EKOUČITEL ROKU 2019/20

Udělali jste první krok na cestě k certifikátu

Vážená paní učitelko, pane učiteli,

děkujeme, že jste vypracovali spolu se svými žáky a studenty první úkol letošního školního roku (Vydržím víc, posloužím déle). Rádi bychom Vás upozornili, že to je vlastně Váš první krok na cestě k získání certifikátu EKOUČITEL ROKU 2017/2018.

 

Zapojte se do této soutěže - je určena Vám všem, pro které není ekologie a téma třídění a recyklace prázdným pojmem a dokážete pro ni v každodenní praxi nadchnout své žáky a studenty.
Probíhat bude až do 31. 5. 2018.

Cílem projektu a soutěže EKOUČITEL ROKU 2017/2018 je zviditelnit a podpořit aktivity, které se svými žáky a studenty v Recyklohraní i obecně v rámci ekologické výchovy realizujete.  Věříme, že se nám současně podaří s Vaším přispěním rozšířit sekci Sdílení, kde můžete hledat inspiraci pro svou další práci. 

Pokud jste tak ještě neučinili - pošlete přihlášku

Dále stačí už jen

  • zapojit se do dalších  hravých "úkolů",
  • realizovat ekologický projekt na libovolné téma,
  • připravit osvětově sběrovou kampaň ve škole či okolí,
  • informovat nás o svých aktivitách,
  • sdílet svou oblíbenou vyučovací hodinu s ekologickou tematikou na stránkách Recyklohraní.

Podrobný popis podmínek pro získání certifikátu najdete ZDE.

 

Certifikát EKOUČITEL ROKU 2017//2018 obdrží každý pedagog, který splní uvedené podmínky. Čtyřicet nejaktivnějších pedagogů získá 500 bodů do programu Recyklohraní, bude zařazeno do internetového hlasování a jeho vítěz dostane finanční podporu na školní výlet v hodnotě 20 000 korun.

 

Přihlášku, podmínky k získání certifikátu a podrobná pravidla soutěže naleznete na www.recyklohrani.cz/cs/ekoucitel. K dispozici je také e-mail ekoucitel@recyklohrani.cz nebo infolinka 739 280 887 (pracovní dny 7.30-10.30, 13.00-14.00).

Zpět