příspěvková organizace

Město: Rožnov pod Radhoštěm
Adresa: Sevastopolská 467

Základní škola Rožnov pod Radhoštěm, Tyršovo nábřeží

Město: Rožnov pod Radhoštěm
Adresa: Tyršovo nábřeží 649

Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace

Město: Slavičín
Adresa: Školní 403

Základní škola Střelná, okres Vsetín

Město: Střelná
Adresa: 84

Základní škola Šumice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Město: Šumice
Adresa: 113

Základní škola T. G. Masaryka, Uherské Hradiště-Mařatice, 1. máj

Město: Uherské Hradiště
Adresa: 1. máje 55

Základní škola T.G. Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž, příspěvková organizace

Město: Bystřice pod Hostýnem
Adresa: Nádražní 56

Základní škola T.G.Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace

Město: Otrokovice
Adresa: Jana Žižky 1355

Základní škola Tlumačov, okres Zlín, příspěvková organizace

Město: Tlumačov
Adresa: Masarykova 63

Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace

Město: Otrokovice
Adresa: Hlavní 1160

Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350, příspěvková organizace

Město: Uherské Hradiště
Adresa: Komenského náměstí 350

Základní škola Valašská Polanka, okres Vsetín

Město: Valašská Polanka
Adresa: 301

Základní škola Valašské Klobouky

Město: Valašské Klobouky
Adresa: Školní 856

Základní škola Valašské Meziříčí, Masarykova 291, okres Vsetín, příspěvková organizace

Město: Valašské Meziříčí
Adresa: Masarykova 291/20

Základní škola Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín, příspěvková organizace

Město: Valašské Meziříčí
Adresa: Šafaříkova 726/9

Základní škola Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380, okres Vsetín, příspěvková organizace

Město: Valašské Meziříčí
Adresa: Králova 380

Základní škola Valašské Meziříčí, Žerotínova 376, okres Vsetín, příspěvková organizace

Město: Valašské Meziříčí
Adresa: Žerotínova 376

Základní škola Velehrad, okres Uherské Hradiště

Město: Velehrad
Adresa: Salašská 300

Základní škola Velký Ořechov, okres Zlín, příspěvková organizace

Město: Velký Ořechov
Adresa: Velký Ořechov 124

ZÁKLADNÍ ŠKOLA VLACHOVICE, okres Zlín, příspěvková organizace

Město: Vlachovice
Adresa: 246

Základní škola Vsetín, Luh 1544

Město: Vsetín
Adresa: Jasenická 1544

Základní škola Vsetín, Ohrada 1876

Město: Vsetín
Adresa: Nad Školou 1876

Základní škola Vsetín, Rokytnice 436, příspěvková organizace

Město: Vsetín
Adresa: Rokytnice 436

Základní škola Vsetín, Trávníky 1217

Město: Vsetín
Adresa: Matouše Václavka 1217

Základní škola Zachar, Kroměříž, příspěvková organizace

Město: Kroměříž
Adresa: Albertova 4062/8

Základní škola Zádveřice - Raková, okres Zlín, příspěvková organizace

Město: Zádveřice-Raková
Adresa: Zádveřice 357

Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Město: Záhorovice
Adresa: 164

Základní škola Záhumení, Rožnov p.R., příspěvková organizace

Město: Rožnov pod Radhoštěm
Adresa: Boženy Němcové

Základní škola Žalkovice, okres Kroměříž, příspěvková organizace

Město: Žalkovice
Adresa: 82

Základní škola Zámoraví, Kroměříž, příspěvková organizace

Město: Kroměříž
Adresa: Švabinského nábřeží 2077/27

Základní škola Zborovice, okres Kroměříž, příspěvková organizace

Město: Zborovice
Adresa: Sokolská 211

Základní škola Želechovice nad Dřevnicí, příspěvková organizace

Město: Želechovice nad Dřevnicí
Adresa: 4. května 336

Základní škola Zlín, Křiby 4788, příspěvková organizace

Město: Zlín
Adresa: Křiby 4788

Základní škola Zlín, Kvítková 4338, příspěvková organizace

Město: Zlín
Adresa: Kvítková 4338

Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558 ,příspěvková organizace

Město: Zlín
Adresa: Mikoláše Alše

Základní škola Zlín, Mostní

Město: Zlín
Adresa: Mostní 2397

Základní škola Zlín, Nová cesta 268, příspěvková organizace

Město: Zlín
Adresa: Nová cesta 268

Základní škola Zlín, Okružní 4685, příspěvková organizace

Město: Zlín
Adresa: Okružní 4685

Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace

Město: Zlín
Adresa: Slovenská 3076

Základní škola Zlín, tř. Svobody 868 ,příspěvková organizace

Město: Zlín
Adresa: třída Svobody 868

Základní škola Zubří, okres Vsetín

Město: Zubří
Adresa: Hlavní 70

Základní škola, Koryčany, okres Kroměříž

Město: Koryčany
Adresa: Masarykova

Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, příspěvková organizace

Město: Kroměříž
Adresa: U Sýpek 1462/2

Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace

Město: Kunovice
Adresa: U Pálenice 1620

Základní škola, Rataje, okres Kroměříž

Město: Rataje
Adresa: 31

Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková

Město: Staré Město
Adresa: Komenského 1720

Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777, příspěvková organizace

Město: Uherské Hradiště
Adresa: Sportovní 777

Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072, příspěvková organizace

Město: Uherské Hradiště
Adresa: Za Alejí 1072

Základní škola, Uherský Brod, Pod Vinohrady 1420, okres Uherské

Město: Uherský Brod
Adresa: Pod Vinohrady 1420

Základní škola,Uherský Brod,Na Výsluní 2047,okres Uherské Hradiště

Město: Uherský Brod
Adresa: Na Výsluní 2047

ZŠ a MŠ Bystřice pod Lopeníkem

Město: Bystřice pod Lopeníkem
Adresa: Bystřice pod Lopeníkem 173

ZŠ a MŠ Čtyřlístek, s.r.o.

Město: Uherské Hradiště
Adresa: Studentské náměstí 1531

ZŠ a MŠ Huštěnovice

Město: Babice
Adresa: Huštěnovice 72

ZŠ a MŠ Hvozdná

Město: Hvozdná
Adresa: Hlavní 19

ZŠ a MŠ Jarcová

Město: Valašské Meziříčí
Adresa: Jarcová 53

ZŠ a MŠ Osvětimany

Město: Osvětimany
Adresa: Osvětimany 282

ZŠ a MŠ Poličná 276, Poličná 75701

Město: Poličná
Adresa: 276

ZŠ Jablůnka

Město: Jablůnka
Adresa: 306

ZŠ Komenského I, Zlín

Město: Zlín
Adresa: Havlíčkovo nábř. 3114

ZŠ Ludslavice

Město: Ludslavice
Adresa: 90

ZŠ Luhačovice, příspěvková organizace

Město: Luhačovice
Adresa: Školní 666

ZŠ Nový Hrozenkov

Město: Nový Hrozenkov
Adresa: Nový Hrozenkov 437

ZŠ Slavičín-Malé Pole, přísp.org.

Město: Slavičín
Adresa: ul.Osvobození 8

ZŠ Slušovice

Město: Slušovice
Adresa: Školní 222

ZŠ Trnava

Město: Trnava
Adresa: Trnava 242

ZŠ Valašská Bystřice

Město: Valašská Bystřice
Adresa: Valašská Bystřice 360

ZŠ Videčská, Rožnov p. R., příspěvková organizace

Město: Rožnov pod Radhoštěm
Adresa: Videčská 63

ZŠ Zlín, Dřevnická 1790

Město: Zlín
Adresa: Dřevnická 1790